Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20101) bitpork válasza bitpork (#20098) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A süti az egyetlen opcióm ha nem akarok hőgutát kapni :N

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#20102) GabN73


GabN73
addikt

Túléltem. :DDD

(#20103) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Dekirály ha az ember 10 perc alatt otthon van. :DDD

Live-Die-Respawn

(#20104) etejedu válasza oriic (#20103) üzenetére


etejedu
őstag

Én ennyi idő alatt 2x elmegyek! :DDD

(#20105) MurdR válasza etejedu (#20104) üzenetére


MurdR
veterán

Reggelt :D irány meló :U

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#20106) oriic válasza etejedu (#20104) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Okkké. :DDD

MurdR: Jó munkát!

Live-Die-Respawn

(#20107) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

To All: megittam még pár sört, megtartom a mamát.. :D

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#20108) Tim82 válasza Dr.Zoo (#20107) üzenetére


Tim82
nagyúr

... pötyögte az utolsókat, miközben a mama betámogatta az ágyba. "Bűzlő disznó" - gondolta sötéten a mama, miközben eligazgatta a takarót a máris részegen hortyogó Dr. Zoo-n. "Be sem kellett volna engedni a családba az ilyen mihaszna iszákost!"

;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20109) LÁZ válasza Dr.Zoo (#20107) üzenetére


LÁZ
addikt

csak határozottan :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#20110) MurdR válasza oriic (#20106) üzenetére


MurdR
veterán

Jó munka, és szép öregasszony, nincs. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#20111) Dr.Zoo válasza Tim82 (#20108) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Dehogy! :D

Csak azért ittam ma meg 7 sört, hogy ellensúlyozzam a súlyos dehidratáltságot, amit a közel 40 fok pluszban okozott, a kis testemben... ;)
Már rég volt, hogy a mama támogatott be az ágyba, ahhoz icipicit többet kell(ene) innom.. :K

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#20112) bitpork válasza Dr.Zoo (#20111) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Az alkohol vízjhajtó uh ezt buktad :))

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#20113) Kiki18


Kiki18
őstag

Mai napon 100+ hsz,nem semmi. Így hogy nem voltam gépnél egész termelékenynek tűnik a társaság. :D

Ma voltam Palatinuszon,21. szülinapomra keresztülők kivittek(+ gyerekeik természetesen)

Egész hangulatos,de 2-3 csúszás után más élményt nem láttam a tömegnyomorban.De tény,hogy ilyen melegben ami ma volt mást nem tudtam volna csinálni. :K

(#20114) Petyyyyy válasza Kiki18 (#20113) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Már hogyne tudtál volna.
Én pl délelőtt kijátszottam a fűnyírás '14-gyet, aztán pakolászás meg stb. és vissza a bűnös városba. Gondoltam urasra veszem a figurát, első osztályon jövök, ott tuti jóidő lesz. Hát persze, hogy benéztem. :((( Tricsillió fok volt, ellenőr is valami olyasmit magyarázott inkább nyissunk ablakot, mert felettünk is meleg a levegő, így nem tud jól pörögni a légkondi. Előre imádom a holnapot, 36 fokot jósolnak és no légkondi, de persze csak az én irodámban. :U :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#20115) DeFranco válasza Dr.Zoo (#20090) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az a jó, nincs is egy szavam sem :)

(#20116) Tim82 válasza Kiki18 (#20113) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha nem lennék rohadtul kehes az utóbbi két napban (amitől függetlenül holnap be kell mennem dolgozni), akkor a mai program a Paskál lett volna, 900 Ft-os jegyárral... hm. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20117) Ace owner válasza Dr.Zoo (#20111) üzenetére


Ace owner
addikt

Tényleg akkor kérdezzek facsén???

Galaxy Fold 4

(#20118) GabN73 válasza Tim82 (#20116) üzenetére


GabN73
addikt

Huh, jó is az, csak rengetegen szoktak lenni. Bár lehet hogy hétfőn nincsenek sokan, "mi" oda jártunk sokat.

(#20119) bandus válasza Tim82 (#20116) üzenetére


bandus
veterán

Mi is gondolkodtunk paskal vs. csillaghegyi strand. Vegul a punkosdfurdo lett 1700-ert, ez meg igy is az olcsobbak koze tartozik. Szombaton delegyhazara mentunk, oda vihettuk magunkkal a nalunk vendegeskedo kutyat is. Hat erdekes elmeny volt annyi fele-fajta kutyaval, kis bischonok meg 4-5 oriasi dan dog :) de ha valaki kutyaval strandolna, tudom ajanlani. Minden 500 ft: ember, auto, kutya.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#20120) Tim82 válasza bandus (#20119) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szeretem a pünkösdfürdői strandot, de nekem az a legmesszebb lévő a budapesti strandok közül. Persze, nyilván autóval más lenne.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20121) Mr X


Mr X
veterán

Valakinek nem lapul esetleg a szekrénye mélyén egy PS2 Fat, aminek nincs olvasófej hibája?

(#20122) etejedu


etejedu
őstag

Good morning sunshine !
I say: helllo!..

Yohhi Coffee!

(#20123) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Jó reggelt PH!!

KV!!! :D

Ace: jaja, hálás lennék.... Egyenlőre csak tájékozódni szeretnék árügyileg...

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#20124) MurdR


MurdR
veterán

Reggelt :P

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#20125) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Na helló aprónépek! ;]

KV, GDP, és meló, így sör nélkül kell elviselni a meleget :( de azért ne hagyjon el benneteket a remény! :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#20126) Petyyyyy válasza Mercutio_ (#20125) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Reggelt!

Örülök, hogy valaki tudja mitől döglene a légy. :D Majd meló után pótoljuk. Igaz messze még a délután/este, de most igazán lenne kedvem kiülni egy dumára meg egy mitiszunkra.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#20127) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hohohóóó jóreggelt. Dejó is ha délutánra megyek melózni: :)

Live-Die-Respawn

(#20128) Melack


Melack
veterán

Reggelt! PH! M3! Ditko faktor erősen nulla így korán reggel :/

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20129) Mercutio_ válasza Melack (#20128) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez azért van, mert mind az én kocsimba szállt, szerintem ettől izzadok nem a 40 foktol :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#20130) macilaci78 válasza Mercutio_ (#20129) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Elég cink, ha csak egy járgányra való jó csaj van a városban. Még ha csuklós buszod is van... :P

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#20131) Magnum_


Magnum_
nagyúr

jó reggelt mindenkinek

már túl mindenen (GDP, kávé) és már dolgozom. hétvége jó volt, tetszett. bár most éjjel nagyon rosszuul aludtam, fel kellett kelnem megfürdeni

bandus: csillaghegyi strand nekem nagyon tetszett pár hete 900Ft-ért.. komolyan, szerintem zseniális.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#20132) Mercutio_ válasza macilaci78 (#20130) üzenetére


Mercutio_
félisten

3-as metró, és a telefon kijelzőjét kivéve bármerre nézek C/D kosár vigyorog rám ;] Igen a szomszéd kocsiból is :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#20133) macilaci78 válasza Mercutio_ (#20132) üzenetére


macilaci78
nagyúr

80H volt eddig a legtehetségesebb, amivel dolgom volt. Az a fránya gravitáció... :N

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#20134) Tim82 válasza Mercutio_ (#20132) üzenetére


Tim82
nagyúr

A kijelzőn meg melltartó nélkül?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20135) Magnum_ válasza macilaci78 (#20133) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én egyszer 80 (vagy 85?) D-vel labdáztam, de hát amikor a hátára feküdt... :U

I humbly and respectfully decline™

(#20136) Ace owner válasza Mercutio_ (#20132) üzenetére


Ace owner
addikt

Allj kozepre es lojj egy 360-as panorama kepet :))

Galaxy Fold 4

(#20137) bandus válasza Magnum_ (#20131) üzenetére


bandus
veterán

na majd akkor azt most hétvégén csekkoljuk le. jövő hét hétfőn pedig indulunk végre horvátországba, sajnos csak vasárnapig, de remélem, hogy így is ki tudjuk majd pihenni magunkat valamennyire.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#20138) Mercutio_ válasza Ace owner (#20136) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mondtam már, hogy sz*r a telom, lehet adakozni, hogy egy jobbra cseréljem ;]

Saint: Csillaghegy nekem is bejön. Az a kis 85-ös még rutintalan lehetett, a tapasztaltabbak tudják hogy helyezkedjenek, hogy minden irányból előnyös legyen a látvány ;)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#20139) Melack válasza Mercutio_ (#20138) üzenetére


Melack
veterán

Nekem lassan minden mérettel volt dolgom, és igen, adott méret felett el tud "folyni". De vagyunk annyira gyarlók, hogy ha melltartót viselnek nem feltétlenül az fog érdekelni, hogy reggel mit is fogunk látni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20140) macilaci78 válasza Magnum_ (#20135) üzenetére


macilaci78
nagyúr

mint a spániel füle? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#20141) oriic válasza macilaci78 (#20140) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt most elképzeltem. Jaj. :DDD

Live-Die-Respawn

(#20142) Magnum_ válasza macilaci78 (#20140) üzenetére


Magnum_
nagyúr

pontosan! :DDD

bandus: szockó, de teljesen tiszta, jó (volt pár hete, amikor Qruval csekkoltuk)

Mercutio_: idősebb volt, mint én, de én se éreztem a nagy rutint rajta ;] csak rámjött a flash, hogy ki KELL ezt ispróbálnom, de el is engedtem ezt a típust egy életre :D

I humbly and respectfully decline™

(#20143) Mercutio_ válasza Melack (#20139) üzenetére


Mercutio_
félisten

Rossz hírem van : idővel adott méret alatt is... ;] amúgy nyilván a gravitációt nem lehet kikuszobolni (szilikon nélkül) de bizonyos méretig még bár van némi esése, de azért tapintásra feszes.
Az ilyen elomló jellegű dolgok nem jönnek be, a minőséget már fiatalon is többre értékeltem a mennyiségnél, persze néha becsap a szemünk és lukra futunk :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#20144) MurdR válasza Mercutio_ (#20143) üzenetére


MurdR
veterán

Én inkább a tenyérbe illő méretek híve vagyok. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#20145) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

No, motorkocsi leadva.
Séta haza, laza 5 kilómétert.. :D
Kocsma rulez, az a nem gyenge, hogy van aki már reggel 8-ra kellemes állapotban van, sör+gyorsító kombótól... :O

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#20146) macilaci78 válasza MurdR (#20144) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Amikor Shaquille O'neal-t barátnője felfújt melleinek méretéről kérdezték, annyit felelt, hogy a tenyerében pont elfér. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#20147) Melack válasza Mercutio_ (#20143) üzenetére


Melack
veterán

Persze, a kor meg a gyerekek száma is meghatározó. Én is sok méretet szeretek nézni, nem arról van szó. Majd ha odajutunk, inkább fizetem ki feleségem mellműtétjét. Azt hiszem ez a legkevesebb - megkövezni ér a gondolat miatt.

(#20146) macilaci78: azért az ő kezében a korsárlabda is kicsi ;]

(#20148) macilaci78: én is korrekciósra gondoltam, bocs, hogy nem volt egyértelmű. Műanyagot nem köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20148) macilaci78 válasza Melack (#20147) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én semmilyen körülmények között nem rakatnék műanyagot abba, akit szeretek. Korrekciós műtét oké, de szilikon nem kell.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#20149) oriic válasza macilaci78 (#20146) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na most rákerestem mekkora nője van. :D

[link]

No igen, nem a méret a lényeg. :DDD

Live-Die-Respawn

(#20150) macilaci78 válasza oriic (#20149) üzenetére


macilaci78
nagyúr

15 éves történetről beszéltem.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.