Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19401) Petyyyyy válasza macilaci78 (#19399) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Milyen eredménynek kellene szerepelnie?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#19402) LÁZ


LÁZ
addikt

Előkerült +2 AA-s elem az új elemtöltő mellé, igy 4 új elemet adok hozzá, ha vki ilyenen törné a fejét. ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#19403) Tim82 válasza Petyyyyy (#19401) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem arra gondolt, hogy van feléjük már jobb lehetőség is, mint a T-s ADSL.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19404) pepe091 válasza B-L-A-C-K (#19394) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Akkor jó. Nálam is ilyen. :)

(#19405) oriic válasza LÁZ (#19402) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Részleteket kérlek szépen: :) Xbox-hoz pont jó lenne.

Live-Die-Respawn

(#19406) Ace owner


Ace owner
addikt

Emberek ez az NFS világi film adjatok neki egy esélyt. Most azonnal Forzázni (Oh the irony..) támadt kedvem.. Vagy felmenni a szerpentinre és széthajtani valamit. Tuti kinyírnám magam egyébként.. :O

(#19407) Qru: Igen, ilyenkor inkább calm down, csak kéne egy xbox. Talán télen valamikor beruházok egyre egy forza4-el. Remélem lesz valami jó akció karácsonykor hogy kisöpörjék a készleteket.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#19407) Qru válasza Ace owner (#19406) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor maradj a Forzánál inkább. :K

#nincsbennetarcsi

(#19408) MurdR válasza macilaci78 (#19399) üzenetére


MurdR
veterán

Én Nagykovácsiban a 30megabites nettel szenvedek. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19409) macilaci78 válasza Petyyyyy (#19401) üzenetére


macilaci78
nagyúr

10/0,5, asszem. :D

Tim82: a lépcsőház mindkét oldalán van UPC doboz... :K

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#19410) sutszi válasza B-L-A-C-K (#19389) üzenetére


sutszi
veterán

Kábelen még nem mértem mióta bekötötték, gondoltam ránézek:

Wifi 5Ghz (nincs konkurens hálózat):

Wifi 2,4Ghz ( annyi konkurens hálózat mint égen a csillag):

Kész szerencse, hogy az 5Ghz-et senki nem használja a környéken...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#19411) LÁZ válasza werszomjas (#19378) üzenetére


LÁZ
addikt

Itten is van kokakólavanilia

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#19412) Kiki18 válasza B-L-A-C-K (#19398) üzenetére


Kiki18
őstag

Ok akkor én haluztam a 80!25-öt,valószínüleg mert jóval többet adnak(nálam is 27-28 mbps jön át)

(#19413) DeFranco válasza MurdR (#19408) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem UPC-nél ingyen emeltek volna 30-ról 60-ra de nem kértem, inkább visszaváltottam egy csomagot, és így maradt 30 (a 15-öset emelték)

Ezt sem használom ki. Abból már kinőttem, hogy azért vegyek indokolatlan mennyiségű terás winyót vagy dvd-t hogy kuporgassam a borzasztóp.rnó-gyűjteményemet, vagy a-filmek-amiket-soha-nem-nézek-meg elefántot tegyem a hátamra. játékokat veszem, és így is kb. 5 évre megvan előre a program, ott van steamen, originen, gmg-n, tárolja más. ami kell a digitális könyvtárból, azt kikölcsönzöm, így is itt van minden 10 percen belül, akkor mire csapassam?

értem én, hogy fejlődés, nem is vagyok ellene, mert így lépünk előre, de jelen állapotban nem tudom mire tudnám veretni akár egy 100-as nem hogy egy terás nettel. arra, hogy top 100 seeder vagyok az ncore-on? mert másra háztartási körülmények között totál felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#19414) Ace owner válasza werszomjas (#19378) üzenetére


Ace owner
addikt

Mechwart liget amcsi hambis, Bodó csemege Forgách utcai metrónál, meg volt valami british bolt, energia ital topicban menő volt régen.

Galaxy Fold 4

(#19415) MurdR válasza DeFranco (#19413) üzenetére


MurdR
veterán

Azért egy százas netet elfogadnék. Nekem nem az a bajom hogy 30as a netem, hanem az, hogy 6000forintot fizetek érte. És ebben nincs benne a TV.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19416) DeFranco válasza MurdR (#19415) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az sok, én nagyjából a felét. De ha 100-as netem lenne, vagy mondjuk csak 60-as szerintem kb. meg sem érezném. Azt a néhány alkalmat kivéve, amikor valami nagyobb tartalmat töltök le, de ez ritka, mert azt szedem le, ami éppen kell, nem tárolok feleslegesen, és így is kényelmes idő alatt lent van minden. Megiszok egy kávét és kész.

De mondom, legyen, nincs ellenemre, csak szerintem jelenleg értelmesen felhasználni neccesen lehet háztartási körülmények között.

[ Szerkesztve ]

(#19417) Kiki18 válasza Ace owner (#19406) üzenetére


Kiki18
őstag

Köszi hogy szóltál,már hetek óta várom,nézem is! :R

(#19418) B-L-A-C-K válasza MurdR (#19415) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az tényleg sok, nekem így hogy megfogják emelni a netet akkor: 200/50-es net, legnagyobb TV csomag (extrák nélkül), plusz vezetékes telefon (igaz nem használom de benne van a csomagban), ez így 5700Ft/hó, annyi hogy 2 éve alá kellett írnom a diginél. Szerintem ajándék.

[ Szerkesztve ]

(#19419) MurdR válasza B-L-A-C-K (#19418) üzenetére


MurdR
veterán

Én is digire vágyok :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19420) Mercutio_ válasza Tim82 (#19400) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hasonló a szitu, és nálunk is heti 1-2 reboot van, most jött meg az új Ubee vagy milyen modem, de még nem volt időm/bátorságom beüzemelni :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19421) Agostino válasza werszomjas (#19378) üzenetére


Agostino
addikt

ázsia center, 150 forint doboza legutóbb ennyiért töltöttem fel a készletem

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#19422) Petyyyyy válasza macilaci78 (#19409) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ugye hogy ugye, csak mert ilyen van otthon is. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#19423) radi8tor válasza werszomjas (#19378) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Culinaris-ban láttam 1-2 hete.

⭐ Stella

(#19424) 7 válasza DeFranco (#19413) üzenetére


7
addikt

Nekem csak a feltöltési sebesség, ami kéne. Néha kedvem támad streamelni, de az 5 Mbiten nem olyan szuper még 720p-ben sem. :P

(#19425) Mercutio_


Mercutio_
félisten

'morning niggers! :D
KV&GDP!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19426) oriic válasza Mercutio_ (#19425) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jobbat, egy szép álomból ébresztett az ébresztő.

Live-Die-Respawn

(#19427) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Reggelt!

Nincs nagymotor, se bajusz de még csak napszemcsi sem...fánk viszont van, igaz csoki helyett lekvárral. Most már biztos, nem vagyok rendőr. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#19428) Mercutio_ válasza oriic (#19426) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ilyenkor jusson eszedbe, hogy egy remalombol ébredtél nemrég ;)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19429) DeFranco válasza 7 (#19424) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Na igen, a feltöltés az lehetne jobb a streaming miatt, az tény. Meg a fix ip-t is tudnám mire használni, többek között meg lehetne oldani hogy a nem létező honlapomhoz ne kelljen tárhelyet bérelnem... meg távfelügyelet, stb.... így még egy rendes kandikamerát sem tudok elhelyezni :D

(#19430) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Jó reggelt kíván a Gyapotszedőnéger!!! :DDD

KV!!!! :D

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#19431) Mercutio_ válasza Dr.Zoo (#19430) üzenetére


Mercutio_
félisten

A nők bundáját mióta hívják gyapotnak? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19432) macilaci78 válasza Mercutio_ (#19431) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mióta ujjbegyek közé fogva huzogatják és fonalnak megsodorják. :P ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#19433) Tele von Zsinór válasza DeFranco (#19429) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Erre vannak szakosodott szolgáltatók, mint a no-ip és a dyndns, ahol telepítesz egy klienst a gépedre, az frissíti az IP címet kb. tízpercenként (egyes routerek is tudják ezt) és van egy domained, ami mindig a gépedre mutat. Én is használom, hogy az otthon digineten lógó szerverem elérjem, remekül működik.

(#19434) Teejay83


Teejay83
tag

sziasztok

ázsia centerbe érdemes kimenni? vannak jó cuccok vagy csak bówli :) ?

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#19435) Magnum_ válasza werszomjas (#19378) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Culinaris!

ill. itt nálunk a büfében is van.

Teejay: mosóporért, öblítőért, tusfürdőért érdemes lehet.

to all: morgensen. nem ébredtem egyedül, de kielégületlenül :DDD

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#19436) Agostino válasza Teejay83 (#19434) üzenetére


Agostino
addikt

elég gyakran járok arra, konkrétan mi érdekelne? mosószert nem tudom jó szívvel ajánlani. azt még mindig inkább boltban venném meg. szerintem a legtöbb felütött szappanosvíz. kávék terén jó választék, üdítők rendben vannak, csokoládé édességek okésak. van sok ritka élelmiszer, ami ott korrekt áron kapható. a ruhákat is nyugodtan megveheted szerintem, ugyan azt kapod meg a drágább boltokban is csak márkásítva. összességében ha még nem voltál, látogass ki. viszonylag kulturált hely

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#19437) Mercutio_ válasza Magnum_ (#19435) üzenetére


Mercutio_
félisten

Átjött a szomszéd macskája? :D

Metro-szauna, szőke csaj hátán Micimackó tetkó, mellette "only god" felirat :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19438) Magnum_ válasza Mercutio_ (#19437) üzenetére


Magnum_
nagyúr

egy kis (többszörösen) tetovált kislány bújt be mellém, de szerinte a kex még idő előtti. WTF? :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#19439) Petyyyyy válasza Magnum_ (#19438) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Állítsd át az óráját. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#19440) Melack válasza Magnum_ (#19438) üzenetére


Melack
veterán

Minden rendben veled, doki látott már? :Y

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#19441) Mercutio_ válasza Magnum_ (#19438) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor nem ő volt a lány aki a tűzzel játszik :DDD
Vagy komolyan gondolja, vagy mesélték neki a barinői, hogy különben qrvának nézik / nem tisztelik a pasik:D A tetkó meg önmagában nem oszt, nem szoroz, manapság olyan mint az egyenruha a piercinggel együtt.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19442) Magnum_ válasza Melack (#19440) üzenetére


Magnum_
nagyúr

velem minden oké, ő nem akarta a mutatványt (ill. tuti akarta, csak ahogy Mercutio_ írja...)

Mercutio: nekem aztán nincs bajom a tetoválással, akkor pláne nem, ha fenék felett van. akármennyire proli, én szeretem, mert kell... :D

ja, és NE gondolja komolyan, mert 20éves, szeptembertől kezdi a fősulit, én meg már más életet élek, mint amit ő fog, szóval... érted :)

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#19443) Teejay83 válasza Agostino (#19436) üzenetére


Teejay83
tag

köszi
igen mosószert meg ilyeneket nem is nagyon vennék ott ismerem azokat,ruha érdekelne de mostanság elég drágák a kínai üzletek,5-6e ft-ba kerül egy farmer ami kicsit minőségibb az meg sztem elég drága ahhoz képest,hogy pl,most is a westend-be a zara-ba 6e-ért lehetett venni igencsak minőségi nadrágokat meg cipőket,kinézek majd valamikor azért hátha találok valami érdekes cuccot :)

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#19444) Magnum_ válasza Teejay83 (#19443) üzenetére


Magnum_
nagyúr

pont ezt akartam írni, hogy inkább a Zaraban vegyél farmert, most, hogy price cut van. meg H&M-ben, C&A, stb.. de mé akció nélkül is inkább ott. kínai boltban NE vegyél ruhát, ha ott vannak a fast fashion boltok, ahol ugyanannyiért sokkal szebbet-jobbat kapsz.

(#19445) Melack: nem, sajna nem az van neki. máshol vannak.
nekem volt egy csajom, nem az a tipikus nonfi volt a segge felett, nagyon imádtam :D alapvetően nem tudom elképzelni, hogy majd a jó családból származó feleségemnek legyen tetoválása, de nem dealbreaker amúgy.

ez már a 2. ottalvása volt... :U :U

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#19445) Melack válasza Magnum_ (#19442) üzenetére


Melack
veterán

R!banc-rendszáma volt? Attól én pl falnak megyek...

Majd a második alkalommal, nah, akkor nem fogja vissza magát :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#19446) etejedu válasza Magnum_ (#19444) üzenetére


etejedu
őstag

Képzelődsz!
Az emma volt és rá van tetoválva a vatto loco!
Nézd csak meg! :)

(#19447) DeFranco válasza Tele von Zsinór (#19433) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem szívesen engednék át ilyen érzékeny információkat egy ki tudja milyen köztes rétegen. elég nekem a gugel nagytestvérnek.

(#19448) Magnum_ válasza Magnum_ (#19444) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ja, még valami a kínai ruhákhoz. rendeltem ebayről egy inget. volt korrekt mérettábla, megnéztem mindent, a magamnak való rendeltem meg, ill. picit ráhagytam, nem nagy, de picit bővebb, mint amiket szoktam hordani (inkább nem annyira passzentos). DE az ujja rövid! frankón rövid. úgyis feltűröm ennek az ingnek az ujját, de azért na..

I humbly and respectfully decline™

(#19449) Melack válasza Magnum_ (#19444) üzenetére


Melack
veterán

Őőőő, ha már másodjára aludt ott, akkor nem lehet, hogy csak az ágyad kell neki, és nem te? :U ;]

No offense, én ilyen helyzetben összesen 1x voltam - annak sem lett kex a vége :/

Tetkó: feleségemnek nincs, eddigi nőimnek sem volt, de a piercing, az csuda dolog :D A nonfiguratív tetkó derékra meg nah, nem feltétlenül azt akarom én nézni...

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#19450) Magnum_ válasza Melack (#19449) üzenetére


Magnum_
nagyúr

áhh, csak nekem tolja, tudod, hogy ő milyen jókislány, miközben nem is ;]

én szívesebben nézem a derékfirkát, félek, hogy a pirszinget kitépném valahonnan :DDD

I humbly and respectfully decline™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.