Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19101) Mercutio_ válasza Melack (#19099) üzenetére


Mercutio_
félisten

Sexrodeó:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19105) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

JÓ reggelt PH!.

Szép az élet, irány melózni! :)

Live-Die-Respawn

(#19106) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Jó reggelt PH!!

KV!!!

To All: Ti betegek vagytok... :DDD

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#19107) Mercutio_ válasza Dr.Zoo (#19106) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én itt se voltam! :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19108) sutszi


sutszi
veterán

Szép jó reggelt innen a 13-ból... :)

Sikerült lakást találni és szerdán fel is költöztünk. Sajnos üröm az örömben, hogy bár a lakás felújítása nagyrészt elkészült, a kivitelező munkások olyan gusztustalan munkát végeztek, hogy nem tudtunk berendezkedni és szóltunk a tulajnak, hogy gondok vannak. Az elmúlt 2 napban kb egész nap azon dologzot 3-4 ember, hogy egy terasztetőt felépítsenek... ami elvileg 4 órás munka lenne.
A fürdő és a konyha vizes részét két olyan ember csinálta akik még segédnek sem lennének jók. Kijött a tulaj, meg a munkások főnöke, és mikor megmutattuk, hogy WTF ez a lefolyó akkor majdnem elájultak, hogy ez mi... részletekről annyit, hogy tömítések nélkül rakták összes a lefolyó részt és mivel látták, hogy ereszt ezért fekete tesa szalaggal körbe tekerték. Jó mi? :U
Tisztelet a kivételnek mert utána jött rendes vízvezeték szerelő aki kapásból rendbe tett mindent. Mint kiderült ő csinálta volna amit a két barom önkényesen összetákolt...
És ez még csak 1 a sok apró dologból amiket most nem sorolok fel, de ha alaposan körbenéz az ember
akkor virítanak az igénytelen munka nyomai. :(

Szóval döcögősen indul a dolog...és hétfőn megint jönnek páran, hogy a tetőt befejezzék, mert az továbbra sincs befejezve...de azt gondolom az utolsó esélyük akkor befejezni mert kivágom őket mint macskát....

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#19109) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Hello!
Van egy xperia z1c, amely kijelzője megrepedt (lcd nem, az jó). Garanciát elvették (auchan) és 60k-t mondtak javításra...

A kérdés az lenne ismertek-e valakit aki ennél olcsóbban megoldja? Nem sürgős, lehet kínai alkatrész bár tapasztalataim szerint az ablaküveg és törik. Az a lényeg hogy menjen.

Előre is köszönöm!

SZERK: Jó lenne egy eredeti gorillaüveg digitizer. (közvetítek)

[ Szerkesztve ]

(#19110) Mercutio_ válasza sutszi (#19108) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szvsz inkább a tulajjal zavartasd el, hacsak nem hatalmazott fel rá, hogy intézkedhetsz a nevében.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19111) Tim82 válasza quailstorm (#19109) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kérdezz rá fagyalllo-nál.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19112) quailstorm válasza Tim82 (#19111) üzenetére


quailstorm
nagyúr

megtörtént, kösz

(#19113) MurdR válasza sutszi (#19108) üzenetére


MurdR
veterán

Nem hiányzik Pécs?

Többiek: reggelt. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19114) Tim82 válasza MurdR (#19113) üzenetére


Tim82
nagyúr

Csak neked, mára egy challenge, a Linuxos T61-edre. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19115) sutszi


sutszi
veterán

(#19110) Mercutio_ : A tulajok egész jövő héten külföldön lesznek, de az egyikkel megbeszéltük, hogy ha gond van akkor keressem nyugodtan...A kivágást nem kirúgásként hanem a lakásból kitessékelésként értettem. Az a baj, hogy a saját hibáik kijavítása közben amortizálják a berendezést meg mindent a környezetükben... annyira nem jó.

(#19113) MurdR : Még nagyon kevés ideje vagyunk itt... Jó volt Pécsen az élet, ha tudtunk volna előrébb lépni ott akkor maradunk. De a helyzet siralmas annak ellenére, hogy papíron Magyarország jobban teljesít... :U

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#19116) Tele von Zsinór válasza Tim82 (#19114) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Sokat változott a KDE, mióta utoljára láttam, egy kép alapján előnyére. És Battle for Wesnoth <3

(#19117) Tim82 válasza Tele von Zsinór (#19116) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem ez az első köröm KDE-vel (Kubuntu 14.04), évekkel korábban Ubuntu-val (még az Unity előtt) meg Linux Mint-tel próbálkoztam (asszem, akkor még mindkettőnél Gnome volt az alapértelmezett felület). De amúgy semmi extra, egy szép háttérkép, Conky-ból egy értelmesebb téma, ami kijelez egy-két alapinfót, meg Docky. Linuxos képességeimből jelenleg ennyire telik, most van elég gépem ahhoz, hogy egyet dedikáltan arra tartsak, hogy tanulgassam vele.

A Docky amúgy picit bug-os, ha ráviszem az egérmutatót és gyorsan végighúzom a dokk ikonok fölött, akkor szellemképesen jelennek meg az ikonok.

A Battle for Wesnoth meg nagyon régi kedvenc. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19118) Mercutio_ válasza MurdR (#19035) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ezen tegnap atsiklottam: Nekem 4k-ba volt az adapter+kartya, mivel 1x már használtam legyen 3,5k

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19119) MurdR válasza Tim82 (#19114) üzenetére


MurdR
veterán

miezmiezmiez???? :C

Mercutio: Jaa hogy neked nem kell a CF? Mert arra nekem nincs szükségem.

sutszi: igen ez az egyetlen baj Péccsel.
De hiányozni fog az biztos :)

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19120) bandus


bandus
veterán

He Saint, jo a kaja a jelenben? :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#19121) Tim82 válasza MurdR (#19119) üzenetére


Tim82
nagyúr

Csinálj valami hasonló pofás külsőt a T61-ednek. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19122) MurdR válasza Tim82 (#19121) üzenetére


MurdR
veterán

Most pont a HP van nálam, pedig lenne kedvem hozzá :(((

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19123) GabN73


GabN73
addikt

Jóregg....
Ahhh, másnapossságON, inkább visszafekszem.... :DDD

(#19124) Tim82 válasza macilaci78 (#19087) üzenetére


Tim82
nagyúr

4-5 abból biztosan van most, asszony ma délelőtt nyomta a kezembe, hogy vagy használjam fel, ha akarom gyűjteni, vagy adjam oda valakinek, aki gyűjti.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19125) macilaci78 válasza Tim82 (#19124) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tedd félre, légy szíves, illetve mindenki!
A Ph' sörözésre megyek én is. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#19126) GabN73


GabN73
addikt

ez nem ide... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19127) etejedu


etejedu
őstag

Valaki okos segíííccsenmáá!

Kéne egy beltéri antenna! De melyiket/milyent? Van topik, ahol találok választ, hogy melyiket érdemes beszerezni? /Digitális földfelszíni műsorszórásra alkalmas tv készülékhez kell!/

(#19128) Magnum_ válasza bandus (#19120) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Szia! Lattal valahol? :)

az Arazban voltam ebedelni, blahan nem jartam ma :)

I humbly and respectfully decline™

(#19129) sutszi


sutszi
veterán

Sétáltunk ma egy "keveset". Viza utcán ki, Népfürdőn át, majd le a partra. Rakparton végig végig a Margit-szigetre is benéztünk. Pont délre értünk a szökőkúthoz. Zenére ment a víz. Aztán vissza le a körúton a Panniónia sarokig. Azon elmentünk Aldiba, majd egyenesen haza. Szép kis környék ez. :)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#19130) Mercutio_ válasza MurdR (#19119) üzenetére


Mercutio_
félisten

CF nélkül 2,5k

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19131) Tele von Zsinór válasza Tim82 (#19117) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Nekem linux a fő rendszerem, most épp ubuntu 14.04 (a napokban frissítettem 13.10-ről), a grafikus felületem pedig a mate, ami egy gnome2 fork. Conkyt nem használok, mert nagyon ritkán látom az asztalt, viszont alul-felül van panel a számomra fontos infokkal.

(#19132) Tim82 válasza Tele von Zsinór (#19131) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tervben van, hogy másik notira (Thinkpad X200-ra - végiggondolva, semmilyen Windows-specifikus dolgot nem használok rajta, ami életbevágóan fontos lenne) megy egy Linux Mint, de ott is igazából a Cinnamon-ra vagyok kíváncsi.

A Kubuntus gép egy Thinkpad R61, most már van annyi RAM, illetve kellően erős CPU benne ahhoz, hogy érdemes legyen rajta VirtualBox alatt más disztrókat is megnézni. A Mate-t talán majd ott, de igazából nem fogott meg a felület.

*
Mai napi vicces hirdetés: Apply i-ibook G4 (sic!), satás billentyűzettel.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19133) Magnum_ válasza sutszi (#19129) üzenetére


Magnum_
nagyúr

A legjobb a pesti oldalon ezba resz. Este meg vilagit is a szokokut,:-)) legkozelebb a pozsonyi uton is setaljatok, majd be a kossuth ter fele az erzsebet terre.

I humbly and respectfully decline™

(#19134) MurdR


MurdR
veterán

Valaki segítene ezt megfejteni?

Előzmény: Ebay, rendeltem egy noti heatsinket, de sérült és használtat kaptam.
írtam neki hogy vissza a manit, és ez a válasz.

Hello,I'm sorry for the troubles that has been done for you.Pls tell us the part number for your own fan & heatsink.So I could check and confirm for you.As for hpp pavilion dv6 heatsink,there are many diffirent types for it.If we have the same one,we will send to you.Regards,Aviva"

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19135) radi8tor válasza MurdR (#19134) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kéri a gyári hűtőbordád számát, hogy olyat küldjön, amilyen biztos jó neked, mert sok fajta van a hpp pavilon-hoz. :)

⭐ Stella

(#19136) Mercutio_ válasza MurdR (#19134) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vagy nem fogta fel, vagy úgy tesz mintha nem értené, hogy neked az a bajod, hogy sérült és használt cuccot küldött. (Amennyiben egyébként jó lenne a heatsink)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19137) bandus válasza Magnum_ (#19128) üzenetére


bandus
veterán

akkor van egy hasonmasod :D de eskuszom azt hittem, hogu teged lattalak ma a jelenben egy feltunoen csinos holggyel, olyan 1 korul :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#19138) sutszi válasza Magnum_ (#19133) üzenetére


sutszi
veterán

Meg fogjuk nézni. Köszi.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#19139) Dell XPS válasza MurdR (#19134) üzenetére


Dell XPS
veterán

Félrebeszélnek rendesen. :( Nagyon gázos állapotú, úgyhogy küldjenek egy másikat, és leginkább újat amit hirdetnek is.

Üdv, Dell XPS

(#19140) MurdR válasza Dell XPS (#19139) üzenetére


MurdR
veterán

szerintem adja vissza a pénzt, én nem várok még egy hónapot. :(

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19141) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szép estét PH!: Pihenés ezerrel végre. :)

Live-Die-Respawn

(#19142) radi8tor válasza MurdR (#19140) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor írd vissza neki ezt. Ha nem akarja adni, akkor nyiss case-t eBay-en. De előtte mindenképpen egyezkedj vele.

orichalcos: Jó pihit! Nemrég dobtam be 2 kg dinnyét (8 kilós dinnye negyedét. :) )

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#19143) Magnum_ válasza bandus (#19137) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ilyenkor fotó kell!!!

orchi: ma egész nap alszom én is..

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#19144) Dell XPS válasza MurdR (#19140) üzenetére


Dell XPS
veterán

Egyetértek, tényleg jobb megoldás. Kivitelezését kell megoldani, és EU-ból rendelni egy másikat (1 hét). :K

Üdv, Dell XPS

(#19145) Kiki18 válasza radi8tor (#19142) üzenetére


Kiki18
őstag

Te a héját is megeszed? Jézusom. ;]

(#19146) MurdR


MurdR
veterán

The model is good, but used and damaged. Do not look stupid, you announced a new one and I was using. Please return the money or give a negative assessment and report.

ez jó? :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19147) radi8tor válasza MurdR (#19146) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lehetne finomabban is fogalmazni. ;)

The model is good, but it is in used condition not new (as described in the auction).
Please refund my money.

Aztán ha ebből sem ért, akkor lehet keményebben fogalmazni.

Kiki: valóban, elszámoltam magam. :P

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#19148) Tim82 válasza MurdR (#19146) üzenetére


Tim82
nagyúr

The model number of the heatsink you sent was correct, but the heatsink itself is arrived in damaged condition. I request a refund or I am forced to give a negative feedback.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19149) LÁZ válasza MurdR (#19146) üzenetére


LÁZ
addikt

inkább radié a jobb, azzal számoljál, hogy adott esetben vissza kell küldenek neki, pl ha mégiscsak case-t nyitnál, valszeg akkor refund-ol, ha előtte visszakapja a cuccot..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#19150) Kiki18 válasza MurdR (#19146) üzenetére


Kiki18
őstag

you announced a new one and I was using
Ez így nagyon nem angolos .D

Inkább "and I got a used one". De én se írnék ilyen keményet. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.