Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20151) oriic válasza macilaci78 (#20150) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó tudni: :DDD

Live-Die-Respawn

(#20152) MurdR válasza macilaci78 (#20146) üzenetére


MurdR
veterán

Annak a palinak még a csaj feje is belefér a tenyerébe. :DD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#20153) -Mike- válasza oriic (#20149) üzenetére


-Mike-
addikt

(#20154) Mercutio_ válasza MurdR (#20144) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én is :K

Lila cuccról akkor nincs méret-infód?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#20155) MurdR válasza Mercutio_ (#20154) üzenetére


MurdR
veterán

De mondjuk a másik véglet is tetszik, gondolok itt arra, hogy egy-néhány menyecskének olyan hosszú combjai vannak, mint egy magasfeszültségű villanyoszlop. Na ha egy kicsit le is van barnulva, és felvesz egy fehér toppot egy fehér minivel, akkor hamar elkezdek hiperventillálni. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#20156) MurdR válasza Mercutio_ (#20154) üzenetére


MurdR
veterán

Kérdeztem hogy tényleg kell e mert akkor megnézem persze

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#20157) Magnum_


Magnum_
nagyúr

én se akarnék szilikont a csajomnak, sose. minek? elveszíti a természetsségét teljesen, inkább tényleg korrekció, ha nagyon kell.

I humbly and respectfully decline™

(#20158) Mercutio_ válasza MurdR (#20156) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én meg írtam, hogy ha nagyobb, mint a haveré, akkor kell, ha kisebb, akkor értelemszerűen marad a haveré, mivel csak 1 bőröndre futja kecsege wizzair-nél.

Saint_: 1-2 gyerek után általában szükséges lenne a korrekciós a legtöbb esetben, persze vannak szerencsés alkatú csajok, akik még 3 után is hetykék, de az ritka.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#20159) MurdR válasza Mercutio_ (#20158) üzenetére


MurdR
veterán

Ok, du írom

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#20160) Petyyyyy válasza Mercutio_ (#20158) üzenetére


Petyyyyy
addikt

El kell ballagni az edzőterembe legalább egy fél órácskára és klasszisokkal javul az eredmény.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#20161) Magnum_ válasza Mercutio_ (#20158) üzenetére


Magnum_
nagyúr

majd a feleségem szül 1-2 gyereket, utána - mondjuk - 40 éves koromban én 30nak fogok kinézni, szóóóóóóval.. tudod.. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#20162) Melack válasza Petyyyyy (#20160) üzenetére


Melack
veterán

Ha a szövet maga meggyengül, mehetsz te gyúrni, nem segít. Ott már csak a korrekció a megoldás.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20163) Mercutio_ válasza Petyyyyy (#20160) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ne magadból indúlj ki :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#20164) Petyyyyy válasza Melack (#20162) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ezesetben bocs, felettébb amatőr vagyok a téma ezen részét illetően. :))

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#20165) Melack válasza Petyyyyy (#20164) üzenetére


Melack
veterán

No problem, sokáig én sem tudtam ezeket. Aztán egy szarabb estémen nekiálltam ilyenekről olvasni. :B

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20166) bitpork válasza Magnum_ (#20161) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Bele sem merek gondolni hogy ha véletlenül nem lesz két tükör akkor a tollászkodásnál milyen sérüléseket fogtok szerezni :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#20167) GabN73


GabN73
addikt

A nyócban' melyik szolgáltatónál érdemes netet+tv-t köttetni?

(#20168) föccer válasza GabN73 (#20167) üzenetére


föccer
nagyúr

Digi nincs, szóval marad az upc. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#20169) Melack válasza bitpork (#20166) üzenetére


Melack
veterán

Elcsúszott rúzs, szempillaspirál a hajban :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20170) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudjátok hogy hol tudnánk szerezni olcsón fürdőbe csaptelepet? (zuhannyal)

Sikerült eltörnünk a fém kifolyót. :D

Ilyenre lenne szükségünk.

Live-Die-Respawn

(#20171) bitpork válasza oriic (#20170) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ezek nem olcsók. És csak a kerámia betétest szabad megvenni +40% kal drágábban , mert az olcsóbb képes 1 év alatt szétkopni. Szerintem olyan 7-15k körül lesz. A nyaralóba most vettem utolsó bemutató darabot 8k-ért.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#20172) GabN73 válasza föccer (#20168) üzenetére


GabN73
addikt

Telekom meg sz*r és még drága is.

Akkor marad az UPC majd, 7000/hó lesz a 2. hónap után ha jól látom.

(#20173) macilaci78 válasza oriic (#20170) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Praktiker.

Nem laksz ott egy hete és már eltört a csaptelep. Miért is laktál sátorban? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#20174) krizmo_ válasza oriic (#20170) üzenetére


krizmo_
addikt

Praktikerbe érdemes körülnézni. Vannak márka nélküliek, amik elég jó áron vannak és van rájuk 1-2 év garancia.

(#20175) oriic válasza macilaci78 (#20173) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi. :D

Live-Die-Respawn

(#20176) Tim82


Tim82
nagyúr

F@szomat az irodai klímába, tuti, hogy amiatt fogok ma elfogyasztani egy százas pézsécsomagot + köhögök irgalmatlanul.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20177) sutszi válasza Tim82 (#20176) üzenetére


sutszi
veterán

Split vagy épület központi?

Ha előbbi akkor vedd magadhoz a hatalmat és állítsd kulturált szintre... Ha utóbbi, akkor sál, sapka...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#20178) Magnum_ válasza Tim82 (#20176) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nekem meg igy is melegem van, igaz, szétvet az ideg!!!! mindenki szabadságon, itt maradtam egyedül :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#20179) Tim82 válasza sutszi (#20177) üzenetére


Tim82
nagyúr

Split, de most már késő bánat. Amúgy ha nem használjuk, akkor meg megsülünk...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20180) Melack válasza Magnum_ (#20178) üzenetére


Melack
veterán

Sehol egy szemrevaló kollegina dekoltázzsal? :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20181) bitpork válasza Tim82 (#20179) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ne panaszkodj....jobb ha csak az orrod folyik, mintha minden pólusodból ömlene a nyál.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#20182) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Nyertem egy ingyen utazást Westendbe alma szervízbe. Lesz ott egy szabad órám míg elkészülnek vele, ha elkészülnek vele. Ötös kijelző meg előlapi kamera csere lesz.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#20183) Tim82 válasza bitpork (#20181) üzenetére


Tim82
nagyúr

Meg köhögök. Szóval panaszkodok.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20184) DeFranco válasza Tim82 (#20183) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Rád megy a levegő, vagy csak simán hideg van?

(#20185) Tim82 válasza DeFranco (#20184) üzenetére


Tim82
nagyúr

Viszonylag távol ülök a klímától (2 méter kb.), úgyhogy inkább betudom annak, hogy szerintem szarul tisztítják.

De a jelenlegi melóhelyen igazából minden évben pont nyáron "fázom meg", a régi helyen a központival sosem volt ilyen gondom.

Mára félnapos eltávot kértem és kaptam, szóval ma már nem fogok tovább részesülni az áldásban.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20186) DeFranco válasza Tim82 (#20185) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Akkor valószínűleg tényleg szarul van tisztítva, akkor viszont hosszú távon kinéz egy legionella, nem kellene ezt annyiban hagyni, mert rámehet többetek egészsége is. Hány fok van az irodában?

(#20187) Tim82 válasza DeFranco (#20186) üzenetére


Tim82
nagyúr

Saccra 22-25 fok közöttire állítgatják a kolléganők (akik néha vérre menő harcot vîvnak egymással az állítgatásért). Tisztítás elvileg két hónapja volt, valahol írták is az intranetünkön, hogy mivel, holnap majd kikeresem.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20188) DeFranco válasza Tim82 (#20187) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Sokszor csak beírják a kiskönyvbe, hogy megtörtént, aztán meg lóPH...

az a baj, hogy persze sok mindent nem tudsz tenni azon kívül, hogy maszkban mész be dolgozni, szóval feleslegesen forgatom benned a kést, de ez nem játék. nem tudod átkérni magad legalább valami védettebb helyre?

nem értem amúgy, hogy ilyenkor miért nem csinálnak egy átrendezést, és a klimaxos hőhullámos banyákat betennék a légkondi elé nyárra hűsölni, aki meg nem bírja a klímát, az mehet trópusibb vidékekre. beállna a hőfok is, meg mindenkinek jó is lenne.

(#20189) Dr.Zoo válasza Tim82 (#20187) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Nálunk demokrácia van, 3 ember csücsül egy irodában, és 25 fokra van állandóra...
De indulok dinnyét venni.. Majd RE! :K

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#20190) Tim82 válasza DeFranco (#20188) üzenetére


Tim82
nagyúr

Év végén úgyis leépítést szimatolunk, addig meg már kibírom... :)

Amúgy a hőmérséklet az pont jó lenne nekem is.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20191) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Bankosok figyelem!

Szeretnék kérni egy kis infót tőletek. A munkahelyeteken ha valaki betesz teszem azt 40'000€-t 2 hét lekötésre, mennyi kamatot ad rá az intézményetek?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#20192) Magnum_ válasza bitpork (#20191) üzenetére


Magnum_
nagyúr

jegybanki alapkamat környéke? :-)

I humbly and respectfully decline™

(#20193) bandus válasza bitpork (#20191) üzenetére


bandus
veterán

szerintem legjobb esetben 20-30k forintot.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#20194) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Akkor most kapaszkodjatok meg. 2 hétre ha bennhagyom a zsét, 0,65 € -t kapok!
De tudni akarom hogy minden banknál így van-e vagy csak én vagyok marha hogy ennél (is) van számlám.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#20195) föccer válasza bitpork (#20194) üzenetére


föccer
nagyúr

Hát, ha csak a számlán van, akkor lóf@**t sem kamatozik. Magánszemélyként nagyon nem is fognak veled külön kondíciót kötni. A banknak nem összeg ez a pénz. Régebben az AXA-nál volt napi kamatozásu betét, de az már évekkel ezelött volt.

A lányom anyja mondott olyanokat, hogy egyik korábbi cégnél, ahol dolgozott ott ~200 milliós tételekben pörgették az ilyen 2 hetes lekötéseket és volt belőle vagy 10, különálló számlájuk, számlánként nem egy tétel futott. :)

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#20196) DeFranco válasza bitpork (#20194) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nincs ebben semmi meglepő. EUR betét, tehát az ECB kamatához igazodunk, annál magasabb kamatot nem kapsz, csak alacsonyabbat.

Az ECB kamata jelenleg 0,15% (sic!), tehát a pénzedre 40.000 EUR * 0,0015 = 60 EUR-t kapnál egy évre. Ez két hétre: 60/52*2= 2,3 EUR

De te nem kapsz 0,15%-ot sem, hanem annál kevesebbet, mivel a banknak is élni kell valamiből, mínusz kezelési költség etc. Kéthetes betétre ilyen kis összegben max. a töredékét.

Európa nem kamatvadásznak való vidék mostanában.

[ Szerkesztve ]

(#20197) bitpork válasza föccer (#20195) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Céges számla és emellett a többszöröse megmozdul a számlán...de akkor is vicz az eurónál kevesebb. És nem napi, hanem 2 hetes lekötésről van szó. :U

(#20196) DeFranco: Értem ugyanakkor szarom le. Ha a bankban van a pénz akár lekötetlenül is, a bank használja. Nem, nem csak kamatoztatja kötvényben, hanem tőzsdézik is vele. Az hová lesz? 0,05%-t adnak. Érdekes ha nem 2 hét hanem 1 hónap akkor már 0,1. És így tovább. De amikor utalok, akkor is napokat ülnek rajta amire még ennyit sem kapok pedig használják.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#20198) Magnum_ válasza föccer (#20195) üzenetére


Magnum_
nagyúr

A lányom anyja

de szépen fogalmaztál :-)

I humbly and respectfully decline™

(#20199) LÁZ válasza bitpork (#20191) üzenetére


LÁZ
addikt

mi a spórolt mani egy részét ájendzsis részvény cucc-ba raktuk, amit magad variálhatsz, de vannak ajánlott csomagok, ha jól emlékszem kb 2hónap alatt volt 100k plusz, ami nem sok, de mire költözünk pont jól fog jönni, esetleg megkérdezhetem a pontos infót ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#20200) Dr.Zoo válasza LÁZ (#20199) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Plíz ne tartsd magadban, nekem is épp vadászat folyik, hogy mibe tegyem a lét... :R :R :R

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.