Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19151) oriic válasza radi8tor (#19142) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, Kb két éve nem ettem dinnyét. :) No majd beújítok egyet én is, jól fog jönni.

(#19143) Saint_

Hohohóó. De jó egyeseknek. ÉN ma melóztam (nem vészes meló, pont jól lefárasztott kellemesen) holnap lezs pihenés szinte egész nap. :)

Live-Die-Respawn

(#19152) MurdR válasza radi8tor (#19147) üzenetére


MurdR
veterán

Nyomásra, de a tiedet elküldtem. :D
És akkor most nekem vissza kell küldenem kínába? külye a Zédesannya.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19153) radi8tor válasza MurdR (#19152) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem feltétlenül. Ha szívatni akar az eladó akkor igen.

⭐ Stella

(#19154) pepe091 válasza Tim82 (#19148) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Az ebay üzletszabályzata tiltja a negatívval való fenyegetőzést...

(#19155) LÁZ válasza MurdR (#19152) üzenetére


LÁZ
addikt

annak függvényében, hogy mit válaszol, illetve ha a supporthoz fordulsz inkább, ők dönthetnek úgy a javadra, hogy azt mondja nekik az eladó, refundol, de csak ha visszaküldöd.

van pár opció, de lehet, hogy nem foglalkozik vele az eladó, hanem küld egy másikat..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#19156) Tim82 válasza pepe091 (#19154) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezzel nem foglalkoztam most, csak az érdekelt, hogy angolosabban/választékosabban átfogalmazzam a MurdR-féle eredetit.

LÁZ: a radi-félében nincsen benne, hogy nem csak hogy nem új, hanem sérült is a cucc.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19157) radi8tor válasza Tim82 (#19156) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Igaz bár az út során is megsérülhetett, bár neki kellett volna gondoskodni a biztonságos csomagolásról.

⭐ Stella

(#19158) Tim82 válasza radi8tor (#19157) üzenetére


Tim82
nagyúr

Amúgy jó volt a tied, visszafogott (én pont kevésbé lennék az ilyen esetben), de ez lényeges infó lehet. De amúgy még hozzá lehet tenni még egy üzenetben.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19159) Mercutio_ válasza radi8tor (#19147) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az hol van benne, hogy sérülten kapta?

MurdR: Fotózd le a sérült heatsink-et, és a képet csatold be ha vitatja a dolgot, valamint paypall-nak jelezd, hogy a posta nálunk drága (screenshot a postai árkalkulálós lapról) és mivel az eladó a vétkes fél így ez a költség őt jellene, hogy terhelje :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19160) Tim82 válasza Mercutio_ (#19159) üzenetére


Tim82
nagyúr

Akkor ezt linkelje be, nem kell screenshot az árszabásról. (Direktlink a Magyar Posta nemzetközi díjtáblázatára pdf-ben, angolul.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19161) Magnum_ válasza oriic (#19151) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hát ost mit csinljak? nem maszekolok, de a héten minden nap 10-12 óráztam, + esténként jöttem-mentem.. lfáradtam, az az igazság.

I humbly and respectfully decline™

(#19162) oriic válasza Magnum_ (#19161) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Irigykedtem csak kicsit. :) (lehet kellett volna eggyel több smile sorry)

Live-Die-Respawn

(#19163) MurdR válasza Tim82 (#19160) üzenetére


MurdR
veterán

Ó így is alig igazodok ki az ibéjen. :U :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19164) Melack válasza MurdR (#19163) üzenetére


Melack
veterán

Te beszelni kicit kinai? En ma menni szarkany center, lenni ott sok ocso holmi.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#19165) Kiki18 válasza Melack (#19164) üzenetére


Kiki18
őstag

öcáá öcáá ne ne néccá :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19166) Mercutio_ válasza MurdR (#19163) üzenetére


Mercutio_
félisten

1000 feletti eladásszám, 98% feletti elégedettségi mutató a minimum.

CF-to-Sata akkor nem kell?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19167) LÁZ válasza Mercutio_ (#19166) üzenetére


LÁZ
addikt

nekem csak 160 vásárlásom/eladásom van, és 100%, akkor tőlem nem fog vásárolni senki?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#19168) radi8tor válasza LÁZ (#19167) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Dehogynem, de te nem is kínai vagy. :D

⭐ Stella

(#19169) werszomjas


werszomjas
őstag

Evett már valaki a Kyros és/vagy a Kerkyraban?

Tényleg ilyen supi?

üdv

(#19170) radi8tor válasza werszomjas (#19169) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gyradiko-ba voltam már többször is, ők nagyon jók.

⭐ Stella

(#19171) MurdR válasza Mercutio_ (#19166) üzenetére


MurdR
veterán

Kpra nem, de csereberébe benne lennék ha szükséged lenne valamire.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19172) LÁZ


LÁZ
addikt

Enerdzsájzer töltő vkinek?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#19173) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Jó reggelt PH!!!

KV!!!! :D

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#19174) MurdR


MurdR
veterán

Reggelt lányok :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19175) oriic válasza MurdR (#19174) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

JÓóóó regggelt Vietnám! PH!

Frissen, üdén, kipihenten.... :C

Live-Die-Respawn

(#19176) MurdR válasza oriic (#19175) üzenetére


MurdR
veterán

Helau Lalifiú :D

Most hoznak nekem bundáskenyeret Városkapuról, azt behalózom, és jöhetsz. :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19177) Ace owner válasza MurdR (#19176) üzenetére


Ace owner
addikt

En meg most megyek varoskapura :))

Galaxy Fold 4

(#19178) Mercutio_ válasza MurdR (#19176) üzenetére


Mercutio_
félisten

No, valami "város legjobb bundása" forrás van ott? Ha igen jöhet a cucc leírása (méret, tojás mennyire járja át, mennyire atsult, ár, stb.) és a koordináták ;]
Cserebere ügyben majd meglesem van-e valamid, most még az erkélyen bootolok :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19179) MurdR válasza Mercutio_ (#19178) üzenetére


MurdR
veterán

Semmi extra, a Városkapui buszállomás CBA-jában 50ft a bundáskenyér, és nem rossz. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19180) Mercutio_ válasza MurdR (#19179) üzenetére


Mercutio_
félisten

Valahol tudtok olyan helyet ahol krumplilángost árulnak?
(nem tocsni és nem sima lángos krumplival a tésztájában, hanem ilyen tenyérnyi méretű, ujjnyi vastag cucc)

Szentendrei sör - és pecsenye fesztiválról [link] valami bővebb infó?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19181) Tim82 válasza MurdR (#19176) üzenetére


Tim82
nagyúr

Na szép, eddig tartott nálad a Linux + T61 felé érzett lelkesedés? :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19182) Tim82


Tim82
nagyúr

"Aki nem tudná DDr3-as a lap és a proci is !" (Kiemelés gonosz módon tőlem van.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19183) Mercutio_ válasza Tim82 (#19182) üzenetére


Mercutio_
félisten

2in1 vagy hogy? :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19184) GabN73


GabN73
addikt

Valakinek nincs bróker ismerőse? Olyan embert keresek, aki hivatásosan űzi, és nem hobbiból. :K

(#19185) Ace owner válasza Mercutio_ (#19180) üzenetére


Ace owner
addikt

Mivel szentendre gondolom bun draga lesz.. Amugy nen tudom, ki akartam nezni de nem volt kivel..csutortokon vagy penteken mondtam is hogy gyertek :D

Gabn mar ennyire nen megy a sportfogadas?

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#19186) MurdR válasza Tim82 (#19181) üzenetére


MurdR
veterán

Mert?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19187) Magnum_ válasza werszomjas (#19169) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a Kyrosban törzsvendég vagyok, a Kerkyrat nem ajánlom :D

I humbly and respectfully decline™

(#19188) radi8tor válasza Ace owner (#19185) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Legalább szép környezetben van. Tegnap voltunk Vásárosnaményban a hídi vásáron, de nekem a szentendrei utcai árusok jobban tetszettek.

⭐ Stella

(#19189) Tim82 válasza MurdR (#19186) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mer' gyanúsak vagytok ti nekem orichalcosszal. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19190) GabN73 válasza Ace owner (#19185) üzenetére


GabN73
addikt

Hát már egy ideje szüneteltetem a dolgot, próbálkoztam néha néha, de mindig bukás lett a vége. Kb 1 éve volt az utolsó nagyobb nyereményem, (jó meg egyszer beakadt egy 1,5k->~110k tippmix), meg ugyebár nem akartam feleslegesen dobálni a pénzt, inkább a kapcsolatomra költöttem.

Mindig is érdekelt az a fajta világ, most is nagy szabadidőmben ilyen könyveket olvasgatok, egyelőre még a számításokat nézem, hogy miket kéne tudni számolni. Aztán lehet hogy suli mellett elvégzem a szükséges papírokat hozzá...

(#19191) oriic válasza Tim82 (#19189) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm?

Live-Die-Respawn

(#19192) Ace owner válasza GabN73 (#19190) üzenetére


Ace owner
addikt

Regen engem is erdekelt a tozsde, brokerkedes meg az egesz oltonyos vilag a hatalmas irodahazakban de aztan rajottem hogy ideje felebredni mert ugysem vagyok olyan szerencsee hogy ott sikeres legyek.
Viszont szeretnek majd vallalkozast inditani mert az nagyon is erdekel, akarok egy CEO tablat majd az asztalomra :DD

Galaxy Fold 4

(#19193) Mercutio_ válasza Ace owner (#19185) üzenetére


Mercutio_
félisten

Érdekes hozzáállás, én meg kineznek a helyedben ilyen "tuti összefutok valakivel, ha nem levegőztem egyet" alapon.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19194) Ace owner válasza Mercutio_ (#19193) üzenetére


Ace owner
addikt

Holnap melo es egy sornel tuti nem allnek meg. Full masnaposan nem lehet gyomlalni kerem szepen :))

Tim viszont ugy latszik kesek kicsit majd mert benyomtam egy ilyen hambit es a munkamoral azota rohamosan csokken ahogy elterult bennem a draga :((
[link]

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#19195) föccer


föccer
nagyúr

Lehet valahol a városban kapni, igazán finom, puha, laza farsangi fánkot? Nem olyan futószalagon gyártottra gondolok, hanem valami tényleg finom, házias jellegűre?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19196) DeFranco válasza föccer (#19195) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ezt dícsérik, de ez inkább amerikai típusú: [link]

Rendes nagymamafunky szerintem impossibru, az olyan anyag- és munkaigényes, hogy üzletileg nem éri meg.

(#19197) MurdR válasza Tim82 (#19189) üzenetére


MurdR
veterán

nem válok meg a T61emtől, van ahonnan még ez jött :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19199) Mercutio_ válasza Ace owner (#19194) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem értem én ezt, egyszer drága, meg nincs pénz, utána meg kiderül, hogy simán futja bebaszcsinyi piára :DDD

föccer : : Nem látok rá esélyt, esetleg Szentendre skanzenben ha van ilyen népiesch szekció, de ez is csak tipp. Valami vidéki kislányt kell keríteni aki tud ilyet... is ;)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19200) Ace owner válasza Mercutio_ (#19199) üzenetére


Ace owner
addikt

Most volt fizu es a sporolas nem megx annyira mint regen latod a hambi is elcsabitott.. :DD Ez meg a masik ok amiert nem megyek,megsporolok egy fel tankolast. Tf4et is miota meg akarom nezni de nem birom ravenni magam ugyhogy lehet marad az itthoni viragbolti a szetfolyt monitoron xd

Jajj skanzen..tiszta lehuzas az is, egy fank nem eri meg a beugrot..

Meloval lassan vegzek,felido van kb mar :))

Galaxy Fold 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.