Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8675) Habugi válasza [Prolixus] (#8674) üzenetére


Habugi
addikt

Igen, egyet kell értsek. A phaselockos slagolás ugyan nem rossz, de egy guzerkerhez képest elég harmatos.
Seraph kristály farmolásra nálam Hyperius/Pyro Pete a menő, Voracidous elég kaotikus, Master Gee meg egyenesen tortúra és elég vontatott.

Ancient dragonok ellen igyekszem minél jobban alakítani, a többihez képest nagyon korrekt lootot dobnak, igaz op8-on resetelnem kellett az UVHM-t hogy proper sandhawkom/lady fistem legyen. Mondjuk még ígyis eléggé melós, itt egy hete készült video amit a spanomnak vettem fel, hogy nem lehetettlen:

[link]

Játékórában mérve elég horror Warrior/Terra farmolás kellett mire esélyem lett ellenük.
Apropó, talált már valaki crites interfacert, vagy olyat ami crites ÉS elementálos is?
Nem tudom mit meg nem adnék érte, Voracidous-t op8-on solózni esélytelen (nekem), multiban eddig tán 4x öltem le, egyszer dobta csak az interfacert, senem crites senem elementálos! :(

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.