Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) gbors válasza BomiBoogie (#9600) üzenetére


gbors
nagyúr

mit jelent a nem bírja? könnyen lehet, hogy a CPU pusztul be amúgy, mennyire van pörgetve?

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9602) [Prolixus] válasza gbors (#9601) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Co-opban hogy-hogy nincs Grog Nozzle? Én láttam jópár vidit a neten, ahol volt, és co-opban tolták. Bár azt nem tudom, hogy editorozták, vagy nem váltották be a dwarfos küldetést.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#9603) pohár válasza gbors (#9599) üzenetére


pohár
félisten

na igen, az én módom nem fenékig tejfel ám :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9604) gbors válasza [Prolixus] (#9602) üzenetére


gbors
nagyúr

pontosítok - amikor én vagyok a host, akkor mindig van. amikor nem, akkor jellemzően nincs, de néha előfordul. vagy néha valamelyik más játékosnál jelenik meg. valószínűleg a mission weapon státuszából adódik a dolog. 72-es szinten nem is érdekelne, de OP8-on eléggé rá vagyok szorulva, és legálisan Rubit nem tudok szerezni. erős a gyanúm, hogy ezzel fog lezárulni az editor-mentes korszakom - a franc se fogja azzal tölteni a drága coop-ra fordítható időt, hogy ki-be lépkedjen, hátha szerencséje lesz :DDD

@pohár: respect, sensei :R

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9605) BomiBoogie válasza gbors (#9601) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Aham, szóval lehet, hogy mondjuk az instabil CPU miatt akadozgat?

(#9606) vitaro válasza gbors (#9604) üzenetére


vitaro
senior tag

A Grog Nozzle küldetéstárgy, csak akkor van az inventoryban, ha a 'The Beard Makes the Man' küldetés aktív. Ezért van mindig nálad ha te vagy a host, ha olyanhoz csatlakozol aki nem vette fel vagy már leadta, nálad sem lesz. A Loot Hunt idején lehetett farmolni a Gold Golemet érte, aki tőle szerzett egyet, annak nem kell erre figyelnie.

Szerk.: Előrelátó módon bespájzoltam belőle anno, szívesen adok egyet.

[ Szerkesztve ]

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#9607) VoidXs válasza BomiBoogie (#9600) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A közepet sem fogja (670 sem), mert az Unreal sz@r, és a CPU-s részét is rádobja arra az egy szálra, amit használni tud.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9608) BomiBoogie válasza VoidXs (#9607) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm, akkor leveszem Low-ra, az is jobb, mint a semmi. :)

(#9609) VoidXs válasza BomiBoogie (#9608) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A low pontosan a semmi :D

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9610) gbors válasza vitaro (#9606) üzenetére


gbors
nagyúr

igen, ez végső soron még logikus is, köszönöm :) eszerint viszont létezik nem mission item változata is, akkor szimplán ezt fogom beeditálni, és le van róla a gond.

(#9607) VoidXs: ezen érdemes pontosítani egy kicsit. az UE3 technikailag egy nagyon jó motor, az egyik első motor volt, ami 4 magot is normálisan tudott használni. a gond a PhysX API-val van, ami viszont csak egyetlen CPU-magra van korlátozva. sajnos a BL2-ben elég sok dolog a CPU-n fut, low physx esetén is lehet a CPU a szűk keresztmetszet, és high physx esetén a GPU bevonása ellenére is romlik a helyzet. végeztem is méréseket korábban a BL2-vel, itt található.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9611) Audison


Audison
senior tag

Elég gáz ez a loot..eddig is tudtam, de hogy minden játszásnál szembesülni kelljen ezzel..Most öltem le a Bunkert, de kb 5 fehéret dobott, 2 zöldet 2 lilát. :F :(

(#9612) BomiBoogie válasza gbors (#9610) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm.
Azért még próbálgatom, azért a 4670K legyen már elég CPU erőnek...

(#9613) fi:zi'k válasza Audison (#9611) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Az szokott egyáltalán vmi értelmeset dobni? :F

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9614) TheProb válasza fi:zi'k (#9613) üzenetére


TheProb
veterán

leg smg-t

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#9615) VoidXs válasza gbors (#9610) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Lehet, hogy támogatja a sok magot (elárulom, 2 percnyi erőfeszítés után minden motor), ezek szerint a sok fejlesztő szerencsétlen, hogy ezt nem alkalmazza. A PhysX API-t lehetne legalább egy másik szálon futtatni, de ha ránézel a CPU-használatra, bármely cím ezzel a (mellesleg minden címnél a megjelenésekor grafikailag is csúnyán lemaradt) motorral képtelen többet kihajtani 100 osztva magok száma százaléknál. Hasonlítsd össze az Anvil motorral, na azt hívják helyes és jól optimalizált megoldásnak. Ott bármit ki tudok maxolni ilyen gépen is, PhysX-el is.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9616) gbors válasza VoidXs (#9615) üzenetére


gbors
nagyúr

és azt is elárulod, hogyan? :) pl. a Cryengine 1-re igencsak ráférne.
most néztem rá a BL2-re, egy sima statikus scene-en FPS cap nélkül 90% felett megy a CPU (2 mag + HT), úgyhogy tévesek az információid.

az, hogy PhysX mellett mit tudsz kimaxolni, az nem csak a grafikus motortól függ. ha a jelenetszámításban a fizika 40ms-ot elvisz, akkor hiába teszel alá bármilyen csudamotort, 25FPS-nél nem fog gyorsabban menni a játék. márpedig nagyon úgy fest, hogy a BL2-ben ez a probléma.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9617) vitaro


vitaro
senior tag

Battleborn - A Borderlands készítőinek új játéka.

Reveal Trailer

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#9618) Audison


Audison
senior tag

Ezt tudtátok? Nem is tudtam, hogy ilyen is fellelhető. [link]

(#9619) fi:zi'k válasza Audison (#9618) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mármint, hogy el lehet bújni a szikla mögé és hogy onnan könnyebb?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9620) Audison


Audison
senior tag

Nem. :DDD A Terramorphous-ra értettem. Valahogy elsiklottam felette. :)) Vannak még ilyen helyek a játékban?

[ Szerkesztve ]

(#9621) [Prolixus] válasza Audison (#9620) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hogy-hogy "ilyen helyek"? Terra egy raid boss. Van belőlük egy pár...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#9622) [Prolixus] válasza vitaro (#9617) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ez meg nagyon hülyén néz ki. Mint valami Nintendo játék. Ha nem Gearbox lenne, csuklóból nem érdekelne.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#9623) gbors válasza Audison (#9620) üzenetére


gbors
nagyúr

van összesen 1 raid boss az alapjátékban, és további 6 a 4 dlc-ben. ha az ember nagyon májernek érzi magát, akkor meglátogat egy ilyet, és tanul egy kis alázatot :D

keress rá a "raid boss health" kifejezésre a topicban, és nézd meg, melyiknek mennyi health-je van. különösen dexidous-t ajánlom figyelmedbe...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9624) Audison válasza [Prolixus] (#9621) üzenetére


Audison
senior tag

Olyan helyek,amik kissé el vannak bújtatva.

gbors: kössz a felvilágosítást

[ Szerkesztve ]

(#9625) VoidXs válasza gbors (#9616) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A jelek szerint 2 szálon fut a játék, gondolom egyik a motor, másik a játék. 2560x1440 (ablakos), minden maxon, PhysX is.

A Gearboxnak annyi dolga lett volna, hogy a main loop-ot eltördelik, és bedobálják pár thread-be, ez vagy hozzá nem értés, vagy epikus lustaság. A PhysX pedig ugyanígy eltördelhető, C++ AMP vagy OpenCL mellett akár teljesen levehető a prociról a teher. Ne próbáld meg egy játékprogramozónak megmagyarázni, köszönöm.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9626) gbors válasza VoidXs (#9625) üzenetére


gbors
nagyúr

a "Ne próbáld meg egy játékprogramozónak megmagyarázni" c. duma nem érv, és engem konkrétan nem hat meg, hogy játékprogramozó vagy. felvetettél valamit, amivel szemben két cáfolatom van, ezekre adj légy szíves magyarázatot. az egyik cáfolat (fullHD, ablakban):

láthatóan van, amikor közel maxon megy a proci, máskor meg félgőzzel. sajnos nincs i5-öm, mert azon lenne jó ezt megnézni, ugyanis a másik cáfolat, hogy i5-ön azonos órajelen sokkal gyorsabb a BL2. mi erre a magyarázat?

a szálakra tördelésnek akkor van értelme, ha nincs függőség a szálak által végrehajtott műveletek között - ezt nyilván Te is tudod. azt viszont furcsállom, hogy ennek a megoldását annyira egyszerűnek titulálod, amikor a szakma nagy része hosszú évek óta ezen szenved. ha ez ennyire egyszerű lenne, akkor miért nem használja ki minden játék a 4-8 szálra képes CPU-kat is? :F

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9627) VoidXs válasza gbors (#9626) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A magyarázatod fizikailag fájt. A játék két szálon fut, ergó két magot képes maximálisan kihajtani. Nálad azért pörög majdnem fullon, mert annyid van. i5-ön azért gyorsabb, mert jobb a magok szólóteljesítménye. Nálam azért megy 20% körül, mert a 6-ból 2-t használ, és a grafika miatt az egyik szál betetőzik, így a másik magot már képtelen teljesen kihajtani. Ez arra utal, hogy bevárja a másik szálat, ami szintén olyan gigászi hiba, ami meredeken csökkenti az FPS-t, amennyiben az a játékszál, márpedig annak látszik fogyasztás alapján. A grafikai szál pedig a megjelenített objektumok száma felé tördelhető, majd utómunkánál akár a monitorod által mutatott 8x8-as blokkokig (az FXAA miatt, amúgy tovább is), a játékszál pedig entitásonként szintúgy kaphat új szálat, majd maga a fő szál TALÁN megér egy magot. Lásd a Unityt, pontosan ezért használom, mert a többmagos procik korában mindet kihajtja, ezzel értelmet adva az AMD szutykainak, amik azonos magszámon az Intel ellen elvéreznek.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9628) TheProb válasza VoidXs (#9627) üzenetére


TheProb
veterán

1. Kérdem én mi a gond?

2. Másfelől, lehet, hogy valóban az a foglalkozásod amit írtál, lehet csak 1 takarító vagy a helyi tesco művekben. Igazából szerintem senkit sem érdekel egyik eshetőség sem. De azt szerintem mindenki nevében mondom, hogy ilyen hangnemben írt kommentekre senki se kíváncsi, attól, ha te azt hiszed, hogy neked van igazad még nem kell bunkózni és úgy előadni magad, mint aki most sz@rta frissen a spanyolviaszt.
Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#9629) VoidXs válasza TheProb (#9628) üzenetére


VoidXs
nagyúr

1. Valóban több a szál (nálam 59 :D ), de ezek akkor vagy nem csinálnak semmit, vagy valami nagyon alap dolgot, vagy csak a GPU-nak adnak feladatot. Nálam 4 maghoz a Leállítva jelzőt rakta, mert az egyik thread annyira elhúzott, hogy az egyik magot 100%-ra húzta folyamatosan, a többi pedig elfért a másikon, a rendszer összes bajával.

2. Nem szoktam ilyen lenni, csak ha kiakad a bullshit-o-meter.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9630) TheProb


TheProb
veterán

10Key a Battleborn bejelentése alkalmából:
WBC3T-T553X-ZC3RC-3B3JB-S9KZ6

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#9631) TheProb válasza TheProb (#9630) üzenetére


TheProb
veterán

u.i.: Van esetleg valaki akinek van BL2-es (vagy bármilyen) fölösleges Steam-es kártyája vagy kártya csomagja, vagy esetleg nem gyűjti őket és pár köszönömért cserébe elajándékozná őket?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#9632) gbors válasza VoidXs (#9627) üzenetére


gbors
nagyúr

aha. tehát akkor:
1. a windows terheltnek jelzi mind a négy logikai processzort, mert a játék két szálon fut, és két fizikai mag van a CPU-ban
2. az i5-3570k azonos órajelen magonként (jelentősen) erősebb, mint a i3-3220

szemrebbenés nélkül leírsz ilyen marhaságokat magyarázatként, és még Te hivatkozol fizikai fájdalomra meg bullshit-o-meterre? nem sül ki a szemed? :) sorry, de innentől kezdve nem tudlak komolyan venni.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9633) ujlakany1993 válasza vitaro (#9617) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Számomra ez egy Borderlands + WoW vegyítés(lehet van benne egy kis Red Alerr is:). Annira nagyon gáznak nem tűnik, legalábbis aki szereti az ilyen stílusú játékokat.

(#9634) Pedro78 válasza TheProb (#9631) üzenetére


Pedro78
senior tag

itt probald meg, csak mondjuk hagyd el a lejmolast es AJANLJ CSEREBE mas kartyakat. /jotanacs off

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#9635) VoidXs válasza gbors (#9632) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Az i3-3220 két magos. Annyit terhel le nálam is. A szálak száma miatt látja a Windows 4-nek, attól még nincs 4 logikai processzor. A mag órajele is számít, de nem olyan szinten, hogy egy proci erejét eldöntse, van ott busz, cache, architektúra, gyártási technológia, parancsok, meg sokminden. Ezért is ver meg egy 3.3-as Intel egy magon egy 4-es AMD-t lazán egy magon.

Egyébként rövidebb alkalmakat leszámítva türelmes vagyok, ma például jó a kedvem, szívesen elmagyarázok bármit, de akkor folytassuk már privátban.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9636) VoidXs válasza VoidXs (#9635) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Egyébként pár éve még ugyanazt nyeltem be, amit te a második pontban írsz. Gondoltam, "a sok mag meg a sok gigahertz biztos gyorsabb", a 8 mag 4 GHz-en biztos elég mindenre, nem. Egy 4 magos i5 2.8 GHz-en megalázza, még olyan programnál is, ami kihasználja a 8 magot.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9637) TheProb válasza Pedro78 (#9634) üzenetére


TheProb
veterán

nyílván azokhoz szól akiket nem érdekel a dolog (jó pár ilyen személy van), azoknak úgy is mindegy kinél van a kártya. Aki meg szokott tradelni attól meg nyílván nem "ingyen" kéne :)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#9638) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Best in slot sniper is: Lyuda.

Poén, hogy pont tegnap találtam egyet ládában.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#9639) Audison


Audison
senior tag

Terramorphous-hoz mikor lehet belépni? Menni akartam vele egyet, de nem enged belépni.

(#9640) tibee77


tibee77
őstag

Eztuän a video utän lehet kezdek meg egy Zero-t is! :)

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#9641) r00r1


r00r1
aktív tag

Ti mivel szoktátok a shif kódokat megadni? mert shift tabozni k.rva sz@r. 5 perce pötyögöm ezt a f0st, 2 kód...
Szóval mondom megkérdem már, hogy nálatok hogy megyen ez..

(#9642) vitaro válasza r00r1 (#9641) üzenetére


vitaro
senior tag

Futtasd ablakban...

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#9643) [Prolixus] válasza Audison (#9639) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Csak akkor lehet hívni, ha már végigtoltad a főjáték sztoriszálát, vagyis megölted a Warriort. Ezután Tannis fog adni neked egy küldetést, az lesz a Terrás (You. will. die. (seriously) a neve, szép utalás a Bl1-es küldire). Ezt a küldit ha beváltod, utána vissza lehet menni hozzá bármikor az adott végigjátszásban. Viszont ha csinálod a Pt2-őt, Pt3-at, ott megint ki kell nyírni a Warriort, hogy kapd a küldit és így Terrát az adott végigjátszásban, de ez azt hiszem értelemszerű.

Ja és igen, akármikor mész is hozzá, minimum 52-es szintű lesz, szóval a Pt1-ben nem is érdemes próbálkozni, uccse tudod kinyírni.

Nemtom milyen az angolod, de javaslom böngészni a Borderlands wikia-t.. Ha nem túl jó, nyilván marad ez a topic, de sok eddigi kérdésedre választ találtál volna nagyon rövid keresgélés után.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#9644) VoidXs válasza r00r1 (#9641) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ctrl+C, Ctrl+V :P
B terv: olvasd mobilról a kódot.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9645) TheProb válasza [Prolixus] (#9638) üzenetére


TheProb
veterán

and what about skullmasher?

Nekem ilyen van

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#9646) [Prolixus] válasza TheProb (#9645) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Passz. Lehet a DPS a ludas. Ahogy nézem, elég alacsony tűzgyorsasága van ennek a koponyazúzónak.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#9647) Audison válasza [Prolixus] (#9643) üzenetére


Audison
senior tag

Köszönöm a felvilágosítást, gondoltam erre én is, hogy majd a végigjátszás után lesz elérhető, de nem voltam róla meggyőződve. :R

(#9648) ujlakany1993


ujlakany1993
aktív tag

Sziasztok. Valaki tudani segíteni Master Gee killben? este 10:30 körül érkezem. 66os commando vagyok.

(#9649) fi:zi'k válasza r00r1 (#9641) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én régen kiírtam papírra. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9650) ujlakany1993 válasza r00r1 (#9641) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Ahogy elöttem írták: az egész kódot kijelölöd, Ctrl+C majd a shift kód 1. cellejában Ctrl+V. És lásd a csodât:D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.