Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) xrvman


xrvman
őstag

Sziasztok!
OP3 ra ki akarna eljutni? Ketten vagyunk és ugye nehéz azért.

(#9202) tibee77


tibee77
őstag

En 4-en vagyok most, ha gondolod beugorhatok segiteni.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#9203) gbors válasza tibee77 (#9202) üzenetére


gbors
nagyúr

húzd fel a srácokat OP4-ig, aztán én meg beugrok negyediknek :D

amúgy ha este 10 után látsz a steamen, küldj egy üzenetet, összehozzuk. vasárnaptól el leszek tűnve pár napra, de általában vagyok.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9204) xrvman válasza tibee77 (#9202) üzenetére


xrvman
őstag

Nem vagyok a húzás híve, inkább normálisan mennénk, ahogy eddig is.

(#9205) gbors válasza xrvman (#9204) üzenetére


gbors
nagyúr

az OP szinteken igen kevés választja el a sima co-opot a húzástól. ha én OP2-es geart használnék az OP8-ra jogosult karakteremmel, akkor semmivel nem lennék erősebb, mint egy OP2-re jogosult gunzi.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9206) _stick_


_stick_
őstag

Hali!
Melyik grafikai beállításból kell visszavennem, hogy ne essen le mindig 20FPS-re, mikor egy irányból 5-6-an lőnek rám egyszerre? :R

(#9207) tibee77 válasza xrvman (#9204) üzenetére


tibee77
őstag

2 szinttel vagyok felettetek, ez kb. semmi.De ha gondoljätok akkor majd akkor megyünk ha mär ti is 4-en vagytok. :U

stick:ha a physx be van kapcsolva akkor azt vedd le azonnal.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#9208) gbors válasza gbors (#9199) üzenetére


gbors
nagyúr

háááááát, ez a 4 fős coop valami embertelen durva. úgy mentünk keresztül az OP8-as digistruct peaken, mint a tavaszi szellő. aztán ráadásként szegény hyperius is rosszul járt. néhányszor. nagyon :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9209) pohár válasza gbors (#9208) üzenetére


pohár
félisten

na megmutatom már, hogy én hogy voltam kénytelen lejátszani a meccs nagy részét :D [1] - [2]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9210) Edem05 válasza pohár (#9209) üzenetére


Edem05
őstag

A második videónál pont jó helyre lőttél ott volt a két Saturn 2.0. :D

(#9211) pohár válasza Edem05 (#9210) üzenetére


pohár
félisten

a videó elejét levágtam, kitapasztaltam a repkedő számok alapján, hogy hol is lehet a jószág :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9212) Muerte válasza pohár (#9209) üzenetére


Muerte
addikt

Baromi nagy volt :DDD Röhögtük hogy nézd má' a saturn hogy felugrott felülre hozzánk mint egy szöcske?! Pohár: - Milyen saturn? :DDD

(#9213) gbors válasza Muerte (#9212) üzenetére


gbors
nagyúr

nincs mese, pohár szintet lépett. annyira durvák az assassin skilljei, hogy már nem is a látására támaszkodik :DDD

mondjuk a két saturn némileg váratlanul ért - ennyivel dukino anyukájából is bedobhatott volna 2-3 darabot...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9214) Muerte válasza gbors (#9213) üzenetére


Muerte
addikt

Amúgy tényleg,a saturnok sokkal keményebbek voltak mint a végén az a lekvár nagy robot. :)

(#9215) gbors válasza Muerte (#9214) üzenetére


gbors
nagyúr

kicsit reménykedtem, hogy hátha abból is lesz kettő :)

mondjuk az is hozzátartozik, hogy a saturnokat illedelmes távolságból lőttük, szerencsétlen OMGWTF-et meg úgy lerohantuk, hogy pislogni se nagyon volt ideje.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9216) xrvman válasza tibee77 (#9207) üzenetére


xrvman
őstag

Rendi, sztem ha össze tudunk jönni, akkor hajrá :)

(#9217) Audison


Audison
senior tag

Üdv.

Elkezdtem a héten a pt2-t, jelenleg 37-es szinten tartok. Pt1-ben volt pár küldetés, amiről lemaradtam és már blokkolva lettek, de a nagy részét megcsináltam. Az a kérdésem, hogy pt2-ben mi az optimális sorrend? Főszál és vele párhuzamosan mellék küldetések vagy Főszál végig és utána a mellék küldetések (ebben az esetben nem járok úgy mint pt1-ben, hogy blokkolva lesznek az alacsonyabb szintű küldik?) ?

A másik a season pass. Azt hogy érdemes vinni? Majd pt2 után vagy azt is párhuzamosan a főszállal, mellék küldikkel?

Bocs az értetlenkedésért, de nem szeretnék abba a hibába esni, hogy alacsony szintű ellenfelekkel ütközzek.

:R

(#9218) VoidXs válasza Audison (#9217) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Uccsó a sztori.
Előbb mindig a mellék.
Így nem lesz nehéz.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9219) vitaro válasza Audison (#9217) üzenetére


vitaro
senior tag

Milyen küldetések lettek blokkolva? Van pár ami átmenetileg teljesíthetetlenné válik a főszálon haladva, de idővel mindet be lehet fejezni. TVHM-ben megfontolandó lehet pár mellékküldetést a végére hagyni, a Warrior legyőzése után felugranak 50-es szintre, így az értük járó jutalom is akkora lesz.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#9220) Audison válasza vitaro (#9219) üzenetére


Audison
senior tag

Kb. ~ 1-10-es szintig. Rájuk sem tudtam menni, hogy befejezzem őket, és blokkolt címszó alatt voltak feltüntetve.

(#9221) Audison


Audison
senior tag

Találkozott már valaki olyan hibával, hogy a bullymong-os (pick up hair és search piles) mellékküldetések bugosak? A pick up hair küldetés-t sem tudom megcsinálni mert hiába ölöm le őket, nem tudom összegyűjteni tőlük. :F Aztán ott van a search piles küldetés, szintén hammerlock-tól, mutatja a területet a térképen, de a kis jégtömbökben szintén nincs egy darab piles sem, pedig az összeset szét törtem.

[link]

Egy videót találtam erről: [link]

PT1-ben nem volt ilyen bajom. :F

[ Szerkesztve ]

(#9222) dejaris válasza Audison (#9221) üzenetére


dejaris
addikt

Kezzel kell megolni oket, hogy dobjanak ilyen bundat.

[ Szerkesztve ]

(#9223) Audison válasza dejaris (#9222) üzenetére


Audison
senior tag

:W Ó, hogy erre nem gondoltam. :N

:R

(#9224) dejaris válasza Audison (#9223) üzenetére


dejaris
addikt

Oda van irva, vagy a beszelgetesben elhangzik :P

(#9225) Vanguard71


Vanguard71
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Van arra valamilyen lehetőség, hogy egy megkezdett küldetést töröljek/újrakezdjek?
A bankrobbantásos akciót egy bug miatt nem tudom befejezni mert egy tárgyat amit fel kellene vennem ledobott a szakadékba, utána nem tudok ugrani, felvenni nem tudom, látom, hogy ott van és ennyi.

(#9226) vitaro válasza Vanguard71 (#9225) üzenetére


vitaro
senior tag

Lépj ki a játékból, majd vissza! Így működnie kéne.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#9227) [Prolixus] válasza Vanguard71 (#9225) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Én még nem jártam így, de ha kilépsz a játékból a menübe, majd vissza a játékba, a küldetés szempontjából ugyanott folytatod, ahol abbahagytad....persze úgy, hogy minden ellenfél respawn-ol, a fast travel station-től kell folytatnod a küldetést, csak amit már egyszer megcsináltál a küldin belül, azt már nem kell újracsinálnod. Ergo azt a tárgyat megint meg kell próbálnod felvenni az "eredeti" helyéről, és ezúttal remélhetőleg nem leszel ilyen peches.

Szerk: Na közben anniyt írtam, hogy megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#9228) Vanguard71 válasza [Prolixus] (#9227) üzenetére


Vanguard71
csendes tag

Mad Dog-tól kellene felvennem a robbanó anyagot, azt jelzi a rombusz újraindítás után is.
Tehát itt tartok a küldetésben, Mad Dog kinyiffant, a bomba a szakadékban.

(#9229) Vanguard71


Vanguard71
csendes tag

Hopp, a második újraindításnál megoldódott.
Mondjuk, nem értem, de mindegy.
Köszönöm!

(#9230) _stick_


_stick_
őstag

Hali! Megvettem a GOTY változatot, amiben a season pass DLC-i benne vannak. Nem fog ez még plusz DLC-t adni nekem a jövőben? Érdemes vele foglalkoznom?
A vault hunter upgrade pack 2-t és a Headhunter DLC-ket fogom még megvenni, hogy teljes legyen a kép per pill...

(#9231) genndy válasza _stick_ (#9230) üzenetére


genndy
addikt

Nem fog plusz tartalmat adni, 4 sztori DLC van benne+az egyik szintemelés. Amiket írtál azok nincsenek és nem is lesznek benne, vedd ha akarod őket.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#9232) xrvman


xrvman
őstag

Ma napi ajánlatban olcsóbb a Borderlands 2 és összes DLC je.

(#9233) vitaro válasza gbors (#9215) üzenetére


vitaro
senior tag

Brutál jó az avatarod! :C

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#9234) pohár válasza vitaro (#9233) üzenetére


pohár
félisten

most láttam, hogy mire változott... ez már beteges, kezeltetnie kéne :DDD :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9235) Edem05 válasza pohár (#9234) üzenetére


Edem05
őstag

Az egy Harold a kezében? :D

(#9236) pohár válasza Edem05 (#9235) üzenetére


pohár
félisten

szerintem igen, azért is mondtam azt, amit :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9237) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Napi hülye kérdés, hogy lehet nevet változtatni a játékban?

Live-Die-Respawn

(#9238) genndy válasza oriic (#9237) üzenetére


genndy
addikt

Steam nevedet kell ahhoz változtatni.
Illetve skines automatánál.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#9239) Kareszovics


Kareszovics
addikt

A Headhunter küldik ugye 1-5-ig vannak. Ez valami nehézséget is jelent, vagy megnevezésében/tartalmában más-más? Bocsi, ha lame a kérdés, még sokat nem toltam a cuccal. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#9240) [Prolixus] válasza Kareszovics (#9239) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Csak tartalmában más, nincs köze a nehézséghez. Amúgy eléggé soványkák, az 5 együtt van kb egy normális DLC. Persze a mostani akcióban érdemes őket megvenni, annyit megérnek amennyiért most adják steam-en.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#9241) f.attila16


f.attila16
csendes tag

Sziasztok. Co-op ra társat keresek, vegyetek fel bátran.
Steam: fekatf2

(#9242) messi6502 válasza f.attila16 (#9241) üzenetére


messi6502
tag

Én is keresnék olyanokat akik most kezdik új karakterrel. :R

(#9243) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Szintén ma vettem meg és új játékos lennék!

http://steamcommunity.com/profiles/76561198111873770/

(#9244) tibee77 válasza Hokunda (#9243) üzenetére


tibee77
őstag

f.attila-val most kezdtünk uj karaktert, ha gondolod gyere te is.7es szinten tartunk.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#9245) r00r1


r00r1
aktív tag

Úr Isten!
Ez a game.....tegnap vettem meg, az utolsó fillért megérte! Egyelőre lvl 10-es vagyok, siren.
Hazaértem 6-ra melóból, hajnal 1-ig toltam megállás nélkül. :Y

(#9246) VoidXs válasza r00r1 (#9245) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Lesz az még jobb is. :K
Már jó pár napja reggel
3-ig tolom :D

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9247) Hokunda válasza VoidXs (#9246) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Én még csak lvl5 vagyok, de egyedül valahogy elég nehéznek tűnik számomra. Persze közrejátszik, hogy nem vagyok fpsekhez szokva, de ez tetszik, csak sajnos a célzóvíz hiánya üres tárakat fial legtöbbször! :D De közelítek a lvl 7hez utána coopba csak jobb lesz!

(#9248) VoidXs válasza Hokunda (#9247) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Azon a szinten
tényleg nagyon nehéz volt,
főleg Flynt bácsi.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9249) tibee77


tibee77
őstag

Attol függ kivel mesz rä flynt-re.Krieg-gel kb. 10 mp volt. :DDD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#9250) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Egen, de felteszem nem első karakteredként nyomtad le így Flyntet, vagy tévedek? Úgy még faszább a helyzet, ha a friss kezdőknem játszottak anno az első résszel. :)

Az eleje nekem sem volt könnyű soloban (Maya), pedig én már ismertem a dörést BL téren.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.