Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8651) PeL válasza gbors (#8649) üzenetére


PeL
addikt

Nekem 7770-el engedi :) De sztem tök mindegy, ATi-n úgyis a low az ajánlott :DDD

(#8652) dioka7


dioka7
senior tag

3 db kulcs:

PC/Mac: CTW3T-RSCRT-S5TFK-3B3TJ-Z5TXB
PS3: CTWBT-Z3JRS-CBKS5-9TKJJ-ZX35Z
X360: CTWBT-Z3JJK-BHRR9-5XJJJ-ZX36Z

(#8653) gbors válasza Habugi (#8650) üzenetére


gbors
nagyúr

akkor bővebben: az nVidia elég sok pénzt rak az olyan játékokba, ahol advanced physx van, és nem szeretné, ha az alapokon túlmutató látványelemeket olyanok is használnák, akik nem vettek GeForce kártyát. emellett a physx finoman fogalmazva nincs CPU-ra optimalizálva, úgyhogy a magasabb fokozatok jellemzően szarul is futnak. ezért a fejlesztőknek ki van adva, hogy tiltsák le a haladó beállításokat, ha nincs nVidia kártya. úgy tűnik, a BL2-ben ez nem működik tökéletesen :)
nyilván ez csak azóta van így, amióta az nVidia megvette a az Ageia-t, de az már nem tegnap volt.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#8654) naksys


naksys
senior tag

Feltettem a physx rendszerdrivert és állíthatóvá vált a játék alatt.
Feltoltam high-re és hát WOW mammas! Egy új látványvilág tárult a szemem elé :D Érdemes kipróbálni!

(#8655) Sonja


Sonja
veterán

Borderlands 2 PS Vitán! - Egész jól néz ki. :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#8656) BomiBoogie válasza gbors (#8653) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Remélem, ez a PhysX dolog nem fog elhalni, mert most úgy néz ki, átállok NV oldalra...

(#8657) naksys


naksys
senior tag

Source: @GearboxSoftware - 3 Keys
Release Date: Mar 20
Expire Date: Mar 24
PC: CTW3T-RSCRT-S5TFK-3B3TJ-Z5TXB
PS3: CTWBT-Z3JRS-CBKS5-9TKJJ-ZX35Z
XBOX: CTWBT-Z3JJK-BHRR9-5XJJJ-ZX36Z
---------------------------------------------

Source: Facebook - 3 Keys
Release Date: Mar 20
Expire Date: Mar 24
PC: CTW3J-9S5R3-Z536K-TBJBB-T99X3
PS3: 5TC3B-J53XZ-53K9K-SJ5JT-K6TRZ
XBOX: 5TC3B-J53TW-39R6S-KR3JT-K6TRW

(#8658) MARV6969 válasza dejaris (#8648) üzenetére


MARV6969
tag

nem tudom kinek mi az "igazi" sniper, így csak a magam két kedvencét javasolhatom.
Az egyik a Fermington's Edge BL2(hwAAAABNvACAiIRBDCGTFYBhAPMMxhcMBZgbMGBg/v83g8kDAwDm)
ez nem gépkarabély, de ezzel szeretem a legjobban kiosztani a criticalokat.

A másik a HawkEye BL2(hwAAAACSjASEiAMJByGTgYJZAJMK8gUMBZj//2Bg/v+jgvw=) ami meg brutál critical sebzést ad.

A save editorral lehet növelni a lőszer kapacitást, majd később visszatérünk erre a témára, amikor több időm lesz. :)

"Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

(#8659) gbors


gbors
nagyúr

ööööö... sikerült levernem az első seraph guardiant UVHM-ben, és kaptam tőle 7, azaz hét darab kristályt. oasis-ban a boltban pedig 120-ért mennek a puskák, ill. 50-ért volt egy grenade mod. ez most komoly? 18 hyperius = 1 seraph puska? wtf?

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#8660) dejaris válasza MARV6969 (#8658) üzenetére


dejaris
addikt

Hat azt ertem alatta, hogy nem automata, nincs 30 golyo egy tarban, es nem duplacsoves, de cserebe pontos es oriasi a critsebzese.
A kodokat koszonom, ki is probalom, majd es varom a loszernovelos tippedet is :R

[ Szerkesztve ]

(#8661) pohár válasza gbors (#8659) üzenetére


pohár
félisten

editor... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8662) fi:zi'k válasza dejaris (#8660) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Duplacsöves sniper? :Y

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8663) dejaris válasza fi:zi'k (#8662) üzenetére


dejaris
addikt

Lyuda.

(#8664) fi:zi'k válasza dejaris (#8663) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ja, hogy forgócsöves (gatling).

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8665) dejaris válasza fi:zi'k (#8664) üzenetére


dejaris
addikt

En azt akarhogy nezem, az duplacso. Attol meg, hogy nem ez szerepel a szakkifejezeseben, meg 2 cso van ott.

(#8666) fi:zi'k válasza dejaris (#8665) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Két cső van, de nem dupla, mivel egyszerre csak az egyikkel lősz. Ha megnézed majd játék közben, akkor látni fogod, hogy forog.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8667) dejaris válasza fi:zi'k (#8666) üzenetére


dejaris
addikt

Eddig is tudtam hogy forog. A duplacsoves vadaszpuskaval sem losz mind a ket csobol egyszerre, meg is dupla ;)

(#8668) fi:zi'k válasza dejaris (#8667) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Bár nem vagyok vadász, de legjobb tudomásom szerint mindkét cső töltve lehet, míg itt nem.
Na mindegy, én befejeztem. :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8669) TESCO-Zsömle válasza dejaris (#8667) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A duplacsoves vadaszpuskaval sem losz mind a ket csobol egyszerre

Te se Doom-oztál még...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8670) dejaris válasza fi:zi'k (#8668) üzenetére


dejaris
addikt

Toltve lehet, sot toltott is szokott lenni, de nem losz egyszerre, sot nem is tudsz.

(#8671) gbors válasza pohár (#8661) üzenetére


gbors
nagyúr

szörnyű a kísértés :D az biztos, hogy Hyperius-t nem fogom farmolni - mire az első 3 miniont leszedtem, tiszta görcs volt a kezem...
mondjuk OP8-as cuccokkal visszalátogatva lehet, hogy más lenne a helyzet - talán le lehet darálni, mielőtt megidézi a minionöket. próbálta már valaki?

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#8672) Habugi válasza gbors (#8671) üzenetére


Habugi
addikt

Jórészt OP8 gearel, sirénnel meg tudom marni annyira hogy a hp-ja 90%-a leessen mire felhergeli magát/spawnoltatja a robotokat, még ugrik egyet kettőt és elfekszik. Szerintem azok mindenképp jönnek.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#8673) vitaro válasza gbors (#8671) üzenetére


vitaro
senior tag

OP8-as felszereléssel elég könnyű, Sirénnel nagyjából addig tart kilőni mintha az Immolate trükköt használnám. A minionokat nem kell egyébként kinyírni, egy singularity gránáttal húzd őket össze, ha rádobják Hyperiusra a pajzsot akkor addig lődd őket míg fel nem hagynak eme tevékenységgel. Utána már bőszen lehet gyilkolni Hypo-t, Grog + DPUH + Chatoic Evil Monk mod + Rough Rider + Sheriff's Badge kombóval nem túl nehéz. Annyit érdemes észben tartani, hogy ha 25% alá esik a HP-ja, akkor elkezd ugrálni.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#8674) [Prolixus] válasza Habugi (#8672) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ja, amikor kerestem megoldást a hatékony farmolására, és belefutottam a Hoplite-os trükkbe (ami már nem működik sajnos), akkor level 61-en Siren-nel 2 másodperc(!) alatt kilőtték a level 63-as Hyperius-t , de a minionjai már ott voltak amikor meghalt.

Amúgy ez a seraph drop szerintem is rohadt kevés. A tokeneket sem szórja a játék, de ott legalább gyors és egyszerű a farmolás. Ezek a raid boss-ok viszont rohadtul nem gyorsak, Maya-val meg főleg nem.

Amúgy milyen igazságtalan már, hogy ő az egyetlen, aki a fő skilljét a nagy boss-ok ellen nem tudja használni. Okés, hogy a sebzés nagyjából megvan, de a skilljének nem ez a lényege. Nem azt mondom, hogy úgy lehessen phaselock-olni mondjuk a warriort vagy éppen hyperiust, mint a hagyományos ellenségeket, mert az talán pont Maya-t tenné irreálisan jobbá a többi karakterhez képest (bár egy rohadt sok életerős raid boss ellen még ez sem igaz feltétlen), de azért meg lehetett volna oldani úgy, hogy pl. ha phaselock-olod ezeket a dögöket, akkor ha nem is válik harc és mozgásképtelenné amíg a képesség tart, legalább lassulna a mozgása/ritkábbá válnának a támadások, vagy valami ilyesmi.

Mivel én is siren párti vagyok (most és mindörökké :DDD ), én is megszenvedek solo-ban a seraph kristályok gyűjtögetésével. Ilyen célra nem OP szinteken Pete a legalkalmaabb szerintem, mert bár őt sem rövid idő kinyírni, a pálya bénasága miatt nagyon egyszerű és biztonságos.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#8675) Habugi válasza [Prolixus] (#8674) üzenetére


Habugi
addikt

Igen, egyet kell értsek. A phaselockos slagolás ugyan nem rossz, de egy guzerkerhez képest elég harmatos.
Seraph kristály farmolásra nálam Hyperius/Pyro Pete a menő, Voracidous elég kaotikus, Master Gee meg egyenesen tortúra és elég vontatott.

Ancient dragonok ellen igyekszem minél jobban alakítani, a többihez képest nagyon korrekt lootot dobnak, igaz op8-on resetelnem kellett az UVHM-t hogy proper sandhawkom/lady fistem legyen. Mondjuk még ígyis eléggé melós, itt egy hete készült video amit a spanomnak vettem fel, hogy nem lehetettlen:

[link]

Játékórában mérve elég horror Warrior/Terra farmolás kellett mire esélyem lett ellenük.
Apropó, talált már valaki crites interfacert, vagy olyat ami crites ÉS elementálos is?
Nem tudom mit meg nem adnék érte, Voracidous-t op8-on solózni esélytelen (nekem), multiban eddig tán 4x öltem le, egyszer dobta csak az interfacert, senem crites senem elementálos! :(

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#8676) vitaro válasza Habugi (#8675) üzenetére


vitaro
senior tag

Voracidous-t csak egyszer sikerült rendesen leölnöm egyedül, azóta a pálya alól szoktam farmolni. Bele sem merek gondolni milyen nehéz lenne OP8-on. Interfacerből van egy Reactive meg egy Social, mindkettő slages, de csak 72-esek.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#8677) fi:zi'k válasza vitaro (#8676) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Pálya alól?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8678) vitaro válasza fi:zi'k (#8677) üzenetére


vitaro
senior tag

Borderlands 2 | Cheap Kill Voracidous | Tutorial
:B

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#8679) gbors válasza vitaro (#8673) üzenetére


gbors
nagyúr

én rough rider helyett bee-t használtam, rögtön a minionök előtt levettem 25-30%-ot róla. ezért merült fel, hogy jóval magasabb szintről esetleg ki lehet fektetni.
próbálkoztam a minionök mellett is lőni, de nem nagyon akart összeállni, hogy egyszerre mind a négy nyalogassa a sebeit, ezért inkább lelőttem hármat. az botrány sokáig tartott, aztán utána már nem volt nehéz.

@Habugi: engem nem zavar, ha utána jönnek - ha már eldobta a lootot, akkor felőlem garázdálkodjanak nyugodtan :D

Master Gee-hez meg robotnak kell lenni, komolyan. gunzerkerrel amúgy nem nehéz, a melee override-dal kitűnően helyre lehet tenni, de ha egy kukacot elrontok, akkor borul az egész. és az az istentelen mennyiségű health...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#8680) naksys


naksys
senior tag

Mai adag:

Source: @DuvalMagic - 5 Keys
Release Date: Mar 22
Expire Date: Unknown
PC: CT5J3-FW5X6-K3F5B-3TJTT-3K965
PS3: C3CBJ-HHBJ9-FSRWJ-9BWTB-K6FF9
XBOX: 53C3J-C3CFX-J5KKX-CRTTT-B5RWB

(#8681) Muerte


Muerte
addikt

Sziasztok!

Pyro pete-t hogy lehet többször farmolni? Megcsináltam sztoriban ,de ha visszamegyek nincs ott senki :DDD a panel sincs ott nekem amivel "hívni" lehetne egy kis fight-ra.

(#8682) nesh20 válasza Muerte (#8681) üzenetére


nesh20
aktív tag

Szia!
Végig kell játszani a DLC-t és a végén kapsz Moxxi-tól egy küldetést - Pete the Invincible.
Ha lenyomtad már ott lesz a panel és farmolhatod kedvedre :)
Sok sikert hozzá!

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#8683) Muerte válasza nesh20 (#8682) üzenetére


Muerte
addikt

:R Na akkor nekiugrok :DDD Nehezebb lesz legyűrni mint a sztoriban? OP8-on nem volt nagy kaland Bee+Norfleet kombóval :DDD

(#8684) nesh20 válasza Muerte (#8683) üzenetére


nesh20
aktív tag

Hááát kösd fel a gatyót ;) A végén már kicsit durcásabb lesz...

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#8685) Muerte válasza nesh20 (#8684) üzenetére


Muerte
addikt

...a francba :((( :DDD

(#8686) gbors válasza Muerte (#8683) üzenetére


gbors
nagyúr

kb. 10.000.000.000 shield és hasonló health. hajrá! :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#8687) MARV6969


MARV6969
tag

dejaris

akkor a lőszer kapacitás növelése:

Legelőször! Készíts mentést a save file-ról, amit módosítani fox!!!!! :))

belépsz az editorba, utána kattintás a "Raw" fülre.
Azután "BlackMarketUpgrades" sor jobb szélén található nyilat lenyitod, és amit benne találsz mindent kitörölsz.
Ezt követően bemásolod ezt:

9999999
9999999
9999999
9999999
9999999
9999999
9999999
5
5

Ha ezzel készen vagy, a Horizont-ban, legalább négyszer egymást követően kattintás a "save rehas & ...." fülre, mert szerintem kétszer kevés...
Gránátból, és rpg lőszerből nem lesz végtelen.
Ennyi. :)

"Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

(#8688) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Na és azt tudja valaki, hogy a 2013-as community day skineket hogyan lehet "bemókolni" a játékba? Alapból be lehet állítani editorral, hogy az legyen, de ha később másra váltasz, akkor eltűnik az unlock-olt skinek közül. Olvastam, hogy ehhez is a Raw fülnél kell csinálni valamit, de nem volt egyértelmű a leírás, nem is jött össze nekem a dolog.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#8689) intercooler válasza [Prolixus] (#8688) üzenetére


intercooler
őstag

ez nekem is jól jönne! :R

(#8690) Muerte válasza gbors (#8686) üzenetére


Muerte
addikt

Fúú a jó anyját... 20 percig dzsúdóztunk legalább...még volt neki kb.3cm élete és kifektetett :((( :DDD

(#8691) ujlakany1993


ujlakany1993
aktív tag

Sziasztok. Eredeti Borderlands 2-öm van. Az a probléme, hogy csak úgy lefagy a gép tőle. Konfigom az adatlapomban. Mi lehet a probléma?

(#8692) dejaris válasza MARV6969 (#8687) üzenetére


dejaris
addikt

Koszi szepen :R Nemsoka ki is probalom.

(#8693) vitaro válasza [Prolixus] (#8688) üzenetére


vitaro
senior tag

Csináltam egy mentést amiben benne van az összes community day-es fej és skin, IDE kattintva le tudjátok tölteni. Amint betöltöttétek, oldjátok fel az összeset mert save & quit után el fognak tűnni! Ha valami miatt mégsem működne akkor írjatok!

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#8694) genndy válasza ujlakany1993 (#8691) üzenetére


genndy
addikt

Legfrissebb DirectX, videokártya driver, PhysX legyen fönt így elsőre.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#8695) ujlakany1993 válasza genndy (#8694) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Ezek alapok, ígyis kuka

(#8696) [Prolixus] válasza vitaro (#8693) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Megvannak, köszönöm! :R

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#8697) ujlakany1993 válasza genndy (#8694) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Valószínűleg megvan a hiba. Behalt a vidkarom egyik ventija és azért fagy ki....

(#8698) MARV6969 válasza dejaris (#8692) üzenetére


MARV6969
tag

:)

"Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

(#8699) gbors válasza Muerte (#8690) üzenetére


gbors
nagyúr

na, én pont tegnap jutottam el Pete-ig 72-es szinten. a 88-as szintű spiderantek nagyon viccesek voltak - OP8-ban meddig mennek fel? 96?

ill. egy kérdés OP8 játékosoknak. Nektek már a teljes játék ki volt pörgetve lvl 72-n, és csak a raid bossokkal szórakoztok OP8-on, vagy hagytatok küldetéseket? van értelme level 72-höz képest a küldetésekkel szórakozni?

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#8700) naksys


naksys
senior tag

Valaki feltenne egy Bee kódot az editorhoz? :D

Közben gyorsan találtam párat hátha valakit érdekel.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.