Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) Muerte


Muerte
addikt

Na,hát rosszul emlékeztem :DDD nem pontosabb hanem gyorsabb tűzsebesség/tárazás+nagyobb tárméret,
de akkor mitől van konkrétan a differencia?,csak a markolattól :F

(#9302) xrvman


xrvman
őstag

Miért rontjátok le az élményt holmi editorral? :W Nem értem.
Én még egyetlen játék esetén sem nyúltam semmihez.

(#9303) pohár válasza xrvman (#9302) üzenetére


pohár
félisten

nem romlik az élmény... de majd rájössz te is, ifjú padawan ;]

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9304) BomiBoogie válasza xrvman (#9302) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Majd rájössz 200 óra hiábavaló farmolás után. :D

Én mondjuk áthidaltam azzal, hogy inkább abbahagytam a játékot, mintsem, hogy editorhoz nyúljak. :DDD

(#9305) r00r1 válasza gbors (#9299) üzenetére


r00r1
aktív tag

No ez nekem kínai, úgyhogy szerzek valami game guidet, aztán okosodok...

(#9306) ujlakany1993


ujlakany1993
aktív tag

Mi ez az editor dolog?

(#9307) Muerte válasza ujlakany1993 (#9306) üzenetére


Muerte
addikt

Addig jó míg nem tudod :DDD a profile editor-ról,trainer-ről nem is beszélve,nem érdemes csak a végén használni már OP szinteknél,meg a legvégén mikor már csak fun-ol az ember lánya.

[ Szerkesztve ]

(#9308) tibee77


tibee77
őstag

En editorral csak a megszerzett fegyvereket szoktam szintezni, mäsra nem hasznälom. :U

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#9309) gbors válasza Muerte (#9301) üzenetére


gbors
nagyúr

ide pislants rá - és ez csak a pisztoly. többi itt. durva :)

(#9302) xrvman: mondok egy példát. az OP1->OP8 questben muszáj vagy upgrade-elni a fegyvereket. OP3-ig bírták a 72-es cuccok, OP4-nél muszáj voltam javítani legalább a fő fegyveremen és a pajzsomon. 30 perc (vicces) játék volt a 613 togue token összegyűjtése, és további 30 perc (idegtépő) a torgue automaták kurkászása DP Harold után. ezen felül pyro pete-et is vagy egy óráig pumpoltam elegendő mennyiségű seraph kristály érdekében. OP6-nál repeat. OP7-nél pontosan az idő miatt nem repeat (majdnem rá is b***tam), de értelemszerűen OP8-on megint. ez összesen olyan 6 óra repetitív, élményt nem adó játék. megcsináltam, puszán azért az érzésért cserébe, hogy teljesen clean a karakter - de azért még én sem gondolom, hogy ez olyan marha jó befektetés volt.
ja, és kellene egy OP8-as Interfacer. nézz utána, hogyan szerezhető be - egyik jobb, mint a másik, és nemhogy nem garantált loot, hanem egyenesen rare drop. vagy, az első Bee-m érdekében több, mint egy óráig szarakodtam Hunter Hellquisttel (akkor még nem volt Tiny Tina DLC). és még sorolhatnám. szóval, legit fegyverek beállításával időt spórolsz meg, és túl sok élményt nem vesztesz. nekem ezért ugyanaz, mintha a cimbitől gyűjtöd be.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9310) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintetetek lesz akkora tartalom a Pre-Sequelben mint a Borderlands 2-ben?

Live-Die-Respawn

(#9311) xrvman válasza pohár (#9303) üzenetére


xrvman
őstag

643 órával inkább Kenobi :) oszt ha valakinek több, az már Yoda :DD
Mégsem ötlött fel bennem az editor sötét árnya.
Ott is ugyanezen a néven vagyok: xrvman lehet felvenni, sasolni

Aki meg editorozik az meg Wader, ha meg rééégóóóta csinálja akkor az már Sidious nagyúr. :C (ha jól tudom)

(#9312) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Szerintem a havertől kapott fegyver ugyanúgy *csalás*, mint a simán editorral gyártott fegyver. Nem te farmoltad, nem te küzdöttél érte. Ezzel perszenem azt mondom, hogy feltétlen elítélendő... :DDD A gyakran használt gear-t én is felhúzom időnként, de legalább egyszer minden normális fegyvert megszereztem rendes, kínkeserves farmolással.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#9313) [Prolixus] válasza oriic (#9310) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Van a játéknak saját topicja. Nem mintha itt nem lehetne mebeszélni, de nincs a topicban nagy aktivitás, szóval tessék csak átfáradni oda. :)

Amúgy nem tudni, azt biztosan te is olvastad (esetleg cikkezted is), hogy a játéktér kb. az első két rész közötti lesz, szerintem az overall tartalomra is igaz lesz.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#9314) TheProb válasza xrvman (#9311) üzenetére


TheProb
veterán

ajjaj, súlyos fogalom zavar van :( Szegény SW.
padewan a jedi tanonc, tehát 1 "rang", kenobi, yoda pedig személyek :DDD

(#9310) orichalcos: Nemtok infót erre vonatkozólag, de a BL2 után, nálam instabuy lesz. pedig elég kevés játékért adok ki pénzt, főleg úgy, előrendelem. még a gtaV lesz a közeljövőben ilyen. :D

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#9315) gbors válasza oriic (#9310) üzenetére


gbors
nagyúr

crosslink :)

(#9311) xrvman: és milyen cuccokat farmoltál össze magadnak? komolyan érdekel, nem "ellenőrzés" jelleggel kérdem.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9316) vitaro válasza Muerte (#9301) üzenetére


vitaro
senior tag

Igen, csak attól. Ez egy Torgue markolat, ha a markolat gyártója megegyezik a pisztoly gyártójával akkor plusz újratöltési sebességet és tárméretet kapsz. Ezért a legjobb kombináció az ha ez a kettő megegyezik. A különböző markolatok különböző tulajdonságokkal bírnak, a Jakobs növeli legjobban a sebzést, de visszavesz a tűzgyorsaságból. A Tediore az újratöltési sebességre, a Bandit a tárkapacitásra, a Vladof a tűzgyorsaságra, a Torgue a sebzésre (de nem annyira mint a Jakobs), a Maliwan pedig az elemental effect chance-re ad bónuszt. Ez utóbbit nem tudtam értelmesen magyarra fordítani. :)

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#9317) oriic válasza gbors (#9315) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Oh tényleg van topic, átfáradok oda. :)

Live-Die-Respawn

(#9318) [Prolixus] válasza vitaro (#9316) üzenetére


[Prolixus]
addikt

A fegyver többi része is számít (bár nem vagyok biztos benne, hogy jól értelmezem a hozzászólásodat). A linkelt kép remek ilyen szempontból.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#9319) xrvman válasza gbors (#9315) üzenetére


xrvman
őstag

Asszem jóformán még semmit, mert melós emberek lévén most lettünk csak OP2 esek.
Persze vannak jó cuccok, legalábbis azt hiszem :)

Nah ez érdekes lesz. mert általában ketten toljuk és ha esik valami, nem felkapjuk, hanem mivel csapatmunka, elosszuk, kinek mi re van szüksége.
Ugyanis ha az egyik túl erős a másik meg gyenge, ugyanúgy szív mindkettő.

(#9320) dejaris válasza xrvman (#9311) üzenetére


dejaris
addikt

Enni orat egesz eletemben nem jatszottam szamitogepen a passzianszal egyut is szamolva.

(#9321) gbors válasza xrvman (#9319) üzenetére


gbors
nagyúr

no de akkor mire ment el a 643 óra? :F én relatíve lassan játszom, és fele ennyi időből lettem OP8. milyen geart használsz most?

(#9320) dejaris: your loss :D

(#9305) r00r1: nem annyira bonyolult a dolog. mind a health, mind a damage értékek kb. 13-14%-kal mennek fel szintugráskor, azaz ha 90 healthed van 1-es szinten, akkor 2-esen 102, 3-ason 116, 4-esen 132 lesz, stb. 72-esen viszont már 722.000. ugyanez a fegyverek sebzésénél - ha a fegyver level 1-en mondjuk 22 damage, akkor 72-es szinten valami 155.000 :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9322) vitaro válasza [Prolixus] (#9318) üzenetére


vitaro
senior tag

Ha nem legendary fegyverről lenne szó, számítana. De minden legendary fegyver a saját gyártójától származó csövet használja. Az irányzék pedig a rakétavetőket leszámítva nem bír semmilyen statot befolyásoló tulajdonsággal.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#9323) [Prolixus] válasza vitaro (#9322) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Mondtam hogy lehet rosszul értelmezem. :)

Legendary pisztolynál okás, de aki nincs tisztában ezekkel a dolgokkal, lehet azt a következtetést vonta le a hozzászólásodból, hogy csak a markolat számít, pedig nem. Ezért korrigáltam. Ráadásull a pisztolynál van a legkevesebb alkatrész a fegyverhez, alapveteőn ezek variálódhatnak: grip, stock, barrel, sight + accessory, ha van. Ahogy írtad, a sight a rocket launchereket leszámítva irreleváns, a fegyver márkáját pedig a body határozza meg. Minden gyártónak van az adott fegyvertípushozhez egy-egy (ritkán több) alkatrésze, ezeket kutyulja random a játék, és ez nem csak a különböző fegyverstatokban jelenik meg, hanem jól tetten érhető a fegyverek kinézetén is (a tapasztaltak ha ránéznek az adott fegyverre, egyből tudják, hogy na most melyik alkatrész melyik gyártótól van :DDD ).

(Niylván sokan tisztában vannak ezekkel az infókkal itt, de úgy tűnik nem mindenki, úgyhogy remélem valakinek hasznos a fenti pár sor, bár a gbors által linkelt képekből mindez kiderül) :)

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#9324) xrvman válasza gbors (#9321) üzenetére


xrvman
őstag

Másik karakterrek is szoktam menni, meg nézelődés stb

(#9325) Audison


Audison
senior tag

Egyre jobban érzem, hogy a BL2 tényleg coopra lett kihegyezve. PT2-ben esek-kelek. :W

(#9326) Audison


Audison
senior tag

Lejárt a szerk.

Megvan az első narancs. Madam Von-tól:

[ Szerkesztve ]

(#9327) oriic válasza Audison (#9326) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na most erről a képről jutott az eszembe valami. Vannak ugye fegyverek amik újratöltésnél a tárat gránátként dobja el, és robban kis sebzéssel. Van olyan fegyver aminél brutális ez a sebzés? (mármint a tár-gránátnak)

Live-Die-Respawn

(#9328) vitaro válasza Audison (#9325) üzenetére


vitaro
senior tag

Ultimate módban vissza fogod sírni még a PT2-t... ;]
Baby Maker-hez gratula, a lehető legjobb alkatrészekből áll.

orichalcos: A játék megjelenésekor pont a BM volt brutális ilyen szempontból, de azóta patchelték. Axton-t ki lehet hegyezni Tediore reload sebzésre, de inkább Gunerang vagy Avanger jó neki.

[ Szerkesztve ]

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#9329) Audison válasza vitaro (#9328) üzenetére


Audison
senior tag

:R

Én már a Normal módot is visszasírtam... :DDD

(#9330) TheProb


TheProb
veterán

Valaki vmikor OP6-8?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#9331) tibee77


tibee77
őstag

Tegnap meddig nyomtätok gbors-sal? :D

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#9332) TESCO-Zsömle válasza oriic (#9327) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Minél több lőszer van a fegyóban újratöltéskor, annál nagyobbat robban.

A delivery is úgy üt a legnagyobbat, ha egy lövés után dobod el.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9333) TheProb válasza tibee77 (#9331) üzenetére


TheProb
veterán

6ig csak, mert közben slicc-et is húzni kellett 5re, de elvileg este foly köv. csak gondoltam van valaki aki du. is kapható egy kis gyilokra :D

vagy te vagy slicc? ;]

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#9334) fi:zi'k válasza oriic (#9327) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem a tárat dobja el, hanem az egész fegyvert. :D

---
Egy rövid csapatásban benne lennék, ha vkinek van kedve.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9335) oriic válasza fi:zi'k (#9334) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Oh tényleg, rég játszottam. :D

Live-Die-Respawn

(#9336) TheProb válasza fi:zi'k (#9334) üzenetére


TheProb
veterán

mehetünk :D Addolj, bár lehet, hogy már haverok vagyunk steamen -> TheProb_HUN

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#9337) fi:zi'k válasza TheProb (#9336) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Kb 15-20 perc és jövök.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9338) genndy válasza oriic (#9327) üzenetére


genndy
addikt

Nem szeretem a Tediore fegyvereket, de annyit tudok hogy a tárban maradt lőszer száma erősen számít. Tehát valami olyan fegyvert kell keresned, aminek nagy a tára, és a lőszerek egyenként is sokat sebeznek.
Border wiki-n tuti fönt van ez az infó is, hogy melyik Tediore-nél éri meg legjobban.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#9339) tibee77 válasza TheProb (#9333) üzenetére


tibee77
őstag

En vagyok. :D

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#9340) TheProb válasza tibee77 (#9339) üzenetére


TheProb
veterán

most próbáltuk fizikkel op6-ot de kegyetlen dúrva, nemtom mi lesz 7-8on... :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#9341) pohár válasza TheProb (#9340) üzenetére


pohár
félisten

mi? fel van dúrva a pálya, vagy mi? ;] ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9342) fi:zi'k válasza TheProb (#9340) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

á, csak kijöttem a gyakorlatból :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9343) TheProb válasza fi:zi'k (#9342) üzenetére


TheProb
veterán

én is tegnap léptem be először kb. 3 hónap után :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#9344) fi:zi'k válasza TheProb (#9343) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nálam is kb hasonló a helyzet. :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9345) gbors válasza TheProb (#9340) üzenetére


gbors
nagyúr

érdemes ott már négyen menni, lényegesen megkönnyíti a dolgokat. már csak azért is, mert duóban a gunzerker + siren talán a legkönnyebb kombináció.
meglett amúgy a 6->7?

@Audison: el kell kezdeni komolyan átgondolni, milyen skillekbe invesztálsz, ill. a gearrel is kell foglalkozni komolyabban.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9346) fi:zi'k válasza gbors (#9345) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Dehogy lett meg. :DDD
Amúgy ezzel a duóval voltunk. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9347) TheProb válasza gbors (#9345) üzenetére


TheProb
veterán

így mentünk, mint tegnap veled. Addig nem volt gond, míg nem rajtam volt az aggro, mert akkor vígen tudtom szedni fiziket meg lőttem hogy gyógyuljon a bibije :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#9348) gbors válasza TheProb (#9347) üzenetére


gbors
nagyúr

annak is van előnye, ha rajtad van az aggro, mert akkor a legnagyobb lelki nyugalommal tudja a gunzerker a nagyobb dögöket két harolddal lőni :D mondjuk dukino jbk anyjánál ez kifejezetten bevált múltkor is.

hol csúsztatok meg amúgy? a tegnapi meccsünkben csak egy necces pillanat volt, viszont OP6-on a doc mercy-kkel kezdődő 4 skirmish elég rohadt.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9349) fi:zi'k válasza gbors (#9348) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A kör alakú arénában az assasinoknál. Már előre féltem tőle. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9350) gbors válasza fi:zi'k (#9349) üzenetére


gbors
nagyúr

ja, az mindig a meccs egyik fénypontja :) OP6-on hogy is van, loaderek vannak mellettük?

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.