Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) TheProb válasza [Prolixus] (#9450) üzenetére


TheProb
veterán

pedig jó dolog lenne

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#9452) tibee77 válasza r00r1 (#9446) üzenetére


tibee77
őstag

Inkäbb te vegyel fel, mert mint irtam 2 ilyen nevü van.Az egyik mär 66 napja nincs fent steam-en, a mäsik meg meg nem ällitotta be a steamprofiljät.slicchabib a nevem.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#9453) fi:zi'k válasza tibee77 (#9452) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

És tényleg.
De az is jó, ha belép a csoportba.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9454) naksys válasza gbors (#9443) üzenetére


naksys
senior tag

ÖÖÖ láma kérdés: mi a különbség? Bementem a kocsmába azt letoltam aki ott volt :)

(#9455) BomiBoogie válasza TheProb (#9451) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Jó, hogy kezdtél társkeresőt. :K

(#9456) Audison


Audison
senior tag

Egy kérdés.

2.végigjátszás (beleértve az összes mellékküldetést) után, ha el akarom kezdeni a 3. végigjátszást, akkor muszáj ismét mellékküldetésezni vagy elég, ha a főszállal párhuzamosan viszem mellette a DLC-ket?

(#9457) TheProb válasza Audison (#9456) üzenetére


TheProb
veterán

elég a főszál

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#9458) [Prolixus] válasza naksys (#9454) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Pyro Pete egy sima boss, akit kinyírsz, miközben feljebb kúszol a badass ranglétrán, Pete The Invincible viszont egy raid boss, akit a DLC sztoriszálának teljesítése után lehet kinyírni először. Moxxi adja a küldetést a Badass Crater Bar-ban. Ha megölöd és beváltottad a küldit, utána korlátlan mennyiségben újrahívható (mármint a raid boss verzió), csak némi eridium kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#9459) gbors válasza [Prolixus] (#9458) üzenetére


gbors
nagyúr

... és ebből következően a sima verziója nem farmolható, a raid boss viszont annál inkább - UVHM-ben seraph crystalt is dobál.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9460) naksys


naksys
senior tag

Köszi!

(#9461) Audison


Audison
senior tag

Második narancs fegyverem, ma szereztem:

Ti hogy vagytok a mellékküldetésekkel? Mindet megcsináljátok? Vagy amelyik szórakoztatóbb csak azt veszitek fel? Jelenleg Chapter 13-nál járok, de mindjárt elérem az 50es szintet. :F Az nem úgy buli, hogy a vége fele éri el a karakter az 50et? Megvan a ultamate pack is, amivel ugye 61-ig húzható a karakter, de TVHM-ban, amikor elérem az 50et, akkor fejlődök 61-ig? Vagy hogy is van ez? :U

(#9462) vitaro válasza Audison (#9461) üzenetére


vitaro
senior tag

Lvl 50 után alig-alig fogsz csak xp-t kapni, ha megcsinálsz minden DLC-t és mellékküldetést, nagyjából 55-ig fogsz fejlődni. Épp ezért foglalkozok csak azokkal a küldetésekkel amiket bírok. A 61-es (és 72-es) szint csak UVHM-ben elérhető.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#9463) Audison válasza vitaro (#9462) üzenetére


Audison
senior tag

Aki nem rendelkezik az Upgrade Pack-al, az nem is tud 72-ig fejlődni UVHM-ban?

(#9464) vitaro válasza Audison (#9463) üzenetére


vitaro
senior tag

Nem tud, mindkét Ultimate Pack-ra szükség van a 72-es szinthez.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#9465) gbors válasza Audison (#9461) üzenetére


gbors
nagyúr

én gyakorlatilag kivétel nélkül mindent. pont ez a kalandozás az egyik, amit nagyon szeretek a Borderlands-ben - új helyszín nyílik, felveszek hozzá vagy fél tucat questet, aztán bebarangolom az egészet, és közben megcsinálom a feladatokat. az 1-ben nagyon szerettem, hogy claptrap bemondta, kinél van új küldetés az új helyszínhez - a 2 ilyen szempontból lineárisabb, erre kevésbé van szükség.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9466) Audison válasza gbors (#9465) üzenetére


Audison
senior tag

Én a második végigjátszásban vagyok épp, fel is veszem mindegyik küldetést, mert az egyben kimaradt 1-2, elbambultam...3. végigjátszást viszont úgy tervezem, hogy főszál+DLC-k. Így is attól tartok, hogy az Októberben megjelenő új rész még váratni fog magára, míg ki nem végzem a BL2-t.

Tudja valaki, hogy a The Pre-Sequel előrendelői változat fog-e tartalmazni valami extrát?

(#9467) [Prolixus] válasza Audison (#9466) üzenetére


[Prolixus]
addikt

"People who pre-order at participating retailers will get bonus content in the form of the Shock Drop Slaughter Pit add-on. The extra content will explore the Dahl facility on Pandora's moon where TR4-NU hosts the slaughter pit, giving players opportunity to kill some baddies in zero-atmosphere combat and eventually get rewarded with loot."

Magyarul valamiféle aréna az egyelőre ismert bónusz (persze lehet, hogy több nem is lesz).

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#9468) TheProb


TheProb
veterán

Nagyon bika ez a relic

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#9469) [Prolixus] válasza TheProb (#9468) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Tényleg? Az a 27%-os esély nem tűnik olyan hasznosnak.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#9470) tibee77


tibee77
őstag

Hat attol fugg hogy mivel mesz.zeronak van a two fang skillje ami detto ugyanez.vagyis egy megfelelo moddal akar 100%ra is fel lehet vinni.az azert duva. :D

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#9471) dioka7


dioka7
senior tag

Valaki tud olyan oldalt ahol vannak kódok az editorhoz? Elsősorban fegyver vagy relikvia érdekelne. A hyperion arénában valahogy kevés a töltény, ennek az orvoslásán dolgozom. Vagy hogy több töltényt vihessek, vagy hogy nagyobbat sebezzek. Most sok fegyverem van ami 2-3 töltény lő per lövés, ezt kellene levinnem 1 töltényesre úgy lehet hogy elég lenne.
Köszi

(#9472) TheProb válasza [Prolixus] (#9469) üzenetére


TheProb
veterán

nem tűnik soknak, de még is elég gyakran proccol, mint a zero féle skill.
(sirén)

Omenen, CC, haroldon, interfacaren (utóbbit sikerült ma beszereznem, csak égeti a lőszert :S), mi az a fegyó még amit érdemes lehet beszerezni?
+infinity csak azt nagyon időigénes farmolni

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#9473) gbors


gbors
nagyúr

TheProb-bal megyünk sárkányokat molesztálni, ha valaki jönne, szeretettel látjuk :)

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9474) BomiBoogie válasza gbors (#9465) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Kár, hogy már nincs több új helyszín. :O

Na, majd a Pre-Sequelben!

Ez a Pre-Sequel amúgy ugyanolyan 2 éves kifutású lesz, mint a BL2, sok DLC-vel, vagy csak eladnak egy DLC-t külön játéknak álcázva, mert nincs ötletük arra, mi legyen a 3-ban?

(#9475) dejaris válasza BomiBoogie (#9474) üzenetére


dejaris
addikt

En ott dolgozom, en tudom, mit hogy terveznek.

[ Szerkesztve ]

(#9476) TheProb válasza BomiBoogie (#9474) üzenetére


TheProb
veterán

videók alapján nekem egy nagy DLC-nek tűnik kis újítással (low gravity, új karakterek), mert ezeken kívül nincs sok változás a 2höz képest.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#9477) gbors válasza BomiBoogie (#9474) üzenetére


gbors
nagyúr

azt nem hiszem, hogy annyi DLC lesz hozzá mint a BL2-höz - hacsak nem találnak annyira bele a készítők, hogy elsöprő siker legyen. viszont néhány kiegészítőre azért számítanék - egy új karakter itt is benne van a pakliban, ill. nem tudom, mennyire voltak üzletileg sikeresek a headhunter DLC-k, ha igen, akkor azokat is viszont fogjuk látni (sajnos). esetleg 1 vagy 2 scarlett méretű.

gondolkodtam amúgy azon, hogy nekiállok a játéknak elölről OP8-on, de egyre kevésbé tűnik jó ötletnek single-ben.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9478) BomiBoogie válasza gbors (#9477) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ha segítetek 72-ről felmenni OP8-ra, akkor én benne lennék. :D

Mennyi idő amúgy felérni?

(#9479) gbors válasza BomiBoogie (#9478) üzenetére


gbors
nagyúr

nagyon függ a játékosok számától. egyedül 30-40 perc egy kör, de a vége felé könnyen felmehet 60-70-re, és ebben még az újrakezdések nincsenek benne.
ami nekem nagy meglepetés volt, hogy ketten nem igazán könnyebb, mint egyedül (asszem TheProb pl. a Lair of Infinite Agony alapján meg tud ebben erősíteni :D ). vannak előnyei, de a coop szerepeket még nem igazán tudod kibontani, és a FFYL kezelés mindkét szereplőt lefoglalja - mivel mikrofon nélkül játszunk, néha akkor is, amikor nem lenne muszáj, ha meglátok valakit térdelni, akkor úgyis odarohanok.

sztem három játékostól kezdődik az igazi fun - a tegnapi meccs a sárkányok ellen már majdnem túl könnyű is volt, utána viszont a terramorphus-ölést nagyon élveztem, ott aztán volt minden. négy játékosnál pedig jól érezhető, hogy a designerek fejében ez a játékmód volt az első helyen.

szóval azért rizsázok ennyit, mert ebéd után kicsit elálmosodtam oda akarok kilyukadni, hogy szívesen segítek felmászni OP8-ra, és belevághatunk az öngyilkos kommandóba is a windshear waste-től kezdve, de csináljuk 3-an vagy 4-en. van más is még itt mazochista? :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9480) ujlakany1993 válasza gbors (#9479) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

ha vársz 16 szintet én megyek :DD :DDD

(#9481) TheProb válasza gbors (#9479) üzenetére


TheProb
veterán

én nekem még rengeteg mellék küldi várat magára, elsőbb azokat akarom megcsinálni. meg van még olyan invinc boss is amit még nem is láttam. +a slaughter-eket is meglehetne csinálni. Van még mit tenni egy szóval. Egyedül OP8 nagyon szar, de ahogy mondtat 2en se sokkal jobb a helyzet. én ezekhez keresnék első sorban pertnert.

sikerült ma kiütnöm egy bee-t és azért lehet vele darálni ha nem kapok dmg-t.

Sz'al akinek lenne kedve a fent említettek vmelyikéhez jelezze. + a legutlsó HH dlc-t se csináltam még (azt se tudom hova kell portolni, hogy elkezdjem)

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#9482) Edem05 válasza TheProb (#9481) üzenetére


Edem05
őstag

Én benne vagyok csak írj rám Steam-en! :)

(#9483) BomiBoogie válasza gbors (#9479) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Oké, akkor ma éjjel leszedem a játékot. :K
Nyamvadt mobilnet, szerencsére van éjszakai 100 gigám. :DDD

(#9484) gbors válasza TheProb (#9481) üzenetére


gbors
nagyúr

hű, a slaughterezés az jó ötlet! :K

melyik raid boss hiányzik még a listádról? dexin kívül bármelyikben benne vagyok, master gee esetleg még vicces is lesz többen (pl. egy terelgeti gee-t, a többiek sandwormoznak) - egyedül az is elég unalmas. a többiek meg jók.

Crawmerax Jr-t szívesen megnézem még egyszer (WamBam Island), a mellékküldetésekről tárgyaljuk :D

(#9480) ujlakany1993: rengeteg idő van még őszig :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9485) BomiBoogie válasza gbors (#9484) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ja, visszaolvastam kicsit, mikrofon szerintem azért nem árt. :)

(#9486) TheProb válasza gbors (#9484) üzenetére


TheProb
veterán

küldi alapján gee, aztán más, most nem ugrik be hírtelen. dexi és Vermi az akit még "nem láttam".. :D

Fegyveres témára vki?

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#9487) [Prolixus] válasza TheProb (#9486) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Norfleet? Norfleet. Ja és még egy Norfleet. :)

Ajánlom figyelmedbe ezt a válogatást. Még nincs kész minden fegyvertípusra, de ezek alapján mindenki megtalálhatja a legjobb DPS-es fegyókat magának.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#9488) oriic válasza TheProb (#9486) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Horse Bekah?

Live-Die-Respawn

(#9489) vitaro válasza TheProb (#9486) üzenetére


vitaro
senior tag

Bitch, Blockhead, Butcher, Hellfire, Norfleet, Pimpernel, Twister

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#9490) TheProb


TheProb
veterán

Nekem ilyen interfacerem van, de nem érzem olyan überbrutálnak, mint a videón. Lehet mert nincs rajta elemental dmg.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#9491) [Prolixus] válasza TheProb (#9490) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Siren-nel tolod? A video a Wreck miatt kicsit csalóka. Ha nem lenne phaselock-olva Bad maw, akkor tovább tartana kinyírni a tüzes Interfacer-rel is.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#9492) ujlakany1993


ujlakany1993
aktív tag

Valaki tudna segíteni? Ez az Ancients mire ad pluszt? :DD :W :C

[ Szerkesztve ]

(#9493) BomiBoogie válasza ujlakany1993 (#9492) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez neked miért van kínaiul?

(#9494) pohár válasza BomiBoogie (#9493) üzenetére


pohár
félisten

ez japán :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9495) dejaris válasza BomiBoogie (#9493) üzenetére


dejaris
addikt

Ez japan, nem?

(#9496) ujlakany1993 válasza BomiBoogie (#9493) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Találtam steam-en ezt a képet. Gondoltam vicces leszek, de nem sikerült:)

[ Szerkesztve ]

(#9497) BomiBoogie válasza dejaris (#9495) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

ÉN kérek elnézést, amiért nem vagyok járatos a keleti nyelvekben. :D

(#9498) TheProb válasza [Prolixus] (#9491) üzenetére


TheProb
veterán

siren ja, meg látom hogy a tattler-t mondja a legjobb smg-nek. Az is pottyant tegnap (meg 1 pár db még.. ;] ) Csak én meg kib*sztam... Editorral visszaraktam és tényleg nem szar

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#9499) gbors válasza ujlakany1993 (#9492) üzenetére


gbors
nagyúr

erre való: 彼はディックを知らない

(#9490) TheProb: az Interfacer-t tanulni kell - ha jól ráérzel, milyen messziről kell osztani a criteket, akkor iszonyú kárt bír csinálni. szerintem body damage-re amúgy jobb a Harold.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9500) ujlakany1993 válasza gbors (#9499) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Goodlefordító szerint: "Nem tudja dick" :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.