Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34701) Timeola


Timeola
aktív tag

"A Telekom Cyber Monday akciót érdemes már éjfél körül figyelni, vagy elég reggel ránézni?"

Ez engem is érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#34702) South Velen válasza Okean (#34699) üzenetére


South Velen
addikt

Lesz ilyen? Kétlem.

(#34703) Zoty4 válasza Maxxy10 (#34691) üzenetére


Zoty4
őstag

Telefonon bt fulessel van ertelme ennek a jobb minosegu zenenek mondjuk a spotify-jal szemben?

(#34704) Hadrianus válasza Okean (#34699) üzenetére


Hadrianus
csendes tag

Ez jó kérdés, mert a black fridayre frissített ajánlatokat hajnali fél 2-kor rakták ki, reggelre meg el is fogytak a legjobb ajánlatok. Éjfélkor viszont még semmi jele nem volt új akcióknak. Szerintem azért érdemes lesz éjfélkor is ránézni, hiszen ez már nem a cyber november keretén belül lesz.

[ Szerkesztve ]

(#34705) likeaRAINBOW válasza renatto (#34291) üzenetére


likeaRAINBOW
senior tag

és vajon van még belőle? :F

(#34706) Timyyy


Timyyy
őstag

Mivel tavaly én is szerettem olvasgatni amikor írta valaki hogy miket vett BF-en, így hát megkezdem most a sort, hátha valakit érdekel :))

Kika offline BF-en mindenre -15% volt, szóval végre vettem egy dxracer széket és egy komódot.
Alzáról kuponozva jött egy kávéfőző ajándékba karácsonyra, és egy lábtartó a pc setuphoz.
Emag akciójában sikerült megkaparintanom az 1 TB-s winyót.
Mediamarktból csak egy elosztó kellett a tv-konzol részhez.
Bestmarkt akciójában pedig egy gamer asztal került hozzám.

Impulzus vásárlás nem volt, ezek régóta tervben voltak és az árukeresőt hónapok óta figyelgetve mindent a legolcsóbban szereztem meg. :B

(#34707) spm válasza m4tyik4 (#34695) üzenetére


spm
tag

Alza, Office 365 családi pakk 19300. Ez szerintem jó ajánlat.

(#34708) renatto válasza likeaRAINBOW (#34705) üzenetére


renatto
őstag

Honnan tudjam?! :U

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#34709) rgranc válasza m4tyik4 (#34695) üzenetére


rgranc
aktív tag

Nincs senki iskoláskorú a (tágabb) családban? Iskolásoknak jár az (adónkból, államilag fizetett) Office 365 oktatási verzió, ötgépes licensz

(#34710) NGA válasza rgranc (#34709) üzenetére


NGA
addikt

Pontosan. Én is ezt használom. Kb 5 perc a regisztráció

[ Szerkesztve ]

(#34711) Ciccuka válasza Hadrianus (#34694) üzenetére


Ciccuka
veterán

Érdemes lenne egy BF értékelést készíteni minden évben, kik voltak a legjobbak és a csalódást keltő shopok. Szavazással.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#34712) Segal válasza bbsofficial (#34667) üzenetére


Segal
veterán

32-es tévékből is volt vagy 8-10 amikor ma a Lidl-ben voltam. Persze én sem pakolásztam a bevásárlókocsimba :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#34713) Dozbik


Dozbik
tag

Valaki nem találkozott véletlenül valahol akciós füldugóval? :D Valami jobb minőségűvel, ami alkalmas koncertek látogatására stb.

(#34714) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

A BF már semmi másról nem szól, csak ál-akciókról.
Üdítő kivétel itthon talán csak a telekom volt, meg az alza általánosságban, bár náluk egész évben BF van de legalább jók az áraik.

Ha termékspecifikusan keresel akkor célzott akciókra érdemes rámenni mint pl. novemeber elején MM-nél a 20% minden porszívóra és kiegészítőre. A porszívót akkor vettem meg, direkt figyeltem azóta, sehol máshol nem akciózták annyiért BF keretén belül.

Emlékszem 3 éve még szabit vettem ki, hogy BF idején nyugodtan tudjak akciókra vadászni, karácsonyi ajándékot nézni, de már akkor sem volt semmi értelmes, tavaly még gyengébb volt, idén már szinte semmi. Egy Emag szintű bolt is menjen a sunyiba, annyit nem vállal be, hogy beszerzési áron elegendő mennyiségű iPhone 8-at bekészletezzen, bekészít ~120 darabot amit 5mp alatt fosztanak le. Majd később a 119re akciózott telefont meg lehet vásárolni ugyanott 200+ért és még ki is írják, hogy a BF keretében akciós áron elfogytak a készüléket. Remélem megb*sszák őket, mert a versenyhivatal ezt kifejezetten tiltja mindenhol.

Mondjuk most már fel sem húztam magam az egészen, mint 1-2 éve, most már csak kíváncsiságból nézelődtem, de semmi értelmeset nem találtam.

(#34715) renatto válasza BaLee (#34714) üzenetére


renatto
őstag

A Tesco-ban is volt 1-2 valós és igen jó akció. Illetve ugye a Philips shop. Amúgy igazad van...

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#34716) 8th válasza BaLee (#34714) üzenetére


8th
addikt

emag... 70ezres ssd felárazva 96ezerre majd vissza akciózva 75-re. :DDD

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#34717) DrBubo77 válasza BaLee (#34714) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

Én egy Samsung Galaxy A70-et szereztem be az MM-ből 90 ezerért.
Egyedül a FirstPhone adta olcsóbban BF-kor 500 Ft-tal. Ennyire olcsón még nem árulták sehol, szóval jó vétel volt.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#34718) maj-viktor válasza Feketelaszlo (#34621) üzenetére


maj-viktor
őstag

Minimális rendelés 2.000 Ft, ez 1.990 Ft, terméklapon azt írja csak személyes átvétel kinn a picsába 2.ker, de ha berakok egy hegyezőt vagy bármit, akkor is csak +1.400 Ft futárral engedi szállítani, személyes nincs! :D
"Kreatív célra készült termék, csak személyesen, boltunkban vásárolható meg."

Francokat szararkodok inkább ja megrendelem ebay!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#34719) gerii válasza BaLee (#34714) üzenetére


gerii
addikt

Dehogy b.sszak meg őket, ugyanazt a pofátlan nagyképű lopást csinálják mint a politikusok, ez magyarország.
MM-ban csütörtök - pénteki bolti árak billentyűzetekre:
16k - 20k - 16k akciós
9k - 12k - 9k akciós
Stb...

(#34720) atesz117 válasza vans? (#34684) üzenetére


atesz117
aktív tag

[link]

Samsung Galaxy A34 5G

(#34721) canniball válasza BaLee (#34714) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem ismerem az ide vonatkozó szabályokat, de emag előre feltüntette hogy miből mennyi lesz akciós áron (ami igazán megérte abból pont annyi, hogy 1 perc alatt lerabolják), gondolom nem véletlenül...

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#34722) darkrock válasza Ezekiell (#34647) üzenetére


darkrock
aktív tag

Csak tegnap volt ingyenes a szállítás :(

(#34723) renatto


renatto
őstag

Amazon Cyber Monday countdown deals

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#34724) Hadrianus válasza Ciccuka (#34711) üzenetére


Hadrianus
csendes tag

Az én értékelésem, sorrendben:
- Telekom: 9/10, szerintem idén a legjobb black fridayt csinálták, tényleg voltak nagyon jó ajánlatok - mégsem adok 10 pontot, mert az akciós cuccokból kis készlet volt, így nagyon hamar el is fogytak, ráadásul csak a kifutó termékeket árulták ki.
- Alza: 7/10, a kuponokkal ki lehetett fogni jó árakat, bár a black friday nem különbözött az Alza évközbeni akcióitól.
- Emag: 6/10, Az előre beharangozott ajánlatok jók voltak, de azért nem annyira, mint azt a pórnép gondolja - eredeti árnak mindenhol durván magasabb árat írtak, mint ami az adott termék piaci ára valaha is volt. A leértékelt cuccok nagy része egyébként is a leggyagyibb minőséget képviselte. Az előre beharangozott ajánlatokon kívül pedig nem igazán volt semmi nagy leárazás.
- Edigital: 4/10, volt pár jó ajánlat, de semmi extra.
- MediaMarkt: 1/10, számomra talán a legkiábrándítóbb üzlet volt a black friday során. Nagy TV reklámokkal beharangozott black friday, éjfélig lezárt oldal, majd semmi valódi akció.

Kiber hétfőn is nagyjából erre számítok.

[ Szerkesztve ]

(#34725) renatto válasza Hadrianus (#34724) üzenetére


renatto
őstag

Edigital kb akkora kamu - reklámot tolt - mint MM,

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#34726) Ádám16 válasza Hadrianus (#34724) üzenetére


Ádám16
addikt

?
iPad mini5, S10e, Honor 20, a TV-k nem voltak kifutok a Telekomnal, elég sokáig volt belőlük (nem egy eMAG 10mp és out of stock legalábbis).

A többivel egyetértek. Az Alza eddig is jókat akciozott év közben, így emellett keserédes ez a BF, a többi bolt meggyalázta ezt a dolgot. A TV-ben pont elkaptam egy MM reklámot, hogy a hétvégén utolsó esély a BF akciokra, de tényleg az utolsó, I Love Mediamarkt feliratos cetlivel a végén. Siralmas.

(#34727) tomazin válasza renatto (#34723) üzenetére


tomazin
veterán

Az itt forumozok nagy resze nem az usaban el,h relevans legyen a linked.

(#34728) Hadrianus válasza Ádám16 (#34726) üzenetére


Hadrianus
csendes tag

Igaz, valóban voltak nem kifutó cuccok is szép számmal. Elsősorban a TV-ket néztem, ott azért a legjobb ajánlatok kifutók voltak, de azt hiszem az eredeti árnak kevesebb, mint feléért ez elnézhető (őszintén, egy TV esetében kit érdekel) :D ez , ez és ez egyértelműen vitték a pálmát 50k-ért. És hát az emaghoz képest tényleg sokáig voltak még ezek is készleten, bár az emagot nehéz alulmúlni ebben.

[ Szerkesztve ]

(#34729) renatto válasza tomazin (#34727) üzenetére


renatto
őstag

Bakker, bocsi! :R Nem is néztem, csak jött a hírlevél. Én sem ott élek, de sok digitális tartalmat veszek onnan. :K Na itt a német Amazon CyberMonday.

[ Szerkesztve ]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#34730) Lackooo84 válasza Hadrianus (#34724) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Emag 6?? -6 esetleg. :D

The Truth is out there...

(#34731) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Az lenne megoldás, hogy brandingelni kellene a markat, levédetni, minőségbiztositassal : black friday.

Meghatározott opciókkal, mikor hívhatod magad a black friday részesének.
Így a sok kamu bolt menne a levesbe, es nem kell a draga idődet a felesleges szemétre pazarolni, célirányosan csak a valódi black minosetessel rendelkezo shopokat venné célba a jónép.

Ez lenne a tuti.

(#34732) pn4hvq válasza lionshamlet (#34731) üzenetére


pn4hvq
senior tag

És minek? Akkor mindenki grey friday-t tartana napokig, hetekig, mint most. Mi lenne a változás?

(#34733) Ciccuka válasza Hadrianus (#34724) üzenetére


Ciccuka
veterán

- Alza: 9/10 (jó kuponok 1 hónapig)
- Telekom: 7/10 (inkább csak pár TV-t láttam, de azt nagy kedvezménnyel)
- Eshop24 4/10 (pár jó vétel, de csak 1-1db-okra)
- MediaMarkt: 3/10 (láttam pár jobb akciót)
- Müller 3/10 (20%-os kupon miatt)
- Lidl 2/10 (csak azért mert tavalyi semmihez képest ez is több)
- Aldi 2/10 (csak azért mert tavalyi semmihez képest ez is több)
- Emag: 1/10 (BF-kor minden drágább lett, ami érdekelt volna)
- Edigital: 1/10 (említésre se méltó)
- Euronics: 1/10 (említésre se méltó)
- BestByte: 1/10 (említésre se méltó)

Kb. ennyire erőltették meg magukat.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#34734) MuMa012


MuMa012
tag

Tchibo még akciózik.

(#34735) Gergőke88 válasza Ciccuka (#34733) üzenetére


Gergőke88
addikt

Euroincs 132e Ft-ért adta az Apple watch s5 44 variánst.
Ami nagyon jo ár...

(#34736) BiP válasza Hadrianus (#34728) üzenetére


BiP
nagyúr

És ugye pont ez lenne a black friday lényege. Kifutó cuccokat pofátlanul olcsón hozzávágni a néphez, csak hogy vigyék el.

(#34726) Ádám16: S10e tényleg jó áron volt, de Samsung Store-ban 180-ért ajándék órával (~55e) sem volt rossz ajánlat.
(mondjuk S9-et cserélni drága móka lenne, bárhonnan nézem)

(#34731) lionshamlet: és hogy kikerüljék, lenne helyette lenne red friday, blue friday, black week,stb. oh, wait...

(#34734) MuMa012: Tchibo? beragadt a telekomos link a vágólapon :)
Nekem mondjuk még mindig felfoghatatlan, hogy nem csak kávé, hanem minden más van náluk.
Amúgy BF ide vagy oda, ahogy nézem, a kávé nem olcsóbb, mint a sima boltban.

[ Szerkesztve ]

(#34737) Lackooo84 válasza Gergőke88 (#34735) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja, csak sehol nem volt belőle készlet. :DDD

The Truth is out there...

(#34738) Ciccuka válasza Ciccuka (#34733) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ez lemaradt:
Philips 5/10 (itt is a kupon miatt)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#34739) MuMa012 válasza BiP (#34736) üzenetére


MuMa012
tag

Valóban, bocsánat! Itt már jó.

(#34740) Gergőke88 válasza Lackooo84 (#34737) üzenetére


Gergőke88
addikt

Online rendeltem, boltban átvettem.
Tehát valós akció volt.

[ Szerkesztve ]

(#34741) winhate


winhate
őstag

Bf itt mindig nagy kamu volt.
Amugy meg orom latni mennyi gazdag ember van.
Csak ugy repkednek a szazezrek mindenfajta felesleges holmira.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#34742) headhunter


headhunter
addikt

Black Friday...[link]

Itthon sikerült valakinek "bezsákolni" telefont, 30-50%-os kedvezménnyel?

Redmi Note 8 Pro-t néztem, de szinte "nulla" áresést láttam.
Nálam egy 80.000Ft-os akció előtti árnak Black Friday-kor, minimum 50-60.000Ft-ra kellene esni vagy felejtsük el a "fekete pénteket"...

Hazai árképzés: 80.000Ft-ról "felárazzuk" 110.000Ft-ra és utána vissza akciózzuk 79.900Ft-ra.

[ Szerkesztve ]

(#34743) Plazmacucci válasza winhate (#34741) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Te miért nyúlkálsz mások zsebében ?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34744) Hadrianus


Hadrianus
csendes tag

Rájöttem, a MediaMarkt valójában kiparodizálja a black fridayt :D Azt hittem, tényleg ez lesz az utolsó napja a kamu akciózásuknak, de mint kiderült, még egész hétvégén "black weekend" lesz :W Utána meg jöhet a black december és a black year :DDD

(#34745) Chereiose válasza Hadrianus (#34744) üzenetére


Chereiose
addikt

:C :DDD

(#34746) Zoty4 válasza Hadrianus (#34744) üzenetére


Zoty4
őstag

Ahogy a reklamukban is mondjak, ezt sose felejtjuk el :C

(#34747) kalanchoe válasza Zoty4 (#34746) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Lesz ettől még szarabb is ;]

(#34748) Azie


Azie
őstag

csak hogy tisztába tegyünk pár dolgot:
1. a bf a korábbi készletek kiszórásáról kéne szóljon, hogy az adventi héten már az új dolgokat tudd megvenni ajándékba - az, hogy kifutó cuccokat adunk jobb híján ajándékba, csak csóróföldén divat - és még azt is fillérbaszva

2. ha neked az nem akció, hogy egy hivatalos bolt, ill telco. a saját hálózatán letesztelt készüléket sufnigsm áron ad, az nem a bolt hibája, hanem te vagy megint fogalmi zavarban.

3. a fentiekből adódóan, a nem fogyasztási cikk profilú boltoknak kb nem kéne BFezni, ugyanígy nem igazán kéne BFezni a permanens cuccokat árulóknak (esetleg 1-2 tényleg kifutó dolgot), valamint a szolgáltató cégeknek

4. attól, hogy valami novemberben akció, még nem BF.

5. a beharangozás és a tv reklámok is tévedés. az egész lényege az lenne, hogy a mókus felemelje a seggét és elvánszorogjon a boltba és az ottani nagy akciókat meg kelljen keresnie

6. az internetes kereskedőknek pedig ott a hétfő

és még sok dolog, amiben káosz van a fejekben. ;)

persze, mint minden szokás, ez is változhat.
az idei év egyértelmű legnagyobb failje az ed és mm volt szerintem, kicsit mögöttük az emaggal (persze lehet csak nekem egyszerűek az igényeim)

ki nyert nálam? skagen márkabolt (volt amit szerettem volna és 50%+), a német amazon (hozta a szokásos cuccokat) és a telekom (ha kellett volna tv), valamint ha nem lennék csóró spúr g*ci, akkor valszeg a garmin.hu 25%os új termékre tolt akciója is behúzott volna. emellett volt 1-2 ritkán akciózott, kis mennyiségű cucc ósanban és teccsóban.

philips webshop árban verhetetlen volt, de a cig*nykodás amit leműveltek szánalmas.

alza a kuponokkal nagyot szakított marketingben, átlagosan sztem 15-20% volt sokmindenre így náluk

mennyit költöttem? jóval többet, mint terveztem. hasznosan? az majd kiderül.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#34749) Azie válasza headhunter (#34742) üzenetére


Azie
őstag

6/64
bolti ára 95k
akciós forgalmazói 85, alacsony készlettel (most épp van)
alza alapár 85k
alza áresve 82k
alza kuponozva 73k
vip-phone szürke only 68k
6/128
jelenleg 80k a hétvégén rendes boltból - tehát bőven a 64-es ára alatt
kínából pedig volt akció 64-esre 60k magasságában

de persze, semmi nem volt, nincs semmi látnivaló
én az alzás kuponos mellett döntöttem, mert így 73-ért lett hozzá pingponglabda, minihangszóró és borotvaolaj :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#34750) rgranc válasza headhunter (#34742) üzenetére


rgranc
aktív tag

30-50% nem feltétlenül, 20% körül igen. Alzánál voltak jó Xiaomi akciók (amiből ugye még lejött a kuponos kedvezmény), meg a Telekomnál a Honor 20 (50 ezerért).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.