Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) gergely2019 válasza vwpolopg (#24999) üzenetére


gergely2019
csendes tag

Tedd ki valamelyik csöves aluljáróban.

(#25002) Azie válasza Laca1212 (#24971) üzenetére


Azie
őstag

MM szépen törölte és megköszönték, hogy szóltam postázás előtt. edigitalnak beszerzés előtt jeleztem, nem, ők beszerezték a 2 fejszét. írtam újra, el is küldték... emagtól még válaszlevél se jött a lemondásra.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#25003) Motion_Blur válasza torma1981 (#24984) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nyári gumi 7-8, téli gumi 5-6 év után keményedik meg annyira hogy magára valamit adó autós lecseréli. És igen, sokan veszünk úgy gumit hogy DOT alapján ne legyen több fél évesnél, nagyon max 1 év. Ezért érdmes pl. friss mintázatot venni, az tuti hogy új gyártású.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#25004) AMD Power válasza Azie (#25002) üzenetére


AMD Power
titán

És akkor mindenki az MM szidja.... :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#25005) renatto


renatto
őstag

Most jött az üzenet az emagon pénteken rendelt csomagom holnap hozza a futár. Nem kapkodták el...

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#25006) JegesEmber20 válasza renatto (#25005) üzenetére


JegesEmber20
aktív tag

Szerintem teljesen korrekt, így BF után + hétvége...

(#25007) DJGABI


DJGABI
addikt

jelentem nekünk is megjött az emagos smart tv (ahhoz képest hogy a trackingen szerda-péntek közé írta...)

összeszerelésnél szidtam a kínaiakat azért picit, a talpak oké egyféleképpen mennek csak a helyükre, de amikor csak tekertem és tekertem és nem fogyott el a csavaron a menet... az lg azért szimpibb volt.
az első boot jó droidos hagyományokhoz hűen elég hosszú volt, volt már olyan telefonom amin tovább tartott.
magyar nyelv van, bár itt-ott azért vannak ferdítések
nem kifejezetten lassú, nem gagyi a droidos menü
megjegyzi hogy utoljára tévén volt, szóval nem is kell feltétlen látni a multimédiás menüt
71 csatornából valami 56ot megtalált, majd pár nap múlva úgyis előjön ha esetleg vmi hiányzik
manuálban így semmi leírás nincs amúgy, azt nem néztem magán a tévén van-e valami doksi

összességében nem rossz, el ne cseréljem az LG-mel :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#25008) Tombi válasza vwpolopg (#24999) üzenetére


Tombi
senior tag

Akkor nagyon ugy tunik, az enyemet igya meg a rokaposta :)

(#25009) renatto válasza JegesEmber20 (#25006) üzenetére


renatto
őstag

Lehet, de tavaly amikor megrendeltem pénteken, szombaton már délben hívtak. Szóval akkor az nem volt korrekt! ;]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#25010) Tangerine válasza Azie (#25002) üzenetére


Tangerine
senior tag

Nekem is megköszönte az MM aztán mégis jön a cucc:

csak érdekességnek:

------------------------------------------------------------------------------------
(MM) 2017. november 17. 0:53
Kedves TG!
Köszönjük a Media Marktnál 2017.11.17. napon leadott rendelését!
Az Ön rendelési száma: 12345678
Raktáron, várható szállítás 1-5 munkanapon belül
------------------------------------------------------------------------------------
(én) 2017. november 20. 2:57
Tisztelt MM!
Szeretném ezt a rendelést lemondani RENDELÉSSZÁM: 12345678
köszönettel: TG
------------------------------------------------------------------------------------
(MM) 2017. november 20. 3:01
Tisztelt TG!
Köszönjük megkeresését, melyre hamarosan válaszolunk.
Válaszunk megérkezéséig szíves türelmét kérjük!
Tárgy: Media Markt webáruház - Az Ön 12345678 sorszámú rendelését fogadtuk
Hivatkozási szám: xxxxx
------------------------------------------------------------------------------------
(MM) 2017. november 20. 14:53
Kérésének megfelelően az 12345678 számú rendelésére vonatkozó törlési igényét befogadtuk.
Amennyiben az információk feldolgozásának eltérő idejéből adódóan mégis átadásra kerülne a csomag logisztikai partnerünk részére és megkísérelnék a kiszállítást, kérjük ne vegye át a csomagot, mely vissza fog érkezni raktárunkba.
stb...
------------------------------------------------------------------------------------
(e-számla) 2017. november 22. 18:50
Tisztelt TG
Önnek új e-számlája érkezett a Media Markt webáruháztól.
A számla sorszáma: 1111111111
Rendelési száma: 12345678
------------------------------------------------------------------------------------
(MM) 2017. november 28. 18:14
Kedves TG!
Köszönjük a Media Marktnál 2017.11.17. napon leadott rendelését! Az Ön által kiválasztott és az alábbi rendelési számon szereplő terméket (termékeket) becsomagoltuk, és átadtuk logisztikai partnerünknek.
Az Ön rendelési száma: 12345678
Jelen E-mail egyben annak visszaigazolása is, hogy a Media Markt Online elfogadta a rendelését.
stb...
------------------------------------------------------------------------------------

[ Szerkesztve ]

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#25011) vwpolopg válasza Tombi (#25008) üzenetére


vwpolopg
őstag

Vedd át :D Nekem nagyon érzékeny az orrom :D Tuti velem van a baj :D

Ha meg a lötty, nem hsizem, hogy gagyi, eredeti ára valami 600 pénz. Holnap kiderül :D

[ Szerkesztve ]

(#25012) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
Nem magyar billentyűs , azaz nem magyar forgalmazón keresztul vett laptopra hogyan van emagon garancia ? Emag intézi vagy számlával elfogadja magyar szerviz is?

Azért mert pl van most ez a gép: [link] amit annyiért adnak gtx 1060 vga-val, mint amennyiért a 30%-al lassabb gtx 1050 ti példányok mennek.

[ Szerkesztve ]

(#25013) pazola


pazola
tag

Ezekrol mi a velemenyetek? Megeri? Ööö... megerte? :)

Kingston Flash Memory Card 32 GB, UHS Class 1/Class10 microSDHC UHS-I (Include microSDHC to SD Adapter) EUR 15.47

SanDisk Ultra 64 GB SDXC Class 10 Memory Card up to 80 Mbps, Frustration Free Packaging EUR 26.99

K&H online számlanyitás akár 2x40 ezer forint jóváírással PLUSZ 10 ezer forint ajánlásért: https://www.kh.hu/ajanlas-regisztracio2024?offerLinkId=f96bb945-ca05-4e4b-9df1-1453f53b7830

(#25014) echterion válasza Darth_Revan (#25012) üzenetére


echterion
nagyúr

Emag intézi mindig a cuccaik garanciáját. Küldenek futárt érte, meg visszaküldik javítás után.

**********

(#25015) elszabi válasza pazola (#25013) üzenetére


elszabi
tag

drága.

(#25016) Tikakukac válasza Darth_Revan (#25012) üzenetére


Tikakukac
titán

Na ez tipikusan az az eset amikor 3 harang kolompol, hogy Istenem, segíts.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#25017) Calibos válasza pazola (#25013) üzenetére


Calibos
addikt

nem :(

(#25018) Darth_Revan válasza Tikakukac (#25016) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ennyire megbizhatatlan az emag, hogy ilyen erteket nem ajanlott venni toluk?

[ Szerkesztve ]

(#25019) dawheeler válasza Darth_Revan (#25018) üzenetére


dawheeler
tag

Nem magyar billentyűzet nem jelenti azt, hogy nem magyar a forgalmazó.

(#25020) Saccco válasza PeACeY26 (#25000) üzenetére


Saccco
nagyúr

Kissé hányinger keltő, főleg az utóíze. :o :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#25021) vasi89 válasza vwpolopg (#24999) üzenetére


vasi89
addikt

de nem szabad lehúzni egyből róla a zacskót, először csak kicsit szabad kivágni :D

@Darth_Revan: vannak paranoiás emberek, meg vannak akiknek jó a tapasztalata az emag garis ügyintézéssel. Szerencsére az utóbbiból van több.

[ Szerkesztve ]

(#25022) eastsider


eastsider
nagyúr

Telekomnál melyik rendelési státusz "újabb"?
"Szállításra vár", vagy "Megrendelés teljesítése folyamatban"?

(#25023) bobooo válasza eastsider (#25022) üzenetére


bobooo
addikt

Szállításra vár

(#25024) BiP válasza eastsider (#25022) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha tippelni kell, a "szállításra vár"-t mondanám.
A megrendelés teljesítése folyamatban inkább arra utalhat, hogy beszerzés alatt van a cucc, vagy épp összeállítják. Amikor az kész, akkor szállításra vár, majd szállítás alatt.

(#25025) eastsider válasza BiP (#25024) üzenetére


eastsider
nagyúr

köszi, e szerint a dominos tv jön előbb

(#25026) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Srácok!

ALZA.HU -nál vettem egy tollat, tegnap, ami nem működik (Érintős lenne)
Online kiírja hogy már nem reklamálható. OK, felhívtam őket. Azt mondja a nő hogy vissza vihetem, de mivel céges vásárlás ezért 10%-al kevesebb pénzt adnak vissza. Létezik ilyen??? Hallottatok már erről, szabályos ez így? Nem gondolnám hogy szabályos..

Üdv: Csabee.

(#25027) Mr.Csizmás válasza Csabee. (#25026) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] reklamációs űrlap? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#25028) , válasza Csabee. (#25026) üzenetére


,
addikt

Alza.hu messziről kerülendő hely! Már engem is megpróbáltak lehúzni. Vettem 3 db egyforma alaplapot. Az egyik rossz volt, visszaküldtem 14 napon belül. A vételárnak csak egy részét fizették vissza, mondván, hogy az ő rendszerükben a 3 egyforma alaplap 3 különböző beszerzési áron szerepel, és én pont azt küldtem vissza, amelyik a legolcsóbb volt! Hozzáteszem, a számlán és az árlistájukban is 1 féle ár szerepelt!

(#25029) -Bandi- válasza eastsider (#25025) üzenetére


-Bandi-
tag

Nekem már az van a rendszerben, hogy ...
"Rendelés státusza
Átvevőhelyre beérkezett"

Kaptam is 07:14kor 2 emailt a 2 megrendelésemre, de sms-t szokott küldeni a pick pack pont, ami viszont még nem jött. Na de kigurulok, oszt meglesem... hátha ezt is elspórolták, amúgy se kaptam semmi infót egész idáig( email-ben ) rendelés kezdete óta.

Szóval ha nincs ott, akkor lehet ez csak egy automatikus sorrend( szállítás időpontja végig keddre szólt ), és a valós dolgokhoz semmi köze... :D

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#25030) Csabee. válasza , (#25028) üzenetére


Csabee.
nagyúr

És mi lett az ügy vége? Te is cégesen vetted?

Üdv: Csabee.

(#25031) eastsider válasza -Bandi- (#25029) üzenetére


eastsider
nagyúr

TV-t sajnos nem lehetett pick packra kérni :( :F

(#25032) , válasza Csabee. (#25030) üzenetére


,
addikt

Nem, én magánszemélyként vettem. Az ügy legvége az lett, hogy visszafizették a teljes árat, ahogy azt kellett volna már rögtön az elején is, csak előtte még bepróbálkoztak, hátha komplett idióta vagyok és beveszem a meséjüket. Elszomorító, hogy ilyen hozzáállással működhet bolt egyáltalán. Ha engem nem is, másokat biztos át tudnak majd verni. Kész öröm lehet hozzájuk bármit is garanciában visszaküldeni.

(#25033) -Bandi- válasza eastsider (#25031) üzenetére


-Bandi-
tag

Hm... hát az szívás, igaz én telefont kértem oda Telekomtól, viszont emagtól szüleim karácsonyi ajándéka egy hangprojektor lesz, és azt is oda kértem. Remélem még belefér :D

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#25034) Biznisz Elek válasza Csabee. (#25026) üzenetére


Biznisz Elek
aktív tag

A ceg nem fogyaszto. Az elallast nem is veheti igenybe a jogszabalyok szerint. Az elado ceg sajat hataskoreben jarhat el.

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇█▓ eladó domain nevek - bizniszelek.hu ▓█▇▅▃▂

(#25035) Csabee. válasza , (#25032) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nyitottam egy Alza-s topicot.. hátha segít valakin.. Alza.hu topic

Biznisz Elek : Értem, érdekes hozzáállás. Nem feltétlen értek vele egyet.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#25036) Dr.NX válasza Biznisz Elek (#25034) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nem is elállásról van szó, hanem jótállásról.

Elfogadom a sütiket.

(#25037) Mercutio_ válasza , (#25032) üzenetére


Mercutio_
félisten

Valahol a XIII. kerben van egy nagyker, egyszer oda vittem vissza gariztatni alaplapot. Cserélni nem tudták, közölték, hogy az utolsó (a vételinél lényegesen alacsonyabb) eladási árat adják vissza, vagy levásárolhatom:Y) mivel magánszemély voltam (a lapot itt vettem aprón) nem igazán pattoghattam, mert azt se tudtam volna igazolni, hogy a nagykerrel jogviszonyban álló cég nevében eljárhatok, így rábólintottam, de megdöbbentő volt.

Azt talán egy boltos tudná megmondani, hogy ez normál ügymenet, vagy szimplán a nagyker erőfölénye miatt lenyomja ezt a kiskerek torkán, vagy szimplán látták, hogy nem a kisker embere vagyok és így oldották meg :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#25038) Mr.Csizmás válasza Mercutio_ (#25037) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sajtcetli gari átka, a 27% világrekord áfa visszaigényelve sokakat csábít eladói és vevői oldalról is :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#25039) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#25038) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez 2 db szép nagy A4-es papéró volt, pöcséttel, miegymással, és mint mondtam nagyker, tehát cég-cég viszonylatú történet. Magánszemély nem is kerül kapcsolatba velük elvileg :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#25040) Biznisz Elek válasza Dr.NX (#25036) üzenetére


Biznisz Elek
aktív tag

Ez nem egyertelmu. Vett egy erintos tollat ami neki nem mukodik. Ettol meg lehet jo csak o elallni akar. Nekem ez jott le. De ha jotallas akkor es rossz es nem tudjak csetelni akkpr jar vissza a teljes vetelar...

▂▃▅▇█▓ eladó domain nevek - bizniszelek.hu ▓█▇▅▃▂

(#25041) vasi89 válasza Biznisz Elek (#25034) üzenetére


vasi89
addikt

ez a vicc, hogy cégként kb semmit nem tudsz érvényesíteni. Jó hogy nem már garanciát sem kapsz...

(#25042) Sefter válasza vasi89 (#25041) üzenetére


Sefter
veterán

cégként más előnyeid vannak...áfa visszaigénylés, avultatás stb.
ezt azért jó néhány esetben kihasználják nem céges használatra vett termék esetében is..

Psn ID: sefter_hun

(#25043) vasi89 válasza Sefter (#25042) üzenetére


vasi89
addikt

az a 27% áfa nem biztos h megéri azt, ha semmiféle vásárlói jogot nem gyakorolhatsz. Emag is már céges vásárlás esetén csak 12 hónap garit ad, magánszemélynek meg 24et. Ezt elég inkorrektnek tartom, hiszen a céges dolgokat is emberek használják. De pl a mobilszolgáltatók tesznek különbséget kis és nagyvállalatok között. Szerintem ez az egész úgy rossz ahogy van.

(#25044) Mr.Csizmás válasza vasi89 (#25043) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hardveraprón jártál már? :)) (ironikus kérdés)

(#25039) Mercutio_ sorry. imho ez esetben a megfelelő paragrafusú Ptk.(?) irányadó :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#25045) Tikakukac válasza Darth_Revan (#25018) üzenetére


Tikakukac
titán

Egyfelől nem véletlenül van kitalálva a marketingben az a pár értékesítési modell. Másfelől van egy alapból rizikós TMX garid, amibe még beleversz egy román céget, csak úgy, mert amúgy annyira egyszerű az élet :B Amúgy ja, magam is és másoknak is sikerült már vinni garizásokat. Kegyetlenül tudja enni a méreg az embert, amikor magyar-románia-szlovákia tengelyen utaznak a 300 ropis gépek. Valaki összekarcolta? Kire vered rá? Mert vagy 4 helyen bevizsgálják és "szervizelik" mire te visszakapod az ziher. Mikor a TMX cseszi össze a gépeket, legalább tudod, hogy irány Budaörs és lehet rúgni az ajtót.

vasi89: Meg vannak azok, akik betolják a házat black jacken, mert hát nyertek 10-en előtte :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#25046) vasi89 válasza Mr.Csizmás (#25044) üzenetére


vasi89
addikt

amit lehet, céges számlára veszek azért anyázok :DDD

(#25047) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Még szerencse hogy ez a topik black friday-ról szól. Kérlek maradjatok a témánál! :R

⭐ Stella

(#25048) vasi89 válasza radi8tor (#25047) üzenetére


vasi89
addikt

szerintem lassan visszaköltözünk a BB topicba :)

(#25049) Tin válasza vasi89 (#25048) üzenetére


Tin
veterán

nana! amíg nem jött meg az emagos szifonom, addig nem! :D :D :D

(#25050) Csabee. válasza Tin (#25049) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:DDD Emgaról 2 terméket rendeltem, még egyikről sincs infó, csupán annyi hogy két csomaggá bontották és 2 részletben érkezik :D

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.