Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34151) kodmen válasza kodmen (#34145) üzenetére


kodmen
tag

Hm. Ugynitt más forgalmazótól 9eFt. Ki érti ezt? Szóval járjak utána? Itthonra vettem külföldről kódot, céghez nem mernék. E-mag garanciát jelent, nem?

[ Szerkesztve ]

(#34152) B-L-A-C-K válasza raziel01 (#34149) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ja sorry azt nem láttam kamu bolt volt.

(#34153) pn4hvq válasza B-L-A-C-K (#34152) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Nem feltétlen a bolt maga a baj. Ha én pl fogom az általam ismert legális volume licence-eket és elkezdem pénzért árulni, attól a még a vevőnek nem lesz legális a windowsa, office-a, mert fizetett érte.
Szerk.: (#34154) B-L-A-C-K szerintem kell hozzá a ms-os hologramos matrica is.

[ Szerkesztve ]

(#34154) B-L-A-C-K válasza pn4hvq (#34153) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De tudja bizonyítani Ő nem feketén vette, hanem egy boltból számlásan.

(#34155) MuMa012


MuMa012
tag

Lidl Black Friday 11. 28-án. A tízezer alatti 20V-os fúróhoz és 20 ezres Singer varrógéphez képest vicc, de pár ezret lehet spórolni.

(#34156) Csabee. válasza raziel01 (#34149) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem ugyan az mintha beaktiválnál egy törést. Hiszen a törésnél felraksz egy daemont ami fut a háttérben s generálja a kulcsot, amíg generálja... a vásárolt licenc kulcsoknál beírod s a Microsoft szervere elfogadja, s aktiválja. Innentől kezdve ha eredetinek látja a MS akkor az eredeti. Azt meg ha később lekapcsolnák a digitális licencet, veszel másikat s kész..
mellesleg boltban 170.000 Ft az office 2019pro. Mennyi kulcsot tudsz venni ennyi pénzből? Otthoni felhasználásra szerintem tökèletes választás!

szerk: cégesen is megfelelő, hiszen vette a digitális licencet, nem lopta..

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#34157) pn4hvq válasza Csabee. (#34156) üzenetére


pn4hvq
senior tag

"Otthoni felhasználásra szerintem tökèletes választás!"
De a kérdező így kérdezte:
"számlás Céges lenne"
Na mindegy, tegyen ki-ki belátása szerint, sokszor futott már a téma, hogy mennyire legális vagy sem ez a megoldás.

(#34158) Nimda válasza pn4hvq (#34153) üzenetére


Nimda
addikt

Ha jól tudom, ezek használt licenszkulcsok, deaktiválva. Szóval legálisnak legális, aktiválható kulcsok, csak esetleg nem jogtiszta ha nincs számla az eredetéről, vagy a vásárlásról.

[ Szerkesztve ]

(#34159) IntelKiller7 válasza Manitou (#34148) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Az szép. Nekem csak 1 visszaigazoló üzenet jött, hogy elfogadták az utalást. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#34160) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Emag nagyon gyors volt, a tegnap reggel rendelt Apple Watch és parfüm is megérkezett. Postapontra kértem vidékre, külön csomagban, csak az egyiket fizettem előre. Remélem ez mindig így lesz ezután is :K

Z Fold 4

(#34162) Manitou válasza IntelKiller7 (#34159) üzenetére


Manitou
addikt

Utánvéttel vettem. A csomagkövetésnél nekem is még teljesen más infó van. De reggel jött az üzenet, hogy már a kézbesítőnél van a csomagom és ma megpróbálják kiszállítani. Posta hozta, nem futárcég.

(#34163) -Faceless- válasza T0rnad0 (#34160) üzenetére


-Faceless-
őstag

Nekem még fel se dolgozták a rendelést nem hogy kiszállítani. Pedig benne voltam sztem az első órában.

(#34164) ZoNoX


ZoNoX
újonc

Sziasztok!
Esetleg ezt a két dolgot nem láttátok olcsóbban?
1. Samsung Galaxy A70 [link] ÁK. 89.500.-
2. Samsung QE55Q60RA [link] ÁK. 230.380.-

Előre is köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#34165) Batib válasza ZoNoX (#34164) üzenetére


Batib
őstag

Igaz tavalyi modell, de szerintem jobb mint a Q60.
Samsung UE55Q6FN

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#34166) Drughi válasza Dabsol5 (#34161) üzenetére


Drughi
addikt

És ebbe lehet buktató?
1db kellene magánszemélynek

Pixel 7a

(#34167) tng válasza Batib (#34165) üzenetére


tng
tag

Nem is kicsit.

(#34168) passatgt válasza Drughi (#34166) üzenetére


passatgt
aktív tag

Én legutóbb itt vettem office és windows 10 kulcsot. Itt pl 8 euró a 2019-es Office.

(#34169) salapp válasza ZoNoX (#34164) üzenetére


salapp
addikt

Q60R van a családban, Q6FN-hez képest pofátlan gagyítás, Ha mindenképp Samsung és nem zavar a szar mozgás megjelenítés, akkor inkább a tavalyi típust vedd

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#34170) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Philips One Blade borotvát esetleg valaki nem nézeget? A legjobb ajánlat érdekelne.
14k a tekerő fejjel ellátott pro az Euronicsben, meg Auchanban, csomó más helyen 10k a sima One Blade ratevős fejekkel. Van közöttük lényegi különbség a drágább pro javára? Vagy borostára nyírni a legolcsobb is jó lesz?

(#34171) love válasza Dabsol5 (#34161) üzenetére


love
tag

A leírás szerint 1év-ig jó, ha ez így van,akkor mire jó a 2év gar? Esetleg másra vonatkozik az 1év?

Csak a Funky ;)

(#34172) tycho


tycho
tag

Sziasztok!

Nem tudom volt-e már (úgy néztem az összefoglalóban még nem):

Vitamin hétvége (BF)
Gyerekjáték hétvége (BF)

[ Szerkesztve ]

(#34173) =Mentor= válasza Crytek (#34141) üzenetére


=Mentor=
őstag

Én valahol azt olvastam a 2018 után gyártott OLED paneleknél már kiküszöbölték a beégést... Engem inkább az áruk riaszt el, ha majd 300k alatt lesz 55 colos oled tv akkor veszek.

[ Szerkesztve ]

(#34174) Crytek válasza =Mentor= (#34173) üzenetére


Crytek
veterán

Én meg azt hogy ez a techből adódóan mindig is jelen lesz.. TEhát nálam OLED tv kilőve
Majd ha megoldják azt tudni fogjuk mert ettől fog a net zúgni..

Next PC Upgrade: 2022

(#34175) El Gringo


El Gringo
senior tag

OLED beégésti teszt. Rtings csinált pár tesztet, elég szépen elnyújtva időben, érdemes megnézni őket: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#34176) XboxGamePass válasza HagaNRG (#34170) üzenetére


XboxGamePass
senior tag

Én azt bánom csak, hogy nem vettem meg évekkel ezelőtt. Sima face + bodyt vettem pár hete Philipstől.

(#34177) kssattila válasza -Faceless- (#34163) üzenetére


kssattila
újonc

Én Euronics-nél vásároltam, a vásárlásom fel se dolgozták, ma pedig a vásárolt termék eltűnt a honlapjukról, megijedtem. Az egész érdekes volt, kiszállításra rendeltem. Amint megkaptam a visszaigazoló emailt, már csak bolti átvétellel volt a termék, ma már megszűnt a link. Előre természetesen nem fizettem. Hivatkozhatnak arra, hogy elfogyott, nem is volt stb ?

(#34178) Ciccuka válasza Kam1kaze (#34126) üzenetére


Ciccuka
veterán

Emag-nál ugyanez volt hirtelen 400-500 (1-2) negatívból fordítottak pozitívra (4-5-re) kb. egy-két hét alatt olcsobbat.hu-n anno. Úgymond vettek kb. 3000 pozitív szavazatot.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#34179) ZoNoX


ZoNoX
újonc

Köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

(#34180) kssattila válasza Tigerclaw (#33997) üzenetére


kssattila
újonc

Én most írtam az ügyfélszolgálatnak. Vettem egy automata kávéfőzőt pénteken a boltnyitás után 10percel boltba kiszállítással. Amint rányomtam, megjött az email, már utána csak bolti átvétellel lehetett venni. Mostanra az egész oldal eltűnt a honlapjukról. Amúgy 200 km-ert kellett volna utaznom érte, de ha tényleg csak boltban lett volna, megérte volna még akkor is, mert féláron volt... Kíváncsi vagyok mit válaszolnak. Elolvastam az ASZF-et a honlapjukon:

"Az árukészlet adatait rendszerünk a munkanapot követően frissíti, így előfordulhat az, hogy a megrendelése leadásakor az adott áru raktárkészlete időközben már elfogyott. Erről a Vásárlót e-mailben tájékoztatjuk, és jogában áll a megrendeléstől elállni."

Péntekre illett volna úgy felkészülni, hogy csütörtök este frissítik (?)

"Rendelés leadását követően automatikus e-mail üzenetben értesítjük a rendelés befogadásáról, ebben rögzítésre kerül a megrendelt termék, a termék mennyisége, a rendelés száma, a szállítás és a fizetés módja és a honlapon közzétett ár. Kérjük, vegye figyelembe hogy ez az e-mail nem minősül a megrendelés visszaigazolásának sem a termék ára, sem annak elérhetősége vonatkozásában.
Amennyiben a rendelés befogadásáról az elektronikus üzenet a megrendelés elküldésétől számított 48 órán belül nem érkezik meg, úgy a Szolgáltató ajánlati kötöttsége, illetve az Ügyfél ajánlati vagy szerződéskötési kötelezettsége minden további feltétel nélkül, automatikusan megszűnik."

Tehát, ha rendelek valamit és épp nincs vagy nem is volt, annak ellenére, hogy a honlapjukon rendelni lehetett, akkor mindenféle kötelezettség, kártérítés bármi nélkül le vagyok pattintva ? Magyarul azt csinálhatnak a vevővel, amit akarnak ?

(#34181) Ateszpapa válasza =Mentor= (#34173) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Telekomnál tavaly is és idén is akciós volt az LG oled tv.
Tavaly 270 ezerért vettem a LG55B7V-t. Részletre. :)

[ Szerkesztve ]

(#34182) bajnokpityu válasza B-L-A-C-K (#34147) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Attól h kapsz számlát, meg nem jogtiszta. Gondolom azért fizetünk Micro termékért, hogy legyen jogtiszta. Ez így csak egy nem jogtiszta kulcs.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#34183) Robeast válasza Ateszpapa (#34181) üzenetére


Robeast
tag

Idén 280 volt a B8 a Telekomnál. Múltidőben írom, mert 2 napja azt írja az oldal, hogy majd még lesz, de hazugság szagot érzek. Egyébként a Euronicsban meg 300, de az nekem gyanús, hogy csak kiálltási darab.

(#34184) fcbarca


fcbarca
őstag

sziasztok. Én tegnap elkaptam egy 40k-s TV-t és egy 40k-s hűtőt. Valakinek feladták már a legnagyobb akciók közül valamelyiket?

(#34185) predakon válasza Robeast (#34183) üzenetére


predakon
őstag

Ja volt..... reggel 6:54kor a kosaramból el is tnt, gondolom volt 2db azt meg elvitték a bennfentes telekom dolgozók.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#34186) -Faceless- válasza kssattila (#34177) üzenetére


-Faceless-
őstag

Nem tudom, a monitort nagyon sajnáljám, mert pont ilyet akartam, és 2/3 áron rendeltem, de korábban velem is ez volt csak én pozitívan csalódtam. 4GB-os rx570-et kértem, de az elfogyott úgyhogy felár nélkül cserélték egy 8GB-osra.

(#34187) Robeast válasza predakon (#34185) üzenetére


Robeast
tag

Gondolom. Akörül néztem én is, akkor még rendelhettem volna, de nem nekem kellett. Kicsit később ránéztem, akkor már semmi. Viszont serényen nyomkodjuk haverrel az F5-öt azóta is, mert neki kéne.

(#34188) DJ Diablo


DJ Diablo
tag

(#34189) grafnet válasza fcbarca (#34184) üzenetére


grafnet
veterán

Szombaton?! :Y

Nem dolgoznak a futáros cégek hétvégén.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#34190) XboxGamePass válasza grafnet (#34189) üzenetére


XboxGamePass
senior tag

Nekem ma hozta volna Emagos rendelést a magyar posta... meg is lepődtem. Persze pont vidéken vagyok.. :U

(#34191) Norbi. válasza grafnet (#34189) üzenetére


Norbi.
őstag

mpl futarok november masodik feletol karacsony vegeig dolgoznak szombaton is. nekunk ma hozott a ceghez csomagot, de mult szombaton is voltak.

(#34192) Ateszpapa válasza Robeast (#34183) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Lehet, hogy lesz még de már nem annyiért.

(#34193) JóGéza válasza grafnet (#34189) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Ma délután hozta a DPD a Philips rendelésemet.

(#34194) Tikakukac válasza grafnet (#34189) üzenetére


Tikakukac
titán

Ó pedig de. Van szombati kiszállítás is, még be is volt külön pipálva a kis feladón, ott vigyorgott a mosógép elején.

Amúgy ha nem vagyok itthon meg nem szülök ennyi kp-t, fogalmam sincs ezt hogyan veszem át. Érdekes.

A 40k-s mosógépről: ennek alapból kéne 40k-s ár. Leszedtem a hátulját, anyám. Ez tényleg ilyen 2-3 éves sztorinak tűnik, brutálisan sorjás meg olcsó az egész.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#34195) grafnet


grafnet
veterán

Na, akkor pozitívan csalódtam a rendszerben! :C

Le a kalappal az MPL előtt! Végre!

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#34196) Tigerclaw válasza kssattila (#34180) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nekem az tűnik simlis dolognak, hogy miért csak boltban átvehető valami, illetve ha van ilyen opció, miért nem lehet lefoglalni bolti átvétellel? Azt szerintem kamu, hogy nincs online készletnyilvántartásuk, vagy ha tényleg ilyen elavult a rendszerük, akkor az szándékos, mert így lehet könyvelgetni kamu dolgokat. Kisebb boltokban látok olyat, hogy árat ütnek be, nem a terméket húzzák le vonalkód alapján.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#34197) IntelKiller7 válasza grafnet (#34195) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Miután pár éve beszívták a sok rendeléssel... nincs min csodálkozni.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#34198) TayRol válasza Tikakukac (#34194) üzenetére


TayRol
veterán

és ez a mosógép máshol is kb 60 pénz. én albérlőnek vettem, heti 1x most, arra jó lesz.

(#34199) torma1981 válasza grafnet (#34195) üzenetére


torma1981
veterán

MPL a legjobb. Gyorsak, pontosak. Mindig hívnak mikor jönnek. Ha kell a melóhelyemre viszik, pedig nem lenne a dolguk. Pécsen legalábbis ilyenek.

(#34200) Tikakukac válasza TayRol (#34198) üzenetére


Tikakukac
titán

Ja, Edigi is adja 60k-ért.

Emag nyilatkozatot láttam Indexes cikk mellett. Kár, hogy csak a 2 nagyon ortón elárazott termékről írtak, írhattak volna a maradék 50000-ről is, amiknek az ára soha az életben nem volt az, amennyiről ők leáraztak. De ugye amíg a megfelelő helyeken megvan a cash, addig kuss van.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.