Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42851) Incubus válasza Beni2360 (#42850) üzenetére


Incubus
tag

Amazonról rendelt dolgokra is pakolódik vám/áfa?

(#42852) Degeczi válasza Incubus (#42851) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Persze, nagyon régóta magyar áfát számolnak itteni szállítási cím esetén - ahogy lényegében minden más EU-s webshop is köteles rá.

(#42853) Beni2360 válasza Incubus (#42851) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen, de felejtsétek már el azt a VÁM dolgot mert az jóformán nincs. ÁFA van és eljárási költség ha itthon csinálják.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#42854) Gallmix válasza dnelb (#42640) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Végülis... lehet...
Boltban azért kellemetlenebb lenne, mások előtt... mint emailben leírva... a cégnek talán.
De úgy sem adnék ennek sok esélyt.

[ Szerkesztve ]

50.000ft jóváírás ingyenes feltétel nélküli számla (szelfis nyitás+ügyfélajánló kód) Gránit bank szabadon felhasználható.Ingyenes deviza számla, középárfolyam váltás, Platinum kártya. Rafi, KH, Cib, Revolut ajánló

(#42855) 8 válasza Petee87 (#42849) üzenetére


8
senior tag

angliából is feladhatták deutsche post-tal

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#42856) BUZZLGHTYR válasza Graphics (#42804) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

Ezvolt jo arban, nem amit te linkeltel :DDD [link]
Osszessegeben en megvagyok elegedve, meg az egesz black fridayal
ps5hoz fules es ssd, illetve a porszivo, de remeljuk ujev utan egy szaritogeppel is gazdagabb leszek :R

(#42857) creative_II


creative_II
csendes tag

Sziasztok,

Akinek még maradt pénze és szeretné cserélni a közeljövőben az iPhone-ját, találtam egy jó ajánlatot.

https://www.notebook.hu/apple-iphone-14-pro-max-1tb-space-black-336169

:))

(#42858) Graphics válasza BUZZLGHTYR (#42856) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egy femlemez az eltérés

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42868) PROHARDVER!


PROHARDVER!

Töröltem azt a telefon vita dolgot. Kezdett ez már nem a megfelelő mederben zajlani…

(#42869) milan07


milan07
tag

Sziasztok, rendeltem egy ilyen kring csodát, és az lenne a kérdésem, hogy a székekre is vonatkozik a 30 napos ingyenes visszaküldés? Vagy ha nem, akkor mennyiért lehetne visszaküldeni? Kettőt rendeltem a székből, és emag által forgalmazott.

(#42870) jenei1994 válasza milan07 (#42869) üzenetére


jenei1994
addikt

Igen vonatkozik a 30 napos . Ingyen elvisszi a futár ha nem jó neked.

(#42871) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Ez most komoly, hogy 1,5 napig volt csak lehetőség átvenni a csomagot!?

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#42872) soldi3r válasza maj-viktor (#42871) üzenetére


soldi3r
veterán

emagnal pl le van irva:
A rendelésed átvételére bármikor lehetőséged van az sms/viber értesítéstől számított 72 órán belül. Ez alól kivétel a november és a december hónap, amikor a megnövekedett megrendelésszám miatt 36 óra áll a rendelkezésedre. Amennyiben a választott eMAG easybox csomagautomata egy bevásárlóközpontban található, úgy előzetesen informálódj az adott helyszín nyitvatartásáról.

E30 (oo=[][]=oo)

(#42873) 8 válasza maj-viktor (#42871) üzenetére


8
senior tag

tavaly is ezt csinálták....

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#42874) szaszyka válasza 8 (#42873) üzenetére


szaszyka
senior tag

Sőt, volt rövidebb határidő is. Megnövekedett csomagszám, kell a hely a többiek cuccainak is...

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#42875) foxymaci válasza maj-viktor (#42871) üzenetére


foxymaci
senior tag

Nekem el se jutott a boxba december 1-re volt ígérve a csomag BF-es rendelés, tegnap az eMAG semmilyen indokkal visszaküldte a pénzt és vissza fordította a csomagot a sameday raktárbòl :W

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#42876) Degeczi válasza soldi3r (#42872) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Többek között ezért kértem bolti átvétre, ott 3 napot hagynak

(#42877) BaLee válasza maj-viktor (#42871) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Pontosan ott van az értesítő emailben, hogy meddig tudod átvenni a csomagot. 1.5 nap alatt szerintem nem megoldhatatlan dolog.

(#42878) Azie válasza BaLee (#42877) üzenetére


Azie
őstag

azért nehezítés, ha a város másik felén levő munkahelyem melletti boxba kértem a rendelést - volt rá 1.5 hetük kihozni - és pénteki munkaidő után 2 órával jön az értesítés, hogy szombat hajnal 4-ig vegyem át. főleg, hogy egy többtermékes rendelést 3 pakkban hoztak ki és ez volt az utolsó tétel (2 kv). nyilván a f*szom se fog 10km+ autózni 500ft kedvezményért. vihetik vissza + pénz vissza.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#42879) BaLee válasza Azie (#42878) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Az tényleg gáz mondjuk, de a lenti képen is 1.5 nap volt az átvételre ill. amiket én rendeltem ott is megvolt a 1.5 nap.

Az viszont valóban idegesítő, hogy 2 ill. 3 tételes rendelést külön szednek így 3x mehetsz a boxihoz 1-1 nap különbségekkel...

(#42880) BiP válasza Azie (#42878) üzenetére


BiP
nagyúr

Én egy hasonló után megtanultam, hogy munkahelyre vagy munkahely közelébe nem kérek magáncuccot.
Szabdságig nem érkezett meg, utána meg egy hétig nem jártam volna arra, csak emiatt mehettem be.

(#42881) IntelKiller7 válasza maj-viktor (#42871) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Orulj neki.
nekem kb 20 ora volt. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#42883) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Srácok, valaki rendelt az Emagtól Sennheiser Momentum True Wireless fülest 60000 Ft-ért BF akcióban?
November 17-én megrendeltem, majd a rendelési státusztban 19-én azt írják útban a bemutató terem felé, azóta se érkezett meg…
Közületek valaki megkapta már?

(#42884) d@vee válasza Dzsuri89 (#42883) üzenetére


d@vee
őstag

Tökmindegy mi a termék, még mindig folyamatosan érkeznek a bf-es rendelések.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#42885) MADcat válasza Azie (#42878) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Felhívtam őket. Kértem hosszabbítást. Nem volt akadály. Kedves női hang megoldotta. BF rendelés volt. Ott én is idegbe lettem, pénteken jött délután. Másnap reggeli határidővel. :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#42886) eboostr válasza MADcat (#42885) üzenetére


eboostr
aktív tag

Ez alza vagy emag?

(#42887) Petee87 válasza Beni2360 (#42850) üzenetére


Petee87
tag

399 Ft "vámkezelési díjat" kellett fizetnem online bankkártyával ennyi, kézbesítéskor 799 Ft lett volna az összeg. Nyugodt szívvel ajánlom ezek alapján bárkinek az online vásárlást az Egyesült Királyságból, amennyiben talál jó dealt.

(#42888) Beni2360 válasza Petee87 (#42887) üzenetére


Beni2360
félisten

Szupi, de akkor a számládon szetepel az áfa hozzá adása az összeg nél, vagy már Vat included vagyis a vég összegben benne van. Mint írtam nem minden cég van bejelentkezve ebbe a rendszerbe. Óvatosan az ajánlással.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#42889) Petee87 válasza Beni2360 (#42888) üzenetére


Petee87
tag

Nyilván mindenki saját felelősségére, nem fizetem ki senki helyett. Elmondtam ahogy ígértem pontosan hogy volt és mennyi, ezzel lezártam. Öröm bódottá. :C

(#42890) maross válasza Petee87 (#42887) üzenetére


maross
veterán

Legutobb mikor uk-bol vettem legot, fedex raszamolta az afat, a sajat borsos kezelesi koltseget, es +8000 forintot, mert elore meghitelezte nekem az afa befizeteset (senki se kerte ra). 70-80ezres tetelt rendeltem. Azota inkabb hanyagolom. En azert nem mernem teljes lelki nyugalommal ajanlani.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#42891) Beni2360 válasza Petee87 (#42889) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát őszintén nagy mazlid van mert az oldaluk szerint;
7.1 Szállítási költségek. A szállítás költségeit a weboldalunkon megjelenítjük. A postai és fuvarozási díjakat a szállítási cím és a megrendelés össztömege alapján számítjuk ki. A vám- és jövedéki adók és/vagy importadók megfizetését nem tartalmazza; ezek a költségek az Ön felelősségét terhelik.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#42892) Gerr'y


Gerr'y
senior tag

Komoly gyomrost adott az idei Black Friday a kereskedőknek
[link]
Az e-kereskedők többségének előzetes várakozásait jóval alulmúló forgalom volt az idei Black Friday időszakban, mutat rá egy felmérés.

(#42893) BiP válasza Gerr'y (#42892) üzenetére


BiP
nagyúr

Maguknak köszönhetik.
Agyonreklámozták a semmit. Most meg csodálkoznak, hogy nem sikerült annyira lehúzni az embereket, mint tervezték.

(#42894) erdey_a válasza BiP (#42893) üzenetére


erdey_a
őstag

a boltok a hibásak? az fel sem merül ugye, hogy a zembereknek fogyott el a pénze...
[link]

jól hangzik, hogy azért nem vettünk semmit mert nem volt jó akció, de a valóság az, hogy vagy nem is volt semmire szükség, vagy nem tudtuk megfizetni ami kellett volna. Illetve a harmadik eset, ami a BF-et pörgeti, hogy nincs rá szükség, de jó áron van, hát megvettük. Most az emberek kétszer is meggondolták, vegyenek-e valamit azért mert olcsóbb. Hát nem vettek.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#42895) BiP válasza erdey_a (#42894) üzenetére


BiP
nagyúr

Persze,ez is erősen benne van.
Én pl.nem vettem semmit, mert nem volt rá szükség. De ha valami nagyon jó áron van, engem be lehet húzni vele.
(Pl.később vettem volna csak azt a valamit, de most jó áron van ,megveszem inkább most)

Azt azért ne gondold , hogy tudatosabbak lettek a vásárlók :)

(#42896) erdey_a válasza BiP (#42895) üzenetére


erdey_a
őstag

a pénzhiány azért tud tudatosságra nevelni. még ha nem is hat egyformán mindenkire.

Vérboci

(#42897) Tikakukac válasza erdey_a (#42894) üzenetére


Tikakukac
titán

De, felmerülne, ha nem tegnap is a végtelen sok kamu leárazást néztem volna végig emagon is, de about you is plafonig van akkora barom akciókkal, mint egy ház.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#42898) BiP válasza erdey_a (#42896) üzenetére


BiP
nagyúr

Ez személyiségfüggő.
Meg lehet nézni, hogy a mélynyomorban (ahol a pénzhiány napi szintű) azért kell a pia, cigi, energiaital, hambi.
Vagy egy jómódú sem veszi vissza az életszinvonalból, csak mert csökkennek a bevételei.
Szóval én azt mondom, személyiségfüggő.

Ha lehetne rangsorolni az okokat, én akkor is 1.helyre tenném azt, hogy az ide BF inkább volt vicc, mint Black Friday.

(#42899) do3om válasza BiP (#42893) üzenetére


do3om
addikt

Nagy visszatartó erő volt az is hogy sok "akciós" termék évekkel ezelőtt olcsóbb volt.
Olyan gyorsan nyomták egekbe az árakat hogy szerintem még sokan emlékeznek mennyi is volt hasonló termék régebben, így nem fogja megvenni ugyan annyiért vagy drágábban.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#42900) sambenez válasza do3om (#42899) üzenetére


sambenez
addikt

Hanem megveszi jövőre még drágábban. Jó gondolat. ;]

(#42901) Gallmix válasza foxymaci (#42875) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Ez elgondolkodtató, én is azokban a napokban rendeltem, és GlSnél 7 nap volt rá. Emagnál persze mindenki inkább oda kéri az ingyenes... lehet van logisztikai oka, de törölni egy rendelést ami átvételig sem jutott el...

* még a bf kezdetén volt olyanom, hogy már rég a helyi postán volt de senki nem jelezte, sem a posta, sem az emag... magamtól kérdeztem rá és meglepetésre ott volt a csomag...

50.000ft jóváírás ingyenes feltétel nélküli számla (szelfis nyitás+ügyfélajánló kód) Gránit bank szabadon felhasználható.Ingyenes deviza számla, középárfolyam váltás, Platinum kártya. Rafi, KH, Cib, Revolut ajánló

(#42902) Gallmix válasza erdey_a (#42894) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Én már pár éve nem direkt "bf" napon veszek, volt amikor kiderült nagyon jó döntés volt úgy sem lenne olcsóbb.. sőt még drágább is néha. Mennyi ideje van ez a Bf lassan 10 év?
Volt olyan reklám ahol kiemelkedő 20% kedvezményt reklámoztak :D

#42900
érdemes lesz nézegetni majd az árakat :)

[ Szerkesztve ]

50.000ft jóváírás ingyenes feltétel nélküli számla (szelfis nyitás+ügyfélajánló kód) Gránit bank szabadon felhasználható.Ingyenes deviza számla, középárfolyam váltás, Platinum kártya. Rafi, KH, Cib, Revolut ajánló

(#42903) D1Rect válasza erdey_a (#42894) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez a bf nagyon gyenge is volt, meg a zemberek is óvatosabbak most.

(#42904) NB2


NB2
aktív tag

Magyar emberek nagyrésze nem tud józanul a pénzzel bánni, vagyis nem a BF-fel volt a baj, hanem elfogyott a pénz. Nem véletlenül van leépítés a nagyonnagy bútoráruházban. A covid alatt milliókat hagytak ott az emberek, mostanra elfogyott minden pénz. Azért a boltban otthagyott több tízezer forintot megérzi mindenki.

(#42905) Tikakukac válasza NB2 (#42904) üzenetére


Tikakukac
titán

De a BF-el volt a baj. Lásd elmúlt a BF és ilyen napi 2-3 rendelést adok le itt-ott, úgy beverték az árakat egyes helyeken :B

A bútoráruházak meg nyugodtan építhetnek le, épp most fejeztem be a fél millás céges kanapé rendberakását, ami 1 évet bírt ki igen gyengus használat mellett is. Nagymuterom a vaskonyhába különb fával gyújt be, mint amiből ezt csinálták. És ismétlem: fél miskáért. Megláttam milyen a belseje ennek a kotláknak és le kellett ülnöm. Aki látta, csak pörgette a fejét, hogy ez komoly-e. Szintén igen-igen nagy áruházlánc terméke, prémium szintről.

Sok baj az biztos, de én fentről kezdeném :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#42906) Bagoly01 válasza NB2 (#42904) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Dehogy nem. A BF nem 10-15% "akcióról szól.
És kamu akcióról sem.
70-80-90% a valódi BF
Ha már másolnak valamit akkor azt úgy kellene ahogy hívják.
Értem én hogy keleti blokk érzésre redukálták, de akkor ne hívják Bf-nek, mert köze nincs hozzá.

(#42907) NB2


NB2
aktív tag

Srácok!

Nem vitatom, hogy ez nem BF, szerintem még vissza is kereshető a hozzászólásom. Én azt mondtam, hogy azért nem volt költés, mert az embereknek elfogyott a pénze! Én tudom használni az árukeresőt, de sokan nem!

(#42908) Bagoly01 válasza NB2 (#42907) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Péz az tényleg nincs. Az okok ismertek...

(#42909) soldi3r válasza Bagoly01 (#42906) üzenetére


soldi3r
veterán

Ez talan Amerikaban igy van, de pl az angoloknal is a ketto kozotti kedvezmenyek szoktak lenni.

E30 (oo=[][]=oo)

(#42910) envagyok válasza Gerr'y (#42892) üzenetére


envagyok
veterán

Persze, hogy nem vásároltak, mikor nem is volt igszi bf akció.
Azért 4-5 éve durva leárazások voltak, több ezer hsz-al itt.
Mindenki remegő kézzel várta a nyitást.
Amik most vannak, sima hétköznapi leárazásnak is gyengék.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#42911) Avayasoft válasza envagyok (#42910) üzenetére


Avayasoft
tag

Sima akcióvá silányult a BF, kb mint a Joy- Glanour napok. Főleg úgy hogy augusztusban is volt BF :)

(#42912) sambenez


sambenez
addikt

Inkább örülnétek, hogy ennyi is van. Néhány év múlva ezt fogjátok visszasírni. ;]

(#42913) envagyok válasza sambenez (#42912) üzenetére


envagyok
veterán

Ha van igazi akció veszünk, ha nincs akkor nem.
Ennyi.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#42914) Bagoly01 válasza soldi3r (#42909) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Stimmel. Tehát nem kamu Bf.
Az anglol verziót azért lehet annak hívni.

(#42915) Gallmix válasza sambenez (#42912) üzenetére


Gallmix
aktív tag

vagy még jobban leértékelődik és az embereket már nem izgatja ennyire sem :)

50.000ft jóváírás ingyenes feltétel nélküli számla (szelfis nyitás+ügyfélajánló kód) Gránit bank szabadon felhasználható.Ingyenes deviza számla, középárfolyam váltás, Platinum kártya. Rafi, KH, Cib, Revolut ajánló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.