Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34201) IntelKiller7 válasza torma1981 (#34199) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Mohácson borzalom..

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#34202) Tigerclaw válasza Ateszpapa (#34181) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

De ahhoz az árhoz gondolom kell (több?) Telekomos vezetékes szolgáltatás, amit kénytelen voltam lemondani, mert nulla internetet adnak és csak a műholdas tévét nem volt értelme külön fizetni náluk, ha másik szolgáltató adja a netet.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#34203) Tigerclaw válasza predakon (#34185) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Na látod ez fura. Arra hivatkoznak, hogy nem online a készletnyilvántartás, de a te eseted is mutatja, hogy mégis csak az...sőt eleve nem is tudnának webáruházat működtetni rengeteg reklamálás és extra ügyintézés nélkül, ha csak napi egy alkalommal frissítik a készletinfókat. Enélkül eladhatnának naponta többszáz terméket, majd másnap írhatnának az ügyfeleknek, hogy bocs, stornó mert elfogyott.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#34204) Tigerclaw válasza Tikakukac (#34194) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Az azért is olyan, hogy könnyebben rozsdásodjon. Nem fura, hogy még véletlenül sincs műanyag, vagy inox köpenyes mosógép? A tartást nem az adja a gépnek, szóval lehetne bármiből, de inkább csinálják olcsó minimálisan felületkezelt könnyen rozsdásodó pléhből, mivel gyakran csak azért cserélik a mosógépet otthon, mert már tiszta rozsda. Van hogy belülről rozsdásodik a festék alól, szóval talán direkt kihagyják a megfelelő alapozót festés előtt.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#34205) DrBubo77 válasza torma1981 (#34199) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

Nem mondanám a legjobbnak. Törékeny árut nem érdemes rájuk bízni.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#34206) Tikakukac válasza Tigerclaw (#34204) üzenetére


Tikakukac
titán

Ez a gép hamarabb lesz kukás csapágy-üst ég tudja mi miatt, ez szinte tuti.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#34207) erdey_a válasza Tikakukac (#34206) üzenetére


erdey_a
őstag

tényleg észbontó, hogy egy 40ezres mosógép nem működik 50 évig...
hát hová vezet ez? ;]

Vérboci

(#34208) Tikakukac válasza erdey_a (#34207) üzenetére


Tikakukac
titán

Most már csak meg kéne keresni azt a részt az írásomban amire ez egy releváns válasz. Ha megvan majd priviben küldd már el. ;)

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#34209) Ryder1


Ryder1
senior tag

Jött sms, hogy az emagos mosogatógépet holnap hozza a Gebrüder Weiss futárszolgálat.
Van velük valakinek tapasztalata? Kapuig hozzák, vagy ameddig kérem?

(#34210) Tikakukac válasza Ryder1 (#34209) üzenetére


Tikakukac
titán

Felhívod őket és megmondják. Itt a lenti ajtón berakták és csókolom.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#34211) renatto válasza Ryder1 (#34209) üzenetére


renatto
őstag

Holnap?! :F

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#34212) Ryder1 válasza renatto (#34211) üzenetére


Ryder1
senior tag

Hát én is meglepődtem, de holnap 9-15 órát írnak az SMS-ben.

(#34213) renatto válasza Ryder1 (#34212) üzenetére


renatto
őstag

Az derék! Pedig már a szombat is fantasztikus filmbe illő. :))

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#34214) DrBubo77 válasza renatto (#34213) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

A nagy áruházaknak muszáj valahogy kipörgetniük azt a rengeteg rendelést, ami ilyenkor befut.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#34215) grafnet


grafnet
veterán

Futárok: lehet, ezért a hétvégi többletköltség miatt van mindenhol a szállítási díj?!

Ami egyébként tényleg komoly!
:C :C

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#34216) forest_ns


forest_ns
tag

Mit és mikor rendeltél, ha szabad kérdezni?

[ Szerkesztve ]

(#34217) DJ Diablo válasza Ryder1 (#34209) üzenetére


DJ Diablo
tag

Nekünk gumikat szoknak hozni. Az erre fele járó sofőrök rendesek, lehet velük egyezkedni. Kérdezik, hogy hová tegyék le az árut. De ezek nem Sprinter/Master kategóriával járnak. Egyedül vannak, de van náluk béka. A holnapi kiszállításban ne nagyon bízzál, mostanában 1 napot csúsznak...

(#34218) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Nagyon off:

Royal futárszolgálattal van valakinek jó tapasztalata?

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#34219) Imilenni válasza Snowy_owl (#34218) üzenetére


Imilenni
addikt

A cégünknek sajnos csak rossz!
Nem egyszer az utolsó kiszállítási napon sem értek oda az áruval.

Press "F" to pay respects.

(#34220) Snowy_owl válasza Imilenni (#34219) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Rákerestem a topikban, googleban, de olyan 75%-ban rossz, és 25%-ban panaszmentes, tehát jó tapasztalattal vannak. Ez nem valami biztató. A hölgyike a telefonba magabiztosan azt mondta, hogy szerdán hozza a futárszolgálat. Ha így lesz bezsebelhetnek egy plusz pontot, meg ide is megírom.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#34221) Ateszpapa válasza Tigerclaw (#34202) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nem, listaáron volt 300.
Nekem részletre kellett, így hosszabbítottam a párom mobilnetét a legolcsóbb havidíjjal.
Így lett kb 270.
Nincs otthoni szolgáltatásunk tőlük, csak a mobil. :)
Érdemes figyelni a Telekom oldalát.

[ Szerkesztve ]

(#34222) AirunAlMarem


AirunAlMarem
csendes tag

Ezt itt nem látom, hogy írva lenne, de még tart az edigital (pót-) black friday is a hétvégén.
pl. Zyxel NAS 236 30185-ért [link]

"...Viháncos kedvünkre bólintana / Darton felettünk, mint jó apa..." R.I.P. Gáspár András

(#34223) erdey_a válasza Tikakukac (#34208) üzenetére


erdey_a
őstag

Kitől származik az idézet?: Ez tényleg ilyen 2-3 éves sztorinak tűnik, brutálisan sorjás meg olcsó az egész.

(persze majd kimagyarázod... ;) )

Segíthetek még valamiben, vagy mehetek aludni? :D

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#34224) moma


moma
őstag

Sziasztok! Valami black fridayes túrafelszerelést tudtok ? elsősorban hátizsák, meg főzőcucc.

we all deserve a bit of luck.

(#34225) JóGéza válasza AirunAlMarem (#34222) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Alzán is kapható, és alapból megy rá a kiegészítő kupon (29290 Ft) és az ingyen szállítás. De lejjebb is lehet vinni még.

(#34226) Tikakukac válasza erdey_a (#34223) üzenetére


Tikakukac
titán

Kitől származik az idézet?:

"de inkább csinálják olcsó minimálisan felületkezelt könnyen rozsdásodó pléhből, mivel gyakran csak azért cserélik a mosógépet otthon, mert már tiszta rozsda"

Protip: ha válaszra válaszolsz, akkor nézd meg mire íródott a dolog. A kontextus csodákat tud tenni a mondat jelentésével :K

Nyugodtan aludhatsz, lassan én is fogok. :R

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#34227) erdey_a válasza Tikakukac (#34226) üzenetére


erdey_a
őstag

ez gyenge riposzt lett, tőled többet vártam... fáradsz már. tényleg jóccakát kedves úgyisakkorismindignekemvanigazam kolléga >>integetős szmájli<<

Vérboci

(#34228) Tikakukac válasza erdey_a (#34227) üzenetére


Tikakukac
titán

Na mesélj főni :P Itt a Pesti albinkban te hogyan látod így a nagy nulla infóddal: hamarabb fog szétrohadni az olcsó akármilyen háztartási gépünk az ordas hatalmas amerikai konyhában szabadon állva párától és fröccsenő víztől jó távol, szinte télen-nyáron állandó hőmérséklet mellett vagy valamelyik mechanikai alkatrész fog hamarabb elpusztulni, esetleg a kedvencem, egy hulladék forraszpont?

Azért, mert képtelen vagy még 15 éves reg. után is megérteni az althread működését, nem kell átmenni retardáltba, szépen el kell fogadni, hogy benézted, mint a sz@rt. Viszont látásra :)

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#34229) mazsi válasza kssattila (#34177) üzenetére


mazsi
senior tag

Mondd le a rendelést ha nem tűnt el a profilodból. Nálam kétszer akkor indult el a vásárlási folyamat az ő oldalukon :)

Egyébként példaértékűen idézi a rendszerük a téeszes időket.

[ Szerkesztve ]

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#34230) zoltan6 válasza Snowy_owl (#34218) üzenetére


zoltan6
őstag

A royal futárszolgálattal nagyon rosz tapasztalatom van,múlt héten pénteken edigital bf-es vásárlás.Pénteken átadta nekik az edigi a csomagot, kiszállítást hétfőre irták tracking szerint,majf lett belőle kedd, szerdán hivtam öket hogy mi újság a csomaggal,azt mondta a h9lgy,hogy hát a futárnál nincs, majd megnézik a raktárban aztán majd hivnak.Nem hivtak, csütörtökön hivtam őket,ugyanez a szitu,majd pénteken sikerült valami vezető szerüseggel beszélnem,azt mondta nincs meg a csomag, nem tudja hol lehet,de hétfőre mindenképpen kitalálnak valamit és majd hivnak.Hát kiváncsi leszek rá.
Sok negativ dolgot olvastam tóluk a neten,sokan már nem is szívesen rendelnek olyan helyről ahol a royal sprint szállit. :(

(#34231) Imilenni válasza zoltan6 (#34230) üzenetére


Imilenni
addikt

Nálunk is ez volt a baj. Hogy a csomag eltűnt.. érdekes azért.. :(((

Az express One ilyen még, mindenhol szidják őket, de nekem csak pozitív véleményem van róluk..

Press "F" to pay respects.

(#34232) zsloti


zsloti
senior tag

Tescoról bármi infó?
Köszi.

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#34233) zoltan6 válasza Imilenni (#34231) üzenetére


zoltan6
őstag

Igy BF-ezik a leleményes futár,le tud csapni az olcsó cuccra,mi meg itt szenved7nk a telefon meg számítógép előtt.másnem kifizeti.
De azt is eltudom képzelni,hogy nyitva hagyta a kocsit valahol, aztán lenyúltak pár csomagot.

(#34234) Imilenni válasza zoltan6 (#34233) üzenetére


Imilenni
addikt

Volt egy futár ismerősöm egy hárombetűs cégnél, aki konkrétan naponta nyúlta le a dolgokat... évekig vígan elvolt vele, míg kirúgták..
Azóta vigyázok inkább, melyik cég kivel szállítat.. :C

Press "F" to pay respects.

(#34235) lionshamlet válasza Imilenni (#34234) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Azóta nevet váltott, gázszerelő hű barát, majd az ország leggazdagabb embere lett?

(#34236) Imilenni válasza lionshamlet (#34235) üzenetére


Imilenni
addikt

Sajna nem, nemtudom biztosra de 2 hónapja volt BP-n egy autós baleset, ha minden igaz Ő volt az egyik áldozat :(

Press "F" to pay respects.

(#34237) jenei1994 válasza Tikakukac (#34206) üzenetére


jenei1994
addikt

gorenje 120 ezres gépem 3 éven belül csapágyas lett .Nincs mit erre adni. És persze,hogy nem lehet javitani a dobot mert hegesztett ,csak tákolással, :(((

[ Szerkesztve ]

(#34238) Tikakukac válasza jenei1994 (#34237) üzenetére


Tikakukac
titán

Még 2,5 hó gari van az otthoni nagy és drága dettó Gorenje gépállatra. Nem vagyok szaki, de a csapágyhangot felismerem én is. Plusz ajtó. Szériahiba az is. Nem gond, cserélik majd akkor a fél gépet, ahogy kell :K

8k-s szériára 3 volt pedig. Legalább akkoriban.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#34239) jenei1994 válasza Tikakukac (#34238) üzenetére


jenei1994
addikt

Sajnos 2 évet kaptam rá. :O Én nekem is sikerült egy indesit-et venni ha már 4 évet kibir már az tökéletes ezen az áron.

[ Szerkesztve ]

(#34240) julius75 válasza Imilenni (#34231) üzenetére


julius75
aktív tag

Akkor még egy + az expressnek.... :K
Heti 5-10 csomagot kapok, ők és a gls a legprofibbak. Legszarabb a royal, és nagyon feljövőben a posta.
Legalábbis felénk, a sofőr stílusát, telefonon való értesítést, és a pontosságot illetően.

[ Szerkesztve ]

(#34241) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem most minden csomagkihordó kénytelen leadni a minőségből, akkora nyomás lehet rajtuk. Nálam pl. a GLS csinálta az BF előtt pár nappal, hogy a tracking valahol még Olaszországban megszakadt az Ebay-es követésnél, és már csak akkor szóltak telefonon, amikor 5 percre voltak a háztól. Persze nem voltam otthon. Jobb híján berakta a teraszra a futár, mert szerencsére előre ki volt fizetve. Szóval a futárnak +, hogy megoldott, a cégnek nagy mínusz, hogy se időpont egyeztetés nem volt, se belföldi tracking.

Azon csodálkoznék ha egy komoly futárcég ne rúgná ki a kiszállítóját egy második elveszett csomag után. Ott talán még kamerás rakodás is van, a vonalkód leolvasás mellett. Persze lehet hogy én gondolkodok Sci-fi fantáziával. A legrosszabb az, hogy olyan nyomás lehet mind a raktároson, mind a futáron, hogy szinte lehetetlen rendes átadás, átvételt csinálni, mert nincs rá idő. Máshol meg talán nem is a sofőr pakol, hanem harmadik személy. Na ott aztán bárhol eltűnhetnek csomagok. Ez olyan mint a reptéri csomaglopások. Be kell kamerázni mindent, ha védeni akarja magát, meg a rendes alkalmazottait a cég.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#34242) Imilenni válasza Tigerclaw (#34241) üzenetére


Imilenni
addikt

Elképesztő munkaerőhiány van a futár cégeknél is.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#34243) NyMRooD válasza Snowy_owl (#34218) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nekem legutóbb pontosak voltak, egy mosógépet hoztak (euronics ráadásul rosszul adta meg nekik a telószámom), ketten jöttek és fel is hozták a 3. emeletre (lift nélkül). Régebben is hoztak nekem 1-2 dolgot, úgy emlékszem akkor sem volt gond.

u.i. A pozitív dolgokat ritkábban írják be az emberek egy futárcégről mint a negatívat.

(#34230) zoltan6 Biztos nem az edigi a hibás, mert nekem volt hogy hetekig nyögtek kifelé egy csomagot.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#34244) faki_


faki_
senior tag

https://www.leitz-hungaria.hu/

Nem látom a pontos dátumot, de már mennek a Black Friday napok és pl. Samyang objektívek között többféle is 30% körüli engedménnyel van, ami a szürkeimportos árakhoz közelít, magyar garanciával.

(#34245) Greentea


Greentea
senior tag

Cybermonday-on tavaly valaki húzott be valamit amazonon?

(#34246) pn4hvq válasza Greentea (#34245) üzenetére


pn4hvq
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

(#34247) Greentea válasza pn4hvq (#34246) üzenetére


Greentea
senior tag

:Y Nem most hétfon? na bakker akkor benéztem :D Valami jó telefon dealt keresek, itthoni BF nem fogott meg annyira

(#34248) pn4hvq válasza Greentea (#34247) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Alzánál vannak Xiaomik, amik kuponozhatóak, mintha telekomnál is lenne akció.
Most pénteken 29-én szerintem még várható valami, és jövő hét hétfő cybermonday, akkor is.

(#34249) Tigerclaw válasza Greentea (#34247) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Most már ki tudja mi mikor van/lesz. Hivatalosan jövő hét pénteken lenne a BF, és utána hétfőn a Cyber Monday. Szerintem a többség már ellőtte a puskaport és a későbbi akciók már csak árnyékai lesznek az eleve félig kamu felárazós, leárazós pénteknek. Most már tényleg csak a kamu akciókat tartják. Nem hiszem, hogy holnap bármi megváltozna.

Szerintem ezekkel a BF hetekkel, hónapokkal, meg az előre hozással nem jártak jobban, mert csak elbizonytalanították a vásárlókat.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#34250) renatto válasza Tigerclaw (#34249) üzenetére


renatto
őstag

Én azért kivártam, hátha. Az lenne a parádés, ha valaki előrukkolna pár verhetetlen ajánlattal, de olyannal, hogy még az is vásárolna aki amúgy nem akart, de "ezen az áron nem lehetett otthagyni!" :DDD Persze nem sok esélyt látok rá. :U

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.