Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34651) Zanik válasza bigrob (#34619) üzenetére


Zanik
addikt

DS4 - 12.990-ért vannak most. Ennél olcsóbban max. egy-két szín van itt-ott, gondolom beragadt darab.

SSD: https://aqua.hu/ssd-meghajto/2tb-samsung-860-qvo-ssd-meghajto-mz-76q2t0bw-3-ev-garanciaval-t754486

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#34652) Chereiose


Chereiose
addikt

220volt-hoz nincs valakinek esetleg kuponja? :B

(#34653) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

Hátha érdekel valakit: Exitlag-ra a mai napon -50% a SPECIAL kuponkóddal :)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#34654) Lacko87 válasza bigrob (#34619) üzenetére


Lacko87
tag

Egy kis UTP kábel mellé és 8K-ért verhetetlen: [link]
Nem minden színből van készlet, de azért lehet találni szerintem jót.

[ Szerkesztve ]

(#34655) ReFleXx


ReFleXx
addikt

ez a mostani BF alul multa a tavalyit, par eve jobban porgott ez a topik BFkor :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#34656) PaLa01


PaLa01
csendes tag

Sziasztok, csendes megfigyelő voltam (eddig is).

A táblázat szuper, amit csináltatok.

A szomorú tapasztalatom, hogy lukra vetődtünk, amikor azt hittük, hogy normális akciók lesznek, ez ittend tényleg nem ámeriká
Tavaly és előtte (igen, már pár éve figyelgetek) úgy látom, hogy a jelentősen nagyobb kedvezmények arra is visszavezethetők voltak, hogy mára már hozzászoktunk a non-stop akciókhoz. A magyar csak akciósan vásárol(na) Ezt a kereskedők meg is adják.

A másik az árverseny és a versenyjogi szabályozások. Itthon nem szabad pl. beszerzési ár alatt értékesíteni, mint marketingakció (tudtommal). Egy Wallmart ámerikában pedig megteheti (mert szabad piac van, hagyjuk ennek a hátterét most). Tehát hacsak a nagyker nem kapja olcsóbban (miért kapná), nem adhatja olcsóbban a kiskernek (tilos), aki nem adhatja olcsóbban a vevőnek. Ebből is látszik, hogy ki mekkora haszonkulccsal és körülbelüli beszerzési árral dolgozik. A másik persze, hogy nem marketingként fogják fel, nem csinálnak, csak kamu akciókat, de sajnos azt látom, hogy ez a rendszer, és ezt senki nem tudja megkerülni itthon. És ebből fakad, hogy igazi verseny nem a termék árában, hanem a körülötte levő szolgáltatásban tud csak kialakulni (bemutatóterem, ingyenes szállítás, garanciafutár, ajándék hajtincs. stb...).

Ettől függetlenül én is reménykedve ültem itt (az összes) éjfélkor, és oldalogtam el fél 1 magasságában, mert bár különösen nincs semmire szükségem (egy jó autón kívül), azért mondjuk 15e-ért x-boxot lehet hogy akkor is vettem volna. De nem lehet

Mindenkinek jó akcióvadászatot, továbbra is figyelek, de ez most kikívánkozott belőlem

(#34657) pandr74


pandr74
friss újonc

Páromnak keresek notebookot karácsonyra. Hol találok valós kedvezményeket (értem ezen, hogy nem kamu BF kedvemények vannak). hátha még nem késtem el a kérdéssel. :))

Kérdezte valaki a vitaminokat, én náluk vásároltam liposzómásakat 30-40% kedvezmények vannak: https://www.vitalitaswebaruhaz.hu/taplalekkiegeszitok/liposzomas-etrendkiegeszitok

(#34658) mepet válasza solor (#34423) üzenetére


mepet
addikt

Köszi, én sem találtam meg magamtól, nagyon furcsállottam is, hogy idén nincs konkrét lista. :B

(#34659) Zoty4


Zoty4
őstag

En ipad air3 vagy ipad pro 2017 szerettem volna venni, de sehol nincs jobb ar ezekre mint egy hettel korabban. :O
Istyleban ugyanannyi a pro mint kb 2 honapja. Az air az mmben 169k, mult heten 165 volt de nem nagy rabbat egyik se

[ Szerkesztve ]

(#34660) Chosen válasza Zoty4 (#34659) üzenetére


Chosen
addikt

iCentre-ben 150e az Air 3.

(#34661) Zoty4 válasza Chosen (#34660) üzenetére


Zoty4
őstag

Megerte rinyalni :R

(#34662) Ciccuka


Ciccuka
veterán

(#34663) 123xyz válasza Ciccuka (#34662) üzenetére


123xyz
tag

nem sokkal előtted "vótmá" ...

(#34664) Ciccuka válasza 123xyz (#34663) üzenetére


Ciccuka
veterán

;) csak belinkeltem, nem olvastam még a topikot akkor

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#34665) bbsofficial


bbsofficial
tag

Ha valaki a Lidl-s fúrón gondolkodna, ugyanez volt 20-ért márciusban :) .
[link]

(#34666) JóGéza válasza bbsofficial (#34665) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Nem kapkodták el. Még halomban állt azokban az üzletekben, ahol voltam, a fúrókalapács viszont már elfogyott.

(#34667) bbsofficial válasza JóGéza (#34666) üzenetére


bbsofficial
tag

Én még fúrókalapácsot is láttam egy csomót 2 órája.

(#34668) JóGéza válasza bbsofficial (#34667) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Holnap még megnézem máshol, hátha maradt. Sógorom örülne egynek.

(#34669) headhunter válasza PaLa01 (#34656) üzenetére


headhunter
addikt

+1

(#34670) Tangerine válasza Feketelaszlo (#34621) üzenetére


Tangerine
senior tag

Az ebayen normál áron ennyi az a hőlégfúvó. :) , ja és onnan a posta is ingyenes :C

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#34671) atees válasza bbsofficial (#34665) üzenetére


atees
őstag

Nem ugyanaz!!
ez a “2. Generacioja”, ehhez mar jo az x20 team akksija

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#34672) Ringman válasza skristof (#34599) üzenetére


Ringman
nagyúr

múltkor volt 80k-ért mm-ban.

(#34673) andrisms válasza atees (#34671) üzenetére


andrisms
aktív tag

Plusz az nyitási akcióban volt 20e. Tudom, mert én is akkor vettem. Ma meg a második gent is megvettem, főleg az X20V team kompatibilitás miatt.

Különbségek a kettő közt:
Sima Performance (régi): kisebb táska, de illik bele egyszerre két bitkészlet is. picit rövidebb tokmány. 20V 4Ah töltő.

Mostani: nagyobb doboz, egy bitkészletnek kialakított hely, de a másik is belefér. 21v 4.5Ah töltő, X20V Team családdal kompatibilis akku.

De ez nagyon off

(#34674) bbsofficial válasza andrisms (#34673) üzenetére


bbsofficial
tag

Szerintem offban bőven elfér, mint a másik topikban.
És ez az új akkucsaláddal való kompatibilitás miatt megérte megvenni ezt is?
Van esetleg Parkside x20v 20V akkuból gagyibb/kevesebb felhasználásra való?

(#34675) cAby


cAby
tag

Beoplay E6 - 59.900 Ft
[link]

(#34676) Feketelaszlo válasza Tangerine (#34670) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Azt megnézem - ez a HG-300-as egy hobbista körökben bevált taiwani termék, nem nagyon szokott 5-6000 forint alatt lenni. eBayen én ennyiért csak koppintást látok - ha te mást találtál azt rakd be, mert vennék (komolyan).

(#34677) andrisms válasza bbsofficial (#34674) üzenetére


andrisms
aktív tag

A régi Performance akksija néhány hasonló szériás géppel volt csak jó, és azok is drágábbak voltak, mint az X20V gépek tagjai. Otthoni felhasználásra meg utóbbi bőven elég.

Ez a mai BF akcióban lévő meg már a frissített változat, ugyanúgy szénkefementes motor, kompaktabb kialakítás, 5év gari, viszont már kompatibilis az X20V gépek akksijaival. Ez számomra hatalmas előny.
Van itthon néhány X20V Team gépem, így tudom cserélgetni az akkukat, a "régit" meg eladom.

Akkuból 2, 3 és 4Ah-s van, kb ennyi a különbség asszem.

(#34678) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Black friday is here :)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#34679) stilo18


stilo18
addikt

Az én Black Friday-em egy Steelseries Arctis pro +DAC-ban ért véget.

Meguntam az Emagos várakozást a Sennheiser GSP600 - ra, vissza mondtam... mondom ránézek van e valami jó fejhallgató, erre pont belefutottam a Steelseries fülesbe 55k-ért...
ÁK : 80k-től.

Amúgy most megint lehet venni 55k-ért a Konzolokszervizénél : [link] (Piac egyik legjobb gamer fülese)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#34680) kicsi kecske


kicsi kecske
tag

Értelmes mufenyot latott vki jo aron? 3d plusz 2d levéllel kb 180 magasba.

[ Szerkesztve ]

“Mindig is néptáncos akartam lenni, de rá kellett jöjjek, hogy olyan nép nincs, ahogyan én táncolok!”

(#34681) Lackooo84 válasza Zanik (#34651) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

? Még mindig 11990 a legtöbb kontroller + kupon.

The Truth is out there...

(#34682) Ciccuka válasza CptAdamica (#34646) üzenetére


Ciccuka
veterán

"Hamar rájöttek a cégek hogy az átlagos magyar állampolgárnak 1x van évente annyi pénze, hogy megvegye a karácsonyi ajándékokat. Ha egy másik boltban megveszi black friday-n, akkor nem fog bronz, ezüst meg aranyvasárnap vásárolni. Nade ha november elsején veszi meg, akkor meg black friday-kor se fog már vásárolni."

valaki megfogalmazta a lényeget

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#34683) IntelKiller7 válasza stilo18 (#34679) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Kár, hogy kábeles. :/

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#34684) vans?


vans?
őstag

sziasztok,

alap verzios Oral B elektromos fogkefehez valo fejet latott valaki esetleg akcioban?

koszi!

hábm bábm

(#34685) stilo18 válasza IntelKiller7 (#34683) üzenetére


stilo18
addikt

Megadom simán, hogy valakinek hátrány ;)
Nekem hál isten nem az, így örülök, hogy ez össze jött :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#34686) K1LLMy53Lf válasza stilo18 (#34685) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

ez nem jobb vétel? [link]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#34687) stilo18 válasza K1LLMy53Lf (#34686) üzenetére


stilo18
addikt

Nem akarok hülyeséget mondani, de... Biztos ez is nagyon fullos, profi fejes, nekem a másiknál az optikai kábel, plussz a dac előny...

De simán jöhet a fórumba ez is, durva áron van :Y :R

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#34688) K1LLMy53Lf válasza stilo18 (#34687) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

kintről (amazon uk) szemeztem ezzel, mert ott limitált ideig 80font volt :D (szállítással ~90) a700x/a900x-re épül, ergó zene szempontjából tuti jól szól.

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#34689) Tomi0703 válasza ReFleXx (#34655) üzenetére


Tomi0703
őstag

Mert akkor a BestBuy topikból mindenki átjött ide. Most inkább az pörgött, igaz főleg alza és Philips témakörben. :DDD

(#34690) axlfsi válasza Azie (#34498) üzenetére


axlfsi
veterán

Talaltal vegul kavet?! :DDD ... ma elindultak az 5000-es gepek, akiknek meg nem vittek ki, hurra! :C

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#34691) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Ha valakit érdekel a zene jobb minőségben...
Tidal bf [link]

(#34692) pendre54 válasza K1LLMy53Lf (#34688) üzenetére


pendre54
addikt

A piacon elérhető legjobb ilyen gémer cucc jelenleg az Audeze Mobius, de mivel ez planár cucc, így horror áron mérik, nem is akciózzák sehol itthon, de Európában sem. [link]
Olcsósított változatát, licensz alapján a Hyperx gyártja, és forgalmazza, ugyan az a planár driver van benne, csak egy kicsit V karakteresebbre van hangolva, és nincs Bluetooh beépítve. [link] Az Alzán kb. 10 napja akciózták, ott kuponokkal 80 e alá lehetett levinni.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#34693) K1LLMy53Lf válasza pendre54 (#34692) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

ki szerint a legjobb? hangra azt mondani általánosságban, hogy "legjobb" :) ezt mond olyannak, aki full más hangképet preferál, mint amit az a planár nyújt és/vagy nem szereti a planár hangját.
de persze értem mire gondolsz.

Én csak azért dobtam be az Audio-Technica cuccát, mert eléggé akciós és - ahogy ezt fentebb írtam - azon gondolkodtam erősen, hogy beszerzek egyet, így utána olvastam, hogy milyen lehet, ami alapján vakon azt mondom, hogy hangra jobb, mint az SS, ezáltal jobb vétel lehet adott személyeknek (legalábbis pl nekem tuti... ennél a tippnél persze közrejátszik hogy számomra az SS egy túlárazott divatcucc. én azon sem lepődnék meg, ha az a gamer dac még azt a fejest sem tudná normálisan meghajtani, amihez adják :) de no offense persze, ez erősen egyéni vélemény )

Egyébként hyperx az gyárt cuccokat? sztem csak a "brand"-et adja az oem-ként vett cuccokhoz, nem?

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#34694) Hadrianus válasza PaLa01 (#34656) üzenetére


Hadrianus
csendes tag

Szerintem a Telekomnál épp ez volt, hogy már ők is ócsóért kapták a kifutó cuccokat a gyártótól. Vagy nem tudom, hogyan lehetett, de a TV ajánlatok nagyon ott voltak. Tegnap éjjel be is zsebeltem egy Panasonic 108 cm 4K smart TV-t, mindössze 50 ezerért (amit máshol 150-110 ezerért árultak!). Igaz, éjjel 01:30 körül nyílt meg az akció, és hajnali 3-ra már el is fogyott ez a típus, az éjszaka közepén (!), szóval nagy raktárkészlet ebből sem volt. Mindenesetre a kiber hétfőn még visszanézek, mert gyakorlatilag egyedül a Telekom csinált igazi BF-t, talán a kiber hétfő becsületét is megmentik. :D

A Media-Markt, egyéb üzletek kiábrándítóak voltak, tényleg szinte semmi nagy akció nem volt, nagy pofával beharangozás annál inkább... És még a híres emagon is legfeljebb csak az előre beharangozott reklám-termékek érték meg, de azok el is fogytak 20 másodperc alatt.

[ Szerkesztve ]

(#34695) m4tyik4


m4tyik4
csendes tag

Sziasztok!
Találkozott valaki a BF keretein belül jóárasított office 365 előfizetèssel? Nem email+jelszó kombóra gondoltam, hanem rendesz aktiváló kódra. Több szem, többet lát. :)

(#34696) Zeki válasza Ciccuka (#34682) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nagy igazság az a komment. Hasonló oka lehet az október közepén induló Télapó - Karácsony vásárnak is a hiperekben. Na meg hogy a novemberi meg decemberi fizetésed erre költhesd.

(#34697) Azie válasza axlfsi (#34690) üzenetére


Azie
őstag

szerintem a metro rioba platinum lesz a befutó, csak elkéne oda is jutni

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#34698) YxVs válasza axlfsi (#34690) üzenetére


YxVs
senior tag

Ázsia Center, Sárkány Center. Még alkudni is tudsz... :DDD
Lejárati dátumot viszont kötelező nézni.

(#34699) Okean válasza Hadrianus (#34694) üzenetére


Okean
tag

A Telekom Cyber Monday akciót érdemes már éjfél körül figyelni, vagy elég reggel ránézni?

(#34700) sasa134


sasa134
addikt

Amazon.de -n iPhone Xr 64Gb black/white/red 555Eur.

Avanti Roma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.