Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33001) renatto válasza zenefan (#33000) üzenetére


renatto
őstag

Ez is egy "klasszikus hosszú Friday". ;]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#33002) CptAdamica válasza zenefan (#33000) üzenetére


CptAdamica
veterán

Azért az érdekes, hogy még ennyi idő után sem fogták fel egyes boltok, hogy a Black Friday az egyetlen egy nap és tolják inkább a gagyi akciókat heteken át. Az Alza nyár közepéig nyomta például. Nem tudom, hogy nincs valami marketinges, aki ad egy jobb nevet ezeknek a kamus hetekig tartó akcióknak? Már FB-on is állandóan egy ilyen agyhalott hirdetés jön szembe. Csupán 3-4 év alatt sikerült elbaszni ezt a napot is a mohóság miatt.

Megyen!

(#33003) BiP válasza tomazin (#32999) üzenetére


BiP
nagyúr


:))

[ Szerkesztve ]

(#33004) Zsizske


Zsizske
kezdő

AZ igazi black friday mikor lesz? Minden webáruháznál más és más? Szeretnék venni pár dolgot pl monitort és 1660 super vga-t ami pár hete jelent meg. Gondolom utobbit nemvaloszinu h leakciozzak :W

(#33005) renatto válasza Zsizske (#33004) üzenetére


renatto
őstag

Nov 22 és 29 (utóbbi az eredeti amerikai dátum).

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#33006) Zsizske válasza renatto (#33005) üzenetére


Zsizske
kezdő

honnan lehet tudni hol mi lesz akcioban? hírlevél, vagy oldalon hamarabb közlik 1,2 nappal?

(#33007) updog válasza tomazin (#32996) üzenetére


updog
senior tag

"Azert nem lovik le, mert az itt levo, elvileg a magyar netes kozonseg ertelmesebbik resze is keptelen egyszeru matematikai muveletek elvegezesere"

Mármint arra gondolsz hogy azért nem lövik le, mert ha meghirdették volna simán ezeket a termékeket BF vagy akármilyen akcióban, -15-20% kedvezményekkel, akkor a BB topic csak legyint hogy "szokásos" de így lehet élvezkedni hogy kimatekoztuk és kitoltunk a rendszerrel mint a hackerman, és úgy hoztunk össze -15-20% kedvezményt? ;] :U

szerk: igen, néha +akcióval összejöhet valós >30% kedvezmény is akár, de egy csomó screenshotnak utánaszámoltam, és megy az önvállveregetés, hogy ugyeennélnemmegylejjebb, miközben -15%-ot matekoztak össze a sok kacattal, és máshol meg ugyanennyi vagy kicsit olcsóbb, és nem az egész évben blekkfrájdéjozó trógereket támogatnák vele.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#33008) zenefan válasza Zsizske (#33006) üzenetére


zenefan
aktív tag

Hírlevélben küldik ki legelőbb! A dátumokat itt gyűjtjük, egy táblázatban. Katt a képre!

Amúgy hiába a 29-i a "hivatalos", az Amazon is taktikát váltott és (a hagyományos 1 napos helyett) BF hetet tart 11.22-29 között. Ez is a táblázat tetejére került!

[ Szerkesztve ]

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#33009) vasi89


vasi89
addikt

Bf-nek erős de akciónak nem rossz.

Notebook.hu blackfriday nov 22-24

(#33010) BiP válasza updog (#33007) üzenetére


BiP
nagyúr

Erről az jut eszembe, hogy ma néztem, alzán a Ryzen 3700x 10e-rel drágább, mint bárhol máshol.
(igaz, van hozzá rakat játék is, nagy értékben) És erősen kuponozni kell, hogy azt a 10e-et visszahozza az ember. És az még mindig csak a normál ár, nem is akciós...

(#33011) zenefan válasza CptAdamica (#33002) üzenetére


zenefan
aktív tag

Lásd, az Amazon is feladta a hagyományokat (az üzlet az üzlet):

It's official: the Amazon Black Friday deals will start to appear from Friday, November 22 and run through to Friday, November 29. That means Amazon is kicking off its Black Friday discounts a whole week before Black Friday!

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#33012) tomazin válasza updog (#33007) üzenetére


tomazin
veterán

Es 10% az infos cuccokra ugy gondolod keves? Vagy 20?Ahol alt par szazalek a marzs rajta?

Bip: nezd meg a 2600at. Nem azt kell nezni ami rossz aron van, hanem azt ami jon. De par hete a 2700 volt jo aron.

(#33013) updog válasza tomazin (#33012) üzenetére


updog
senior tag

Elvi kérdésekbe fölösleges belemenni. Nem sajnálom senkitől és ez az árkategória pont az, amiben 10-15-20% sokat számít az "árérzékenyeknek".

Inkább a helyzet komikumát akartam kiemelni, ha ezt így adják BF címén, egy napig lett volna téma, és többen mondták volna hogy nem is annyira nagy szám. Így hogy van interakció, hetek óta özönlenek az emberek a BF-t megcsúfoló céghez. Ez van, csak puffogtam egy kört. És gratulálok a marketingeseiknek, bármelyik másik (magyar) cég azonnal foltozta volna a hibát és visszamenőleg elvett volna mindent a vevőktől.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#33014) Azie válasza zenefan (#33011) üzenetére


Azie
őstag

tavaly is 1 hetes volt. szóval nem tudom miről beszélsz
a dátumért ty :D

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#33015) BiP válasza tomazin (#33012) üzenetére


BiP
nagyúr

Alzán egyik sem kiemelkedő, máshol is ugyanennyi mind a 2600, mind a 2700, az x-esek meg drágák is náluk.

Ha meg mint proci nézem, engem is meglepett, hogy pl. a 2700x az gyakorlatilag a 3700x árának a fele most, durva.
Az új szériának eddig is volt felára (persze teljesítményplusz is), de ez minden szempontból durva különbség most.

(#33016) updog válasza BiP (#33015) üzenetére


updog
senior tag

Majd lesz ez még olcsóbb is. Black Fridaykor.

;] ;] ;] :O

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#33017) Zsizske válasza zenefan (#33008) üzenetére


Zsizske
kezdő

Koszonom szepen.
Es a magyar webaruhazak hanytol kezdik a black fridayt? Pl 29.en ejfeltol, vagy reggel 6-7 oratol?

(#33018) zenefan válasza Zsizske (#33017) üzenetére


zenefan
aktív tag

Ahol kiírták (a honlapjukra) vagy nem felejtettem el beírni, ott szerepel a táblázat KEZDÉS/óra oszlopában.

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#33019) CptAdamica válasza zenefan (#33011) üzenetére


CptAdamica
veterán

Azt nem értem, hogy akkor miért nem Black Week/Weekend? Még jobban is hangzana, csak feszt erőltetni kell a parasztvakítást.

Megyen!

(#33020) ittakary


ittakary
nagyúr

ma láttam az első eMag BF TV spotot

nem tudom minek adják le, úgyis gyorsabban veszem ki bárki gyerekének a szájából a zikszbokszot :D

(#33021) zenefan


zenefan
aktív tag

AQUA.HU is bekapcsolódott a BF rétes nyújtásába. PRE BF akció 11.22-én, 9:00-tól.
Szerintem sokan tartalékolnak a 29-i BF-re.

A Dormeo meg nem tudom mikor kezdte, de 24-ig ők is akcióznak.

11.22-én eddig ők BF-eznek, jöhetnek a további ajánlatok:

Media Markt
eMAG
Aqua
Laptop.hu
AcerShop
Fradi Shop
Stylebolt
Kreatívjáték.hu
Notebook.hu
GépShop
M3Outlet (Polgár)
Fetis Szerszámáruház
Octogon Audio
StreamAudio
Extremeaudio
Netdepo
HomeMovie.hu
Audiomekka.hu

Ne feledjétek eMag, Euronics bemelegítő akciók ma (18-án) 23:59-kor lezárulnak.

[ Szerkesztve ]

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#33022) Boond válasza maj-viktor (#32609) üzenetére


Boond
addikt

Nem maradtam le semmiről, ha ezt kihagytam nem? :D

(#33023) Boond válasza renatto (#32321) üzenetére


Boond
addikt

Múltkor láttam egy 1-2 milliósnak a képét... Szép szép, de ennyit nem adnék ki...

(#33024) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Néhány eMAG ajánlat:

A laptopnal már trukkozest el is játszotta az eMAG, hogy nagyobb learazasnak tűnjön.


:C

(#33025) szabi__memo válasza Darth_Revan (#33024) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Akkor akinek van kedve írhat is a fogyasztóvédelemnek szándékos megtévesztésért

(#33026) zoltan6 válasza Darth_Revan (#33024) üzenetére


zoltan6
őstag

Ez eddig nagyon gyenge :N , talán a tv ha valakinek csak alkalmi használatra kell,meg a hűtö telekre, albérletbe.A gagyi laptop,tablet még filmezni, Facebookra se alkalmas. :(

(#33027) zaskar válasza zoltan6 (#33026) üzenetére


zaskar
senior tag

Ennek ellenére biztos vagyok benne, hogy ezeken a nyitás után 1 perccel már megjelenik az "Elfogyott" felirat, és egy részüket rövidesen viszontlátjuk az apróhirdetési oldalakon, pár tízezerrel drágábban...😊

(#33028) nincsilyenxx válasza zoltan6 (#33026) üzenetére


nincsilyenxx
csendes tag

Nem tudom, en tavaly is megvettem a 30ezres kisebb hutot, valszeg ezt is megfogom mert egy leharcolt c-b energiaosztalyos valaminel sokkal jobb,
Amugy meg kb ugyan az lesz mint a romanon, aki azokat megnezte tudja mire szamithat

(#33029) mazsi válasza updog (#33007) üzenetére


mazsi
senior tag

Ezek a trógerek messze a legtöbb kedvezményt adják bárkinél. Vagy te jobban szeretsz többszáz hasonszőrű cimboráddal rástartolni fél éjszakás sorban állás után az egy szem 10 forintos műszaki cikkekre? Kevés az Alza oldalán az adrenalin, vagy túl tágas a boltjuk a testszag kiélvezéséhez? :D
Mutass nekünk másik boltot ahol a Mi Band 4 fél áron megvehető 6 órán keresztül fél-harmad áron, vagy az akciós Xbox árból még letornászhat több ezer ember még 20 százalékot fél napig.
Közel sem hibátlan a rendszer, de szeretném ha utolsó tróger lenne a sorban a számlázási rendszerük, a logisztikájuk, vagy akár csak az áraik. Persze a zöld logo igénytelenebb a legutolsó pucér politikus seggnél is :P

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#33030) raziel01 válasza mazsi (#33029) üzenetére


raziel01
veterán

Gyakorlatilag most két kontroller árán vettük az Xbox One-t. 42k-ért 3 játékkal ennél nagyobb best buy amazonról se lesz meg microsoft oldalán se. Én most nagyon sokat spóroltam általuk.

(#33031) matus001


matus001
csendes tag

Az tényleg valós lehet, hogy az Alzán kinéztem egy szárítót, amit tényleg nagyon jó áron van, mindenhol 200, itt 150 kuponnal, de vidékre nem viszik ki?! Csak pesti címet lehet megadni, se Miskolc, se Debrecen se semmi...

(#33032) raziel01 válasza matus001 (#33031) üzenetére


raziel01
veterán

Futárszolgálattal se? Ne személyes átvételt válassz postán meg ilyen helyen. Pickpackpontra meg ilyenekre max 20kg-ig visznek.

(#33033) grafnet válasza matus001 (#33031) üzenetére


grafnet
veterán

Ezt tőlük kérdezd meg...

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#33034) K1LLMy53Lf válasza szabi__memo (#33025) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

legjobb tudomásom szerint, ha valaha is került ennyibe a termék, akkor nyugodtan kiírhatják, hogy ebből az eredeti árból akcióznak és ezzel nem követnek el semmilyen megtévesztést.
Márpedig ha megnézed az árukereső árdiagramját, akkor láthatod, hogy a kezdeti átlagára 87k+os, ergó eléggé valószínű, hogy bőven árulták ezt 90k-ért anno 2018ban :)

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#33035) maroni válasza matus001 (#33031) üzenetére


maroni
aktív tag

Nekem ma hoznak egy mosogatógépet ugyan csak 50km Pesttől, de nem volt gond vele!

(#33036) vasi89 válasza zaskar (#33027) üzenetére


vasi89
addikt

pedig csodák nincsenek, nagyjából használható telefont sem kapsz 40ért nem hogy laptopot. Többet pedig nem ér az a gép.

(#33037) bkiky01 válasza Darth_Revan (#33024) üzenetére


bkiky01
senior tag

Nem ez a laptop volt tavaly is? :)

(#33038) Darth_Revan válasza bkiky01 (#33037) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Passz.
Viszont hab a tortán, hogy ez a laptop vagy csak 1 db memória bpvítőhellyel VAGY egyáltalán nem rendelkezik DIMM slottal és integrálva van a ram. Így-is úgy-is sz*pás :)

[ Szerkesztve ]

(#33039) aquratte válasza grafnet (#33033) üzenetére


aquratte
újonc

Szerintem ez a Black Friday dolog olyan, hogy ha valaki specifikusan akar venni valamit és nem surgos akkor megeri vegigvarni ezt a honapot. En is uj gepet epitek, VGA es MOBO van meg a tobbi alkatreszhez meg ugymond nem ragaszkodom, tehat nem erdekel kifejezetten melyik marka AIO-ja vagy SSD-je kerul a gepbe igy megvarom hatha lesz valamilyen alkatresz tenyleges akcioba. Ha nem akkor meg megveszem azon az aron amennyit eddig is szantam ra. De az, hogy az emberek eszetlenul vasarolnak szuksegtelen dolgokat az magaban gaz nemhogy erre a nyomorult marketingesek meg ilyen mertekben rajatszanak.

(#33040) novake


novake
tag

Annyi butaságot írnak a Black Fridayről. Itt egy cikk, amely ezzel szemben kis betekintést enged a Black Friday működésébe: [link] A cím mondjuk hatásvadász (hogy rosszabbat ne írjak).

Mondjuk népszerű nem leszek vele, de hátha érdekesnek találjátok.

[ Szerkesztve ]

(#33041) renatto válasza novake (#33040) üzenetére


renatto
őstag

Pont a kamuakciókról nem ír, pedig az az egész. :O

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#33042) pn4hvq válasza renatto (#33041) üzenetére


pn4hvq
senior tag

"pedig az az egész"
Ezekszerint te máshol nézed az akciókat, mint én :). Vannak az akciók között átverések (de aki aszerint vásárol, hogy odaírják fülé nagy piros betűkkel, hogy -80%, az meg is érdemli), de vannak 20-30%-os akciós termékek, és vannak kisebb kedvezménnyel is. Az "egész" messze nem állja meg a helyét. Én az elmúlt 4-5 évben minden alkalommal olcsóbban vettem meg a dolgokat, mint amennyiért előtte voltak.

(#33043) vasi89 válasza novake (#33040) üzenetére


vasi89
addikt

valójában annyi történik, hogy a kereskedők erre a napra összpontosítják azoknak a mennyiségi kedvezményeknek egy jelentős részét, amit a beszállítóiktól kapnak egy év során.

ha jól értelmezem akkor lényegében bevallják, hogy csak annyi kedvezményt adnak amit ők is kapnak? a BF pont arról szól, hogy akár bukással is de 1 napig marha nagy akciók. Nem az hogy még épp haszonnal eladnak 3db iphonet és akkor blackfriday.

[ Szerkesztve ]

(#33044) DrBubo77 válasza renatto (#33041) üzenetére


DrBubo77
addikt

Az "egész" szerintem sem állja meg a helyét. Én is valós akcióban vásároltam telefont, olyan áron, amilyen áron korábban nem volt kapható.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#33045) renatto válasza pn4hvq (#33042) üzenetére


renatto
őstag

Volt benne egy jó adag költői túlzás. Vannak 20-30% kedvezmények de ezek ritkák és hamar elfogynak, no meg utána kell járni. Lásd alza kupon. Az a kamu hogy ezen a napon 50-80% kedvezményt reklámoznak...

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#33046) nincsilyenxx válasza renatto (#33045) üzenetére


nincsilyenxx
csendes tag

a reklámozás már mióta elkezdődött ilyen, rájöttek hogy senkit nem érdekel hogyha csak 10%-ot tudnak engedni mert arról azt gondolják az emberek hogy mindegy akkor megveszi máskor, így ha valaki meglátja hogy atyaég 50%-os akció persze hogy jobban meg akarja venni, ez csupán nagyon jó marketing, lehet őket azért szidni hogy sosem volt annyi és így akarják átverni az embert, de akit át lehet így verni azt nem tudom sajnálni

nem szabad beleélned magad hogy jaj de nagyon jó áron fogok megvenni most mindent amit akarok, én pl tudtam hogy minden évben van hűtő, tv, stb nagyon jó áron, azokra ráállok, ha mást is tudok venni így az csak bónusz

[ Szerkesztve ]

(#33047) Sefter


Sefter
veterán

a román emag akcióit nem mentette le valaki :F
Keresek egy bizonyos telefont (láttam valamelyik cég BF ajánlatai között), de most nem találom melyiknél :B

Psn ID: sefter_hun

(#33048) renatto válasza nincsilyenxx (#33046) üzenetére


renatto
őstag

Sajnálat ide vagy oda csak atverik a népet. Nem az itteniekröl beszélek, hanem a többi kb 95%ról. És attól hogy meg is érdemlik nem jelenti azt hogy ez így korrekt...

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#33049) grafnet válasza Sefter (#33047) üzenetére


grafnet
veterán

BB topikban nézz szét. Nekem ott rémlik.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#33050) nincsilyenxx válasza Sefter (#33047) üzenetére


nincsilyenxx
csendes tag

És melyik az a bizonyos telefon? :D

Nekem megvan szinte minden román emagon akció :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.