Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) chungee


chungee
addikt

Nekem Utorrentem van és azt szeretném megkérdezni hogy állományok fülnél, hogyan lehet dinamikusan kijelölgetni a fájlokat? Pl. van egy film pack és rar-okba van csomagolva, de nem kell az egész pack csak 1-2 film. Szal értitek hogy ne kelljen félórát vacakolnom. THX a válaszokat.

(#252) shev7 válasza chungee (#251) üzenetére


shev7
veterán

hat ha csak egy ket film kell, akkor annak a file-jait mijelolni nem tart felorat...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#253) erdoke válasza chungee (#251) üzenetére


erdoke
titán

Mint Win alatt bárhol, it is működik a Shift és a Ctrl a kijelölésnél. Tehát jobbra fent ''Semmit kiválaszt'', aztán katt az első állományon, majd a Shift nyomva tartása mellett a sorban levő utolsón. Ezután jobbegér a kijelölt felületen és ''Kiválasztás'' letöltésre. Különálló egyes fájlokat ugyanígy a Ctrl billentyűvel tudsz kijelölni, majd jobbegér után kiválasztani. Fordítva is működik, tehát ha mind ki van választva, és azt akarod eltávolítani, ami nem kell.

A legjobb aláírás a héten

(#254) Chandler


Chandler
senior tag

nem tud valaki olyan torrent szervert ahol lehet bérelni helyet és van olyan opcio hogy 1500 ft, 1 torrent, 10 gb?
vagy ilyet ide nem szabad irni?

(#255) ngabor2 válasza Chandler (#254) üzenetére


ngabor2
nagyúr

vagy ilyet ide nem szabad irni?

alapelvekbe nem ütközik. se a ph-éba, se a torrentoldalakéba. ez még nem warez. ha mégis, akkor szóljatok.

(#256) chungee válasza erdoke (#253) üzenetére


chungee
addikt

THX!!!

(#257) Chandler válasza ngabor2 (#255) üzenetére


Chandler
senior tag

oksi :)

(#258) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Mért van az hogy 50-60 seeder van de csak 5-10-hez csatlakozik?

"Csak úgy mondom"

(#259) bandus válasza Csapi007 (#258) üzenetére


bandus
veterán

Milyen klienst használsz?
utorrentnél: beállítások/további beállítások/bittorrent/ itt tudod beállítani a kapcsolatok maximális számát. adj meg valami jó nagy számot :)
ha másik klienst használsz, akkor is valami ilyesmi lesz a megoldás, keresgélj a beállításoknál.
(persze lehet hogy ettől függetlenül, valami más okból kapcsolódik kevéshez: pl a kliens az összes seeder számát írja ki, de ettől még nem biztos, hogy mindegyiknek be van kapcsolva a gépe, vagy éppen online van)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#260) ngabor2 válasza Csapi007 (#258) üzenetére


ngabor2
nagyúr

#7

nem csak az számít, hogy te hányhoz tudsz csatlakozni, hanem a túloldal tud/akar-e hozzád csatlakozni.

(#261) Csapi007 válasza ngabor2 (#260) üzenetére


Csapi007
veterán

Ok, köszi.

"Csak úgy mondom"

(#262) Troy. válasza ToBeY (#245) üzenetére


Troy.
addikt

Szerintem új külső.. stb.

.

(#263) rii


rii
nagyúr

ahoj

utorrenben tesztelek egy be nem állított portot.
kiírja, hogy OK

beállítom
teszt
megint kiírja hogy OK

tehát akkor az Utporrent nem ''ült'' rá a port-ra, igaz?

miért?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#264) rii válasza rii (#263) üzenetére


rii
nagyúr

 

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#265) tzscske válasza rii (#263) üzenetére


tzscske
tag

Nem igazán értem a kérdést :))
Ha belövöd,hogy minden kapcsolódáskor más portot használjon és az upnp be van kapcsolva ha a routered támogatja és azon is bekapcsolod ,akkor mindig aktív leszel bármilyen (nem használt) portra rakod az utorrentet.
Lehet nem ez volt a kérdés.... :Y

(#266) Daweee


Daweee
őstag

Hello!
Le kellett formázni a gépet, és tele voltam félig visszaseedelt torrentel. ezeket valahogy vissza lehet tölteni? utorrentet használok. Magyarul azt kéne, hogy van egy 100%-os torrentem, amit seedelek, és a gép újrarakás után meg lehet csinálni, hogy ezeket visszategyem a kliensbe és seedelni tovább? légyszi segítsetek, a b*tg*te-es acc-om forog kockán :R

(#267) tzscske válasza Daweee (#266) üzenetére


tzscske
tag

Ha kicsit előre gondolkodsz akkor pár kattintással ment volna a dolog.(a doc&settings/usernév/application data/utorrent mappát ha lementetted volna most elég lenne azt visszamásolni és megy is minden torrent)
Ha tudod miket seedeltél akkor szedd le azokat a torrentfileokat és töltsd be a kliensbe,a letöltési mappának meg azt a helyet add meg ahol a kész fileok vannak.

(#268) Daweee válasza tzscske (#267) üzenetére


Daweee
őstag

igen, csak meg kellett próbálni :B bemásoltam a mappákat a dok/downloads mappába, leszedtem a torrentet, ellenőrizte és folytatta a seedelést. Köszi a segítséget. :R

(#269) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

segitségre van szükségem: Letöltök egy sok részre darabolt filmet és kibontom, kiírja hogy híbás néhány, jó azokat letöltöm újra, aztán meg mindig egy másikat talál hibásnak...
Tehát elindítom a kibontást és hibás a 14-edik, aztán újrakezdem akkor már jó a 14.-edik de nem jó a 25-ös.

Miért van ez tudja vki

(#270) rii válasza tzscske (#265) üzenetére


rii
nagyúr

asszem elnéztem a dolgokat

elősször meg kell nézni port-checkerrel (http://www.utorrent.com/testport.php?port=*****), hogy a port zárt-e, és azt írja ki, hogy NO, majd erre ráültetni az utorrentet, és akkor kell kiírnia, hogy OK.

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#271) tzscske válasza Beerwolf (#269) üzenetére


tzscske
tag

Nincs mellette sfv?Azt futtasd le és megmondja melyik jó!
Ha mind jó akkor szedd le a legújabb winrart (origo szoftverbázison fent van biztos) és azzal csomagold ki.

rii:
Ha a portellenőrzés NO-t ad az nem jó,akkor passzív leszel!Beírsz egy tetszőleges portot,ha arra azt mondja hogy OK akkor orr aktív leszel.(ha tűzfal van engedi,ha router van megy a portforward vagy sikeresen megbeszélte az utorrent a routerrel az upnp-t)

[Szerkesztve]

(#272) Beerwolf válasza tzscske (#271) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Köszi, megnéztem az sfv-t megnyitottam Wordpaddel, de minden rar nak csak ki volt írva a neve meg egy hat karakteres kód, ez azt jelenti hogy jó vagy vmit máshogy kell csinálni?

(#273) tzscske válasza Beerwolf (#272) üzenetére


tzscske
tag

Csak simán 2katty rá total commanderben és leszalad az ellenőrzés.

(#274) Beerwolf válasza tzscske (#273) üzenetére


Beerwolf
senior tag

ja jó akkor beszerzem a tcm-et mert az most nincs fent mert nemrég reinstall volt

(#275) Beerwolf válasza tzscske (#273) üzenetére


Beerwolf
senior tag

na megnyitottam tcm-ben. Most mit kéne látnom hami piros az a rossz vagy mi?

(#276) lorcsi


lorcsi
veterán

BitComet-ben mit jelent a torrent neve előtt a piros iksz?

a zöld kör a stop, a kék párhuzamos vonal a pause, de ezt nem tudom :F

(#277) Beerwolf válasza lorcsi (#276) üzenetére


Beerwolf
senior tag

ha jól tudom akkor azt hogy vmi hiba van atorrentel nem találja a progi vagy vmi ilyesmi

(#278) tzscske válasza Beerwolf (#275) üzenetére


tzscske
tag

Lefutott az ellenőrzés?Egy kis ablak nyílik ki ott szalad lefele,mindenhova írja,hogy rendben.Ha valamelyik nem jó azt kiírja a végén(hiba:x db ellenőrzött y db stb)Ha volt hibás és bezárod az ablakot akkor pirossal ki is jelölgeti,hogy melyikek rosszak(ha véletlen nem jegyeznéd fel mielőtt bezárod a kis ablakot :DD )

(#279) tzscske válasza lorcsi (#276) üzenetére


tzscske
tag

Lemaradtam a szerkesztésről mire meglett a válasz. :W
Nézd meg,hogy van-e elég hely a vinyón vagy nem fat partícióra akarsz-e 4gigás dvd iso-t tölteni.Ilyenkor szokott elvileg piros x-et tenni.

(#280) lorcsi válasza Beerwolf (#277) üzenetére


lorcsi
veterán

az történt, hogy egy rar-okba tömörített torrentet töltöttem egy torrent oldalról, de innen nagyon lassan jött a maradék 0,4%. Ezért megnéztem ezt egy másik torrent oldalon, megtaláltam és sokkal gyorsabban jött, ez ua. volt és fel is ismerte, hogy hány % van már letöltve belőle és onnan folytatta. Viszont itt lehet valami hiba, mert ott van a piros iksz
de kénytelen vagyok a lassú helyről tölteni, mert ott legaláb nem ír hibát :((
eléggé fura egy eset :W

(#281) chungee


chungee
addikt

Kinek milyen a statisztikája? Enyém ilyen. ;]
[kép]

(#282) Beerwolf válasza tzscske (#278) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Köszi a segíséget, az egyik filmet megcsináltam tcm-el atöbbit pedig a legújabb 3.62-es WinRAR-al, most jó remélem nem lesz baja, de ha igen majd jelentkezem...

(#283) lorcsi válasza lorcsi (#280) üzenetére


lorcsi
veterán

megoldottam :)
a lassút leállítottam és csak a gyorsat indítottam el, így nem hibázott.
Konzekvencia: egy könyvtárba ugyanazt csak egy torrent töltheti, bármennyire is egyezik a kettő

(#284) rii válasza chungee (#281) üzenetére


rii
nagyúr

[kép]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#285) Rommel6600 válasza chungee (#281) üzenetére


Rommel6600
őstag

[kép]

(#286) chungee válasza chungee (#281) üzenetére


chungee
addikt

Nem gondoltam komolyan csak most jöttem rá hogy van ilyen is :B

(#287) Woodslave


Woodslave
nagyúr

lehet abból hátrány (sebesség) ha mondjuk 200-ra állítom a peer-ek max számát torrentenként?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#288) VladimirR válasza Woodslave (#287) üzenetére


VladimirR
nagyúr

Bovebben: [link]
bar itt msn-en oldottuk meg, de itt ez okozott gondot
a windoze nem igazan szereti a sok egyideju time_wait-es kapcsolatot, es instabil lesz tole a halozatkezeles (localhost-ra is lassan fog csatlakozni, 1-2 masodperces delay-jel)
p2p progik meg eloszeretettel ''gyartanak'' ilyeneket

Chungee (#181): rtorrent-ben ilyet hogyan szedek elo?

(#289) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

[kép]

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#290) Slax válasza VladimirR (#288) üzenetére


Slax
senior tag

Súgó/Statisztika

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#291) Vapor válasza Slax (#290) üzenetére


Vapor
aktív tag

rtorrent-ben? :F

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#292) VladimirR válasza Slax (#290) üzenetére


VladimirR
nagyúr

kosz a bizalmat, de az rtorrent-ben nincs sugo menu (igazabol semmilyen menu nincs benne, egy konzolos bittorrent kliensrol van szo => Bovebben: [link])

(#293) Tele von Zsinór válasza VladimirR (#288) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

A statot akarod előszedni? A #181 meg a te hsz-d.

(#294) VladimirR válasza Tele von Zsinór (#293) üzenetére


VladimirR
nagyúr

igen
es elirtam, #281

(#295) Slax válasza VladimirR (#292) üzenetére


Slax
senior tag

Gugli barátom már megmondta, de kapkodás rulez, leszokhatnék róla tudom. Bocsi. És köszi a linket.
Igazad van Vapor neked is.

[Szerkesztve]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#296) student


student
őstag

csellosok tudnak már maxxal tölteni nem csellosoknak is fel?

(#297) adalbert1


adalbert1
veterán

Szerintetek az mitől lehet, hogy :
2 zárt oldalról is töltök le egyszerre, de egyiken se frissül az arányom. A seed/leech -t mindkét oldalon látom, de a sebességet egyiknél se írja ki. :F

(#298) VladimirR válasza adalbert1 (#297) üzenetére


VladimirR
nagyúr

legjobb esetben is felorankent frissulnek az adatok, de vannak tracker-ek, ahol csak a torrent kliens bezarasa utan

(#299) adalbert1 válasza VladimirR (#298) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát már volt azóta gép restart is és semmi. :F Meg ez már így megy az utóbbi 1-2 napban... Lehet hogy a bitcomet 0.86 lehet a ludas?

(#300) Beerwolf válasza adalbert1 (#299) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Örülj neki ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.