Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) ngabor2 válasza kapcs-ford (#750) üzenetére


ngabor2
nagyúr

valszeg emiatt állt le a tegnap esti töltögetésem. és most se megy.

(#752) Troy.


Troy.
addikt

Jelenleg is nem kevesen forgalmaznak az oldalon, nézd meg újra.

.

(#753) kissgy04


kissgy04
tag

Hali

Nem tudna vki segíteni abban, hogy utorrent esetében, hogy tudnék passzívból aktívba váltani. Zone alarmot használok és nagyon nem megy az ilyen téren történő beállítása.
Ha kérhetem egy kicsit részletesebben, mint hogy megoldás a port kiengedése és kész :))


Választ előre is köszönöm. :R

(#754) chungee


chungee
addikt

A banánoson nálam minden torrentnél tracker állapotban:

Nem hozható létre kapcsolat, mert a célszámítógép már visszautasította a kapcsolatot.

de ettől függetelenül megy a seed-elés meg a leech-elés csak nem számolja a tracker :( ja és tracker frissítés is meg volt.

(#755) tzscske válasza chungee (#754) üzenetére


tzscske
tag

mint latjatok nem megy /nem mukodik rendesen/ a tracker..
megkerek mindenkit hogy ne kuldjenek uzeneteket hogy nem megy s hogy mikor lessz jo.. masfelol a staff postafiokot se bombazzatok tele ilyen uzikkel


#753 Kissgy04:
Keresd meg a ZA-ban a programok között az utorrentet és tegyél pipát a kimenő és bejövő(szerver) kockába is.(mehet a trusted és az internet zónára is)
Vagy valami hasonló a megoldás,rég használtam a progit.

[Szerkesztve]

(#756) chungee válasza tzscske (#755) üzenetére


chungee
addikt

Dehogy bombázom. Nem foglakozom a staff-fal, rászarnak mindenre.

(#757) tzscske válasza chungee (#756) üzenetére


tzscske
tag

Ez nem neked szólt személy szerint :B van egy ilyen torrent leírás,addól másoltam ki.
Csak ezzel érzékeltettem,hogy probléma van,tudnak róla,próbálják orvosolni :))
Multkor is leállt pár órára,fejlesztgetnek (azóta van rss) Gondolom most is bütykölnek valamit,de most nem megy elsőre :DDD

(#758) chungee válasza tzscske (#757) üzenetére


chungee
addikt

Ja aham, bocsesz. És kösz az infót.

(#763) rii


rii
nagyúr

miért, hogy 4 peer mellett (1 sseder, 3 leecher) (és mind a 3 leecher nek több % van meg mint nekem) alig jön az anyag 10-20-30 Kbyte-al?

nem lenne gond, ha nem ma-holnap este költöznék.
7.48 gigás anyag, 76%-on vagyok, és még 1-2 napot ír ki átlagban.
Most per.pill. 2d15h.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#764) Tele von Zsinór válasza rii (#763) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Tegyük fel, hogy mind egy átlagos adsl, azaz a feltöltés 12k. Akkor a max. sebesség 48k, de nagy valószínűséggel nem csak ezt töltik, ráadásul nem csak neked nyomják az adatot.

(#765) rii válasza Tele von Zsinór (#764) üzenetére


rii
nagyúr

aszondod', lehet, hogy sokmindent seedelnek?
az én 70-90kbyte-sec-es uploadom mellett egyszer rámszóltak, hogy ne seedlejek sok dolgot. asszem kb 4 volt.

de hogyhogy 12 Kbyte egy ADSL feltöltése?
Az én csoffadt chello medium-om adja a 80-90-et

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#766) ngabor2 válasza rii (#763) üzenetére


ngabor2
nagyúr

erre van egy olyan megoldás, hogy átküldöd valakinek a torrentfile-t, akiben megbízol, az leszedi, utána átküldi ftp-n.

ha mást nem találsz, keress meg pü-ben.

(#767) Winner_hun válasza rii (#765) üzenetére


Winner_hun
félisten

Úgy hogy ADSL nem kábelnet (vagy mi a fene a chello)

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#768) chungee


chungee
addikt

Anno amikor szolgáltatót kerestem, majdnem ADSL-t választottam. Hű milyen szerencse hogy kábelnet mellett voksoltam.

(#769) tzscske válasza ngabor2 (#766) üzenetére


tzscske
tag

Ennek az a hátulütője,hogy a haverjának le kell töltenie mind a 7,8gigát (egy sima netes aránya eléggé megsínyli).Úgy jobb (csak jóval macerásabb) ha kiírja lemezre (vinyón) átviszi a félig letöltött filet és a havernak csak onnan kell folytatnia a letöltést.

rii: Ha nincs más megoldás megkereshetsz privátban,van egy kis helyem.

(#770) rii válasza ngabor2 (#766) üzenetére


rii
nagyúr

köszönet szépem (:

de úgy néz ki, hogy még (már csak) 10 óra van hátra. szóval holnap este 6ra csak lejön :)


tzscske: köszönöm Neked is :)

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#771) Tele von Zsinór válasza rii (#765) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Amíg kicsi uploaddal nyomtam, sosem kaptam ilyet, oldalfüggő gondolom. És az itthoni adsl-emnek bizony 12k a feltöltése (1024/96).

[Szerkesztve]

(#772) vzsolo2225


vzsolo2225
tag

Hy!
Ért valaki a Torrent Strike-hoz?

[Szerkesztve]

(#773) superfinest


superfinest
tag



Nekem amikor lejött egy játék az outorrenten rar-ban, és iso-ba akartam tenni a DAEMON -tools-sal nem ismerte fel a program-ot.
Mi lehet a gond?
Én arra gyanakszom h újra kell telepíteni a Windows-ot.
Íme a gépem adatai:Asus K8N, A64 3000+, 1GB 400Mhz ram, Ati 9700Pro 128MB VGA

(#774) Troy. válasza superfinest (#773) üzenetére


Troy.
addikt

Ez a fórum nem foglalkozik warezzel. Ne is próbálkozz ezzel.
Esetleg olvasd el az alapelveket, ha még nem tetted meg.


[Szerkesztve]

.

(#775) superfinest


superfinest
tag

Letöltöttem egy 2.6GB -os rar fájlt, se a rar, se a daemon nem tudja megnyitni.
Amikor meg akarom nyitni ezt írja ki:Az archívum ismeretlen vagy sérült!

(#776) chungee


chungee
addikt

Banánoson kaptam olyan üzit, hogy töröljem a kpacsolatomat az ismert torrent oldalakkal. Ez lebukás veszély? Mert csak a kacsás az ismerősöm.

(#777) Tele von Zsinór válasza chungee (#776) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Ha a wiwre meg hasonló oldalakra gondolsz, akkor sztem nem, régóta hatalmas kamu csak az összes. Semmi bizonyító ereje nincs annak, hogy ott van egy x ismerősöd.

(#778) Kekmen válasza chungee (#776) üzenetére


Kekmen
senior tag

Igen egyfajta kockázatot jelent nem csak neked, de oldalaknak is. Nem véletlenül van kiírva több oldalon is főoldalra a hír/felhívás. Mind az iwiw, mind a myvip egy nyílt adatbázis, a jogvédők és különböző szervezetek nyugodtan mazsolázhatnak ''belőlünk'', mivel az egész P2P valahol átlépi a hatályos jogszabályokat (gondolok itt a feltöltésre). Úgy hogy szvsz., igen van benne kockázat.

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#779) PazsitZ válasza Kekmen (#778) üzenetére


PazsitZ
addikt

Iwiw-en meg ilyen helyeken ha felveszek akárkit az semmit nem jelent, főként nem bizonyít. Vagy van log az ip-dről vagy nincs.

- http://pazsitz.hu -

(#780) Troy.


Troy.
addikt

Leírom pár sorban miről van szó: Pár ismeretlen személy létrehozott ilyen regisztrációkat az iwiw-en, myvip-en hogy : banános, végtelen, asztaltos stb. ... ( ugye értitek.. )
Arra hívták fel a figyelmet a különböző oldalakon hogy, a SAJÁT érdeketekben NE vegyétek fel ismerősnek, de ha már felvettétek, töröljétek mihamarabb.
üdv


PazsitZ : több mint valószínű, hogy van..

[Szerkesztve]

.

(#781) rii válasza superfinest (#775) üzenetére


rii
nagyúr

nem lehet, hogy FAKE anyagot töltöttél le?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#782) Tele von Zsinór válasza Troy. (#780) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Még ha van is iplog, senkit nem érdekel. Na meg nehogy az legyen, hogy wiwen bejelölöm a szomszéd bögyös macát, akkor biztos közelebbről is ismerem... lehet, h csak tudom, ő lakik a szomszédban, és bejelöltem. Vagy mazsolázgattam véletlenszerűen a userek közül, megtetszett a képe és jelöltem. Ennyi.

(#783) Troy. válasza Tele von Zsinór (#782) üzenetére


Troy.
addikt

Úgy látom, hgy már eltűntették. Kiváncsi lennék, hogy hogy nyilatkoznál akkor, hogyha hozzád mennének ki egyszer házkutatási parancsal. / Nem , nálam nem jártak/

.

(#784) vzsolo2225 válasza vzsolo2225 (#772) üzenetére


vzsolo2225
tag

Senki? :F

(#785) fasyrt


fasyrt
őstag

Szutyok emberek, hogy nem maradnak seedelni... Vagy nincs, vagy 1 seeder volt, tőle is csak csordogált az anyag (3-7kB/s-el), 2-en töltöttük, másik kész lett, de nem seedel tovább, hogy a fene esne belé is. És még bő 6 giga... :(

(#786) tzscske válasza fasyrt (#785) üzenetére


tzscske
tag

Nézz szét más trackereken,hátha meglesz ugyanez és onnan jobban jön.

(#787) KrAt


KrAt
veterán

Egy kevés ramos gépre (256 ram, noti) milyen klienst ajánlotok? :)

(#788) Troy. válasza KrAt (#787) üzenetére


Troy.
addikt

[link] ~ jelenleg 5 mb-ot eszik.
üdv

.

(#789) KrAt válasza Troy. (#788) üzenetére


KrAt
veterán

Köszi, fennvan, és tényleg korrekt :R

(#790) directsl


directsl
tag

Sziasztok!
Sry, ha már volt ilyen kérdés, de nem találtam. A problémám az, hogy a torrent kliensem minden letöltésnél pontosan 1 peerhez kapcsolódik, többhöz nem, és így elég lassan jönnek a dolgok. (Mű)torrentet használok, tűzfal és router mögött vagyok, a kliens portja forwardolva a routeren, tűzfalon engedélyzeve. A kliens logjába másodpercenként vagy 10 üzenet kerül próbálkozásról meg időtúllépésről, meg duplicate connectionről stb. Plz valaki mondjon okosat!
Előre is köszi

(#791) Lortech válasza directsl (#790) üzenetére


Lortech
addikt

szerk: benéztem. Kapcsolatok száma nincs elállítva?

[Szerkesztve]

Thank you to god for making me an atheist

(#792) Rommel6600 válasza directsl (#790) üzenetére


Rommel6600
őstag

A µTorrent nem műTorrent, hanem mikroTorrent :)

A beállítások/BitTorrent/Kapcsolatok számánál milyen értékek vannak beállítva?
Esetleg lényeges lehet: milyen routered van?

(#793) directsl válasza Rommel6600 (#792) üzenetére


directsl
tag

Az a kis betű az elején a görög ''mű'' betű, egyébként tényleg a mikro rövidítése ;)
Egyébként nem nyúltam a gyári beállításokhoz, global max.: 80, max. peers per torrent: 55. X-Micro wireless routerem van, 54Mbps-es, de az én gépem patch kábelen lóg rajta...

(#794) directsl válasza directsl (#793) üzenetére


directsl
tag

Valaki, ötlet? :U

(#795) directsl válasza directsl (#794) üzenetére


directsl
tag

Nah bocsánat, nem akarom teleírkálni a topikot, de megnéztem, amikor részletesen kilistázza a peereket, és mindenhol a routerem belső címe van feltüntetve, vszeg ezért nem tölt több szálon. De mégis, mi a bánat lehet ezzel csinálni? :F

(#796) tzscske válasza directsl (#795) üzenetére


tzscske
tag

Esetleg próbáld meg sima kábellal.(nem hiszem,hogy ez lenne a gondja,de egy próbát megér)
Nekem is volt x-microm,nem igazán szerettem,szokása volt meghalni sok kapcsolatnál.
Reseteld le a routert,hátha helyreáll a lelki világa(lehet a sima áramtalanítás is elég neki)
Valami dereng,hogy nekem is a peerekhez a router ip-je volt feltüntetve,de fogalmam nincs mit csináltam vele (vagy egyáltalán csináltam vele valamit,hogy ez változzon)Használtam jóideig,de mióta kicseréltem egy draytekre minden flotabbul megy. :DDD

(#797) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Végtelen torren oldal behalt?

(#798) tzscske válasza ToBeY (#797) üzenetére


tzscske
tag

Nem!
Költözés van.Gondolom ezért kellett élő mailcímeket megadni azon fognak értesíteni szerintem.


Nincs valaki a szervernetnélvéletlen?Mi a dns szerver címe?Kicsit mintha elszállt volna valami. :))

(#799) Olcsi


Olcsi
senior tag

Egy olyan lámer kérdésem lenne, hogy hogyan lehetne turbózni kicsit a seedelésen? Sajnos 10k-nál nem megy nagyon feljebb a sebesség, amit eléggé kevésnek tartok (512/128-as net mellett). Ahogy néztem, a kliensben nincsen semmi sem lekorlátozva. Nem tudom, hogy mennyire befolyásolhatja a dolgot a router megléte? Korlátozhat valamit? Ha igen, mi lehet rá a megoldás? :R

(#800) Rommel6600 válasza Olcsi (#799) üzenetére


Rommel6600
őstag

Azért nem megy feljebb, mert 128kilobit az 16kilobyte azaz kábé annyi amennyivel nálad meg a feltöltés. Ha azt akarod hogy feljebb menjen, csak az a módja, hogy nagyobb feltöltésű csomagba lépsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.