Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 23:23:26

LOGOUT.hu

Ebben a topicban tehetitek fel a videokártyákkal kapcsolatos azonnali, sürgős kérdéseiteket! Javasoljuk, hogy mielőtt kérdeztek töltsétek ki az adatlapotokon a konfigurációra vonatkozó részt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20154) Hunork válasza szcsaba1994 (#20141) üzenetére


Hunork
veterán

Üdv!

Közben tettem-vettem, tömeg-közlekedtem... :D
Még mindig idegesít a dolog.
Én ezeket csinálnám meg mindenképp, ártani nem árt, de persze csak akkor, ha értesz hozzá, és nem gond:
1. VGA ki a slotból, kipucol, ha van, pasztáz, slot is kitisztít
2. Ha a tápból két csati jön ki, a másikat a karira dugni

Fontos: Driver uninstall, de így:
Driver uninstall, utána restart csökkentett módban, ekkor C:\-n törölni mindent (program files, users, program data) ami ATI/Catalyst mappa, ezután restart, de nem engedni a Win-nek, hogy magától feltegye, hanem TE csináld. Nyilván egy olyan drivert tegyél fel, mikor még nem csinálta ezt a fura gpu-használatot.

Azt nem írtad, hogy ez a hiba mikortól jelentkezett. Driver frissítés után, vagy valami egyéb matató-program telepítése után, Vga-bios volt-e frissítve...Volt-e tuning...
A neten találtam egy hasonló topikot, nézd meg, angolul van: [link] Itt írnak egy Trixx programról, ami egy tweak program, ha van nálad, állíts benne mindent default-ra, majd töröld. Állítólag a Catalyst 12.2 és újabb verzióival nem működik, lásd itt
Ami engem zavar, hogy 3D alatt (F1 játék) normálisan megy, míg desktop alatt felpörög...ez nem megy a fejembe, de talán lesz valaki, aki komolyabban is hozzá szól.

Aztán szólj, hogy mi a helyzet.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.