Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 23:23:26

LOGOUT.hu

Ebben a topicban tehetitek fel a videokártyákkal kapcsolatos azonnali, sürgős kérdéseiteket! Javasoljuk, hogy mielőtt kérdeztek töltsétek ki az adatlapotokon a konfigurációra vonatkozó részt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11197) KockUU válasza KockUU (#11143) üzenetére


KockUU
csendes tag

Na, feltelepítettem újból a rendszert, (nemtudom hogy hagyhattam ki, de...) felmentem az ASUS oldalára és letöltöttem a Windows 7 32bit-es drivert (ati865_win73264.zip, BÉTA). Felraktam mindjárt, első lépésként. Ez felment rendesen, Aeroval bekapcsolva. A korábbiak szerint akár a legújabb catalyst-tal is működne, hiszen azzal is megy az Aero, de fagy. Na most ezzel a 865-ös driverrel is fagy. Hosszabb tesztelés után ( :DD ) rájöttem arra, hogy csak bekapcsolt Aeroval fagy a gép, tehát nem a driverekkel volt a gond. Ha kikapcsolom az Aero-t (Windows 7 Basic témára váltok) és leállítom a Windows Desktop Manager servicet (és átállítom Manual startupra), nem fagynak a programok, a rendszer.

De legalább lehetne állítani a Taskbar színét Aero nélkül...szörnyű ez a világos. :W
Ahogy írtam, a memória tiszta, nem hibás. Próbáltam már sfc /scannow parancsot is, de nem talált hibás a Windowsban.
Valamilyen megoldás arra, hogy ne fagyjon Aeroval a gép? Mert igazán kellene.
Köszi :K :(

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.