Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#48451) dellfanboy


dellfanboy
őstag

van egy Xiaomi mi A1 telo. 2éve cseréltettem benne aksit. mostanság szereti azt csinálni, hogy random kikapcsol. pl. tegnap töltöről levettem 20p után néztem volna meg mennyi az idő de be kellett kapcsolnom mert magától kikapcsolt. amikor bekapcsoltam az akksira írt 94%-ot szoval nem mondanám hogy akksi hibás de lehet. van ötletetek mi lehet vele a gond? miért kapcsol ki magától?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#48452) crok válasza dellfanboy (#48451) üzenetére


crok
nagyúr

Pedig szinte biztosan akku es a BMS veszi el a feszt onvedelembol.

(#48453) Csápájev válasza dellfanboy (#48451) üzenetére


Csápájev
őstag

Klasszikus aksi hiba jelenség szerintem.

(#48454) dellfanboy


dellfanboy
őstag

köszi mindkettőtöknek, 2eve 25 ezret fizetett tesom az akksi cseréjéért, ha most elvinném egy szervizbe akkor szerintetek mennyi pénzből javítanák, meg? én 10-20-nál többet nem fizetnék a javításért. akkor inkább veszek 1újat.

gyorsan ráguglizva xiaomi bms hibára nagyrészt a rollert hozza fel nekem a yt/google szóval elvileg nem én vagyok az egyetlen evvel a hibával...

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#48455) jas39


jas39
tag

Sziasztok! Google biztonsági mentés esetén, a Google gyűjtemények is mentésre kerülnek? A biztonsági mentés menüben, ezt külön nem látom mint bekapcsolható elem.
Köszi

(#48456) DarrenS


DarrenS
csendes tag

Sziasztok!
Nothing Phone 1-et vettem tegnap. Nem volt benne töltő adapter. Ha az előző telóm (Samung Galaxy A21s) adapterét használom az okés?

https://www.emag.hu/tolto-samsung-ep-ta50ewe-feher-halozati-toltofej-gyari-1-55a-tg-ba8596311098635/pd/DTP2NGBBM/?cmpid=92385&gclid=EAIaIQobChMIyYSAl7OA_QIVkcSyCh1F_wbfEAQYAiABEgL1rfD_BwE

Köszi!

(#48457) pjen válasza DarrenS (#48456) üzenetére


pjen
félisten

Ha a dugó stimmel akkor jó lesz.

(#48458) Vasti74


Vasti74
aktív tag

Sziasztok!
Nagy gondban vagyok, segítsetek légyszi!
Betört a telefonom kijelzője (Samsung A51) , csak egy nagy színes paca. Nem látszik rajta semmi, nem tudom feloldani sem szerintem. És hiába dugom számítógépre, fel kellene oldani, és át kellene állítani háttértár módba, na ez így nem megy.
Viszont le kellene menteni a képeket róla...
Van rá valami mód, hogy háttértár módba kapcsoljam kijelző nélkül?
Kínomban rádugtam egy USB-C dokkolót, aminek van HDMI kimenete, de persze semmi (azt sem tudom, hogy ez az alap modell támogat-e egyáltalán ilyet)
Adjatok ötleteket, mit lehet tenni vele? Egy halom családi kép van rajta, ami még nincs lementve számítógépre...
Előre is köszönöm, üdv: Vasti

(#48459) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Sziasztok, saját topicba döglött, meg az aksim is, ezért Poco F1-hez keresnék gyári szintű aksit, vagy megfelelő topicba küldjetek :D :R

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#48460) efi99 válasza Vasti74 (#48458) üzenetére


efi99
senior tag

Ha van Samsung fiókod, akkor van remény.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#48461) Pityu. válasza Graphics (#48459) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Szerintem ez kéne neked

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#48462) Csápájev


Csápájev
őstag

Fisrtphone-t ismeritek? Mennyire megbízható? :B

(#48463) fecaga21


fecaga21
aktív tag

Kizárólag mobil internetezésre melyik szolgáltatót ajánlanátok második sim kártyának?Eddig a digi tűnik a legjobbnak, de lett egy halom új szolgáltató. Ti melyiket ajánlanátok?Ilyen 10 giga elég lenne 1-2000 forintért

(#48464) dellfanboy válasza fecaga21 (#48463) üzenetére


dellfanboy
őstag

én azért megnézném a szolgáltatók lefedettségi térképét és az alapján döntenék, mert miába van nálam szuper5g, ha nálad 4is alig..

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#48465) Csápájev válasza fecaga21 (#48463) üzenetére


Csápájev
őstag

Digi olcsó,de a legkevésbé jó lefedettséggel.
Nézd meg ott milyen nálatok.
Országosan szerintem a T a legjobb.

(#48466) -=Starwing=- válasza Wyll (#43775) üzenetére


-=Starwing=-
tag

Szia(sztok),

köszi a doksit. Tanúk nem szükségesek az adásvételibe?

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#48467) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Sziasztok

Samsung A33-as eszközön a kép alján látható felirat percekig olvasható, illetve bármilyen másik is (hívásvárakozás, program nem válaszol stb... Hol a francba kell kikapcsolni? Nem látszik tőle a billenytűzet. (Nem lehet kapcsolodni feliratra gondolok.)

Köszönöm.

(#48468) crok válasza Dzsolo (#48467) üzenetére


crok
nagyúr

Amit itt írtam az nincs elállítva az alapértelmezettről (2) mondjuk 10-30-60-120 másodpercre?

(#48469) Dzsolo válasza crok (#48468) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Köszi,

Ideje intézkedni funkciót kellett át állítani. Köszönöm, :RKisegítő lehetőségekben volt. El sem hiszem, nagyon frankó :D

[ Szerkesztve ]

(#48470) pjen válasza Dzsolo (#48469) üzenetére


pjen
félisten

Szevasztok a +46 60 aztán 7 szám az milyen, honnan hívás?

(#48471) dellfanboy válasza pjen (#48470) üzenetére


dellfanboy
őstag

vki az ikeából kereshetett (svédország)

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#48472) Doky586 válasza dellfanboy (#48471) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A rendelt ágy még lapraszerelve sem fért be a dhl csomagautomatába...? :))

(#48473) pjen válasza dellfanboy (#48471) üzenetére


pjen
félisten

Mondjuk nem vettem fel, azért kösz. Irta a teló, potenciális csalás.

(#48474) Vasti74


Vasti74
aktív tag

Sziasztok!
Elnézést, ha régi téma, de nincs időm X évre visszamenőleg keresgélni, mert egy türelmetlen tini a "megrendelő ;-)
Az eddig Android-on használt WhatsApp-ban lévő sok-sok üzenetet, képet stb. kellene egy iPhone-ra átköltöztetni.
Elvileg ha még nem lenne beüzemelve az iPhone, akkor egyszerűen megoldható lenne, de már egy csomó minden be lett rajta állítgatva, ha lehet, nem kezdenénk elölről...
A használatba vett iPhone-ra meg a neten talált leírások - videók alapján már csak fizetős progival lehet átvinni utólag a WhatsApp cuccokat.
(Mondjuk azt nehezen veszi be a gyomrom, hogy ha van a Google Drive-on egy mentésem, akkor azt miért nem olvassa be??? A Mac-en készül doc is olvasható Windows-os Word alaatt, vagy nem? Gondolom a WhatsApp költöztető alkalmazást áruló cég egyik tulaja a WhatsApp, na mindegy)
De van egy olyan érzésem, hogy a Google sem véletlenül ezeket a megoldásokat találja meg, és az ingyenes talán majd a 316. oldalon lesz a találatok között... Valamiből nekik is élniük kell.
Nagyon meg kellene spórolnom a napokig tartó keresgélést, az iPhone belakásának újrakezdését, és azt a $40-et is, amibe az alkalmazás kerül...
Szóval ha valakinek van ötlete, hogy hogyan lehet átköltöztetni utólag ingyen Andoid-ról iPhone-ra a WhatsApp-ot, annak nagyon örülnék! :-)
Előre is köszönöm, üdv: Vasti

(#48475) Vasti74 válasza efi99 (#48460) üzenetére


Vasti74
aktív tag

Á, abban biztosan nincs lementve az a kb. 70GB-nyi kép és videó (voltak sulis kisfilmek is a telefonnal felvéve és összevágva: a végeredmény megvan, de jó lenne, ha az eredeti anyagok is előkerülnének)

(#48476) Viktor0610 válasza Vasti74 (#48474) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem erre nincs lehetőség.
Androidon Drive-ra ment, iOS esetén pedig valószínűleg iCloudba.

A médiatartalmak persze, menthetőek.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#48477) Vasti74 válasza Viktor0610 (#48476) üzenetére


Vasti74
aktív tag

OK, vettem egy nagy levegőt, és újrakezdtem.
iPhone reset, az Android-ra a költöztető alkalmazást telepítettem, és adj neki. Kiírt 12,5 órát, aztán 15 órát ;-) , de szerencsére úgy egy óra alatt átment a kb. 10GB-nyi cucc (WhatsApp és képek) Gyorsan visszadobtam rá még, ami kell, meg beállítgattam, úgy néz ki megfelel a főnöknek (a kisebbik lányomé lett ;-)

De el nem hiszem, hogy miután az iPhone-ra telepítettem a Google Drive-ot és beállítottam, nem tudná ugyanúgy visszatölteni róla a mentést a WhatsApp, ha akarná, mint Android-on... Legalább ennyire kompatibilis lehetne önmagával! A többit lásd az előző hozzászólásomban ;-)

(#48478) efi99 válasza Vasti74 (#48475) üzenetére


efi99
senior tag

Nem arra gondoltam, hogy oda van feltöltve, hanem, hogy a findmymobil szolgáltatással onnan feloldod és eléred a telefont pc-ről.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#48479) coco2


coco2
őstag

Samsung galaxy-n gyári beépített időjárás app több mint egy hete megszűnt működni. A website működik, de a widget akkor sem frissíti az adatokat. Nem csak átmeneti üzemzavarnak tűnik nekem. Visszajelzést szeretnék, ha másnak is feltűnt, és nem csak az én készülékemben van a hiba.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#48480) dellfanboy válasza coco2 (#48479) üzenetére


dellfanboy
őstag

milyen galaxy? mert lehet az a telo-softvare kombó már nem támogatott ergo nem fog frissulni

(igy jártam x éve a lumia nokia 620-asommal is)

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#48481) coco2 válasza dellfanboy (#48480) üzenetére


coco2
őstag

Samsung Galaxy A03, még mindig kapható, nem olyan régi cucc.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#48482) Viktor0610 válasza coco2 (#48479) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Töröld az időjárás app adatait, esetleg a frissítéseit, hátha segít.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#48483) coco2 válasza Viktor0610 (#48482) üzenetére


coco2
őstag

Adatai nincsenek, frissítést nem látok. Gyári alapra tudok visszaállni, és azzal mindent elveszíteni. Nem ér annyit.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#48484) Viktor0610 válasza coco2 (#48483) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor nem jó helyen nézed. ;)
Beállítások - Alkalmazások - Időjárás - Tárhely. Itt van Adatok törlése és Gyorsítótár törlése. Az Adatok törlése opció nálam alapra állította a widgetet.
(Lehet, nálad máshol van, egy A10-ből szedtem az elérési útvonalat, adatokat.)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#48485) coco2 válasza Viktor0610 (#48484) üzenetére


coco2
őstag

Megjavult, köszönöm :R

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#48486) herion


herion
tag

Sziasztok!

Adott egy Samsung Galaxy A32 (SM-A325F/DS) ami csak az EDGE hálózatra képes kapcsolódni.
A telefonon a vásárlás napjától kezdve kizárólag WiFi-n volt használva (amolyan otthoni telefon). Tegnap kapott egy Telekom-os net előfizetést, és ekkor derült ki, hogy csak az EDGE-re tud csatlakozni. (pár száz méterre van az átjátszóállomás, a családban mindenkinek szupergyors 4G van)
Kérdés az, hogy ennek van e köze a SIM kártyához? Ugyanis egy nagyon régi SIM van benne, talán 15 éves is lehet. Méretre lett "szabva" anno, hogy belehessen tenni a telefonba.
Utoljára 3-4 éve volt net használva ezen a kártyán, akkor még ugye a 3G-n.

Who Let The Dogs Out?

(#48487) Doky586 válasza herion (#48486) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Öreg a kártya.. cseréltesd ki.

[ Szerkesztve ]

(#48488) herion válasza Doky586 (#48487) üzenetére


herion
tag

Köszi, meg is történt a csere :D
Nem is tudtam, hogy Telekom futárral házhoz hozza a csere kártyát, tök jó.

Who Let The Dogs Out?

(#48489) coco2 válasza herion (#48486) üzenetére


coco2
őstag

Én nem vagyok up-to-date ezekből a mozaik szavakból, de az az LTE ott, az nem a 4G?

Különben a te telefonodnak az 5G-t is tudnia kellene, és az tényleg furcsa, hogy nincs ott.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#48490) Viktor0610 válasza coco2 (#48489) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De. 4G kb. LTE.
Épp' az volt a gond, hogy a SIM-kártya nem volt hajlandó felnenni a 4G-re a beállítás ellenére.
De a kártyacsere megoldotta.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#48491) htc07


htc07
addikt

Sziasztok, nem annyira mobilos, de kicsit mégis :D

Kompakt power bank-et keresek, olyasmit, mint a blitzwolf bw-p13. Van most valami bejáratott modell, ami kényelmesen elfér farzsebben?

(#48492) HF77


HF77
őstag

üdv
létezik a telon belül olyan opció, ahol meg tudom nézni mennyit futott valójában? azaz mennyit használták?
az üzemidő az teljesen mást mutat, arra már rájöttem :K

köszi

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#48493) Doky586 válasza HF77 (#48492) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Heti jelentés. (Android beépített funkció)

(#48494) HF77 válasza Doky586 (#48493) üzenetére


HF77
őstag

köszi, rákeresek :K

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#48495) pjen válasza Doky586 (#48493) üzenetére


pjen
félisten

A72, beállítások, heti jelentés keresése. Nincs találat, hol kell keresni? :)

(#48496) Doky586 válasza pjen (#48495) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A programok keresőjében.

(#48497) pjen válasza Doky586 (#48496) üzenetére


pjen
félisten

Nincsen olyanom, hogy programok. Az alkalmazásokban se nem van.

(#48498) Doky586 válasza pjen (#48497) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs is ott. De ott kell beírni a keresőbe.

(#48499) pjen válasza Doky586 (#48498) üzenetére


pjen
félisten

Hol? Az alkalmazásoknál beírtam, azt írta nincs találat.

(#48500) HF77 válasza Doky586 (#48496) üzenetére


HF77
őstag

nálam sem nyert :N

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.