Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#48951) efi99 válasza Komi28 (#48949) üzenetére


efi99
senior tag

True phone dialer

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#48952) sunny1


sunny1
csendes tag

A segítségeteket kérném.
Édesanyám Alcatel 3080 4G telefonja kijelzője bal sarkában mi lenne az a piros nyíl?
Válaszokat előre is köszönöm.

(#48953) AlyrArkhon válasza sunny1 (#48952) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

kep nelkul nehez tippelni, de azert egyet megprobalok: esetleg sikerult repulo modba tenni veletlenul?

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#48954) Viktor0610 válasza sunny1 (#48952) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem fogadott hívás, esetleg hívásátirányítás.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#48955) Komi28 válasza efi99 (#48951) üzenetére


Komi28
senior tag

Köszi megnézem.

prozodus: megnézem, hogy betudom-e állítani úgy ahogy írtad

(#48956) joergie


joergie
őstag

üdvözlet.
van egy motorola készülékem, amit Szlovakiában vásároltam (nem szolgáltatótól). társkereső applikációk szürreálisan sok szlovák találatot dobnak fel(jellemzően kb 150km távolságra, akár beállítom a max távolságot 30ra, akár nem) , pedig pesttől csak 20kmre lakok északra, tehát indokolatlan.
Van valakinek ötlete, mit kell beállítani, hogy ez megváltozzék?

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#48957) Frozen


Frozen
őstag

Egyforma telefunk van a párommal , amit én letöltöttem a play arúházból azt ő nem tudja . Hiba üzenet Az alkalmazás régebbi androidhoz készült.....

Mindkettönknek ugyan az a build android van feltelepítve.Nála valamiért a play árúház blokkolja a letöltést.
A telefonomból ki tudom szedni az apk fájlt? Ha igen merre találom?
Pc van valami megoldása a playből letölteni apk.fájlt? Probáltam pár megoldást de kb olyanok mintha nem müködnének vagy bugosak lennének.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#48958) efi99 válasza Frozen (#48957) üzenetére


efi99
senior tag

Ez olyankor szokott lenni, amikor neked még korábban felkerült és utána lett az Android update.-elve (vagy a fiók alapján azonosítja, hogy neked korábban felkerült vagy legalább is fent volt, még ha most nincs is).
Ilyenkor neked mutatja, ellenben, ha valaki már eleve a frissített telefonnal nézi és még nem volt nála soha telepítve, akkor nem, merthogy régi app bla-bla.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#48959) Frozen válasza efi99 (#48958) üzenetére


Frozen
őstag

Ez most lett kiprobálva a mai napon ugyan az a rendszer ugyan az a telefon.
A különbség ,hogy ő magyarban van én meg külföldön. A probléma megoldodott ,hogy beléptem nála az email címemmel és így le tudta tölteni minden hibaüzenet nélkül.
Csak jó lett volna ,ha nem kell ezért egymás fiokjával bejeentkezgetni csak átküldeni egy apk fájlt.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#48960) efi99 válasza Frozen (#48959) üzenetére


efi99
senior tag

Hát ezt nem írtad az előbb... Pedig elég lényeges infó.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#48961) prozodus válasza Frozen (#48957) üzenetére


prozodus
őstag

MyPhoeExplorerrel kimenteni az appokat, es ott lesznek az apk-k sorban.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#48962) mizoli válasza Frozen (#48959) üzenetére


mizoli
addikt

Alternativ áruházból is beszerezhető minden alkalmazás.
Pl. https://www.apkmirror.com/

(#48963) Frozen válasza efi99 (#48960) üzenetére


Frozen
őstag



Ezt is írtam....
De egy másik mail aminek a lokációja máshol van simán engedte letölteni neki is.Arról nem tehetek,hogy a play árúház kicsit hülyeséget ír... Én is csak azt tudtam amit mutattott.
És mivel nálam ment a letöltés nála pedig nem ezért léptem be a telefonján az én felhasználommal és sikerült letölteni az appot.


#48961prozodus

Köszönöm szépen a jövőben hasznos lehet még nekem is ,de akár másoknak is :)Ű

#48962mizoli
Neked is köszönöm sajnos 3. féltől nem szívesen töltünk le semmit,még én ugy ahogy bevállalom ,de a párom tuti nem.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#48964) sunny1


sunny1
csendes tag

Ismét segítséget kérnék.
Édesanyám telefonja Alcatel 3080 4G érdekes dolgokat művel.
Ha hívást kezdeményez vele,nem csöng ki mikor engem hív,viszont a telefonom csöng.
Így sajnos nem tudja mikor veszem fel a kagylót,és ha beleszól halljuk egymást de saját magát is hallja mintegy visszhangként a telefonba.

(#48965) McCoy20


McCoy20
tag

Sziasztok!
Használt mobil vásárlásához nincs valakinek kéznél egy adásvételi szerződés minta?
Köszi előre is! :R

(#48966) flash-


flash-
veterán

van olyan alkalmazás ami egy adott foglalt számot mindaddig automatikusan űjrahív amig végre nem lesz már foglalt?
vagy erre valami "automatikus" megoldás van e?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#48967) prozodus válasza flash- (#48966) üzenetére


prozodus
őstag

Ez mar a mobil menujeben is benne szokott lenni. Hivasismetles.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#48968) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Sziasztok,

Szlovák appokat, hogy tudok telepíteni magyar telefonra? Billa, Kaufland
Hiába állítok régiót nem engedi telepíteni.

Köszönöm a válaszokat.

(#48969) Cblacksmithc válasza Dzsolo (#48968) üzenetére


Cblacksmithc
junior tag

nyelv átállítás telepítés erejéig ? :U

Ne fogadd meg a tanácsomat. És bárki más tanácsát se. Bízz magadban! Jó vagy rossz, boldog vagy boldogtalan, de a te életed, és csak rajtad áll, hogy mihez kezdesz vele

(#48970) Viktor0610 válasza Dzsolo (#48968) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem max. akkor, ha letöltöd az APK-t, és a Playen kívülről feltelepíted.

Xiaomi 13T

(#48971) Dzsolo válasza Viktor0610 (#48970) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Én így gondolom, de honnan tudom megszerezni?

(#48972) Viktor0610 válasza Dzsolo (#48971) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Google szerint:
List of 10 Best Websites To Download Safe APK For Android
APKMirror
Aptoide
APKPure
Softonic
Uptodown
APK4Fun
Softpedia
AppsAPK
Ezeken nézz körbe.

Xiaomi 13T

(#48973) Aureal


Aureal
senior tag

Sziasztok!
Rendeltem egy vezetékes headsetet a mobilomhoz, de 2,5-es a dugója, elnéztem. A mobilon 3,5-es aljzat van.
Létezne erre fordító adapter vagy lengőaljzatos megoldás szerintetek?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#48974) prozodus válasza Aureal (#48973) üzenetére


prozodus
őstag

U, bakker... Hol rendelted, es mennyiert? Nekem olyan kene 😄

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#48975) Aureal válasza prozodus (#48974) üzenetére


Aureal
senior tag

Jófogon volt 2000-ért, új Nokia headset. Tényleg új szaga van, nem használták. Csak nekem meg Samsunghoz kellett volna…
(De van egy régen még tartaléknak vett retro Nokiám is, ahhoz jó pl. Úgy lehet együtt jobban megérné elpasszolni komplett csomagként!) :))

(#48976) AlyrArkhon válasza Dzsolo (#48968) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

tipp: szlovak vpn-en keresztul?

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#48977) prozodus válasza Aureal (#48975) üzenetére


prozodus
őstag

Mondjuk, ki is kene probalni, mert egyszer mar kaptam egyet, vkinek feleslegesse valt, de az annyira zugott, h hasznalhatatlan volt.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#48978) Aureal válasza Aureal (#48973) üzenetére


Aureal
senior tag

Közben megvan… [link]

(#48979) Sz.L.


Sz.L.
aktív tag

Sziasztok!

Xiaomi Redmi 9 (M2004J19AG)-hez milyen külön csatlakoztatható hőkamerát ajánlotok? Komplett épület monitorozás lenne a cél kívülről (távolról). Max ár 200k.

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#48980) Petya25


Petya25
addikt

Samsung A5-ben szolgáltatót váltottunk volna yettelre, mint kiderült voda függő.
Miután az új sim bekérte a pin-t kért egy másik kódot a teló, na most itt kezd indulni a probléma, utólag megtudtam, hogy itt (összesen 1 próbát engedve!!!) a szolgáltatói függetlenítő kódot kérte (azóta kikértük a vodától de már késő). Szerintem az új PIN lett beütve, na ezután már nem eszik meg semmit, valamilyen PUK-ot kér (ilyen nincs még a vodánál sem).
Valami ötlet, mit lehet tenni?

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#48981) Viktor0610 válasza Petya25 (#48980) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Keressétek a szolgáltatót (Vodafone).
A hálózati zár feloldókódot is ők adják ki, a kódhoz tartozó PUK (vagy milyen) kódot szintén.

Xiaomi 13T

(#48982) Petya25 válasza Viktor0610 (#48981) üzenetére


Petya25
addikt

Na ez az, a függetlenítőt ide is adta a Vodafone (az csak az első alkalommal jó), de azt mondta mást nem tud adni. Ezt nem értem én sem. Samsung szervizt érdemes szórakoztatni?

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#48983) Viktor0610 válasza Petya25 (#48982) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát, ez érdekes. Nálunk (Yettel) ilyen esetben a szerviztámogató csoport lekéri a feloldó kódot a gyártótól.
Azt nem tudom, hogy a gyártó közvetlenül kereshető-e -szerintem nem, de egy próbát megér.
Én ezzel együtt a Vodafone-nál is bejelenteném, ezt ők is meg kell tudják oldani.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#48984) Skillerz


Skillerz
tag

Sziasztok! Tudnátok ajánlani olyan szolgáltatót ahol készülék biztosítást lehetne kötni? A 3 nagy mobilos szolgáltató kilőve, rajtuk kívülire gondoltam, illetve a simple által ajánlott biztositást gyengének érzem. Előre is köszönöm a segítséget. U.i.: nem tudom jó topikban tettem-e fel a kérdést :B

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#48985) Viktor0610 válasza Skillerz (#48984) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

https://qprotectionpro.hu/
Nincs tapasztalatom velük, csak a Google őket dobta ki.

Xiaomi 13T

(#48986) Skillerz válasza Viktor0610 (#48985) üzenetére


Skillerz
tag

Igen, ezt én is megtaláltam, de nem találtam róla semmi infót, hogy ez mennyire valid vagy mennyire megbízható. 5 év alatt 1500 ügyfél nem túl combos. Köszönöm a segítséged, ha esetleg másnak van konkrét tapasztalata ilyen szolgáltatással akkor írjon akár itt akár pm-be előre is köszönöm!

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#48987) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Adott egy nokia G21 cserélt kijelzővel a kijelzőn tökéletes kép van de atz érintés nem működik lehet,hogy a vezetékben van megtörve egy szál?Vagy a kép alapján mit jelent a lakat nyitva az nem a feloldást jelezné?Lehjet olyan,hogy szoftveresen meghal a telefon és esetleg egy factory reset után működik rendesen?Vagy lehjet most csak én gondolok túl egy szalagkábel problémát

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#48988) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Sziasztok!

Az Őrségben településszélen egy Ulefone Armor X5-ről ment Telekomos net megosztása, nagyon jó, stabil volt a vétel a telóval, sajna lassan kéne helyette másik, Ulefone Armor X10 Pro lenne az utódja, szerintetek egy ilyen strapatelónak a vevőmodulja esélyesen van olyan jó, mint a régebbi verziós ugyanezen sorozat tagjának? Én abból indulok ki, hogy strapamobilt az emberek természetben is használják, ezért jó vevőmodul van benne...

Egyszóval a kérdésem az lenne, várhatóan lesz-e annyira stabil a 4G vétel Ulefone Armor X10 Pro-val is, mint az elődjével? Ill pontosan milyen értékeket kell nézni, ami ezt jelöli?

kösz előre is a helpet! :R

compare

[ Szerkesztve ]

eladó Samsung 980 M.2 PCIe 3.0 NVMe SSD 1TB 0TB írás, samsung store vásárlás

(#48989) Viktor0610 válasza ubyegon2 (#48988) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt a konkrét tapasztalatokon kívül szerintem másként nem lehet kideríteni. :(
Sem a GSMArena, sem bármely másik oldal nem közól (tudtommal) olyan infókat, hogy egy-egy készülék milyen "erős" antennával bír.

Xiaomi 13T

(#48990) Sz.L.


Sz.L.
aktív tag

Ilyet használ valaki mobilhoz? Ha igen, mik a tapasztalatok?
Seek Thermal CompactPRO, Android, USB-C

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#48991) ubyegon2 válasza Viktor0610 (#48989) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ezt a konkrét tapasztalatokon kívül szerintem másként nem lehet kideríteni.

Köszi a választ, sajna gyanítottam én is, de egy % esélyt azért láttam. Marad az, hogy logikusan ugyanazon márka újabb verziójú strapamobil kb ugyanolyan jó lesz... Meg az is logikus lenne, hogy a nem kifejezetten irodai/városi mókusoknak gyártott telóknál szempont a jó vételi képesség. Plusz számít a szolgáltató is, az meg ugyanaz lesz.

Meglátjuk, köszönöm még 1x! :R

eladó Samsung 980 M.2 PCIe 3.0 NVMe SSD 1TB 0TB írás, samsung store vásárlás

(#48992) Pityu. válasza ubyegon2 (#48991) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Logikát ne keress szerintem én pl csak xiaomit tudom hírtelen felhozni,hogy xy dologban az újabb verzió néha gyengébb.Szóval,hogy jobb vagy ugyan olyan az még nem garancia rá,hogy ugyan olyan jó is vagy jobb egy termék.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#48993) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Galaxy s20fe legujabb frissites ota a telo kifagy, ( augusztusi bizronsagi csomag ) lazaras utan nem oldodik fel, vagy csak nagyon lassan. Kamera alkalmazas leall... Ha hivnak csak csorog a telo, de nem ugrik elo az ablak.. Mintha egy 1 magos osregi telom lenne.. Minden baja van.Mi ez? Ennyire elcsesztek a frissitest? Mar gyari beallitasok is megvoltak, semmi

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#48994) Viktor0610 válasza Enigma1945 (#48993) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha gyári visszaállítás sem segített, akkor szerviz. :(

Xiaomi 13T

(#48995) Petya25 válasza Viktor0610 (#48983) üzenetére


Petya25
addikt

Voltam egy másik Voda üzletben, ők sem tudtak segíteni. Elküldtek hogy majd egy sarki GSM megcsinálja (pénzért). Hát úgy is lett.....

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#48996) sunny1


sunny1
csendes tag

Alcatel 3080 4G telefonon sim kártya nélkül meg tudom állapítani szolgáltatófüggő-e vagy nem?

(#48997) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

Samsung S21 Ultra vizet kapott a sim foglalaton keresztül. A kijelző ad-hoc működik vagy be van kapcsolva vagy nincs. Alapvetően működik, mivel hangot ad ki, wifi-re csatlakoztatva van. Most rizsbe raktam, de ahogy érzem ebből már nem lesz teljes értékű telefon. Mit tudok még tenni?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#48998) quailstorm válasza iceQ! (#48997) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Adatmentés, minél hamarabb. Aztán új készülék után nézni.

(#48999) iceQ! válasza quailstorm (#48998) üzenetére


iceQ!
addikt

Mit ne mondjak pont meg volt a backup erről, került át egy S22U-ba. Ezt csak le akartam factoryzni... Akkor ezek szerint lökhetem a kukába??

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#49000) quailstorm válasza iceQ! (#48999) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Vízkáros készüléknél minden nap egy rulett, hogy mikor mi fog elromlani a korrózió miatt, szóval javítani nem érdemes.
Ha már egyáltalán nem megy a kijelző, akkor még külső Type-C dokkos monitorral tudod factory resetelni, ha esetleg eladnád alkatrésznek. De úgy is lehet resetelni, hogy a google fiókban böngészőben reseteled a készüléket.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.