Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali kérdések órája Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49551) kaente válasza 7Heads Drago (#49548) üzenetére


kaente
csendes tag

plug and Play monitor-NVIDIA GetfORCE4MX 440x with AGP8X
Ezt írta ki. :((

(#49552) kaente válasza moha21 (#49549) üzenetére


kaente
csendes tag

Köszi, az lesz. :N :(( :K

(#49553) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, amivel nem szeretnék másokat fárasztani :)

Van egy MPEG-4 videóm, telefonnal van felvéve. Ennek a közepéből szeretnék pár másodpercnyi hangot kivágni, de úgy, hogy a kép menjen közben, csak a hang legyen lenémítva pár pillanatra.

Van erre valamilyen megoldás?

(#49554) 7Heads Drago válasza kaente (#49551) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Azt a progit amit linkeltem nem ártana elindítani. És megnézni hogy tud-e a progi folyamatosan futni.
A kép bal alsó sarkában kell figyelni az órát (legalább 6-8 percig kell neki futni folyamatosan a nélkül hogy újra indulna az óra) és hogy a kép nem esik-e szét véletlenül. Illetve elszórva lehetnek kis pötyök is amik majd folyamatosan ugrálnak. Már ha a videokártya a ludas.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#49555) FRENK1988 válasza Babetta-X (#49553) üzenetére


FRENK1988
veterán

Tán ezt tudja a winózos múv mékör

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#49556) sirkope


sirkope
tag

Sziasztok, beírom mégegyszer, hátha...

Vettem egy ITX-es alaplapot, ami támogat LVDS-t. Kérdésem, hogy tudok hozzá csatlakoztatni LCD-t? Kell valami kiegészítő, vagy direktbe mehet, milyen lcd-t lehet hozzá kötni, hol lehet kapni? Egy kb 7-8" kijelző kellene, 800x600 vagy 1024x768 felbontással.

Üdv,

(#49557) Tompo92


Tompo92
senior tag

Hali..

Lenne egy nagyon gyökér kérdésem
Windows 7 en hol a f...ba van a movie maker
vagy nincs is? vagy csak én vagyok a hülye.. :DDD

(#49558) Tomate válasza Tompo92 (#49557) üzenetére


Tomate
veterán

Meghülyült a PH.... :(

[ Szerkesztve ]

(#49559) #65675776 válasza Tompo92 (#49557) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Movie Maker a Live csomagba került. A Win7 már nem tartalmazza.

(#49560) Tomate válasza Tompo92 (#49557) üzenetére


Tomate
veterán

Start menüben alul kereső---> Movie maker.
De lehet, hogy ezt kell telepítened ha nincs.

(#49561) Immy válasza Babetta-X (#49553) üzenetére


Immy
őstag

virtual-dub

[virtualDUB download]

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#49562) Tompo92 válasza Tomate (#49560) üzenetére


Tompo92
senior tag

Kössz...mindenki :)
Akkor jo mert mert az istennek se találtam..

(#49563) MoonST


MoonST
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy ha egy am3-as alaplapba belerakok egy KINGSTON 6144Mb DDR3 1333Mhz CL9 TRIKIT-et akkor mi van? Azt tudom hogy nem tud múködni a tri channel mert olyan ott nincs is, de ha mondjuk belerakok 2-t a 3 modulbol akkor lesz dual channelem? És ha belerakom mind a 3-at akkor meg látni fogja a 6gb-t?

(#49564) #65675776 válasza MoonST (#49563) üzenetére


#65675776
törölt tag

Két modullal lesz DC.
Látni fogja mind a 6GiB-ot. A használatához viszont x64-es asztali OS is kell.

(#49565) RootRulez válasza MoonST (#49563) üzenetére


RootRulez
félisten

Ha kettőt teszel bele., lesz Dual channel, de 64 bites oprendszert használj mert akkor látja az összes ramot :K
Itt olvasgass, ajánlom mindenek előtt az első hozzászólást...

mod:
Hopp, nem ártott volna frissíteni :U Nem gyengén megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#49566) MoonST


MoonST
tag

Köszönöm a gyors válaszokat.

(#49567) fastleslie válasza MoonST (#49563) üzenetére


fastleslie
senior tag

Csak kiegészítés: Mérlegelned kell, mi a jobb neked? 4GB dualban vagy 6 GB single módban. Amúgy nem lehet, hogy kicsit félrenyúltál memóriavásárláskor? Nem igazán volt jó választás a konfigodhoz az előbb leírtak miatt... :N

(#49568) pincehely válasza MoonST (#49563) üzenetére


pincehely
addikt

Vegyél hozzá még egy két gigás kingston modult, ha lehet ugyanolyan típust!
akkor el leszel látva rammal egy időre :DD

http://kefetemap.deviantart.com/

(#49569) Rover623 válasza sirkope (#49556) üzenetére


Rover623
félisten

Hogy ne írd be harmadszor is...:(

primus inter pares

(#49570) mawker válasza Latsza (#24416) üzenetére


mawker
csendes tag

Szia!

Esetleg én annyiban tudok segíteni, hogy ki tudom neked próbálni a vinyót, van olyan Raid tömb egy ügyfelünknek amibe ez stimmel.

Egyébként nem egy olcsó egy ilyen controller.... A vinyó ha működik, lehet el tudom adni neked....

Ha kérdésed van, csörögj:

+36-30-3310129

Üdv,

Csaba

(#49571) uszkart


uszkart
tag

Hi!

Van egy 250gb-os wd hdd-m megosztva. Arra gondoltam, ha veszek egy új 1tb-osat, akkor a régi 250-est egyben csak rendszer meghajtóként fogom használni.
Sokkal lassabb lesz, mint a nagyból lecsípett rendszer partíció? Mármint a hdd tudom, hogy lassabb, de a sebességkülönbség jelent valamit a rendszertöltésnél, meg az ilyeneknél?

Köszi!

(#49572) Andie


Andie
őstag

Sziasztok!
Mennyi lehet egy 100 m2-es ház átlagos gázfogyasztása / nap (most januárban mondjuk) ?
Apám azt mondja, hogy 20-22 m3 megy el naponta. Ez nekem kib.ott soknak tünik. Szerintem valami bibi van a kazánnal. :F

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#49573) localhost válasza uszkart (#49571) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem. :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#49574) kételkedem válasza Andie (#49572) üzenetére


kételkedem
addikt

Pedig sajnos nagyjából annyi. Természetesen megnézetheted a kazánt, ártani nem fog neki.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#49575) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.
[link]

Ez az adott helyzet,van nekem egy 6 gigás és egy 500 megás szabad helyem.Azt a kettőt szeretném hozzá csatolni a D meghajtóhoz.Ez lehetséges?

(#49576) moha21 válasza HollyBoni (#49575) üzenetére


moha21
addikt

Lemez 0-át a lemez 1-hez akarod csatolni? :U Az C,E,F-hez tudod csatolni, a D-hez szerintem nem.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#49577) HollyBoni válasza moha21 (#49576) üzenetére


HollyBoni
veterán

Akkor az F-hez kéne.Abban tudsz segíteni hogyan csatoljam a szabad helyet?

(#49578) fastleslie válasza pincehely (#49568) üzenetére


fastleslie
senior tag

Nem is rossz ötlet! :D
Mindössze minimális kockázat van benne, mert ezek már 4-en nem lesznek összeválogatva... (nem hiába árulják a RAM-okat párban, hármasban...) :U

(#49579) moha21 válasza HollyBoni (#49577) üzenetére


moha21
addikt

Régen csináltam Particion Magic-el jelenleg nincs a gépemen a program. De link--->[link]

Ja és ments mindenféleképp!!!

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#49580) Andie válasza kételkedem (#49574) üzenetére


Andie
őstag

Az agyam eldobom. Én itt Budakalászon egy hasonló méretü házban 3-4 köbméter fogyasztok / nap. Namost vagy az én órám csal, vagy fateré. Ekkora nem lehet a különbség!
(jó, én este 18-22 között begyújtok a földszinten a kandallóban, de ez nem okozhat ekkora eltérést!)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#49581) fastleslie válasza HollyBoni (#49575) üzenetére


fastleslie
senior tag

Hát elég szarul néz ki! Én a helyedben mentenék, és a C-n kívül (amin gondolom a rendszer van és azt meg akarod menteni...) minden meghajtót megszüntetnék és újraosztanám. De ennyi erővel a legjobb, ha az EGÉSZET összemosod és egy új rendszertelepítésnél a számodra megfelelő felosztást megcsinálod, és a particiókon a fájlrendszert is létrehozod (később akkor nem is látja a rendszer, csak pl. a partition magic...), mindezt pl. az XP telepítővel minden gond nélkül.
Én már csináltam hasonlót, utólag megbántam, mert az amit leírtam gyorsabb és biztosabb lett volna! (+ újrahúzott egészséges rendszer...)
Ha meg van másik vinyód, az adatok megmentése nem is lehet akkora gond!
:K

[ Szerkesztve ]

(#49582) HollyBoni válasza fastleslie (#49581) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ez a nagy bibi,az adatokat nem tudom lementeni,már rég megcsináltam volna hogy az egészet újrahúzom.Most éppen linux-nak akarok partrícionálni azért kell ez.

(#49583) fastleslie válasza HollyBoni (#49582) üzenetére


fastleslie
senior tag

Akkor főleg ments! :Y

(#49584) luw2win


luw2win
őstag

Hali!
Sürgőssen kellene egy olyan program amivel videó alá zenét tudok vágni, ez egy .avi formátumú videó lenne, hang nélkül, és alá menne egy mp3 zene. Olyan progi kellene ami könnyen kezelhető, és ingyenes.
Movie Maker elrontja a minőségét. (vagy lehet én nem értek hozzá)

Köszönöm :R

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#49585) kételkedem válasza Andie (#49580) üzenetére


kételkedem
addikt

Én egy időben nézegettem, 1m3/ó volt a fogyasztás tartósan hideg napokon. Rengeteg tényező befolyásolja az elfogyasztott menniséget. Ház fekvése, szigetelése, a kazán hatásfoka, hány fok van a lakásban stb. A 3-4 m3 az nagyon kedvező!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#49586) VW


VW
aktív tag

Üdv Urak!

Segítséget kérnék az alábbi problémára,mert én nem tudok rájönni ,mi lehet a megoldás.
AMD AM2 Athon 64 5200+,Gigabyte MA69G-S3H,FSP 400PNF táp, Win7 64bit, alap bios,proc húzva 2913Mhz
Szeretnék használni 4x1Gb Kingmax DDR2 800Mhz ramot.
A gond,ha mind a négy ramot beteszem,az alábbi hibaüzenettel újraindul a gép.
kép
Ha csak három ramot teszek be,simán megy. A ramok és a slotok jók,mert kizárásos alapon felcserélgettem a sorrendeket,és nem változott semmi.
köszi az ötleteket. (talán az órajelet kéne alapra állítani?)

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#49587) HollyBoni válasza fastleslie (#49583) üzenetére


HollyBoni
veterán

Most azt akarom hogy ezeket az üres helyeket hozzácsatolom egy másik meghajtóhoz ahol van még helyem,onnan lecsípek 10 gigát és az megy linuxnak.

(#49588) HollyBoni válasza luw2win (#49584) üzenetére


HollyBoni
veterán

Hát én Sony Vegas-t használok,de nekem régen a movie maker nem rontotta le a minőséget.

(#49589) HollyBoni válasza VW (#49586) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nekem régen a Gigabyte lapomba nem tudtam betenni 4x1 giga ramot,csak 2x2-őt.Lehet nálad is ez a baj,de próbáld meg hogy minden húzást visszaveszel.

(#49590) elfelejtette válasza VW (#49586) üzenetére


elfelejtette
veterán

Hát talán nem lenne hülyeség először alapon megpróbálni...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#49591) Andie válasza kételkedem (#49585) üzenetére


Andie
őstag

Hát ez egyrészt megnyugtató (mármint hogy nem a kazán a szar), másrészt rémes, hogy majd 80ezer lesz a gázszámla most fateréknál... (nálunk meg 12)
Köszi az infókat!

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#49592) luw2win válasza HollyBoni (#49588) üzenetére


luw2win
őstag

Sony Vegas az nekem kissé bonyolult. az a renderelés a végén, meg nem egy kis program.

Valaki valami mást?

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#49593) Mappa


Mappa
addikt

Hali

Van egy P35 lapom van benne 2x 1Gb ram ....ha veszek bele 1x2Gb ramot mellé akkor azt gond nélkül menni kell ugye? ..tehát 2 darab + 1 darab lenne ..vagy lenne valami probléma vele

üdv.:Mappa

nem kötelező megadni

(#49594) kételkedem válasza Mappa (#49593) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem lesz gond, csak a dual chanel nem fog menni.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#49595) Mappa válasza kételkedem (#49594) üzenetére


Mappa
addikt

d c nem fog menni ? az jó vagy rossz? :U :B

nem kötelező megadni

(#49596) HollyBoni válasza luw2win (#49592) üzenetére


HollyBoni
veterán

A renderelésben semmi gond nincs!Az tökéletes.Movie makerben mikor a végén elmented biztos van valami hogy legjobb minőség.Arra menj!

(#49597) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Szevasztok!

Van egy kis gondom a worddel:

Némelyik listaelemnél rohadt nagy behúzást csinál a bullet után. Van amelyiknél ezt csinálja van amelyiknél nem. Hogyan lehet beállítani, hogy mindegyiknél ugyanakkora legyen?

(#49598) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hogyan lehet, egy 8Gbos pendriveot Ntfs-re formázni?

(#49599) luw2win válasza HollyBoni (#49596) üzenetére


luw2win
őstag

Igen ez tény, de wmv-be menti el, nekem meg avi-ba kellene, és az a baj hogy nicns kedvem letölteni ilyen konvertálós cuccot, egy programmal biztos meg lehet oldani az egészet, csak ugye nem tudok egyet se :)

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#49600) moha21 válasza luw2win (#49599) üzenetére


moha21
addikt

Parancsolj ez ingyenes és egyszerű, Virtual Dub:[link]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali kérdések órája Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.