Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali kérdések órája Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15201) domi007 válasza Xmodule (#15167) üzenetére


domi007
őstag

Az a baj, hogy kitömöríteni még lenne mivel (a debian szépen kitömöríti), de FAT/NTFS-re abszolút nem tudom kitenni, nincs olyan szoftver, ami kitenné, megpróbáltam.
De azért, nehogy itt legyen a megoldás, megpróbálom az általad ajánlottakkal.
Valahogy img-t kéne gyártani belőle.

Ami érdekes:
Most kinn van a pendriveon a cucc, és összesen annyi helyet foglal, amennyit mondott a készítője (kicsomagolva 6-700 mega, becsomagolva 250). Viszont, most behúztam a féjlokat egy Windowsos img készítőbe (ami elméletben segíthet, a neve PowerISO), és már vagy 4000MB-ot ír ki a kép méretére, és még olvassa befelé az adatokat.
Ez remélem, ha elkészítem az img-t, visszamegy az eredeti, 700mb-os méretre :F

poffsoft:
Már leformáztam mke2fs-sel, most már ext2-es ;)

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#15202) domi007 válasza domi007 (#15201) üzenetére


domi007
őstag

A Power ISO, mint kiderült, nem tud img-be menteni.
Viszont az UltraISO igen, azonban a kép mérete maradt az abnormális, 7985MB.
Ennyivel jobb az ext2?

Vagy király vagyok, mert feltaláltam, hogyan tegyek fel 8000mega anyagot egy 2 gigás pendrivera, úgy, hogy még marad is hely? :DDD Ez utóbbit kétlem.

Szóval, még mindig keresek valami normális IMG készítő progit!
Linuxon: a dd túl nagy képet csinált, ne is ajánljátok
Windowson: PowerISO és UltraISO kilőve.

Any other idea?

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#15203) #67688960 válasza domi007 (#15166) üzenetére


#67688960
törölt tag

A 7zip kezeli ezeket a tömörítési formákat.
Vagy Live linuxot használj, pl

(#15204) domi007 válasza #67688960 (#15203) üzenetére


domi007
őstag

Asszem nem olvastad végig, miről lenne szó... :U

Nem baj, várom a további ötleteket ;) !

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#15205) #67688960 válasza domi007 (#15204) üzenetére


#67688960
törölt tag

igen, utána nézem a végét :B és miért img?

[ Szerkesztve ]

(#15206) Sk8erPeter válasza Xmodule (#15167) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Az nem Ultimate, hanem: "Total Commander Ultima Prime". :P

domi007: Nem igazán értem, mi a problémád az UltraISO-val, nálam gond nélkül megcsinál bármilyen img-fájlt, és nem növeli a méretét egy cseppet sem... Főleg nem ennyivel... Nem hinném, hogy a programmal lenne gond, vagy legfeljebb nagyon egyedi a problémád.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#15207) Xmodule válasza Sk8erPeter (#15206) üzenetére


Xmodule
őstag

tod milyen fáradt voltam?ráadásul mandriva alól.nem volt kedvem googlezni:D de igy is megtalálja aki keresi szerintem.de kösz a javítást

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#15208) domi007


domi007
őstag

Nos tehát, mindenkinek:
A Windowsos progik biztosan nem működnek, és ez teljesen biztosan a FAT fájlrendszer okozza, mivel Linuxban és Windowsban is ugyanazokat a hibaüzeneteket kapom, egy részlet a WinRar error-logból:

! I:\256_titchy_linux\shiroikuma-universal-rootfs-20080507.tar.bz2: Nem nyitható meg \var\run\motd (etc\motd --> \var\run\motd)
! I:\256_titchy_linux\shiroikuma-universal-rootfs-20080507.tar.bz2: A szimbolikus hivatkozás hiányzó fájlra mutat
! I:\256_titchy_linux\shiroikuma-universal-rootfs-20080507.tar.bz2: Nem nyitható meg

Linuxon, ha FAT-ra akartam menteni, ugyanezt kapom.

UltraISO: nekem nincs vele semmilyen bajom, csak azt nem értem, hogy miért nem lehet 600 mega adatból, ami ext3-as fájlrendszerben van egy img fájlt csinálni, ami szintén 600 mega (vagy akörüli) méretű?

Esetleg vmi ghost program? Az talán segíthet?
Vagy talán mindent linux alatt kéne? Csak olyan progi, ami egy mappából készít img-t, nem igen van :F ?
A pendriveból sem tudtam linux alatt semmit alkotni (dd túl nagy fájlt csinál)

DOMy

IMG pedig azért kéne, mert nem szeretnék egy egész SD kártyát ext3-ra formázni csak ezért, viszont az img-ben lehetne bármilyen formátumban az adat.

Hoppá, most jutott eszembe, mi lenne, ha csinálnék 2 partíciót az SD-kártyán, és az ext3-on lenne a linuxos anyag, a másikra meg tenném a windows&filmek cumót?

Asszem ezt kipróbálom.

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#15209) #67688960 válasza domi007 (#15208) üzenetére


#67688960
törölt tag

Ha live rendszert nem jó? Akkor nem lenne fájlrendszer gond, és nem kell telepítened se, csak lassabb a betöltés.
Amúgy meg asszem X-CD-Roast.

(#15210) bnss


bnss
veterán

Használ valaki Thomson DCI62-es media boxot? Az érdekelne, hogy a merevlemezéről hogyan lehet kivarázsolni a rögzített video állományokat.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#15211) Kloden válasza domi007 (#15204) üzenetére


Kloden
senior tag

Magic ISO? Ez nálam akár egy mp3-ból is csinál egy 5 megás iso-t.

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#15212) Lengyi


Lengyi
aktív tag

Sziasztok. A problémám a következő: átállítottam a routeren és gépeken, hogy statikus, azaz állandó IP címük legyen, néha viszont nincs internet. Ilyenkor újra beállítom és már van is :F Szóval nem tudom mit csinálok rosszul, mert jó lenne ha nem "szakadna" meg, amikor kedve tartja.

u.i: a hálózatban 2 gép és egy router vesz részt. Dinamikus ip kiosztást viszont az átállítás óta nem veszi be, korlátozott a kapcsolatom, ha automatára teszem az ip kiosztást... :(

(#15213) LamerGyuri válasza Lengyi (#15212) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Fogadjunk,hogy SMC routered van... :U

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#15214) Jarod1


Jarod1
addikt

Van 1 Seltronic MP4 lejátszó,
firmware
2007 01-16
9.1.50.3705
act7513

Valami oknál fogva nem tölt se hálózatról se USB ről, amikor az USB-t rádugom akkor bekapcsol de a töltésjelző nem jelzi hogy töltené.
Tudja valaki mi lehet vele? találkozott valaki hasonló problémával?
[link]

(#15215) Lengyi válasza LamerGyuri (#15213) üzenetére


Lengyi
aktív tag

"Sajnos" nem :))

[ Szerkesztve ]

(#15216) morp válasza morp (#15193) üzenetére


morp
aktív tag

erre valaki?

(#15217) zsolesz010 válasza Sk8erPeter (#15200) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Szerintem nem próbálták, és ezt el is felejtettem mondani nekik.
Egyébként elpasszolták a megoldás lehetőségét a nyomdának, mert van elég más teendő is, így ezzel nem akartak tovább foglalkozni.
Kíváncsi vagyok, mi lesz belőle...

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#15218) tupacamaru válasza Lengyi (#15215) üzenetére


tupacamaru
veterán

Azért elárulhatnád hogy mégis milyen van, már ha nem titok.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15219) Cinege45


Cinege45
tag

Lenne egy kérdésem:
Ha alaplapot cserélek ujra kell-e telepitenem az operációs rendszert vagy 1az1-ben
használhatom a meglévő konfigurációt?
A választ köszönöm.

(#15220) zsolesz010 válasza Cinege45 (#15219) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Tedd újra.

Volt már olyan is nálam, hogy a notiban rendszervinyónak használt HDD-t dugtam asztali gép SATA portjára, mert gyorsan le kellett másolni mindent, de nem állítottam át a boot sorrendet, ami automatikus volt.
És bebootolt a gép a notis rendszeremmel :DDD Azonnal elkezdte az új hardverek telepítését :C
Na de, miután kilőttem a gépet, bootoltam a rendes asztali vinyóról, másoltam, amit kellett, visszaraktam a notiba. És azóta rendszeresen lefagy a gép :DDD

[ Szerkesztve ]

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#15221) [HUN]Dani válasza Cinege45 (#15219) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Teljes mértékben egyet értek zsolesz010-el! :)

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#15222) domi007 válasza Kloden (#15211) üzenetére


domi007
őstag

Nos, érdekes probléma merült fel:
Nem tudom rendesen megformázni az SD kártyát.
Amit próbálok:
cfdisk-kel létrehozok 2 partíciót: 1 FAT32-eset (7gb), és egy Linuxosat (1GB). Ezekután QTparteddel leformázom a partíciókat a megfelelő formátumra.
A fat32-es rendben is van, de a linuxosra mindig azt mondja, hogy unknown filesystem.
Próbáltam mindennel formázni (mkfs.ext2 stb..) de csak nem csinálja meg, emiatt fel se tudom mountolni.

Ez meg mi lehet?

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#15223) Xmodule válasza domi007 (#15222) üzenetére


Xmodule
őstag

én mindig ezzel partitcionálok ->Acronis Disk Director Suite

vagy linux live be terminal root cfdisk parancs. kicsit nehéz ha még nem használtad.bár nem tudom hogy ilyen kártyát is tud e.mivel fel kell valszek mountolni szerintem.bár ehhez annyira nem értek.de pl mikor osx et tettem fel akkor cfdisk el csinaltam AF particiot.es igy felment az osx.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#15224) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Sziasztok,

Egy kis help kéne. Olyan kábelt keresek, fordulatszámszabályzós venti 4 pin -es csatiját molexre alakítja. Lehet ilyet valahol kapni? :F

Don't Tread On Me

(#15225) raskolnikoff válasza MPowerPH (#15224) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Azt hiszem ezeket kerested.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#15226) MPowerPH válasza raskolnikoff (#15225) üzenetére


MPowerPH
félisten

Sajnos nem. :( Nekem kis 4 pinest( az újabb VGA -kon már ilyenek vannak ) kell Molex 4 pin -re alakítanom.
Olyan mint ez, csak a 3 kis tű helyére 4db kellene.

Tehát nekem 4 -->4 -es kell.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#15227) Sk8erPeter válasza zsolesz010 (#15217) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Én is, ha már így szóba került... ;)

Sk8erPeter

(#15228) raskolnikoff válasza MPowerPH (#15226) üzenetére


raskolnikoff
őstag

akkor én néztem félre...bocsi:D ilyeneket házakban szoktam látni, pl neekm az ammo-ban a beépített ventinek volt ilyenje, hogy 4pin vagy molex...és általában a 4pinen el se indult:D

még nézem a dolgot

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#15229) raskolnikoff válasza MPowerPH (#15226) üzenetére


raskolnikoff
őstag

ezaz: [link]

elég messze kell menni hozzájuk de sztem megéri. elég sok cuccuk van modding téren...

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#15230) MPowerPH válasza raskolnikoff (#15229) üzenetére


MPowerPH
félisten

Pontosan melyik az? Mert itt se találom. :(

Don't Tread On Me

(#15231) Sk8erPeter válasza MPowerPH (#15226) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

És ezt egyáltalán nem is tudod rákötni? Csak mert az áramellátáshoz két drót bőven elég egy ventinek... :P Mondjuk földelés se árt... :DDD

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#15232) virkir válasza MPowerPH (#15226) üzenetére


virkir
veterán

Olyant nem hiszem, hogy fogsz találni.
Meg minek is kéne az a 4. pin hiszen csak a fordulatszámszabályzás jelét adja.
Ha a venti tud menni PWM nélkül is akkor a sima 3 pinesre rá tudod dugni csak arra kell vigyázni, hogy melyik oldal felé kell eltolva lennie.
Tehát veszel egy olyan kábelt a közeledben, rádugod és öröm bódottág.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#15233) Sk8erPeter válasza virkir (#15232) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Miért kell annyira vigyázni? Olyan nagy gebaszt nem tud csinálni vele. Két eset lehetséges: 1. egyáltalán nem működik a venti 2. fordítva kap áramot. :DDD (Persze ez utóbbinak semmi értelme. :P)

Sk8erPeter

(#15234) virkir válasza Sk8erPeter (#15233) üzenetére


virkir
veterán

A második eset nem nincs a ventik egészségére jó hatással :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#15235) MPowerPH válasza Sk8erPeter (#15231) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az AC Extremen 3db venti van, azokat kellene tápolni. :(

Próbáltam rádugni a 3 pin -est, az van itthon. De nem olyan a kiosztása, max. holnap megpróbálom beerőltetni.
És azt honnan tudom meg, hogy melyik oldalra toljam be. Rák tudja melyik kábel felel a fszabályozásért... :W

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#15236) raskolnikoff válasza MPowerPH (#15235) üzenetére


raskolnikoff
őstag

sztem próbáld meg hogy felhívod őket. elég buherásak, sztem tudnak segíteni.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#15237) MPowerPH válasza raskolnikoff (#15236) üzenetére


MPowerPH
félisten

Majd holnap megpróbálom még én magam kicsit buherálni. Hátha sikerül kihoznom valamit, bár kételkedem. Itt a jó hűtő a VGA -ra, és nem tudom kihasználni, ez a legidegesítőbb. :W

Don't Tread On Me

(#15238) virkir válasza MPowerPH (#15235) üzenetére


virkir
veterán

Ez érdekes mert tudtommal a 4 pines PWM csatlakozó tűtávolsága megegyezik a 3 pines normállal, ezért lehet az alaplapon mind a kétféle ventit használni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#15239) LamerGyuri válasza Cinege45 (#15219) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Nem kell újratelepíteni:[link]
Én két hete cseréltem így alaplapot,működik a dolog. :K

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#15240) zsolesz010 válasza LamerGyuri (#15239) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Működik is, ahogy írtam, csak nem mindegy, hogyan :D

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#15241) LamerGyuri válasza zsolesz010 (#15240) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Nézd,nálam jó lett. :K
Cinege45 pedig próbálja ki,őnála is lehet jó utána.Ha mégsem jön neki össze,akkor így is-úgy is újra kell telepíteni... ;]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#15242) Kötelező


Kötelező
senior tag

üdv.

kb 4 hónapja kifogyott a patron a dx 4450-es nyomtatóban amibe ma vettem patronokat 4 szint eredeti EPSON-t. erre beleteszem őket és még mindig világit a piros led hogy kifogyott az összes patron. ujrainditottam még akkor is. megcsináltam a progival is a patron cserét, az meg kiirja hogy nem kompatibilisek a patronok... Ötlet?? 10K volt a 4 szin és nem akarom feleslegesen megvenni... :W

:(

(#15243) fastleslie válasza Kötelező (#15242) üzenetére


fastleslie
senior tag

Én is így jártam, és eladtam a nyomtatót! :W Pedig a megoldás egyszerű: a nyomtatóban van egy kis számláló, ami számolja a nyomtatást és a scanneleést, és ezt kell lennulláztatni. Ehhez van kis kütyü, amit rá kell csatlakoztatni a nyomtatóra és le kell futatni egy programot. Így utólag már én is tudom, nem kellett volna eladnom a nyomtatót dühömben (kidobás helyett), hanem csak elvinni egy Epson szervizbe! :((

(#15244) fastleslie


fastleslie
senior tag

Probléma: Adott egy MP4-es lejátszó, ami csak USB portról tölthető. Egy hosszabb útra szeretném elvinni, ahol nem biztos, hogy lesz szg. a közelben, de a lejátszó biztos töltésre fog szoruni. Hogyan lehetne feltölteni útközben? Az is sokat segítene, ha valaki megmondaná, az USB csati hol és milyen feszültséget ad ki (pl. töltésre vagy a scanner-nek)?

(#15245) Jarod1 válasza fastleslie (#15244) üzenetére


Jarod1
addikt

Vannak olyan Haloyati toltok aminek USB csatlakozasa van, vagy estleg laptop.

(#15246) MPowerPH válasza virkir (#15238) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen ám, csak ez nem alaplapi, hanem VGA -as venti.

Don't Tread On Me

(#15247) fastleslie válasza Jarod1 (#15245) üzenetére


fastleslie
senior tag

Kösz, találtam is a NET-en, csak azt nem tudom, lakóhelyem közelében lehet-e kapni? Utánanézek!

(#15248) sNiP3rFun


sNiP3rFun
tag

Sziasztok!

Tisztában vagyokvele, h ogynem ez a megfelelő toplick de a HIFI toplic-ba nemnagyon válaszolnak...

Van egy Samsung Hifim KB 4-5éves, 3CD fér bele meg kétkazetta, mp3at nemjáccik, két azt hiszem 75 wattos hangfal van hozzá, találtam rá vevőt mert nekem van másik 10000FT-ért elvinné szerintetek ez megérné?

(#15249) Sk8erPeter válasza fastleslie (#15247) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Mi az mp4-lejátszód típusa? Vagy legalább azt mondd meg, milyen USB-szabvány. Úgy tudnánk is segíteni! (az én mp4-emhez adtak alapból hálózati-USB-töltőt)

Sk8erPeter

(#15250) Des1gnR válasza sNiP3rFun (#15248) üzenetére


Des1gnR
őstag

Úristen milyen kérdés ez :W
Nézz szét hogy mennyibe fáj újan és nézd meg, hogy menniy használtan és az alapján állapísd meg :F

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali kérdések órája Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.