Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23301) Lompos48 válasza AndrisBoy (#23289) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Nézegesd meg ezt: [link]

(#23302) CSÜLKÖS


CSÜLKÖS
tag

woland_y2k és Lompos48!
Köszi a tegnapi segítséget. 5 karaktert sikerült visszafejteni.
A többi eszembe jutott és fel tudtam oldani a winrart.
(máskor meggondolom mit és hogyan kódolok)
Üdv. CSÜLKÖS.

Csumidázom a bundeldódat CSÜLKÖS.

(#23303) manoarc


manoarc
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek egér,usb port,vagy driver hiba lehet,hogy teljesen random módon a gép bekapcsolása és asztal betöltése után az egér nem mozog csak világít. Ha kihúzom és visszadugom, akkor megy rendesen.Van,hogy több napig minden ok és van,hogy már másnap megint nem jó.
Másik usb portban is ezt csinálta,driverből pedig a hozzá való van fenn a gyártó honlapjáról.
(Win 7 64bit és Genius 535 lézeres rágcsálóm van)

Ha vkinek van tippje ne tartsa magában thx :R

[ Szerkesztve ]

{。^◕‿◕^。}

(#23304) Gyufaaa válasza manoarc (#23303) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Szerintem az valami driver gond lesz. Próbáltad már, hogy egy másik portban csinálja e? :U

(#23305) Воланд válasza CSÜLKÖS (#23302) üzenetére


Воланд
titán

Nincs mit!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23306) manoarc válasza Gyufaaa (#23304) üzenetére


manoarc
senior tag

Csinálja, sőt még hubbal is.

{。^◕‿◕^。}

(#23307) Dermesztő válasza Воланд (#23300) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Köszönöm!

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#23308) hekkerman


hekkerman
tag

Csáó

Mi annak a hangszóró elrendezésnek a neve, aminél elöl van mélyközép vagy közép + magas, és oldalra néz a mély hangszóró?
Vagy ennek nincs is külön neve?

Nem somogyi-t vennék, isten ments, csak az elrendezés érdekel.

(#23309) Lompos48 válasza CSÜLKÖS (#23302) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Én megpróbálkoznék egy lottószelvénnyel. Ilyen májzlit! :Y :C

(#23310) gaabi


gaabi
tag

sziasztok. hotmail-es levelezőrendszert használok, kaptam egy levelet, és azt írja ki egy info ikon után, hogy " Az üzenet túl nagy az egészének a megjelenítéséhez. Csak az első 1023 KB méretű rész látható.". De nem látok semmit...:( Ilyen gémkapocs ikon nincs, hogy esetleg mellékletet küldtek volna nekem, és az túl nagy, szóval nem értem, mi lehet az a nagy dolog... Van valami ötletetek, mit kezdjek most? Köszi előre is!

(#23311) Torzo02


Torzo02
csendes tag

Sziasztok!

Lehet, hogy rossz helyen kérdezek. Web oldalhoz kellene forgalom számláló, statisztika megoldás. Az oldal html-ben íródott, persze ingyenes megoldások érdekelnek. Esetleg valamilyen linkelt szolgáltató is megfelelne, de a weboldalba beírt kód lenne a profi. Sajnos az egyszerű nyilvános kis számlálók nem játszanak.

Bárki segít, kösz. :U

(#23312) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Pesten hol van olyan hely, ahol ki lehet próbálni Razer egereket? (a forma miatt) Eddig nem nagyon találtam ilyet, csak elvétve volt 1-2db kiállítva :(

(#23313) Torzo02 válasza AndrisBoy (#23289) üzenetére


Torzo02
csendes tag

Adobe Illustrator nyomtatási beállításai között lehet ilyet megoldani. Gyakorlatilag, mint egy mozaik szétszedi a képet pl. A4-re és nyomtatás után össze lehet rakni a papírokat. (A4-nél nagyobb méretben). A szegély nélküli nyomtatást viszont a nyomtatónak kell tudnia.

(#23314) Probber válasza Torzo02 (#23311) üzenetére


Probber
őstag

Itt van néhány megoldás.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#23315) Воланд válasza BloodyEddie (#23312) üzenetére


Воланд
titán

Ha jól rémlik, akkor itt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23316) mrlt válasza Torzo02 (#23311) üzenetére


mrlt
tag

Google Analytics?

Go Pack Go!

(#23317) Imco válasza Torzo02 (#23311) üzenetére


Imco
őstag

A szolgáltatódtól is kérhetsz segítséget.
Nagyon sok helyen támogatják.

Szerintem...

Üdv! Imco

(#23318) Imco


Imco
őstag

Hi All!

ACPI\ASUS 010 drivert keresek! Van egy csomó féle-fajtám acpiból, de nem jók. Átböngésztem az asus supportot, de nem találok! :(
Eee pc s101h a modell.

Egy link felpörgetne! :)

Köszi!

Üdv! Imco

(#23319) Воланд válasza Imco (#23318) üzenetére


Воланд
titán

Oprendszer?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23320) Torzo02 válasza Probber (#23314) üzenetére


Torzo02
csendes tag

Köszi a válasz, nagyon sokat segített. :R

(#23321) TROG AIR válasza PhoenixK (#22973) üzenetére


TROG AIR
aktív tag

ment pü...

430 pozitív , 0 negatív....

(#23322) Imco válasza Воланд (#23319) üzenetére


Imco
őstag

W7

Üdv! Imco

(#23323) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. A segítségeteket szeretném kérni egy rejtélyes ügy megoldásában :) Van nékem egy 160GB-s öreg Seagate Barracuda winchesterem, a gond vele csak az, hogy rámásolni lehet, de visszafelé nem mindent, sokszor kiírja a rendszer, hogy a "File nem érhető el", lefuttattam pár hdd vizsgáló programot pl hd sentinel, de nem talált semmit. No ilyenkor mi is van?

(#23324) Imco válasza KaiotEch (#23323) üzenetére


Imco
őstag

Irás olvasás teszt! A sentinelben is van teljes önteszt.
A teljes írásteszttel óvatosan, mert ledarál mindent!

Szerintem...

Üdv! Imco

(#23325) Воланд válasza Imco (#23322) üzenetére


Воланд
titán

"Windows 7 actually detects more hardware directly after install than Windows XP does. All of the hardware detects normally except the ASUS ACPI driver. It will detect in Device Manager as an “Unknown Device”. The Device ID is ACPI\ASUS010. This device also controls the eee PC specific hotkeys. For example the ability to turn off the Bluetooth and WiFi radios from within windows.

The ACPI Drivers and other Drivers are available on the ASUS Support website. Select your eee PC from the list, then download the ACPI drivers from underneath the “ATK” category." forrás: [link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23326) betonfelhő válasza hekkerman (#23308) üzenetére


betonfelhő
tag

csak simán három utas nem? úgy láttam a magasabb minőségű 3 utas hangszoróknál oldalt van a woofer. hangtechnikai megfontolásokból.
de tévedhetek.

(#23327) AndrisBoy válasza CSÜLKÖS (#23298) üzenetére


AndrisBoy
aktív tag

Feltettem, de nem sikerült találni olyan opciót.

Tudnál segíteni, hogyan kell benne? ;)

•°o.OO.o°•

(#23328) AndrisBoy válasza Torzo02 (#23313) üzenetére


AndrisBoy
aktív tag

Nyomtató tudja (: Photo P50

Köszönöm, bepróbálom.

•°o.OO.o°•

(#23329) AndrisBoy válasza Lompos48 (#23301) üzenetére


AndrisBoy
aktív tag

Teccik ez a nyelv^^

Majd kibogarászok vmit.

•°o.OO.o°•

(#23330) Intel fan11


Intel fan11
őstag

ÜdV!Nem rég raktam fel a km playert film nézéshez!Azt vettem észre hogy eléggé pixeles a kép ezzel a lejátszóval, még sima media playerrel is jobb!Vmi kodekk kell a km playerhez vagy miért ilyen kép?

Battletag: hojszi#2983

(#23331) V.Stryker válasza Intel fan11 (#23330) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Vagy miért ragaszkodsz ahhoz a km playerhez? :U Használd inkább ezt.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#23332) Intel fan11 válasza V.Stryker (#23331) üzenetére


Intel fan11
őstag

Ez a media player classic jó:?

Battletag: hojszi#2983

(#23333) Воланд válasza Intel fan11 (#23332) üzenetére


Воланд
titán

Igen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23334) V.Stryker válasza Intel fan11 (#23332) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nyugi, a microsoft-hoz olyan sok köze nincs. Én sokat kipróbáltam, de szvsz ez vált be nekem a legjobban. Ha nem tetszik, akkor próbálkozz még a GOM Playerrel, VLC Player-el, ezek mind nagyon jók.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#23335) KaiotEch válasza Imco (#23324) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Köszönöm, igaz csak tryout-os szedtem le de már 160mb-nél damaged 2 pötty is. :R :W

Ez javítani nem tudja igaz?

[ Szerkesztve ]

(#23336) sbazsi


sbazsi
veterán

adott egy pana kamera.
hozzá a hd writer progi.
ez átmenti a gépre a filmeket. egy gondom van ezzel: nem a fájlkészítés dátuma lesz a létrehozás dátuma, hanem a másolás dátuma.
van erre valami megoldás, hogy ne így legyen?

régebben jó volt a hd wirter software. de most találtam mást. és azt szeretném, hogy átnevezem az m2ts fájlokat létrehozás dátuma szerintire. ami a kamerán van még, azzal ez nem gond, de ami már a vinyómon van, azt nem tudom hogy tudnám.
a programban még dátum szerint van, de ha lehet, nem szeretném egyesével átnevezgetni. :U

bármi ötlet? :F

(#23337) Satyricon


Satyricon
addikt

Üdv srácok

Az IBM Tinkpad R40-es laptopomnak a prockóját és a memóját szeretném húzni, mert baromi lassú szegényke, még így SP2-es XP-vel is... :F Az összes létező optimalizáló progit megcsináltam rajta, most már csak félig őrülök meg, ha betölt az xp és netezni akarok... Szóval azt szeretném kérdezni, hogy létezik-e olyan progi, amivel biztonságosan húz6ó a proci ill a memó? A memónak inkább csak feszt szeretnék adni. A biosba kerestem volna a tuning modot, de sehol nem bukkantam rá. :(

A konfig:1,4 Ghz proci, 256 Mb DDR 400-as memó(asszem)

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#23338) Probber válasza Satyricon (#23337) üzenetére


Probber
őstag

Igazából azzal érnéd el a legnagyobb gyorsulást, ha növelnéd a RAM méretét legalább a duplájára.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#23339) manoarc válasza Satyricon (#23337) üzenetére


manoarc
senior tag

Szia!

Szerintem ha újra húzod a rendszert és minden drivert felteszel a géphez,jobban jársz.
Időigényes, de hasznosabb.
Esetleg +256 RAM is segíthet. Ha sokáig szeretnéd még a gépet használni,megéri felbővíteni.

{。^◕‿◕^。}

(#23340) Peetry válasza Probber (#23338) üzenetére


Peetry
senior tag

így van. 256mb az xp-nek nagyon kevés. A rendszer megeszik simán 512-t ezért gondolom folyton swappel a vinyód, és azért lassú főleg. Ha teheted tegyél bele 1 GB-ot. Firefox is hamar megeszik 100-200mb-ot. Az már valószínűleg érezhető különbség lesz, de annyit nem is tudsz 512-re mindenkép bővíts. Lehet itt hardveraprón is találni olcsón ramokat.
Progiról nem nagyon tudok, hogy húzni lehetne vele, ha a bios nem támogatja akkor szerintem nem nagyon lehet. Meg notiknál annyira nem is túl jó tekintve hogy a hűtése akkorára van kalibrálva ami kell neki. Ha meghúzod akkor hamarabb túlmelegedhet. Bár az IBM-ben gondolom van még tartalék.

(#23341) Mr.Rain


Mr.Rain
senior tag

Sziasztok! Szeretnék egy jófajta gamer egeret vásárolni,viszont a nem túl drága kategóriából.

5000-6000 Ft-ra gondoltam.

Én eddig ezt néztem ki:[link]
Tudnátok valamit ti is ajánlani? Illetve mi a véleményetek a fenti egérkéről?

Az egeres topicban nem kaptam választ sajna.

"Nincs megállás"

(#23342) Peetry válasza Mr.Rain (#23341) üzenetére


Peetry
senior tag

szerintem 800 DPI fölötti vezetékes, usb-s egér, aminek esetleg tud >200 Hz frissítést tök mind1... én G3at használok... tökéletes.

(#23343) Воланд válasza Mr.Rain (#23341) üzenetére


Воланд
titán

Sokan mondják, hogy jó ez az egér.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23344) Satyricon válasza Probber (#23338) üzenetére


Satyricon
addikt

Probber, Manoarc: Ezt el is felejtettem írni: Azt tudom h memó bővítéssel le7ne gyorsítani a gépen, de... Az... 1. Nagyon nem éri meg venni bele(baromi drágák a laptop DDR ramok,amire most nincs felesleges 8000 ft-om :( )2. ez a laptop nagyon válogatós, nem éri be akármilyen DDR memóval... :((

Szóval... Egyelőre marad a proci/vga húzás, úgyhogy jól jönne, ha valaki adna olyan progit, amivel ezt meg lehet oldani. :U

Szerk.:Peetry:Igen, igazad van a hűtéssel kapcs.ban... Lehet megmurdelna a proci, vagy a memó... Úgyhogy marad a memó vásárlás... :O

Már csak azt kellene kitalálni, honnan tudom meg egy használt ddr ramról, hogy kompatibilis-e a laptopommal... :F Azért nem fogok az ország másik felébe elvonatozni, hogy kipróbáljam a memót... :N :F

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#23345) Воланд válasza Satyricon (#23344) üzenetére


Воланд
titán

Ha biosból nem tudod, akkor én nem próbálkoznék külső programmal. Különben sem hiszem, hogy számottevő gyorsulást elérnél, csak melegedne a gép a tuning miatt.

Szerk.: Support, laptopod topikja.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23346) Satyricon válasza Воланд (#23345) üzenetére


Satyricon
addikt

Oks, köszönöm a megerősítést!

Am memó tuninggal le7ne próbálkozni nem? Ha meghal akkor meghal... Úgy is kell venni bele másikat. Nem? :F Hátha elérnék vele annyi gyorsulást, hogy ne legyen bennem az a "halaggymá b+, mert mingyá' kettéfejellek!" érzés... :DDD

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#23347) Воланд válasza Satyricon (#23346) üzenetére


Воланд
titán

Egyrészt én nem tenném tönkre, főleg úgy, hogy te sem tudod, hogy milyen ram kell bele. Kinyírod, nem jó a ram amit veszel és ott lesz egy használhatatlan gép, másrészt pedig az alaplap is megdögölhet, azzal meg annyi a gépnek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23348) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Üdv!Haver venni akar monitort és nem tudja eldönteni hogy led vagy tft legyen!!Melyik a jobb?

Battletag: hojszi#2983

(#23349) Peetry válasza Satyricon (#23344) üzenetére


Peetry
senior tag

asztali lapoknál szokott lenni kompatibilitási lista a gyártó honlapján. Érdemes lehet keresgélni ebben az esetben is hátha van valami. Vagy a manualban hátha írnak róla valamit. Szerintem egy normális minőségű memóriával nem kéne problémáznia.

(#23350) Vicoo


Vicoo
senior tag

Hello!

EZ a processzor halott, ugye? A sarka miatt,gondolom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.