Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23851) Z86 válasza sbazsi (#23849) üzenetére


Z86
őstag

BIOS-ban van egy olyan beállítás hogy Wake up on USB vagy valami hasonló, azt kell kikapcsolni

(#23850) woland_y2k
Vezetékes egérrel nekem is csak kattintásra ébredt, de mikor vezeték nélkülire váltottam akkor is felkelt ha csak megmozdult.

[ Szerkesztve ]

(#23852) Mr.Rain válasza Воланд (#23848) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

És? Bántja a lelki világodat? Akkor ne hari,többet nem fordul elő.Tessék barátom,remélem így már tudsz aldni.

"Nincs megállás"

(#23853) oregcsóka


oregcsóka
őstag

Urak, az alábbi problémára tud valaki megoldást?

kep

Emiatt nem tudom megnyitni a "szolgáltatásokat", és nem működik (ezzel a hibajelzéssel) a scennerem szoftvere sem.

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#23854) Воланд válasza oregcsóka (#23853) üzenetére


Воланд
titán

Internet Explorerben kellene engedélyezni az ActiveX-vezérlőt.
Beállítások, biztonság (pontos helyét nem tudom).

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23855) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Daemon tools-al van egy kis gondom.
Kaphatnék segítséget?
Köszönöm!

(#23856) oregcsóka válasza Воланд (#23854) üzenetére


oregcsóka
őstag

Sajnos így sem megy.

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#23857) Vicoo


Vicoo
senior tag

Hello!

Hogyan lehet Excel táblából kb 1000 mail címet importálni Gmailbe, ha CSVként elmentve sem ismeri fel?

(#23858) dvd_R+


dvd_R+
őstag

sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy GA-965P-DS3 (rev. 3.3) alaplap mekkora procit kezel le max ? most egy E5200 pörög benne de szeretném egy nagyobbra váltani

a hivatalos honlapon a cpu support listnél találtam egy ilyet [link]

elvileg E7600ig F14 bios megy . viszont E8400stb procikkal is megy elvileg de ez van oda írva (Non official support) (Nem hivatalos támogatás) akkor most ez mit jelent ? :F

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#23859) PhoenixK válasza Vicoo (#23857) üzenetére


PhoenixK
őstag

Javaslok egy próbát itt: [link]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#23860) Torry


Torry
addikt

Sziasztok!
Nagy valószínűséggel ez a mocskos Thunderbird felülírta az inbox.msf fájlomat, így eltűnt az összes levél.
Vissza tudom valahogy állítani vagy b...hatom?

(#23861) csokad válasza Lenry (#23816) üzenetére


csokad
senior tag

És olyankor mit lehet tenni?

(#23862) Lenry válasza csokad (#23861) üzenetére


Lenry
félisten

semmit

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23863) Satyricon válasza Kezdő vagyok (#23844) üzenetére


Satyricon
addikt

Hali

Na kipróbáltam a progit, de nem talált semmit. :(

Lehet az a baja, hogy régebben jelszónak egy cd kulcsot adtam meg??? :Y Szal azért küldi el a leveleim után mindenkinek azt, hogy C: serial number ?? Am már köbö 3 hónapja megváltoztattam a jelszót másra, de az óta sem változott a probléma. Lehet végleg elcsesztem ezzel a citromail fiókommal? :F

Szerk.: Esetleg meg tudná valaki adni a citromail üzemeltetőinek a mailcímét, vagy bármilyen más elérhetőségét? Én nem találtam meg. :(

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#23864) Lenry válasza Satyricon (#23863) üzenetére


Lenry
félisten

a főoldal alján, Kapcsolat link

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23865) Satyricon válasza Lenry (#23864) üzenetére


Satyricon
addikt

Tegnap este én is néztem a főoldal alján, de nem találtam meg. :(( Ezek szerint Neked sikerült megtalálni! :D köszi szépen!

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#23866) sbazsi válasza Z86 (#23851) üzenetére


sbazsi
veterán

biosban nem találtam ilyet.
notiról van szó+vezetékes egér.
ami ügye azért gáz, mert ha elfelejtem kikapcsolni az egeret, akkor a táskában bekapcsolhat.

(#23867) fer


fer
őstag

Sziasztok! Tudja valaki mire való ez a kábel?

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#23868) Lenry válasza fer (#23867) üzenetére


Lenry
félisten

gondolom hogy soros egeret dughass PS/2-be (már ha a kerek az PS/2)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23869) fer válasza Lenry (#23868) üzenetére


fer
őstag

A kerek nem aljzat, hanem dugó, az egéren is dugó van, nem tudom, hogyan lehetne összedugni a kettőt!? Én inkább s-videóra tippelnék, de akkor miért van a másik végén soros port? :F

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#23870) Lenry válasza fer (#23869) üzenetére


Lenry
félisten

valóban. nos... akkor nem tudom

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23871) xKacsax válasza fer (#23867) üzenetére


xKacsax
aktív tag

Ez egy S-video / RGB konvertáló kábel, azért hogy S-video bemenetbe tudj dugni RGB-s monitort is.

Verba volant, scripta manent.

(#23872) Kiskutyák


Kiskutyák
aktív tag

Sziasztok!

Tudtok nekem segíteni? Nem nagyon találtam meg sehol, hogy hol tudnék piros pontot adni korrekt vevőnek, illetve eladónak???

Köszönöm

üdv :R :R :R :R :R :R :R

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat!A kis emberek mindig ezt teszik de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz."

(#23873) PhoenixK válasza Kiskutyák (#23872) üzenetére


PhoenixK
őstag

Itt: Kivel érdemes üzletelni topic... [változott az 1. hozzászólás!]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#23874) mrlt


mrlt
tag

A múltkor láttam az egyik user logout blogjában egy Hagymás Bab receptet, most meg meg akarnám csinálni de az úristennek nem találom sehol. Ha más is látta és emlékszik ki az író, az megoszthatná velem. Köszönöm!

(tudom hogy rengeteg hagymás bab recept van a neten, de én AZT akarom megcsinálni)

[ Szerkesztve ]

Go Pack Go!

(#23875) Lenry


Lenry
félisten

kaptam egy mailt az ATW.hu-tól, hogy mivel nincs a webtárhelyemen kezdőlap, így 1 hét múlva törlik azt.

hogyan hozok létre egy kezdőlapot? lehetőleg olyat, ami nem jó semmire, nem lehet vele semmit csinálni, de mégis kezdőlap, mert valójában az égvilágon semmi szükségem rá, de a webtárhelyen viszont elég sok fontos cuccom van (pontosabban fontos, hogy elérhető maradjon azon a linken, amin most is van)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23876) PhoenixK válasza Lenry (#23875) üzenetére


PhoenixK
őstag

Pl.: Word-ben írsz valamit és lemented html-ként. Ezután index.htm (vagy index.html) néven feltöltöd a tárhelyedre.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#23877) Lenry válasza PhoenixK (#23876) üzenetére


Lenry
félisten

megcsináltam. ennyi?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23878) dvd_R+


dvd_R+
őstag

valaki tudna segíteni ? [link]

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#23879) Lenry válasza dvd_R+ (#23858) üzenetére


Lenry
félisten

azt jelenti, hogy ha megy, akkor örülhetsz, de ha nem, akkor nem mehetsz sírni a Gigabyte-hoz

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23880) PhoenixK válasza Lenry (#23877) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ennyi! Nem tudom, az ATW-nek van-e bármi más kitétele, de tudtommal csak ennyi!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#23881) Z86 válasza dvd_R+ (#23878) üzenetére


Z86
őstag

Az intel hivatalosan nem támogatja a E8x00 CPU-kat a P965 lapokon. Vagyis nem garantálják a működést.

(#23882) Lenry válasza PhoenixK (#23880) üzenetére


Lenry
félisten

nagyszerű. köszi!

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23883) Spancer RE


Spancer RE
aktív tag

Hello!
Egy másik topikban már feltettem ezt a kérdést pár napja, de sajnos még nem kaptam választ, pedig esedékes lenne. :B
"Üdv!
Azt hiszem jó helyre írok, ha nem akkor bocsi.
Szóval a konkrét cél: a szomszéd szobában is tudjuk nézni a kábel TV-t. (UPC a TV+internet is, ezért írok ide)
A lakásba bejövő koax kábel először egy ilyen: [link] elosztóba jön.
Ebből megy az OUT ága a TV felé, a TAP ága a UPC modem felé. (A modem felé menő kábel egy részen meg is van toldva fél méter koax-al és ilyen: [link] dugóval van minden kábel szerelve. Ehhez a toldathoz szeretnék egy elosztót)
Kérdés: milyen elosztót kell vennem, hogy gubanc nélkül (jelveszteség a modemnél stb.) át tudjam vezetni a koax kábelt a másik szobába?"
Itt tud vki segíteni? :U

(#23884) Z86 válasza Spancer RE (#23883) üzenetére


Z86
őstag

A linkek lemaradtak :F

[ Szerkesztve ]

(#23885) Kezdő vagyok válasza Satyricon (#23863) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Szia!
Örülök neki,hogy nem talált semmit.

Szerintem az lesz,amit leírtál.
Milyen vírusirtót használsz?

(#23886) dvd_R+ válasza Z86 (#23881) üzenetére


dvd_R+
őstag

értem köszi a választ :R

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#23887) Male


Male
nagyúr

Lenne egy gyors kérdésem nekem is...

Valahogy meg lehet állapítani, hogy egy meghajtó betűjel melyik SATA csatin lévő vinyóhoz tartozik? Sajnos az nem jó, hogy a BIOS kiírja a típust SATA portonként, mert több egyforma is van... a Win7 Disk Management része meg ugyan sorszámoz, de annak semmi köze a SATA portok számához-sorrendjéhez :(

Firmwaret kell frissítenem két vinyón, de csak annyi szabad helyem van, hogy az egyiket lementsem, tehát két lépésben kell.... így meg kéne állapítanom elyik az a két vinyó, és hogy melyik melyik.
Nem szeretném szétdönteni teljesen a gépet (alul egy vinyó tömb van, és mindent ki kell szerelni, hogy hozzájuk férjek...szóval min 2 óra szerelés a vinyókat kivenni). Persze végig is próbálgathatom, de jópár vinyó van a gépben, így ez megintcsak sok idő.

(#23888) PhoenixK válasza Male (#23887) üzenetére


PhoenixK
őstag

Hirtelen ötlet: Sorozatszám alapján ki tudod válogatni, melyik lemez melyik! De a HDSentinel is segítségedre lehet...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#23889) Male válasza PhoenixK (#23888) üzenetére


Male
nagyúr

Hogyan jutok el ebből a betűjel - SATA port összekapcsolásra? (sajnos nem látni a vinyókon a feliratot, szóval a sorszám kevés)

Hm, közben támadt egy ötletem: Mivel úgyis AHCI-ben mennek, leválasztom azt a vinyón, amit frisíteni akarok... ha szerencsém van, akkor le is kapcsolja, aztán megfogom őket, és amelyik nem rezeg, az az... Na ha végeztem a mentéssel kipróbálom, de ha van jobb-biztosabb ötlet, akkor jöhet! (később is kellhet, és kisebb macera ha ezt egy program kiírja :) )

[ Szerkesztve ]

(#23890) mrlt válasza Male (#23887) üzenetére


mrlt
tag

Everest-el nem próbálkoztál?

Go Pack Go!

(#23891) Male válasza mrlt (#23890) üzenetére


Male
nagyúr

AIDA64 van fent, de úgyláttam nem mondja meg melyik vinyó melyik SATA porton van.
Hol találok ilyet benne?

(#23892) evita0119


evita0119
csendes tag

Sziasztok! segitségeteket szeretném kérni! Asus F5R notebook-om van.A beépitett kamera leállt és minden vele kapcsolatos dolog el is tünt a gépről.a vezérlőpultból is.Jelzett valami hibát de valószinü én nem figyeltem meg eléggé hogy mi is volt az.Most gondolom ujból le kell töltenem de nem tudom honnan!Válaszotokat előre is köszönöm!

(#23893) Z86 válasza evita0119 (#23892) üzenetére


Z86
őstag

[link] itt vannak hozzá driverek.
Bár az is elképzelhető, hogy maga a kamera ment tönkre :U

[ Szerkesztve ]

(#23894) Male válasza Z86 (#23893) üzenetére


Male
nagyúr

...hát igen, a kamerákat a win alapból felismeri, vagy legalább jelzi, hogy van ott valami ismeretlen kamera... Jóesetben csak a kábelével van baj.

(#23895) Gyufaaa válasza Male (#23889) üzenetére


Gyufaaa
veterán

AMD Over Drive-ot próbáltad? :U

(#23896) mrlt válasza Male (#23891) üzenetére


mrlt
tag

Nekem se ír ki olyasmit, de én gondoltam azért mert a gépemben (laptop) nincs több sata port csak egy, és azon van a vinyó. Csak azért kérdeztem hogy egy asztali gépen hátha mást ír ki a több sata port miatt.

Go Pack Go!

(#23897) Male válasza Gyufaaa (#23895) üzenetére


Male
nagyúr

Még nem.... van benne ilyen rész valahol? (A képeken nem látom)

mrlt: Megnéztem újra. Sajnos csak felsorolja a vinyókat, az nincs ott melyik hová van kötve.

[ Szerkesztve ]

(#23898) Gyufaaa válasza Male (#23897) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Van benne ilyen igen. Egy térképezést mutat minden hardverről, még azt is, hogy mi melyik hídhoz csatlakozik.

(#23899) adyh


adyh
tag

Sziasztok!

Mért van az, hogy a frissen összerakott gépnél a monitor ledje csak villog és nincs kép?
Ha kihúzom akkor NO SIGNAL. Tehát valami jelet csak kap..

"Az akaraterő megteremti az utat"

(#23900) gti16v


gti16v
őstag

sziasztok,nagyon szeretnék egy programot,amivel videón ki lehet montírozni részeket...
tipp??
köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.