Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23551) Воланд válasza #62853120 (#23546) üzenetére


Воланд
titán

Akkor az így nem igazán eredeti. Semmivel sem tudod bizonyítani az eredetiségét, ennyi erővel más gépén is ott lehet ugyan azzal a serialal. Ha nincs rajta a számlán, akkor nem is tudtál érte fizetni.

Persze lehet, hogy tévedek, én a helyedben felhívnám a boltot, hogy hol van a számla, vagy az eredetiséget igazoló matrica.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23552) Zull válasza Lenry (#23550) üzenetére


Zull
senior tag

Szuper, tényleg ez volt a gond!

Köszönöm a gyors válasz! :R

(#23553) Satyricon


Satyricon
addikt

Üdv mindenkinek!

Vásároltatok már pc alkatrészt a Hardverker-től? Én most vásárolnék tőlük először egy méregdrága pc cuccot, de félek attól, ha meghibásodna a cucc, akkor nem gariztatnák a cuccot... Hallottam már ilyen boltról, úgyhogy érdekelne azok véleménye, akinek már volt szerencséjük a bolthoz. :K

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#23554) Lenry válasza Smyth (#23549) üzenetére


Lenry
félisten

ebben a topikban kérdezd meg

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23555) Gyufaaa válasza Satyricon (#23553) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Én a VGA-mat anno tőlük vettem. Gariztatásról nem tudok sajna mondani róluk semmit, de az aprón keresd Lacc88 kollégát, ő szerintem képben van velük.

(#23556) ZeroCaptan válasza Satyricon (#23531) üzenetére


ZeroCaptan
tag

Nekem a GTA 3 tetszett nagyon, talán az egyik legtöbbet ezzel játszottam játékok közül. A Vice Cityvel kb 30 percet, az egész kinézete, város hangulata nem jött be. A San Andreas azért jobb volt mint a Vice City. :DDD

NHL, NBA, Soccer

(#23557) Satyricon válasza ZeroCaptan (#23556) üzenetére


Satyricon
addikt

Én pont fordítva vagyok vele... :DDD Amióta megjelent a Vice City majdnem minden héten játszom vele. Barom ijó játék, eszméletlen király hangulata van. :K Nekem a Number One! Csináltam is hozzá egy grafikai modot, ha érdekel, nézd meg:GTA Stunt City és a másik vidi, ahol kocsikázok(kissé bugos volt még:GTA Stunt City :U

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#23558) Satyricon válasza Gyufaaa (#23555) üzenetére


Satyricon
addikt

Nagyon köszi!

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#23559) Peetry válasza Satyricon (#23553) üzenetére


Peetry
senior tag

pont most gariztattam náluk wd külső vinyót. teljesen korrektek, és szerintem jó áruk van.

(#23560) Gyufaaa válasza Satyricon (#23558) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nincs mit! Sikerült elérned?

(#23561) Satyricon válasza Gyufaaa (#23560) üzenetére


Satyricon
addikt

Igen, sikerült, köszi!

Peetry Neked is! :R Így már azért cjobban megbízok bennük. :K

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#23562) Lenry


Lenry
félisten

mondjatok egy egész számot

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23563) Peetry válasza Lenry (#23562) üzenetére


Peetry
senior tag

0

(#23564) Lenry válasza Peetry (#23563) üzenetére


Lenry
félisten

páros. akkor megveszem a Dragon Age: Ultimate-et

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23565) Peetry válasza Lenry (#23564) üzenetére


Peetry
senior tag

van egy olyan érzésem, hogy páratlanra is ez lett volna a válasz:)

(#23566) Воланд válasza Lenry (#23564) üzenetére


Воланд
titán

Helyes. :K

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23567) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Sziasztok!

Vki meg tudja nekem mondani, h mitől van az, h 1 rövid ideig teljes sávszéllel tudok tölteni, utána leesik 1-2KB-ra, majd megint felkúszik maxra? Wifi-s router lett közbe iktatva, de kábellal csatlakozom. A válaszokat előre is köszi.

(#23568) Lenry válasza Zoli1222 (#23567) üzenetére


Lenry
félisten

torrent? mert az nekem is csinálta egy időben, aztán megjavult. máig nem tudom mi volt a nyűgje

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23569) Zoli1222 válasza Lenry (#23568) üzenetére


Zoli1222
őstag

Nem csak. Böngészésnél is belassul, leáll. És sajna játéknál is fennáll a dolog. A pingem nem magas egyáltalán, de laggolok, mint a sz.... :O
cFos is folyamatosan küldi az üzeneteket, h az adatcsomag nem ért célba...

A router konfigurálásnál mindent úgy csináltam, ahogy kellett.

(#23570) Lenry: hmm egyik lehetőség sem tűnik vmi jónak. A rouert ma vettem. Holnap megnézem router nélkül. Ha akkor is szar, akkor vagy a modem ezek szerint, vagy az invitel kaphatja be tövig. de jó!

[ Szerkesztve ]

(#23570) Lenry válasza Zoli1222 (#23569) üzenetére


Lenry
félisten

akkor vagy a router/modem a rossz, vagy a hálózati kapcsolat. előbbinél próbáld kiiktatni/kicserélni őket, utóbbinál lehet asztalt borogatni a netszolgáltatónál.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23571) mrlt


mrlt
tag

Hasonló problémám volt nekem is mint Zoli1222-nek egy tp-link 542G-vel, ha azzal neteztem akkor lassult ingadozott és a speedtest alig hozott 1megabitet a 4-ből (szintén invitel). Kölcsönkértem szomszédom teljesen ugyanolyan routerét gondoltam hátha az enyém rossz, de azzal is ugyanezt produkálta.
A problémát úgy oldottam meg hogy visszacsomagoltam a dobozába és vettem 8K ért egy új D-link DIR-300-at, amivel öröm és boldogság van. :)

Go Pack Go!

(#23572) kbalazsa válasza Zoli1222 (#23569) üzenetére


kbalazsa
senior tag

Nézz utána a router tűzfal logjában, hogy nincs -e tele SYN flood (vagy más egyéb flood) eseményekkel. Milyen torrent alkalmazást használsz? Próbálgasd úgy a net kapcsolatot, hogy teljesen bezárod a torrent alkalmazást.

Nekem is volt ilyen hibám (egy belkin router-rel), az utorrent átkonfigurálása megoldotta a gondot. Esetemben a router az utorrent kapcsolatfelépítését és hálózati forgalmát értelmezte mindenféle flood eseménynek, és valamit ügyködött is, mert ilyenkor állt le a net a hálózat többi gépén is (a flood események és a bedugulás időpontja mindig egybeesett, úgy szúrtam ki).

[ Szerkesztve ]

Az elvileg és a gyakorlatilag közt nincs különbség ... elvileg.

(#23573) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Realtek ALC889A-s chip-et rálehet venni valahogy, hogy ASIO-t használjon?

Véleményem szubjektív...

(#23574) hackeeeee válasza hackeeeee (#23573) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Asio4all-al próbálkoztam megint, de az nekem valahogy sehogy nem akar működni.

Véleményem szubjektív...

(#23575) Satyricon


Satyricon
addikt

Srácok

Tudnátok segíteni? Hogy hívják a Fiat Tipo-n azt az elemet, ami az első lökhárító alatt található? Az a műanyag rácsos akármi. :F

Szerk.: A kép-en látható alsó fehér rácsos érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#23576) mrlt válasza hackeeeee (#23574) üzenetére


mrlt
tag

Nemcsak az ASIO for All-t kell felrakni hanem a zene lejátszódhoz is kell egy plug-in hogy az ASIO kimenetet használja.
Winamphoz és Foobar2000-hez van, használtam is, működik.

(egy kis hasznos iromány)

[ Szerkesztve ]

Go Pack Go!

(#23577) mrlt válasza Satyricon (#23575) üzenetére


mrlt
tag

Ha közvetlen a rendszám alatti légbeömlő rácsra gondolsz, akkor az egybe van a lökhárítóval, szerintem külön nem is kapható. Itt egy kép UNIX.

(az autóra 1.6-os 95-ös évjáratként kerestem, mert nem írtad, de szerinem egyiknél sincs külön a rács.)

[ Szerkesztve ]

Go Pack Go!

(#23578) kételkedem válasza Satyricon (#23575) üzenetére


kételkedem
addikt

Mi szakáll lemeznek hívjuk. Lehet, hogy nem ez a pontos hivatalos neve, de szervizben, bontóban megértik, hogy mit akarsz!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#23579) zsolti1902


zsolti1902
tag

Hello.
Ha egy házventilátorra közvetlenül ráteszek még egy ventilátort, akkor a házhoz rögzített ventit nem zavarja be a második ventilátor? Nem lesz nagyobb a hangja vagy csökken a teljesítménye?

My VGA History: S3 TRIO 64 - 3DFX Vodoo - MX4000 - FX5700LE - 8400GS - 3850 256MB - 8800GT 512MB - 4850 1GB - 5850 1GB - 7870 2GB - R9 280 3GB - RX 480 8GB - GTX 1080 8GB - HD5450 512MB - HD5750 1GB - RTX 2080 SUPER 8GB

(#23580) toza válasza #65675776 (#23273) üzenetére


toza
senior tag

kossz. es mi a jobb 2 gb dualban vagy 3 teljessen egyforma ram csak ugy?vagy lehet dual es plusz 1 vajon?! (olvasgattam manualt csak nem ertem en ezt..:) kosz

szegyen a futas,de faraszto...

(#23581) mrlt válasza zsolti1902 (#23579) üzenetére


mrlt
tag

Szerintem nem tesz jót a ventiknek ha egymásra pakolod őket, valószínű a felső begyorsítaná majd az alsót, mivel rátolja a levegőt, de az meg nem bír majd annyit, és hangosabb is lesz. De az is lehet kiegyenlítik egymást, hogy amennyivel több levegőt ráfúj a felső, az alsó annyival többet szív el és akkor nincs gond, feltéve ha két ugyanolyan ventivel dolgozol.
A harmadik lehetőség meg az hogy én hülyeségeket beszélek. :DDD

Minek akarsz egyáltalán két ventit tenni egymásra?

Go Pack Go!

(#23582) Khelben


Khelben
nagyúr

Üdv!

Van egy alaplapom, rajta 3 audio kimenet: hdmi, optikai, analóg (jackdugók). Asrock 880G a lap.
Létezik arra megoldás, hogy a fenti 3 kimenet közül egyszerre legalább kettőn jöjjön ki a hang? Ugyanis kellene egy hangkimenet a tv-be és egy másik az erősítőbe, ami csak akkor szólna, ha bekapcsolom az erősítőt. De akárhogy szenvedek vele, a fentiek közül egyszerre csak az egyiken bírok hangot kicsikarni. A tv-m meg csak 2.0 hangot tud továbbítani az erősítő felé.

(#23583) Z86 válasza zsolti1902 (#23579) üzenetére


Z86
őstag

A hangja nagyobb lesz hiszen 2-en lesznek és a levegő is másképp fog áramolni. Ha két ventilátor eltérő fordulatszámú, illetve nem szinkronban pörög akkor meg pláne. Teljesítmény növekedés ettől nem hiszem, hogy várható.
Amúgy ennek szerintem nincs sok értelme, azt a ventit tedd inkább a ház másik oldalára.

(#23584) Z86 válasza Khelben (#23582) üzenetére


Z86
őstag

Esetleg valami ilyen vagy ez a fajta megoldás megfelelne?

[ Szerkesztve ]

(#23585) Norbi14


Norbi14
senior tag

Van egy Albacomp laptop, xp-t telepítettem újra rajta, de nem találok hozzá neten drivereket.
És pontos típusát se tudom, mert elmosódott, annyi olvasható Albacomp Activa Eco Mobil T**** 15.4WXGA/CM1 1.6Ghz/512MB

Everestel próbáltam megtudni milyen driverek kellenek hozzá, ott pl a videokarinál oda írányít VIA oldalára, de nem tudom pontosan melyiket kell letölteni, megpróbáltam sokat egy fel is települt de ugyanúgy szaggat kép pl neten görgetésnél.
VIA S3G Unicrhome Pro Integrated ennyit ír, ilyet meg nem találtam.
Másik fontos a hang driver lenne, egy feltelepült csak recseg vele nagyon.

Valami ötlet?

(#23586) mrlt válasza Khelben (#23582) üzenetére


mrlt
tag

A Windows keverőjével nem lehetséges egyszerre két kimenetet használni úgy tudom. De van ez a program www.indievolume.com/ amivel különböző programokhoz különböző kimenetet rendelhetsz hozzá, és elvileg, lehet egyszerre két kimeneten is, de annyira nem olvastam utána.

Go Pack Go!

(#23587) Lompos48 válasza Khelben (#23582) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Most a TV kimeneti jelet ad vagy bemenetit kap? Hány válogatható (kapcsolható) bemenete van az erősítőnek?

(#23588) Satyricon válasza mrlt (#23577) üzenetére


Satyricon
addikt

Hanemnak felakadt a kocsi eleje a kapukitámasztóba, és az egyik oldalon megadta magát ez a műanyag... Lehet szerzünk hozzá olcsóbban, ez az Unixes cucc baromi drága... :F

Azért köszi mrlt, és kételkedem a segítséget! :R

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#23589) mrlt válasza Norbi14 (#23585) üzenetére


mrlt
tag

Itt vannak Albacomp Driverek, szerintem a tiéd a hardverei alapján egy Traveller v4 lehet. Sok szerencsét :D

[ Szerkesztve ]

Go Pack Go!

(#23590) zsolti1902


zsolti1902
tag

Köszi mrlt és Z86 a válaszokat. :R
Még eddig nem valósítottam meg az ötletet, de szerintem már nem is fogom. :D

My VGA History: S3 TRIO 64 - 3DFX Vodoo - MX4000 - FX5700LE - 8400GS - 3850 256MB - 8800GT 512MB - 4850 1GB - 5850 1GB - 7870 2GB - R9 280 3GB - RX 480 8GB - GTX 1080 8GB - HD5450 512MB - HD5750 1GB - RTX 2080 SUPER 8GB

(#23591) Z86 válasza Norbi14 (#23585) üzenetére


Z86
őstag

Ezek alapján én ilyesmire tippelek, amiben VIA VN800 chipset van. Itt tudsz hozzá drivereket letölteni.

(#23592) Khelben válasza Lompos48 (#23587) üzenetére


Khelben
nagyúr

Namégegyszer :)

Van egy pc. Rá van kötve a tv-re (hdmi kép és hang) és az erősítőre (optikai hang). Szeretném a tv-n és az erősítőn is hallani a hangját, de a hangbeállításoknál win7 alatt csak egy eszköz lehet aktív, tehát vagy a tv-n hallom a hangot, vagy az erősítőn. Egyszerre a kettőn nem.

(#23593) Lompos48 válasza Khelben (#23592) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Így tiszta. Az egyszerű elosztó a megoldás amiből kettőt ajánlottak előttem. Egyetlen kimenetről viszek kétfelé jelet. Ha nem akarod az erősítőn hallgatni, akkor lekapcsolod azt. A kábel maradhat baj nélkül.

(#23594) Norbi14 válasza Z86 (#23591) üzenetére


Norbi14
senior tag

Innen ár szedtem le, és recseg vele a hang.

mrlt : próbálgatom őket, szedtem le egy audio drivert, de nem engedi telepíteni kiírja h frissítés mintha már lenne egy verzó fent, ha rámegyek nem csinál semmit, az eltávolítás opció pedig nem választható.

Videokártya driver megvan és jó is.

[ Szerkesztve ]

(#23595) Z86 válasza Khelben (#23592) üzenetére


Z86
őstag

Itt ugyan erről beszélgetnek, igaz angolul.

(#23596) hackeeeee válasza mrlt (#23576) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Próbáltam, foobar-ban nem láttam asio kimenetet sehol, hiába másoltam be dll-t.

Véleményem szubjektív...

(#23597) ooloo


ooloo
őstag

Üdv!

Kihajtható a maximális teljesítmény az Asus GeForce GTX 580 1536MB GDDR5 kártyából egy Intel Core i7 950 3.06GHz processzorral ?

A választ köszönöm !

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#23598) Khelben válasza Lompos48 (#23593) üzenetére


Khelben
nagyúr

A jack elosztó nem igazán viszi át az 5.1-es hangot...

(#23599) moha21 válasza Lompos48 (#23593) üzenetére


moha21
addikt

"Egyetlen kimenetről viszek kétfelé jelet. "

Ugyanazt a jelet viszi csak kettéosztva nem?

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#23600) Norbi14


Norbi14
senior tag

Sikerült! Működik a hang és video driver is.
Elvileg van a laptopon wifi, látom a ledeknél a jelet, hogy lehet bekapcsolni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.