Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23351) Satyricon válasza Воланд (#23347) üzenetére


Satyricon
addikt

Igazad van, akkor végleg lemondok róla. Első a biztonság! :K

Peetry: Utánanézeka memókompatibilitási listának, aztán meglátom, tudok-e szerezni hozzá memót. Köszi mindkettőtöknek! :C

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#23352) Lompos48 válasza Vicoo (#23350) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Nem biztos. Technológia kérdése, mivel a Si szeletet egy párszáz mikron vastagságú gyémánttárcsával szecskázzák fel tokozható négyszög alakú lapkákká. Emiatt van egy biztonsági sáv, ami mentén ez a vágás történik elég komoly mechanikai hatásoknak kitéve a "munkadarabot". Ha az a sarok lepattant kérdés, hogy nagyobb-e a mérete az említett sávnál vagy pattanáskor nem jelentek-e meg plusz halszálrepedések a struktúrában. Perverz kritikus szemmel nézve az sem kizárt, hogy a vágásnál történhetett a baj. Gondolom ki kellene próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#23353) brd


brd
nagyúr

Létezik olyan smtp-szolgáltató, akár fizetős (havi párszáz pénzért mondjuk). Aki engedi azt, hogy pl. akarki@freemail.hu feladóval küldhessek levelet, akarki2@yahoo.com címre úgy, hogy ne cserélje le a feladót a sajátjára? Pl. a gmail engedi bármilyen feladóval a küldést, de lecseréli a feladót a gmail-es fiók e-mailcímére (vagy ha ez valaki szerint nem így van, akkor kérem, árulja el, hol, mit kell beállítani a gmail felületén, mert alapesetben ez így működik). Aki nem érti pontosan a kérdést, kérdezzen nyugodtan, hogy megértse, de kérem, ne válaszoljon inkább, ha nem tud. ;)
A kérdés apropója, hogy a vodafone gusztustalan megoldása nem ilyen sajnos, még fizetősben is (mondjuk más már nincs is, ha jól tudom) csak vodás e-mailcímű feladóval hajlandó továbbküldeni a leveleket.

The only real valuable thing is intuition.

(#23354) Vicoo válasza Lompos48 (#23352) üzenetére


Vicoo
senior tag

Hát a gépbe rakva nem ad képet, és a BIOS sem jelez( mármint hangot sem ad) két különböző lapban sem. Azért is jttem ide, hogy azok akik sokkal többet láttak már megmondják, kuka vagy sem :)

(#23355) Satyricon válasza Intel fan11 (#23348) üzenetére


Satyricon
addikt

Hali

Szerintem led, mert az újabb technológia! Ha jól emlékszem, a Benq márkát dícsérték nagyon...

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#23356) Lompos48 válasza brd (#23353) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Gmail-ben: Settings > Accounts and Import > Send mail from another address

Ott teszi lehetővé, nézd át alaposan.

(#23357) Lompos48 válasza Vicoo (#23354) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Akkor valószínűleg KUKA.

(#23358) Huvi00


Huvi00
tag

Hali
Nem tudom pontosan ide tartozik-e de nagy szükségem lenne hogy valaki segítsen :S nem találtam ehhez a problémára megfelelő fórum témát
Problémám kövi:

Lenne a videó szerkesztő progi a Corel Videostudio x3 már jó rég használtam és most újból kellene leszedtem hivatalos webről és valami gebasz van telepítőjénél :S csináltam 1 képet :Ez lenne az bejön az ablak és itt el kéne tudni fogadni a szerződés feltételeket de nem jön be semmi :S Win 7 van régen működött :S
Valaki pls help

.

(#23359) bubuka71


bubuka71
aktív tag

Hali ! Az otthoni internetet osztanám meg , adsl. Switch-et vagy routert vegyek ?

(#23360) Lompos48 válasza bubuka71 (#23359) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Routert.

(#23361) bubuka71 válasza Lompos48 (#23360) üzenetére


bubuka71
aktív tag

Mi a kettő között a külömbség ?

(#23362) Peetry válasza bubuka71 (#23361) üzenetére


Peetry
senior tag

switch nem tud netet osztani, csak alhálókat kapcsol össze. router tud forgalomirányítani.

(#23363) bubuka71 válasza Lompos48 (#23360) üzenetére


bubuka71
aktív tag

Mi a kettő között a külömbség ?

(#23364) Intel fan11


Intel fan11
őstag

vki használ x-fire-t multizáshoz??Call of duty modern warfare 2-t hogy lehet elindítani benne?

Battletag: hojszi#2983

(#23365) bubuka71


bubuka71
aktív tag

3300 ft-ért tp 402 router megéri

(#23366) Peetry válasza bubuka71 (#23365) üzenetére


Peetry
senior tag

ha wifizni is akarsz (és itt gondolj a jövőre is) akkor nem, mivel vezetékes. Alapvetően linksys routerek jók, TP-link is még ajánlott kategória. Ha wifiset veszel, akkor linksyswrt54gl a bestbuy.

(#23367) bubuka71 válasza Peetry (#23366) üzenetére


bubuka71
aktív tag

Az a fajta milyen árban van ?

(#23368) Peetry válasza bubuka71 (#23367) üzenetére


Peetry
senior tag

(#23369) brd válasza Lompos48 (#23356) üzenetére


brd
nagyúr

Köszi'.

Eredmény, címzett oldalon: Joskapista [joskapista@gmail.com] on behalf of Joskapista [joskapista@yahoo.com].

Ennél olyanabbat, mint amit én szeretnék, el lehet érni, vagy ez a max.? Mert ez nem az.

The only real valuable thing is intuition.

(#23370) Lompos48 válasza brd (#23369) üzenetére


Lompos48
nagyúr

vagy ez a max.?

Nem tudom. Ha van ennél több, valaki majd jelzi biztosan. :)

(#23371) monyk


monyk
csendes tag

Halihó!
Gyors segítségre lenne szükségem.Laptopom tipusa m761s. Újraraktam a rendszert, nincs meg a gép telepítő cd-je és elakadtam. Azt sem tom milyen az alaplapom. Honnan lehet letölteni a telepítőt?

(#23372) monyk


monyk
csendes tag

ja albacomp m761s

(#23373) Huvi00 válasza monyk (#23372) üzenetére


Huvi00
tag

(#23374) XP NINJA


XP NINJA
őstag

megvan a black ops, nem eredeti és játszok, valamikor 60fps-em van, van amikor csask 10, és akadozik lowon, miért van? a gépem az adatlapomon, más játékokat sián visz fullon. most ez ilyen jó grafikájú? amúgy nem akkor amikor sokmiden történik egyszerre, vanamikor aqz ujratöltésbe beleakadozik, de az atombombázásba nem.. :O :Y :W

(#23375) Huvi00 válasza XP NINJA (#23374) üzenetére


Huvi00
tag

Sok embernek volt ilyen problémája akinek erdeti az kapott uptéteket hozzá és Inteles prociknak a dogát kijavították am meg ez 1 hiba black ops ba régen amikor megvettem nekem is akadt néha de updatékkal kijavították bár nem mindenkinek torrenten nézz utána updatéknek

Lista mien bug-okát javítottak ki

[ Szerkesztve ]

.

(#23376) XP NINJA válasza Huvi00 (#23375) üzenetére


XP NINJA
őstag

köszönöm a korrekt választ! :R

(#23377) Huvi00 válasza XP NINJA (#23376) üzenetére


Huvi00
tag

Nincs mit Nem rossz játék hát annyira nem ajánlanám senkinek inkább Battlefield 3 kéne megvárni :C

.

(#23378) Воланд válasza Intel fan11 (#23364) üzenetére


Воланд
titán

Ezt már megbeszéltük.
MW2 multi csak a játékon belül indítható el.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23379) XP NINJA válasza Huvi00 (#23377) üzenetére


XP NINJA
őstag

az biztos jó lesz :)

(#23380) Intel fan11 válasza Воланд (#23378) üzenetére


Intel fan11
őstag

DE találtam vmi alterxfire patchet ami álltal a telepített játékok listában szerepel, de viszont szerver listában nem jelenít meg semmit!!MIért?

Battletag: hojszi#2983

(#23381) Воланд válasza Intel fan11 (#23380) üzenetére


Воланд
titán

Mert nincs dedikált szerver azért. Elindítod a játékot, iw.netre csatlakozol és az keres neked megfelelő szervert.

Az ilyen-olyan hack-eket meg hanyagoljuk itt.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23382) Intel fan11 válasza Воланд (#23381) üzenetére


Intel fan11
őstag

így már értem

Battletag: hojszi#2983

(#23383) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Hali!

Most akarok rakni egy Ubuntut és egy Windows 7-et két külön vinyóra.Hogy tudnám megcsinálni azt,hogy legyen ilyen választó rendszerválasztó "menüm" indításnál ahol lehet választani a két rendszer közül?

(#23384) monyk válasza Huvi00 (#23373) üzenetére


monyk
csendes tag

csak az a gond, hogy ez fizetős

(#23385) újoncrs


újoncrs
csendes tag

Üdv!
Nem tudjátok mennyi ideig tart egy 1.5 terrás vinyó formázása ? mert már reggel 9 óta csinálja és még minimum egy óra kell neki.Olyan sok neki az adat vagy miért??

(#23386) Intel fan11 válasza újoncrs (#23385) üzenetére


Intel fan11
őstag

Én nem tudom mit csinálsz, de pl én win 7 telepítővel formáztam az én 1,5 terrás vinyóm az 2 pillanat volt!!!!

Battletag: hojszi#2983

(#23387) agemate


agemate
addikt

Üdv, kicsit off kérdés, de fontos a mielőbb válasz :)

AC Freezer 64 PWM mennyire jó megoldás egy C3 steppinges Phenom II 955-höz alapórajelen és alapfeszen? Apróban találtam jó áron és lecsapnék rá, ha nem hangosodna fel a hűtő terheléskor :) Egyáltalán jobb ez a cooler, mint a gyári?

(#23388) moha21 válasza Intel fan11 (#23386) üzenetére


moha21
addikt

Valószínű, mert te gyors formáztad.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#23389) újoncrs válasza Intel fan11 (#23386) üzenetére


újoncrs
csendes tag

XP-n bellül formázom de még ott se kéne eddig tartania nem?

(#23390) #65675776 válasza XP NINJA (#23374) üzenetére


#65675776
törölt tag

Warezhez nem jár support. Keresd fel azt, akitől letöltötted.

(#23391) Intel fan11 válasza újoncrs (#23389) üzenetére


Intel fan11
őstag

Próbáld ki ezt a progit!

EASEUS.Partition.Master

Én ezt használom naon meg vok vele elégedve

Battletag: hojszi#2983

(#23392) agemate válasza agemate (#23387) üzenetére


agemate
addikt

Vagy Freezer 7 pro rev 2. Melyik a jobb választás?

(#23393) Lenry válasza Intel fan11 (#23391) üzenetére


Lenry
félisten

vagy simán pipálja be az XP formázójában, hogy gyorsformázás.

egyébként meg a tera, mint prefixum 1 r-rel írandó, a terra földet jelent

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23394) újoncrs válasza Intel fan11 (#23391) üzenetére


újoncrs
csendes tag

Köszönöm kipróbálom :R

(#23395) Huvi00


Huvi00
tag

Valaki tudna segíteni a corel videostúdióba ?

.

(#23396) Z86 válasza Huvi00 (#23395) üzenetére


Z86
őstag

Talán itt hozzá tudnak szólni :U

(#23397) Huvi00 válasza Z86 (#23396) üzenetére


Huvi00
tag

csak az Draw és nem videostúdió :U
de azé meg próbálom.

.

(#23398) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Sziasztok!

Kétes eredetű weboldalak nézegetése közben elkapott valamit a gépem. A Chrome befagyott, utana pedig "user nem azonosithato" hibauzenetet kaptam. Nod nem talalt semmit, a Spybot viszont vagy 8fele kemprogramot talalt es le is torolte, mar a Chrome is megy rendesen. Mit tegyek, mivel ellenorizzek még? Biztonsagban vannak az adataim, vagy valtsak jelszot mindenhol? (tudom, ovatosnak kell lenni, de mar keso :/)

(#23399) misirulez


misirulez
senior tag

Sziasztok!

Szomszéd gépével a következő a probléma, nem tudom hogyan lehetne segíteni.

Outlook Expressben van két felhasználó az egyik tud csinálni mindent, a másik is kivéve ha levelekhez csatolmányt szeretne küldeni ugyanis ilyenkor betölti a csatolmányt de elküldéskor feldob egy ablakot, hogy a levél elküldése sikertelen kattintson a részletek gombra (nincs is olyan gomb, hogy részletek)

Mitől lehet ez?

Üdv,
Misi

(#23400) Z86 válasza BloodyEddie (#23398) üzenetére


Z86
őstag

Ezeket tedd fel: Malwarebyte’s Antimalware, SuperAntiSpyware illetve itt mindig vannak segítőkész emberek (nekem is segítettek kb. 3 hónapja)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.