Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8851) FefeeX


FefeeX
veterán

Még nem hívtak az iponból, remélem azért még ma megjön az Accelero S1... Állítólag passzívan 75 fok körül elviszi a 4850-et... :) Azért ráteszem kötegelővel a 12cm-st :) Tévé mellett annyira nem hallani a gépet, mert lenn a földön, node eddig fullcsendben sem nagyon volt semmi zaja... Így már zavaró este 10 után...

(#8852) #19617792 válasza FefeeX (#8851) üzenetére


#19617792
törölt tag

Azért kapjon szellőzést, mert ha a GPU nem is, de a VRM igencsak melegedhet. Alacsony fordulatszámon járatott 12 cm-es venti bőven jó.

(#8853) No-kia válasza FefeeX (#8850) üzenetére


No-kia
őstag

firstpage-et letöltöttem eddig tetszik, jó hoyg nem kell minden új ellenőrzésnél nyitogatni a mozillát meg ilyenek, mert látom rögtön a változtatást

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8854) WesTM válasza FefeeX (#8848) üzenetére


WesTM
senior tag

:R :R :R Mindenképpen ha oda kerülök. Ezt nem lenne jó kihagyni!

Tegnap éjjel sikeresen elolvasztott. Felébresztett 1 órakkor... Aztán beszélgettünk, és kérdezte miért nem találkoztam vele a héten...Mondom itt a péntek majd ma... ;]
Meg beszámolt arról hogy hiányzotam neki még a balatonon volt. MONDOM :Y Kisoké!

Vigyorogva feküdtem le aludni. :B Tud még újat mutatni ez a csajszi. :DDD

(#8855) FefeeX válasza #19617792 (#8852) üzenetére


FefeeX
veterán

VRM-en előtte is csak a borda volt, mint a tieden is, nem fúj rá a venti, a 12cm házhűtők meg amúgy is dolgoznak, minden esetre - egyelőre - nem merem passzívan bepróbálni :)

(#8856) FefeeX


FefeeX
veterán

Kéne egy visszajelzés, hogy a playlistemet is kirakja-e, vagy csak egy számot tudok másnak linkelni. Csak mert összehoztam egy kora-90'es disco hit playlistet :)

(#8857) WesTM válasza FefeeX (#8856) üzenetére


WesTM
senior tag

Nálam kirakta. :R

HÚ ha faterom hallaná ezeket a számokat! :) Discozott anno, most is imádja az ilyeneket. Mikor bepörög napokig retro discot hallgathatok. ;] :D Az a durva mikor a bakelit gyűjteményt előveszi aztán hagy szóljon. :D

[ Szerkesztve ]

(#8858) FefeeX válasza WesTM (#8857) üzenetére


FefeeX
veterán

Kösz, nah akkor remélem ZK értékelni fogja... :C

(#8859) No-kia válasza FefeeX (#8858) üzenetére


No-kia
őstag

én is értékelem :DDD most retro hangulatom van, de lecsapnék erre, csak kell pénz a tovább tanulásra :(

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8860) WesTM válasza No-kia (#8859) üzenetére


WesTM
senior tag

Sok ám az a 220.000km. :(-nagyon sok.

[ Szerkesztve ]

(#8861) #19617792 válasza FefeeX (#8856) üzenetére


#19617792
törölt tag

Kirakta és megy szépen. :)

(#8862) No-kia válasza WesTM (#8860) üzenetére


No-kia
őstag

attóól függ hogy van használva... erről az oktatóm renault 19-e jut az eszembe 270000km, és ha visszapörgetnénk 50000-reakkor sem tünne föl senkinek hogy visszalett tekerve úgymegvan kímélve az egész autó, és a kuplung bowden cserélésen kívül más baja nem szokott lenni, és azért tanuló kocsi , tehát kap hideget meleget

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8863) FefeeX válasza No-kia (#8859) üzenetére


FefeeX
veterán

Én erre csapnék le, ha:
- lenne hova tenni és nem az utcán kéne tárolni
- lenne 5-6 millám a felújításra
- lenne 1-2 évem, szintén a felújításra

Meg még pár apróság...

Na de ilyennel tuti megnéznek, főleg ha mondjuk ilyennel mész bulizni :)

[ Szerkesztve ]

(#8864) FefeeX válasza No-kia (#8862) üzenetére


FefeeX
veterán

Azért 300 körül az a motor már esélyes félmilliós hibákat generálni, ha nem áll meg véglegesen...

(#8865) No-kia válasza FefeeX (#8864) üzenetére


No-kia
őstag

"Múltkor a honda szervízben megkérdeztem, melyik a legrégebbi honda, amit szervizelnek (km-re ), és egy 92-es civic volt az, 460000-km-el"

már csak aza kérdés hogy mit csinálnak rajta, de ha csak olajcserét akkor nem rossz :Y :C :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8866) FefeeX válasza No-kia (#8865) üzenetére


FefeeX
veterán

Hát tudod, persze, van olyan ami kibír ennyit meg ennyit, de már rég nem az átlagos dolgokról beszélünk, van olyan ember aki él 113 évet, de a többség 70-80évesen meghal...

(#8867) FefeeX


FefeeX
veterán

SG-n meg megy a nagy transformers-gyalázás, a cikkben kezdődik, aztán folytatódik a hsz-ekben...

(#8868) No-kia válasza FefeeX (#8867) üzenetére


No-kia
őstag

rihadjanak meg :((( igen , kicsit gyerekes volt a film, de számomra(és akikkel beszéltem miután megnézték) élvezetess film volt, mindenki mondta hoyg várja a 3. részt, én is, arra való hogy pattogatott kukoricával beüljek és legyen eg yjó estém, nekem megvolt :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8869) FefeeX válasza No-kia (#8868) üzenetére


FefeeX
veterán

Jah, valóban nem a maghasadás fizikája, de ezt nem is azért csinálják... Sok gyík van, akik lehúznak mindent, ami nekik nem tetszik (vagy egyáltalán anélkül hogy látták volna...)
A poénok meg a CGI miatt nálam über a film. Élvezetes. Szerintem

(#8870) #19617792 válasza FefeeX (#8867) üzenetére


#19617792
törölt tag

No comment. :( Lefogadom anélkül húzzák le a filmet, hogy látták volna...

(#8871) FefeeX


FefeeX
veterán

Valaki stratégiázik is?
Esetleg total annihilation, starcraft, CnC akárhány, supreme commander?
Hétvégén talán egész jól rá is érnék. Vagy UT3-ra...

Egyébként lesz Supreme Commander 2... [link]

Jut eszembe ma este lenyúlom húgom monitorját (is) és két moncsin fogok Supreme Commanderezni... :) Van egy 19"es CRT még a sarokban is, de az túl nehéz, meg az asztalra nem férne az ASUS mellé :)

(#8872) FefeeX


FefeeX
veterán

Basszus kell vennem egy boxot... Tekken 6 jön idén...

(#8873) No-kia válasza FefeeX (#8871) üzenetére


No-kia
őstag

én fps-t toltam volna 2 monitoron, de 3 kell hozzá, mert em látni semmit, autósok dettó :(

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8874) FefeeX válasza No-kia (#8873) üzenetére


FefeeX
veterán

Azokhoz jah, és ahhoz meg már 2 VGA is kell... Supreme Commander viszont alapból úgy megy, hogy 2 monitort támogat, az egyik lesz a "minimap" a másik meg a főképernyő. Gyakorlatilag programból adódóan külön vezérelhető - látod a bázisod miközben támadsz stb... :)

Matroxnak van jó 3 monitoros támogatása... Meg lehet adni a monitorok dőlésszögét és úgy egyensúlyozza ki a képet...

De ez se kutya

[ Szerkesztve ]

(#8875) No-kia válasza FefeeX (#8874) üzenetére


No-kia
őstag

miért kell 2 Vga? különböző kimenetekről nem lehet adni jelet a monitornak?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8876) FefeeX válasza No-kia (#8875) üzenetére


FefeeX
veterán

A harmadik moncsinak S-Videoval adnál jelet? :P
A VGA-kon általában 3 kimenet van DE ebből 1 svideo. Van néhány kivétel, de többnyire így van. Emellett úgy tudom hogy az ati kártyák csak 2 kimenetet tudnak kezelni egyszerre, így az svideoval sem menne. Matrox, ha egykártyás kell...

(#8877) No-kia válasza FefeeX (#8876) üzenetére


No-kia
őstag

khmkhm...hdmi? :U (bár ettől függetlenül nem tudom kezeli a 3 kimenetet egyszerre, de az svideo megse fordult a fejemben :N

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8878) nixx-21


nixx-21
senior tag

lehet azt ugyis hogy mondod viszont ahhoz vagy HDMI-s moncsi kell vagy HDMI->DVI átalakító...

ez a legjobb mert ebben már erő is van a 3 moncsis felbontáshoz
:DDD

mellesleg én is toltam 2 monitorral és szvsz megszokható a célzás.... :K

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#8879) No-kia válasza nixx-21 (#8878) üzenetére


No-kia
őstag

ööö 3db hdmi-is 26"-os HDtv gondolom megfelel a célnak :))

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8880) #19617792 válasza No-kia (#8879) üzenetére


#19617792
törölt tag

Akkor már inkább 3db 50"-os plazmatv. ;]

(#8881) FefeeX válasza No-kia (#8879) üzenetére


FefeeX
veterán

Ilyen cuccod van otthon? Csak mert ha még nincs, gondold meg inkább a 3 37"os FullHD tévét... De egyébként pont ezt akartam mondani amit nixx is mondott, az ATi vga magonként engedélyez 2 monitor meghajtást, szóval X2-es kari kell vagy CF... :)

Earl: az 50"-es már túl nagy... :)

Jó lenne plazmám középen, csak mellé kicsik lennének a 19es moncsik :) - mint a vodkafonos reklámban a nagyvasaló mellett a pici kb...

[ Szerkesztve ]

(#8882) nixx-21 válasza FefeeX (#8881) üzenetére


nixx-21
senior tag

nem hiszem h csak 2 monitor meghajtást engedélyeznek....különben miért raknának rá 3 portot....jojo tudom h kompatibilisebb legyen de ha már rajta van akkor már használhassam mindet egyszerre(nekem 4670-en is 3 csait van D-sub,DVI,HDMI)

mellesleg ja van a Matrox-nak VGA-jel-elosztója de ennyiből már egy egész pofás moncsi is kijön..

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#8883) FefeeX


FefeeX
veterán

majdnem leestem a székről, már a címénél :) [link]

(#8884) No-kia válasza FefeeX (#8881) üzenetére


No-kia
őstag

nálam csak egy része van, de ha lanozunk akkor összedobjuk amink van és akk az odab@sz :DDD am havernak akinek az a 4870-e van CF-es a lapja, szval legrosszabb esetben összedobjuk a 3870-em és haverom 3850-ét , leveszünk a grafikából és akk a grid is megy szépen, meg a dirt is, nah meg a cod :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8885) FefeeX válasza nixx-21 (#8882) üzenetére


FefeeX
veterán

Én mintha valahol olvastam volna, mikor a matroxnak megjelent a háromfejes támogatása, hogy egyedi, mert 1gpu sosem támogatott 2nél több kijelzőt... De egyébként szerintem elég megnézned a Catalyst-et is...

(#8886) nixx-21 válasza FefeeX (#8885) üzenetére


nixx-21
senior tag

nézem én nézem de valahogy mégsem azt látom amit mondasz

X1400 tuti h nem 2 GPU-s termék mégis 4 monitor van rajta :K (de 3 darab biztos)
(neten találtam:D)
habár most nézem van ott egy kis crossfire fülecske :D meg kell kérdezni Abu-t :K(írok is neki egy privit)

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#8887) FefeeX válasza nixx-21 (#8886) üzenetére


FefeeX
veterán

Szerintem ez két VGA, ugyanis érdekesmód 1 VGA-val csak két lehetőséget jelez ki a kataliszt... De mindjárt utánajárok...

(#8888) nixx-21 válasza FefeeX (#8887) üzenetére


nixx-21
senior tag

em nagyon kell utánna járni Abu mindjárt megmondja a frankót a privátomra írt válaszban :K :C

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#8889) FefeeX válasza nixx-21 (#8888) üzenetére


FefeeX
veterán

Akkor addig köthetünk fogadásokat :) Két gombóc fagyi, hogy egy GPU csak 2 displayt visz el :)

(#8890) nixx-21 válasza FefeeX (#8889) üzenetére


nixx-21
senior tag

uriember biztosra nem fogad :P

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#8891) Bluegene


Bluegene
addikt

nah ki jön csézni?

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#8892) FefeeX válasza nixx-21 (#8890) üzenetére


FefeeX
veterán

A lényeg az, hogy ez még csöppet sem 100%, sztem se nálam se nálad... :P

(#8893) FefeeX válasza Bluegene (#8891) üzenetére


FefeeX
veterán

Inkább valami mást? strategy, grid vagy UT? :)

(#8894) Bluegene


Bluegene
addikt

server neve: RADIOACTIVE #2

CS italy a map

az én nevem: Bundas22

valaki? egyedül vagyok, keressetek reám

feefex: nincs más a gépemen

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#8895) Bluegene válasza Bluegene (#8894) üzenetére


Bluegene
addikt

najó látom nem jöttök, meg kell beszélni h mondjuk vasárnap délután 2 és jönni, mert így nem olvassa el senki, CS mindenkinek megvan

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#8896) nixx-21 válasza Bluegene (#8895) üzenetére


nixx-21
senior tag

pont most indultam keresni.... :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#8897) FefeeX


FefeeX
veterán

Megjött az Accelero, de ma már nincs kedvem ezzel szarozni, majd holnap :)

(#8898) WesTM


WesTM
senior tag

Most néztem meg a Másnaposak (The Hangover) című filmet. Srácok tegyétek kötelezővé magatoknak. Végig visítottam az egész filmet. :DD :DD :DD Rég láttam már ekkora állat király filmet. :D

Kiírtam a család részére este ők is megnézik. Szerintem a garantált a siker. ;] :C

[ Szerkesztve ]

(#8899) No-kia válasza WesTM (#8898) üzenetére


No-kia
őstag

itt van nekem is előbb átikötöttem a gépet a tv-re, de aztán meggondoltam magam, lehet akkor tényleg megnézem még ma

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8900) WesTM válasza No-kia (#8899) üzenetére


WesTM
senior tag

Nézd meg garantáltan nem bánod meg. :D Ebből klasszikus lesz. :DD

Most még megnézem a harcosok klubbját aztán jön asszony. ;] :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.