Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9551) FefeeX


FefeeX
veterán

Halott a fórum, vagy mi a fene van? Mindenki strandol? :)

(#9552) #19617792 válasza FefeeX (#9551) üzenetére


#19617792
törölt tag

Lógatják a lábukat. :DDD Én is, csak éppen otthon, a hűvösben. :DDD

(#9553) nixx-21 válasza FefeeX (#9551) üzenetére


nixx-21
senior tag

ovastosan kell írogatni mert elvileg aug végén lesz a 10K hsz buli..... :K
mellesleg én lemostam bratyómmla meg bnőjével apum kocsiját:D meg elmentem kenyérért a boltba :D

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9554) - = Zk = - válasza FefeeX (#9551) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Én 2napot szabin voltam. Ma bementem, közölék velem, hogy 6an ülünk az autóban (full személyzet) majd elköszöntem, és hazajöttem. Szabi e hétre. Csókolom.....:DDD
Apropó, ez egy ZRt, és alkalmazott vagyok .Egy fiatal, ámde 6. éve alkalmazásukban levő titán:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9555) No-kia válasza FefeeX (#9534) üzenetére


No-kia
őstag

nah csak kurva jó volt ez a mai nap is, csak a vállam kurvára leégett, bár saját csaj nem volt, nah de majd jövhéten :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9556) - = Zk = - válasza No-kia (#9555) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Jövőhéten? :Y Mért? milesz? Nemértem...:U
Apropó Ő tud róla?:DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9557) No-kia válasza - = Zk = - (#9556) üzenetére


No-kia
őstag

ismét strand, jóformén még én sem tudom hogy kinek kéne tudnia, nah de nem kell engem félteni :DD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9558) - = Zk = - válasza No-kia (#9557) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Nem féltelek, csak utállak :((( :(( Mert bringás vagy :W Ennyi...

(De eztmártárgyaltuk, nevedd komolyan:R:R:R)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9559) No-kia


No-kia
őstag

No-kia<-- ;] --->ZK

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9560) No-kia válasza - = Zk = - (#9558) üzenetére


No-kia
őstag

ment is MSN kiírásnak, ha nem gond, ritkán kap az ember ennyi szeretetet egyszerre :W :P :))

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9561) Bluegene válasza FefeeX (#9541) üzenetére


Bluegene
addikt

Ja meg kérdés, hogy Athlon vs. Athlon2, van-e különbség azonos órajelen.van!% nem is kevés [link]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#9562) - = Zk = - válasza No-kia (#9560) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Nem vettelek fel MSN-re sry. Igy nemtom mit irtál ki:C :R

Szeretet? Hátaz van bennem...! De egy államilag eltartott állatmenhelyen több a szeretet, mint bennem ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9563) No-kia válasza - = Zk = - (#9562) üzenetére


No-kia
őstag

:)) :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9564) WesTM


WesTM
senior tag

Sziasztok!!!

Összeállítottam egy kis Heaven Street Seven playlistet youtubeon. Most ilyen zene kell nekem. ;] [link] :R Enjoy!

Zk papi: Engem azért szeretsz ugye? :B :U :B :B :B

[ Szerkesztve ]

(#9565) No-kia válasza WesTM (#9564) üzenetére


No-kia
őstag

mostanában nem sokat bringázok, gondolom azért csak szeret egy picit :DD :DD :B :B :B :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9566) WesTM válasza No-kia (#9565) üzenetére


WesTM
senior tag

:C :C :C ;]

(#9567) - = Zk = - válasza WesTM (#9564) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Péter téged igen! Ha ölnél, se utálnálak. Mert tudom, kit ( pff, kit? :DDD ), MIT ölnél előbb :K :C :R ...
Sírig tartó lámour, vaze...:C

Nokia: legbelül Téged is...Na. :DDD:C Hangyaf@xnyit ugyan, de ..nah. Örülj neki B+....!
(apropó a 10k-s bulin teleszel a Second, akivel koccintok. Nyugodt lehetsz. De tudnod kell ,Péterem az 1st.!! ;] !)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9568) nixx-21 válasza - = Zk = - (#9567) üzenetére


nixx-21
senior tag

és aki már fizetett is neked az hol van? :Y :Y :Y :Y :Y

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9569) Davidof92 válasza FefeeX (#9543) üzenetére


Davidof92
senior tag

Bocs hogy így nem vágok a témába, de a második táp amit linkeltél jobb az elsőnél. Aktív PFC, 80% környéki hatásfok, nemsok hangja van. jóminőségű csatlakozók és kábelek.(nem az a lötyögős sata ami kiesik magától a csatiból és el is van forgatva 90%fokkal, így nem nyomorodik.) Mindezt onnan tudom, hogy nekem is ilyen tápom van :DD

(#9570) - = Zk = - válasza nixx-21 (#9568) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Veled semmi bajom.. ;)
Vagy lehet van, csak elfelejtettem. Sajnos hajlamos vagyok rá:C

Lehet elfogom felejteni, hogy mért utálom Nokiát:C De ha belegondolok, nem utálhatom. Hiszen a nevével is tükrözi, hogy telefon= Nokia.. (én ezt tanultam a mekiben elsőnek kolgámtól:C)
Nameg ismerjük a telefonostörténetét ezügyben.. .Hm. Lehet mégsem utálom...Hmm

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9571) WesTM válasza - = Zk = - (#9567) üzenetére


WesTM
senior tag

:R :R :R
Jujj olyan most az agyam, mintha nem lenne adás a tv-ben. Mászkálnak a bogarak a fejemben. :N KURV@ nők hogy ajjajajjjsjajjsjajdjaaaaaaaaaaaaaaaaa ;] :Y :R

(#9572) No-kia válasza - = Zk = - (#9570) üzenetére


No-kia
őstag

nah így már azért csak jobb a lelkemnek, azthittem már hívnom kell őt: [link] vagy őt :U

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9573) - = Zk = - válasza WesTM (#9571) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Neaggódj Péterem. Elfog múlni. Segédeszköz nélkül nehezen. De ahoigy ismerlek, gyorsan elfelejted, de csak mert iszod azt a "boroshordó facsarmányt". :( Aminek nemörülök, de mondtad, hoyg az van csak:R

#9572) No-kia: :Y Mia mega LoL?:C
Mögöttem is vannak páran.:

De én rájuk bármikor számíthatok:KATT!!(..nema 777 :C )

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9574) WesTM válasza - = Zk = - (#9573) üzenetére


WesTM
senior tag

Hidd el papi jóaz! ;] Majd pénteken bulizunk egy nagyot. Addig meg peca-peca-peca-moci. :(

(#9575) - = Zk = - válasza WesTM (#9574) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Melyik pénteken Vásó?:Y Vmiről nemtudok sztem....:U
:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9576) WesTM válasza - = Zk = - (#9575) üzenetére


WesTM
senior tag

Most pénteken. :R Haverokkal bulizunk. Mi majd közösen a 10k bulin fogunk, de ott aztán bepótolunk minden ivást. ;] :DD :R

(#9577) - = Zk = - válasza WesTM (#9576) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jaaa ,leesett. okés:R
előre is érezd jól magad:R csókoltatom Honfitársaimat, ivócimboráidat:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9578) WesTM válasza - = Zk = - (#9577) üzenetére


WesTM
senior tag

:R :R :R Átadom. Ismernek már téged, és nagy becsben tartanak! :R sokat meséltem rólad! :C :R

(#9579) - = Zk = - válasza WesTM (#9578) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ajaj:R
bár ahogyismerlek ,nem mondasz te rosszat:R aki neked nem tesz keresztbe, annak tesem teszel. gondolom igy élsz:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9580) westcoastog


westcoastog
veterán

kata 9.7 :Y

ja izé bizé akinek xp-re kell techpowerup főoldal vagy az ati oldala

[ Szerkesztve ]

(#9581) WesTM válasza - = Zk = - (#9579) üzenetére


WesTM
senior tag

Én rólad rosszat hogy mondanék? :R :R :R Mesterem és tanítóm! :C

Ismersz, pozitív embereke vagyok. :R Csak ne húzza ki senki a gyufát nálam. :D ;]

(#9582) No-kia


No-kia
őstag

ez a Chuck nagyon jó, kár hoyg mindjárt vége második évadnak :F

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9583) - = Zk = - válasza WesTM (#9581) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R Ámen...

(#9582) No-kia: nemismerem... :(
jah 6760as topicba válaszoltam vmit:R :P

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9584) No-kia


No-kia
őstag

akkor ki is a hűséges a Nokiához kettőnk közül? :DDD :DD ;]

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9585) - = Zk = - válasza No-kia (#9584) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Kinek címezted vaze?:U

Kis Éji zeném:R
[link]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9586) WesTM válasza - = Zk = - (#9585) üzenetére


WesTM
senior tag

Isten zene!!!!!! :R :R :R Imádom ezt a számot!

(#9587) No-kia válasza - = Zk = - (#9585) üzenetére


No-kia
őstag

2-őt találhatsz ;) nah jó , rád is tekintettel vagyok, legyen 4, hátha.. ;] :P :DD :DD :DD

Ezenbeszartok, most klinkeltéka bmxesek: renault megane coupé befigyel :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9588) No-kia


No-kia
őstag

jah és ennek a videónak a zene címét mondja már meg vki, ismerem a számot de nem tom mi a címe
nem szidni a bringsokat, ő most épen kómából épül föl, szval Stay strong mike!! :R :R :(

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9589) - = Zk = - válasza WesTM (#9586) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Áh nem véletlenül vagy TE a PH!-n a legjobb cimborám:C:R

#9587) No-kia: ha ha ha :W
a srác tud. ennyi! nemkicsit... Sokat.
a keresett zenéből az eredetit ismerem. a mixet keresd te:R
Madonna: Like a prayer

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9590) No-kia válasza - = Zk = - (#9589) üzenetére


No-kia
őstag

:R :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9591) nixx-21 válasza No-kia (#9587) üzenetére


nixx-21
senior tag

ennek a felét megtudom :P gyakorlással még akár a 3/4-ét is :K amiket termebe csinála z szinte semmi mert ott nagyot dob ám a rugós talaj :K meg a fútó gumiasztal(az a hosszu)

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9592) - = Zk = - válasza nixx-21 (#9591) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hátakkor hajrá Bence. Mutass vmit talajon:C
Ati találkozón felkérlek majd egykis hip-hopra. köszi, hogy szóltál:C ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9593) No-kia válasza nixx-21 (#9591) üzenetére


No-kia
őstag

azért le a kalappal aki ilyeneket csinál :R
nah mek aludni, holnap hosszú napom leszgépjavítás, delegalább lesz pénz panashéra :B
jó8

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9594) - = Zk = - válasza No-kia (#9593) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szeva koma:R

(#9595) nixx-21: semmi gond Bence. Én elhiszem...ha látom .ennyi! Igérem gratulálni is fogok, ha látok vmit :R:R:R
akkor beiratom öcsémet:C igaz 11éves... de hajrá...! bár ink a brékre asszociálnám..

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9595) nixx-21 válasza - = Zk = - (#9592) üzenetére


nixx-21
senior tag

barátom 6* országos bajnok vagyok gumiasztalban és magyar válogatott kerettag igaz abbahagytam msot suli miatt......de egy hátraszaltót azért még most is megcsinálok talajon...elmondom neked egy 14 éves srác bemegy a ien tornaterembe 1 edzővel 0,5-1 év alatt simán tud ieneket :K :U

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9596) nixx-21 válasza - = Zk = - (#9594) üzenetére


nixx-21
senior tag

1 rundel+hátraszaltót BÁRMIKOR-BÁRHOL megcsinálom neked ;) ;]
ha ennyire hiszem-halátom-vagy akkor bulin csinálok neked egyet ;)

simahátraszaltót helyből azért azt nem bizots...rég nem gyarkolotam és azt ugye szinten kell tartani :U

mellesleg ha ieneket akarsz látni specifikusan akkor free-run vagy parkour-ozni irasd be az öcsidet....ott direkt ezt tanulják....egy a buktató néha garantált a kisebb-nagyobb sérülés..(ez alatt értem a fejbetörést,kar és lábtörést...de ez benne van a pakliban hisz ez is egy extrém sport)

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9597) FefeeX válasza No-kia (#9587) üzenetére


FefeeX
veterán

Yamakasi :)

(#9598) subaruwrc


subaruwrc
félisten

látom zajlik az élet skacok :DD
én megyek ma lánchíd túrára bringával, hűdefincsi :))
ezt lessétek meg közbe :C

(#9599) WesTM


WesTM
senior tag

Jóreggelt!

Tiesto-Elements.Of.Life.World.Tour.Copenhagen 2008 Blueray koncertfelvétellel indítom a napot. Igaz 15gb, de ezt véresen komolyan mondom folyik a könny szememből.-és mnég csak 15perc telt el belőle. Nem csoda hogy Tiesto az első dj aki 25.000főt megmozgató koncerteket hoz össze szerte a világon. Hihetetlen. Azt hiszem ez lesz a kedvenc moviem. ;] :R

Na folytatom! :R

(#9600) - = Zk = - válasza WesTM (#9599) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Az én életembe is beköszöntött Tiesto.
Még akkor amkor az ta 25k-s főt megmozgatta. Á lá tiesto koncert. Azóta elfeledtem... Nemjönbe:U hm

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.