Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8051) nixx-21 válasza #19617792 (#8045) üzenetére


nixx-21
senior tag

BÓDÓGOT NÉKEDIS! ifju ATi-s barátom :D :C :C :R

mellesleg kaptam a lapomra egy 8K-s ajánlatot :DDD

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#8052) No-kia


No-kia
őstag

eddig itt tartok a gridben, azt hittem rövidebb lesz :U

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8053) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

earl: nem, KAMAZ-t veszek ;]
valamint boldog 19-et. bárcsak énis még annyi lennék:U :F

nokia: nekem márcsak a GLOBÁLIS van hátra. bár rég nem nyomtam.
ink visszatértem ősrégi játékomhoz :C transport tycoon deluxe...
nameg eza supercars V8, velvet assassin, sbk09, proto, salvation, agronauts, anno 1404, stalker cs....vanmost ami izzassza a rendszeremet :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8054) #19617792 válasza - = Zk = - (#8053) üzenetére


#19617792
törölt tag

:R

Én egyelőre csak a GRID-del és a Far Cry 2-vel nyomom. Szóbeli és az "új" net után mennyit fogok én a virágboltba menni játékokért... ;] :DDD

(#8055) westcoastog válasza - = Zk = - (#8053) üzenetére


westcoastog
veterán

napot kolléga :R láttad a Cs-s bugomat? :DDD

(#8056) - = Zk = - válasza #19617792 (#8054) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hozzánk jövőhéten jön egy 17éves kiscsaj melózni. igaz nyárimelós, de jön :C
rá 1,5 hétre jön a másik, 12napos nyáris :C
valamint fossá fényképeztem magam öcsém évzáróján. nem bántam akkor azt a 38fokos meleget ;] utánna mentem vissza melohelyemre, és bebaszcsiztam. majd hazasétáltam Őrs vezér tértől, cinkotáig(cinkotától visszafelé inkább, nemvolt 100% cinkota.). laza1,5óra lehetett. és a vicc az, hogy nem fáj a lábam.... :Y

west: a seggbepajszerre gondolsz? igen láttam, csak akkor épp nemtudtam reagálni rá. sry :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8057) #19617792 válasza - = Zk = - (#8056) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nah, fossá fényképelhetnéd az érkező kiscsajokat is! :DDD :C

(#8058) - = Zk = - válasza #19617792 (#8057) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ok, de nehézkes lesz!
az 58XM telómon nem lehet kikapcsolni a kamerahangot :W
a 6288 meg gyengus kamerás.
sima fényképezőgéppel meg cink rohangálni egy olyan melóhelyen:DDD
"szia bocs neharadugj, de ...KLIKK!!.ohh ok köszi heló szia" pff :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8059) #19617792 válasza - = Zk = - (#8058) üzenetére


#19617792
törölt tag

Teló szétkap -> tonna szigszalag és purhab = nincs kamerahang. Látod, ilyen egyszerű! :DDD :DDD

(#8060) - = Zk = - válasza #19617792 (#8059) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kimástól jönne ilyen 5let :W

de igazad van, ha a csaj vak. mert amekkora szigszalagba és púrhabba kéne csomagolnom, akkora lenne, mint egy glóbusz. és aztánmeg a cipelése az egy másik kérdés akkormár :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8061) #19617792 válasza - = Zk = - (#8060) üzenetére


#19617792
törölt tag

Akkor egy kis gyurma a hangszóró nyílásba? :DDD :DDD

Őrült barkács ötleteket szeretem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8062) - = Zk = - válasza #19617792 (#8061) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hallottál már hangzani egy 58XM telót:DDD
komám! Xpress Music :W ergo hángos...kápise :C
ha betömöm is olyan hangja van, mint a 4-6os villamos bemondónőjének, egy BP parádé mellett, délben, ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8063) No-kia válasza - = Zk = - (#8062) üzenetére


No-kia
őstag

nekem kilehetett kapcsolna, vagy is ha néma üzemmódba vltottam ako relcsendesült, úgy rémlikde kibaszot tjól szólt az a telefon :O

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8064) - = Zk = - válasza No-kia (#8063) üzenetére


- = Zk = -
félisten

némán is csak halk :O
(filóztam, h leírjam-e a telót, tisztelettel Rád:R)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8065) subaruwrc válasza nixx-21 (#8050) üzenetére


subaruwrc
félisten

netán az, bahahah :DDD ne mond ki a nevét :DDD
eddigi rekordom belőle 3darab volt + nem kevés pezsgő+malibu+party előtti sör (phuuuu de ki votlam akkor készülve)
és még élsz? :Y :D

(#8066) No-kia válasza - = Zk = - (#8064) üzenetére


No-kia
őstag

már beletörődtem, most egy Nokia 6610-est nyúzok, örökség :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8067) - = Zk = - válasza No-kia (#8066) üzenetére


- = Zk = -
félisten

vigyázz rá :Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8068) No-kia


No-kia
őstag

néma lesz a fényképezés, ha:
- Silent/Néma profilban van a telefon, vagy
- Warning Tones (magyarul: Figyelmeztető hangok?) ki van kapcsolva (ez bármely profilnál működik).

tuti működnie kell

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8069) No-kia válasza - = Zk = - (#8067) üzenetére


No-kia
őstag

még most is ilyen állapotban van:pedig nem mai gyerek,

ui.: mek eszek pár rántott húst, meg kolbászt paradicsommal

ui2.: megitn találtunk egy sünt a kertbe , de ez nagyon pici volt, olyan hangja volt mint darth vedernek, nagyon bevolt szarva, sztem a múltkori nagy lefialt

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8070) - = Zk = - válasza No-kia (#8068) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egyiksem.utánnajártam
és tudod mértvanez igy? hogy nelehessen kompromittáló, stb képeket készíteni. :W

szerk: jókis teló az :K
valamint jóétvágyat, és a bicskát nefeledd hozzá. márcsak az kell:DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8071) #19617792 válasza - = Zk = - (#8070) üzenetére


#19617792
törölt tag

Lehetséges, hogy másik (új vagy régebbi) firmware kell a telóra. A SE K750-nél is előfordult nagyritkán, hogy egy újabb firmwareből kikerült valami, amit majd a következőben újra beletettek. Gigabyte lapok BIOS-ában is volt egyszer-kétszer ilyesmi, hogy az M.I.T. menü kint volt a főmenüben, új BIOS-nál, meg el volt rejtve. Ki tudja, lehet, hogy ez megoldja, ha nem, akkor legalább tudjuk, hogy nem.

Hát, egy XM mobilnak kell is szólnia rendesen. :DDD Bár én nem vagyok oda az érintőkijelzős telókért, csak a hagyományosat szeretem, fém burkolattal. :) Ódivatú egy kissé, de nem baj.

[ Szerkesztve ]

(#8072) No-kia


No-kia
őstag

lenne értelme 1 honlapnak amin a gridbeli időeredményeket és drift pontokat gyűjtenénk ösze? Ilyen ranglista féleség

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8073) westcoastog válasza No-kia (#8072) üzenetére


westcoastog
veterán

simán

gyerünk gridezni :))

[ Szerkesztve ]

(#8074) - = Zk = - válasza No-kia (#8072) üzenetére


- = Zk = -
félisten

volna értelme sztemis.
de drifben többet nem játszok.... :N

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8075) westcoastog válasza - = Zk = - (#8074) üzenetére


westcoastog
veterán

addig leszek spektátor... ;]
amúgy szívesen látnék 1 drift ranglistát.. :))
játék most vagy nemsoká?

(#8076) - = Zk = - válasza westcoastog (#8075) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én Rise Of Argonauts-ozok..... :C
meg Superstars V8. meg a pihentettő TTD. ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8077) westcoastog válasza - = Zk = - (#8076) üzenetére


westcoastog
veterán

ttd? eszik vagy isszák? :D

valami rohadt ronda csaj zaklat myvipen még mindig :W :W ( nem törölték le a myvipem pedig kérelem beadva és még a linkre is rámentem mi törli :)) )

(#8078) - = Zk = - válasza westcoastog (#8077) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Transport Tycoon Deluxe
igynézki: [link]
1995-ös játék. :C

majd holnap törölve leszel onnan, ha ma törölted magad. nevárd, hogy legyen ott vki, aki várja a Te lemondóregisztrációdat :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8079) westcoastog válasza - = Zk = - (#8078) üzenetére


westcoastog
veterán

jójáték, havernál az elder scrolls: daggerfallt akartuk működésre bírni de valami számunkra kínai nyelven írt hibaüzit dob xp- alatt , amúgy 96-os a game
myvipnek meg nem látom értelmét..
mégis a sok vagány teenager meg azt lesi egész nap..

[ Szerkesztve ]

(#8080) - = Zk = - válasza westcoastog (#8079) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én lassan 3-4 éve hogy töröltettem onnan magam.
elég az iwiw.
nameg mályvipen aza sok raj meg .....ny! áhh. kösz nem
exem van oda érte :( szánalmas...
nah mind1!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8081) westcoastog válasza - = Zk = - (#8080) üzenetére


westcoastog
veterán

iwiw mivel jobb? :D

(#8082) - = Zk = - válasza westcoastog (#8081) üzenetére


- = Zk = -
félisten

előbb volt ;)

jah. és engem nem zaklatnak :P

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8083) nixx-21 válasza - = Zk = - (#8082) üzenetére


nixx-21
senior tag

ki zaklatna egy öregembert?! :DDD :DDD :DDD BÁHÁHÁH

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#8084) - = Zk = - válasza nixx-21 (#8083) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pff!:Y :DD

ha szerencséd van, teis leszel ilyen Öreg. és ha az Égiek is egyetértenek Földi maradásod mellett, akkor tovább is maradhatsz... ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8085) No-kia


No-kia
őstag

nah jó éjt, holnap még lesz szó a grides témáról

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8086) Bluegene válasza westcoastog (#8081) üzenetére


Bluegene
addikt

azért jó az az iwiw

hisz bárkit meg tudsz találni ha szükséged van rá, bármilyen régi ismerőst(ha nem vetted föl ismerősőd ismerősének adatlapját megnézed(közös haver), vagy rákeresel ha nem Kovács István akkor meg is lehet találni ha pl Tudor Teodor akkor abból nem sok van) ;)

sose tudhatod mikor kell segítség, ismeretség...stb ;)

én ezért nem töröltettem magam

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#8087) #19617792


#19617792
törölt tag

Én is benne vagyok az ATI-s GRID-es honlapban, csak most még folyik a szóbeli, holnap délelőttre vagyok kiírva. :) A töritől parázok...

(#8088) No-kia válasza Bluegene (#8086) üzenetére


No-kia
őstag

:Y :Y :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8089) No-kia válasza #19617792 (#8087) üzenetére


No-kia
őstag

rendben, a honlapot megcsinállom én, nem akarok vmi hú de bonyolultat, minél egyszerűbb annál jobb, esetleg majd a pálya neveket írhatná össze vki, mert van pár

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8090) westcoastog válasza No-kia (#8089) üzenetére


westcoastog
veterán

megyek gyakorolni a driftre szerintem :DD
(#8086) Bluegene: iwiwen is sok a RAJ? :DDD

(#8091) FefeeX válasza No-kia (#8089) üzenetére


FefeeX
veterán

Honlapban ha kell segítség, én is itt vagyok (tanítottam is webszerkesztést az egyetemen :) )

TTD-ben meg nyomhatnánk majd egy maratonit, ha benne vagytok, szerintem még mindig egy top játék... :)

(#8092) FefeeX válasza westcoastog (#8090) üzenetére


FefeeX
veterán

Azért ott nincsenek ám annyira RAJ emberkék... :D Mondjuk nagy az Isten állatkertje, és alacsony a kerítés... :)
iwiw azért jó, mert gyorsan szerezhetsz kontakt infót az ismerősökhöz... Lányoknak meg azért jó, mert gyorsan és hatékonyan nyomozhatnak a pasijuk után... :)

(#8093) No-kia válasza FefeeX (#8091) üzenetére


No-kia
őstag

mysql-t tudsz?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8094) FefeeX válasza No-kia (#8093) üzenetére


FefeeX
veterán

aztat nem, SQL-t sosem tanultam, most meg már mindenhol aztat akarják kipasszírozni... Szóval valszeg gyorstalpalóznom kell, mert a melóban is ezt akarták tőlem :)

(#8095) No-kia


No-kia
őstag

huh, nekiláttam összeírkálni a pályaneveket, van pár :K

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8096) No-kia


No-kia
őstag

jöhetnek a grides eredmények

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8097) No-kia


No-kia
őstag

nah, senkisem gridezik? jöjjenek azok az eredmények

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8098) westcoastog válasza No-kia (#8097) üzenetére


westcoastog
veterán

screenshot is kell? okutamában csinálok neked pontot csak szabd meg hány kör áll a rendelkezésemre :R (vagy szabad kezet kapok? :U )

(#8099) No-kia válasza westcoastog (#8098) üzenetére


No-kia
őstag

menj át a grid topikba, ott részletesen levan írva

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8100) No-kia


No-kia
őstag

8100 :C

a toplista, egyelőre készülőben

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.