Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9301) No-kia


No-kia
őstag

bakker lehet tényleg 9800gtx lesz, zt a hűtőt tényleg nem lehet szabáályozni

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9302) FefeeX


FefeeX
veterán

Hohó srácok, már alkuszom egy MOMO kormányra... :) Lehet lesz itt még jó gridezés... Kérdés hogy az üvegasztal bírja-e majd a rezgőmotort :)
(A g25ről már lemondtam, a szekvenciális váltót valószínűleg nem használnám ki, mint ahogy a 900fokot sem, és azért a 42ropi is sok érte, hogy néha játsszak vele)

[ Szerkesztve ]

(#9303) - = Zk = - válasza #19617792 (#9296) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah ilyen kéne nekem az oldallapomba:C

látom páran nV oldalra hajlanak! Hm....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9304) WesTM válasza - = Zk = - (#9303) üzenetére


WesTM
senior tag

Tiszteletem Májsztró! :R :R :R

:C :C :C Én leszedném róla a ventit, 1.8V a procinak, aztán indítanám a flecken party-t az udvaron. ;] :D

Papi végül győzött az ész... :(

(#9305) - = Zk = - válasza WesTM (#9304) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Most mondjam azt amit gondolok?:U Nem...
inkább meghajlok: :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9306) WesTM válasza - = Zk = - (#9305) üzenetére


WesTM
senior tag

:R :R :R :R

Az a jó hogy innen már csak felfelé van! ;] :R

(#9307) - = Zk = - válasza WesTM (#9306) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Így van! :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9308) No-kia


No-kia
őstag

nah ygerekek , egy 4830-lesz postával 23ért, úgynéz ki
ez dob vmit teljesítményen?

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9309) - = Zk = - válasza No-kia (#9308) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szvsz igen!

szerk :ezt nézted vaze?:U [link]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9310) #19617792 válasza No-kia (#9308) üzenetére


#19617792
törölt tag

Dob a teljesítményen. [link] :K

[ Szerkesztve ]

(#9311) Bluegene válasza No-kia (#9308) üzenetére


Bluegene
addikt

szvsz nem sokat :U

én 21 ért láttam már 4850-est, igaz most megnéztem visszament az ára

egyébként a 4830 elég tunningos a 3870nel ellentétben, tehát tunninggal jobb lesz

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#9312) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

vkinek vmi téma5lete?:U
nehezen lesz így 10k-s tali:U apropó ebben az évezredben akarjuk tartani? netán másik bolygón?:U... ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9313) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Nálatok ez működik: link ?

(#9314) #19617792 válasza S. Szabi (#9313) üzenetére


#19617792
törölt tag

Jah, nálam tényleg lementi a torrent fájlt. :K

(#9315) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hogy ki micsinál?:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9316) S. Szabi válasza #19617792 (#9314) üzenetére


S. Szabi
őstag

Hogyan?

(#9317) #19617792 válasza S. Szabi (#9316) üzenetére


#19617792
törölt tag

Jobb klikk -> Kép mentése másként :))

(#9318) #19617792


#19617792
törölt tag

A State Of Trance 413: [link]

(#9319) S. Szabi válasza #19617792 (#9317) üzenetére


S. Szabi
őstag

Erre én is rájöttem... :))
De ha simán a .png-t nyitom meg, vagy átírom .torrent-re úgy sem jó...

[ Szerkesztve ]

(#9320) No-kia


No-kia
őstag

szégyen gyerekek, szégyen, majd ha lenyugszom leírom :W :W :W :W :W :W

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9321) nixx-21 válasza No-kia (#9320) üzenetére


nixx-21
senior tag

szúúúszá öregharcos:D mondjad mivan?!

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9322) nixx-21 válasza No-kia (#9320) üzenetére


nixx-21
senior tag

mielőtt írsz, azért gondol át:

Az élet 4 nagy igazsága
1) Nem tudod elérni az összes fogadat a nyelveddel.
2) Az összes idióta megpróbálja miután elolvasta az elsőt.
3) Az első igazság hazugság.
4) Vigyorogj most mert idióta vagy. ;)

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9323) No-kia válasza nixx-21 (#9322) üzenetére


No-kia
őstag

lol, ez nagyon nagy,, és igaz, ajánloma fekete lista topikot, és a kikkel kell vigyázni topikot, több részletért :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9324) nixx-21 válasza No-kia (#9323) üzenetére


nixx-21
senior tag

te valami irgalmatlnul idióta személy vagy xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

értsd: becsületes....de hülye :DDD

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9325) No-kia válasza nixx-21 (#9324) üzenetére


No-kia
őstag

nekem mondod, becsületesnek lenni nem szégyen, nah de hog yekkora hülye is legyek mellé, most pakolom össza gépet iponon, ezek után( eddig 1 ezrest akartam kérni az összeszerelésért) elkérek vagy 5 ezret, bazdmeg itt égek a hülye gyerek meg as zülei miatt :W :W még így is jól járnak, de olyan vírust rakok gépre ami 2 hónap után töröl mindent a gépről vki segít megírni ezt ?

van olyan aki már megrendelte az új alaplapját, mert azt hitte áán elviszem az övét, ezért írattam be magamnak a fekete pontot, mert ez elég ciki

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9326) nixx-21 válasza No-kia (#9325) üzenetére


nixx-21
senior tag

nem szégyen de inekor kussba kell maradni nem kell ien nagy dobra verni h ekkora vadbarom vagy :DDD :DDD érted?!

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9327) nixx-21


nixx-21
senior tag

ti tudtákot ha lézer szó egy rövidítés? :Y

angolul LASER=Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation :Y msot tudtam meg:D

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9328) Bluegene válasza nixx-21 (#9327) üzenetére


Bluegene
addikt

a RADAR is

asszem: R.adio A.ir D.etection A.nd R.anging

vagyis rádió légi érzékelés és távolságmérés

ezt fejből mondom google-ba nem találom pontosan de asszem ez

sőt a Gestapo is Geheime StaatsPolizei titkos államrendőrség

Staasi: Staats-Sicherheit: állambiztonság

stb... van egy csomó

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#9329) Bluegene


Bluegene
addikt

fűűű de nagy a kánikula

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#9330) No-kia


No-kia
őstag

itt azobában hüvös van, de a szomszéd faluban(6km) lovasnapok vannak,(szilvásvárad) és oda lehet áttekerünk bringával, nah az nem lesz egyzszerű ,bmmxel, ilyen melegben, emelkedőn fölfelé

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9331) #19617792 válasza nixx-21 (#9322) üzenetére


#19617792
törölt tag

Az első hülyeség, mert én pl elérem az összes fogam. :D

A Vista is egy rövidítés! Very Insane Step Towards Armageddon. ;] :DDD

(#9332) FefeeX válasza No-kia (#9330) üzenetére


FefeeX
veterán

imádtam régen nyáron bicózni, akkora fílinget... :) Csak már 1. BP-en élek, 2. mikor haza megyek Zegre, akkor már nincs ilyenekre energiám, meg nincs kivel menni, mert ugye ez akkor az igazi... Együtt izzadni, együtt halni... Ja és ha hazamegyek, anyámék elintézik, hogy legyen elég fizikai igénybevételem :)

(#9333) FefeeX


FefeeX
veterán

Egy hét alatt az OTP megint 3000ről felment 3500ra... A fene egyen meg, megint éreztem hogy venni kéne... :) Most már késő bánat :)

(#9334) FefeeX


FefeeX
veterán

A legnagyobb, hogy napi kultúra sorozat is legyen :)
BUFU, That's da Ivory
Akinek megtetszett, mehet a filmért a virágbótba, de csakis angolul!!!

[ Szerkesztve ]

(#9335) No-kia válasza FefeeX (#9332) üzenetére


No-kia
őstag

én is zseretek, engem nem érdekel ha izzadnom kell két/3 órát, de ha meglátnak így az úton kicsit cink, főleg lovasnapokon sok ember kzött, majd a Chevignont viszem a zsebembe :C mi is ketten vagyunk akik bicóznak, hóban jégben, esőben meegben hidegben éjszaka, sokat vagyunk kint, már vagy 4-5 éve, most ennek a haveromnak lesz egy randija a lovasnpokon a csajjal,bár a csaj 2-3 évvel fiatalabb mint haverom, (f:17, L: 15 lesz) a csaj a lazább fajtából való, ezért nem biztos krisz a dolgában(haverom9 de mondom neki, ezt kine hagyja :C :C reméem jó lesz szikváson nem sokára indulunk, most is tekertünk de kurva meleg van :U

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9336) FefeeX válasza No-kia (#9335) üzenetére


FefeeX
veterán

Jó szórakozást... :)

(#9337) No-kia válasza FefeeX (#9336) üzenetére


No-kia
őstag

kösz, most gyűjtön a pénzt, mama, anya, asztal fiók, asztal alatt :) :))

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9338) WesTM válasza No-kia (#9323) üzenetére


WesTM
senior tag

:R :R :R Ezért hattalmas tisztelet! :R

2 napig bírtam alvás nélkül. Tegnap este nem bírtam megmaradni, kimentem éjszakaizni. 2kor még nem lehetett lelőni. Ültem a székben néztem a swingereket, néha meg-meg mozdultak, de nem történt semmi érdekes. Hazajöttem megvacsi-reggeliztem, aztán eddig húztam a lóbőrt. Már egész jól vagyok.Bár ez csak pillanatnyi állapot. ;] :)

EarL 007: Szedem-hallgatom!!! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#9339) FefeeX válasza WesTM (#9338) üzenetére


FefeeX
veterán

Sok dolgot csinálj, és nem lesz időd a dolgon gondolkozni, óriási segítség...

(#9340) WesTM válasza FefeeX (#9339) üzenetére


WesTM
senior tag

:R :R igen folyamatosan próbálok valamit csinálni, délutánra a moci van beütemezve, este egy kis iszogatás cimbikkel, aztán holnap ha minden igaz lagzi, bár még nem biztos hogy megyek, vasárnap töklevél szedés, főzés a tavon... így majd csak eltelik ez az időszak. :)

(#9341) FefeeX válasza WesTM (#9340) üzenetére


FefeeX
veterán

töklevél szedés? Az minek? Hogy a nap a tököt érje?

(#9342) WesTM válasza FefeeX (#9341) üzenetére


WesTM
senior tag

TÓ hátsó részét,már annyira benőtte, hogy lényegében az összes hal alatta van, és marha jól érzik magukat, csak máshol nem lehet fogni. Most lesz egy meghívásos profi horgászverseny a tavon, és ennek alkalmára kiszedjük most ennek a hátsó töklevélnek a nagy részét. Kb 8-10 órás munka lesz, bár a kánikulában nem lesz rossz. :D- ennek köszönhetően várhatóan a halak kimennek anyílt vízre, és lehet őket szedni. Idén mára teknőbe kb. 40 mázsa hal lett hozva, ebből jó ha 15öt megfogtak a pecások, és ennek még nagy része vissza lett engedve. most megint hoznak 10-10 mázsát a teknőbe, illetve a válykosba. Lehet most aprítani majd őket.

Mondjuk lehet nem lesz szerencsénk mert brutális vihart mond szombat estére...[link] Időképnek általában bejön amit mond. :C

[ Szerkesztve ]

(#9343) WesTM válasza #19617792 (#9318) üzenetére


WesTM
senior tag

Na papi régóta most először mondom azt hogy ISTEN LETT az ASOT!!!! :R :R :R
Nagyon jó ez a rész! ;) :K

(#9344) nixx-21 válasza #19617792 (#9331) üzenetére


nixx-21
senior tag

te most kajak nem olvastad végig? :DDD :N :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9345) #19617792 válasza nixx-21 (#9344) üzenetére


#19617792
törölt tag

Húdehülyevagyok, ááá! :W :DDD Agyamra ment a hőség. :DDD

WesTM: Egészségedre! :R

[ Szerkesztve ]

(#9346) nixx-21 válasza #19617792 (#9345) üzenetére


nixx-21
senior tag

na azért :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9347) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Ejh, anyámék leléptek nyaralni. Szomszédék sincsenek sehol, az egész utcavég üres:C
Más: nézegetem milyen zenéket linkelgettek, de zenei térenegyetlen számomra nagy ember, az Fefeex:R ennyi:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9348) WesTM válasza - = Zk = - (#9347) üzenetére


WesTM
senior tag

Na jó világ van rád papi!!! :DD Most lehet ordíttatni a zenét, és igazi tépős berúgást csinálni! :DD :DD :DD :R :R :R

(#9349) - = Zk = - válasza WesTM (#9348) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R
gondoltam rá...
de tudod egyedül gáááz!:U :W :O

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9350) WesTM válasza - = Zk = - (#9349) üzenetére


WesTM
senior tag

Na indulok bevetem magam a felejtés forgatagába. Adja meg az isten hogy ne találkozzak vele ma még véletlen sem. :(

Papi már csak hetek kérdése! ;) Aztán meglátogatlak téged is. :R

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.