Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8601) nixx-21 válasza - = Zk = - (#8598) üzenetére


nixx-21
senior tag

hát h mi a lényeg? mire kell rájöjjek ha egyedül megyek be a boltba? :DDD nem fogják legarizni nekem? képes vagyok én is fogyasztó védelemmel fenyegetni :DDD megkérem a mestert h tanítson :D

(mellesleg nekem is bazdmeg jött le:D)

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#8602) - = Zk = - válasza nixx-21 (#8601) üzenetére


- = Zk = -
félisten

aza lényeg, hogy ha vmi más miatt mész be egyedül, lehet nem úgy jönki a lépés ahogy tervezed. idővel rájössz mire asszociáltam :P :R

ecsém milyen emberek vannak :W :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8603) nixx-21 válasza - = Zk = - (#8602) üzenetére


nixx-21
senior tag

még mindig nem vágom.....nokia vagy valaki aki érti magyarázza már el ennek a gyereknek az eszejárását mert rébuszokban beszél :N :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#8604) - = Zk = - válasza nixx-21 (#8603) üzenetére


- = Zk = -
félisten

no help!:DDD
mind1. haggyuk:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8605) nixx-21 válasza - = Zk = - (#8604) üzenetére


nixx-21
senior tag

de magyarázzad már el mert sikerült felb@szni vele!!!! igy sose tanul az ember mert mindig csak azt mondod h majd ha nagyobb leszel majd megérted...msot nem rázol le ennyivel! :(( :D

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#8606) No-kia válasza nixx-21 (#8603) üzenetére


No-kia
őstag

no help B+ izé... B. :DD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8607) - = Zk = - válasza nixx-21 (#8605) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ok.
példával mondom.
anno szakközépben, volt egy magyar tanárom. köcsögvolt, és hát ott tartottunk, hogy anyám bejön, és rendbe teszi. elmagyaráz neki ezt azt.
nah nemtörtént meg. nem engedtem neki, ugyanis belegondoltam, hogy az elkövetkezendő 3,5 évben milyen köcsög lesz velem a tanárnő. szivatnifog ez miatt stb. igy anyám nemjött be.
végigszenvedtem a 3,5 évet, és érettségin leirhatatlan rendesvolt a magyartanár. nyelvtan és irodalom érettségim nemtartott tovább, mint 1,5perc. esküszöm :C

érted bence?:R

szerk: nokia, nixx-> közétekcsapok! :((( :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8608) No-kia válasza - = Zk = - (#8607) üzenetére


No-kia
őstag

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8609) - = Zk = - válasza No-kia (#8608) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ez miakar lenni?:Y látni látom, felis fogtam.
csak nemértem, hogyjön ide? mit szimbolizál?:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8610) No-kia válasza - = Zk = - (#8609) üzenetére


No-kia
őstag

hát azt mondtad hogy közénk csapsz, erre én csendben maradtam és meghúztam magam, nehogy gondlegyen, ezt szimbolizálja :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8611) nixx-21 válasza - = Zk = - (#8607) üzenetére


nixx-21
senior tag

mostmár értem csak még mindíg nem tudom hozzákötni a gariztatós témához.... :F
azt vágom h nem mindenhoöva muter kell mert nekem kell szembenézni a problémával....(szembe is nézek mikor nem kapok segítséget) :K

mellesleg ismerek egy kíni mondást...:
Egy apa megkérta fiát h hozzon el egy ládát x helyről y helyre az apa csak annyit adott tanácsnak h ha mindent belead sikerülni fog....nap napot követett a gyerkmek nem tudtam megmozdítani a dobozt végső elkeseredésében odament apjához és szégyelve magát mondta:nem tudom megcsinálni
az anya csak annyit válaszolt h: "ha mindent bele adsz" nem feltétlenül erőt jelent, jelenheti azt is h ha nem megy kérj segítséget és közösen meg tudjátok csinálni :)
(nem biztos h szóról szóra így volt a mondás de a lényeg benen van: ha mindent beleadsz sikerülni fog nem csak saját erőre vonatkozik :K )

Szerk: nézd mien édes elment labdázni :DDD :DDD egyedül :DD

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#8612) No-kia válasza nixx-21 (#8611) üzenetére


No-kia
őstag

:)) rotfl, am télleg nem érted? :Y

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8613) - = Zk = - válasza No-kia (#8610) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:C jóó. találó. teccik:R

Bence: látom lassan azért leesik:U:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8614) nixx-21 válasza No-kia (#8612) üzenetére


nixx-21
senior tag

miértne érteném :DDD ?! téged 100000* egyszerűben mgértelek mint ZK-t :D

elöző hsz-ben történt egy szerkesztés tessék elolvasni... :K

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#8615) - = Zk = - válasza nixx-21 (#8614) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pedig sokak szerint egyszerű vagyok mint egy tetraéder :))
a sztorit nem ismertem:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8616) nixx-21 válasza - = Zk = - (#8615) üzenetére


nixx-21
senior tag

én is csak félfüllel hallotam ezért nem emlékszem rá de tudatalattimban megragadt a dolog :K :R

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#8617) No-kia válasza nixx-21 (#8614) üzenetére


No-kia
őstag

köszi, ez aranyos tőled

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8618) - = Zk = - válasza No-kia (#8617) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jesszus, mia f...!:Y:Y

Bence: aza lényeg:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8619) No-kia válasza - = Zk = - (#8618) üzenetére


No-kia
őstag

nem kell megijedni,csak már késő van :)) fáj a szemem is , télleg , lehet mek aludni, jó8910111213

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8620) No-kia


No-kia
őstag

egy légy épp a minusz gombomon van-----------------volt

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8621) - = Zk = - válasza No-kia (#8620) üzenetére


- = Zk = -
félisten

bolond :N :R

lehet énis megyek aludni. exem kikészitett, pusztán azzal, hogy nem jelentekezett. nők, ennyi :C

8622:gondoltam az előbb, hogy szolok, lassan előveszem a versenyzős kezemet, és elzavarom a telepeseket pihizni :)) ha tudok jövök, de vanegykis fusi meló idehaza :W ereszt köll tisztitanom, mert esőzésnél fossá ázik a falam, télen meg penészedem ezáltal :W
jah és a kutya helyét is megkell csinálni :W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8622) No-kia


No-kia
őstag

jah, holnap délelőtt grid, legyetek fönt, mert megint unatkozni fogok

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8623) nixx-21 válasza No-kia (#8622) üzenetére


nixx-21
senior tag

én szociális életet élek:DDD azaz megyek velencei tóra fürcsizni : P

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#8624) No-kia válasza nixx-21 (#8623) üzenetére


No-kia
őstag

jó neked, én meg szarrá izgulom magam a holnapi forgalmi vizsga miatt, este fél3-ig volta :W m föl

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8625) Bluegene válasza No-kia (#8624) üzenetére


Bluegene
addikt

van jogsim :D

ugye a forgalmi vizsga a végső vizsga? amikor vezetsz forgalomban

tanácsok: legyél kipihent, dobj be előtte egy hideg energiaitalt(felfrissíti az agyad, növeli a reakcióképességed, megnyugtat), koncentrálj ezerrel a vizsgán

jah és nem árt csúsztatni egy tizest :DDD(persze anyukád csinálja/beszéljen vele, ne te, ha nem megoldható, ne csináljátok), nekem faterom adott némi kenőpénzt, én elvileg nem "tudtam" róla :)

jah mindig nézz bele a tükörbe és minden irányváltásnál INDEXXELJ!!!

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#8626) No-kia válasza Bluegene (#8625) üzenetére


No-kia
őstag

jah uccsó, bár múltkor mikor a cigá.. öregnéni miatt buktam akkor is azt hittem hog yuccsó vizsga :(

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8627) Bluegene válasza No-kia (#8626) üzenetére


Bluegene
addikt

miért fék helyett a gázbe tapostál?? :D

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#8628) No-kia válasza Bluegene (#8627) üzenetére


No-kia
őstag

nem, csak láttam hog yaztse tudja hol van, ezért kicentizve elmentem mellette, lehet kicsit alrébb kelleett volna menni...... :U de még 5 perc után is ugyanott állt

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8629) Bluegene válasza No-kia (#8628) üzenetére


Bluegene
addikt

nembaj fogadd meg a tanácsaimat (energiaital, koncentrálás, kipihentség, nyugodtság, csúszópénz) és át fogsz menni

én is így tettem és elsőre sikerült, egyébként érettségin/egyéb vizsgán is lehet ezt, a csúszópénz kivételével

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#8630) No-kia válasza Bluegene (#8629) üzenetére


No-kia
őstag

itt se m lesz csúcsópénz a többi meglesz, plusz még eg csoki, az is jót tesz :K

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8631) Bluegene válasza No-kia (#8630) üzenetére


Bluegene
addikt

jah a csoki megnyugtat

miért mennyibe kerül a pótvizsga?

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#8632) No-kia válasza Bluegene (#8631) üzenetére


No-kia
őstag

3660 pllusz vettem lusz órát, 3mert 30 órát a suli fizetett, meg az első viszgát, szval tutira mentem és inkább még vettem, bár az oktató is mondta hogy már nem az óraszám a fontos, hanem hogy mennyire figyelek, csak meglesz

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8633) No-kia


No-kia
őstag

vki grid?
nah bassza meg, mamám pont most szól hogy a TV-t bekell állítani a 4.szomszédnak, nah pill

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8634) #19617792 válasza Bluegene (#8627) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ja, egyik haverom is ment jogsira, kérdezzük tőle, hogy vannak a pedálok balról jobbra? Kuplung, gáz, fék... Mondaná az oktató, hogy: "Most fékezzünk." "Bammeg, fééék!" Erre belelépne a gázba... :DDD Mondjuk ugyanez a srác találta ki, hogy 6 sebességes Babetta. :C

(#8635) No-kia válasza #19617792 (#8634) üzenetére


No-kia
őstag

:DD nah grid?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8636) No-kia


No-kia
őstag

tényleg, xfire nektek van? mert akk felvenném akinek van

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8637) - = Zk = - válasza Bluegene (#8625) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én nem kenőpénzeztem. azt valahogy .........k tartom. fölösleges. tudásod alapján menj át, ne a pénztárcádé szerint..szvsz.

egyszer (ésmég párszor) az életben helyt kell állni. vagyitt vagyott. így vagy úgy. mindent pénzel megoldani?:U én buktam. 2X is. aztán meglett. kész. azóta havi szinten vezetek 800-1200km-t buda utcáin. békásmegyertől, budafokig.

nekem nő volt az oktatóm, akiért pokolian odavoltam. jelenleg ott autókázik újpesten valahol. finjgomnincs milyen autós sulival. nagyon szigorú volt. és dögös is :))
nekem azvolt a szerencsém, hogy vácon voltam vezetni, vizsgázni. mert ha itt lettem volna bp-en, halál. megijedtem volna annyi idősen a forgalomtól. mamár, csak nevetek rajta. megszoktam.
nagyonsok Turistát látni az utakon, próbálok körültekintő lenni velük. ugyanis vannak páran, akik elfelejtik, ők hogy kezdték. lehet ők joggsit kaptak, születési anyakönyvi kivonat helyett. ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8638) Bluegene válasza No-kia (#8635) üzenetére


Bluegene
addikt

nincs meg a játék

írd meg privbe hogyan jáétszhatunk

elég a demo is?

ZK: a csúszópénz segít, persze ez oktatófüggő

nekem elsőre meglett, nemtom vater 5 vagy 10ezret adott, de lehet a sok pótvizsga többe került volna

OFF: olyan meleg van h ülő helyzetben izzadok,e gyébként honfoglalózok újra rákaptam

jól megy

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#8639) - = Zk = - válasza Bluegene (#8638) üzenetére


- = Zk = -
félisten

gondolod, hogy olyan sokat pótvizsgáztál volna?:U:Y

OFF: nálam a szobában épphogy 26fok van. gondoltam meghúzom a 940 BE-met, de félek, hogy felgyullad a szoba a hőtől, amit termelni fog :))

szerk: ki nyomja az új CoJ-al?

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8640) No-kia válasza - = Zk = - (#8639) üzenetére


No-kia
őstag

nekem anynira nem jön be, én most a Maya 3d modellezőt akartam kipróbálni, de nincs hozzá seri.. nah mindegy, gridezzünk máááááááááááááá

ui.: nekem volt 90 fokos is a procim még mikor gyári hűtővel tuningoltam :U

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8641) - = Zk = - válasza No-kia (#8640) üzenetére


- = Zk = -
félisten

grideznék, de reggelizek. sry :))

90fokos? há milyen proci volt az?:Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8642) No-kia válasza - = Zk = - (#8641) üzenetére


No-kia
őstag

2180 ami most is van, bár már nem uygan az

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8643) - = Zk = - válasza No-kia (#8642) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem kapcsolt le?:Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8644) No-kia válasza - = Zk = - (#8643) üzenetére


No-kia
őstag

nem, nah grid?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8645) No-kia


No-kia
őstag

hahó

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8646) - = Zk = - válasza No-kia (#8644) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egyelőre a CnQ -val szenvedek :W
visszaálltam alapra, és nem kapcsol be :W
nameg 5percenként rohangálok a porcelánkamionhoz.... :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8647) No-kia válasza - = Zk = - (#8646) üzenetére


No-kia
őstag

rotfl :)) , bakker nem igaz senkisem ér rá :F

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8648) No-kia


No-kia
őstag

most am az eist(=CnQ) nálam is működik, nem tok mikor kapcsolt be, de ha megy a tuning is normálisan, akkor nincs elene kifogásom

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8649) - = Zk = - válasza No-kia (#8647) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mijtelent az első szócska?:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8650) #19617792 válasza - = Zk = - (#8649) üzenetére


#19617792
törölt tag

Rolling On The Floor Laughing - Padlón gurulok a röhögéstől

No-kia: Nekem simán megy az EIST, ha a fesz alapon van (Normal), akkor azt visszaveszi az órajellel együtt. Most a procim egy nem túl "gyilkos" beállításon van, 3,33 GHz-en (11x333) :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.