Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9401) S. Szabi válasza nixx-21 (#9399) üzenetére


S. Szabi
őstag

(#9402) WesTM válasza nixx-21 (#9390) üzenetére


WesTM
senior tag

Szurkolok Papi!!! :R :C A végén jóra fordulnak a dolgok! :R ;)

subaruwrc: Rég jártál felénk Mester! Mi újság veled? :R

[ Szerkesztve ]

(#9403) No-kia válasza nixx-21 (#9390) üzenetére


No-kia
őstag

grat, mi is gondolgodtunk haveral hogy kimegyük a nyáron eg yhétre, de mégsem jött össze, sok sikert :Y :C

mindjárt több lesz a közösségi hszem mint aszakmai

haver gépébe Vga: 4670, milyen proc mnjen? intel 5200 vagy AM 7850? intel alá van olcsó jó alaplap, tuningban, de amd alá nem nagyon :F

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9404) nixx-21 válasza WesTM (#9402) üzenetére


nixx-21
senior tag

mindig happy az end :p ( nállad is az lesz....megbeszéltem fönt a nagyfőnökkel :C :K ) nagyon remélem h összejön áhh halljátok ugy bezsongtam tőle h uristen :DDD

mellesleg mindekitől köszi a szurkolást :C :R

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9405) WesTM válasza nixx-21 (#9404) üzenetére


WesTM
senior tag

Hát nálam nem lett happy end,legalábbis egyelőre úgy néz ki, de én teljes szívemből szurkolok! :R

Linkelek neked valami olyasmit ami közelebb áll hozzád zenei téren: [link] nagyon jó kis ellazító trance. :C

(#9406) nixx-21 válasza WesTM (#9405) üzenetére


nixx-21
senior tag

"...Gabriel And Dresden..."
megláttam na mondom ez már tuti nem lehet szar.....

mellesleg most ezt a zenét hallgatom...2:40-től jófajta nagyon!

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9407) WesTM válasza nixx-21 (#9406) üzenetére


WesTM
senior tag

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE... :DD :DD :DD

Ez a szám az utolsók között van amit küldtem az asszonynak, hehe tőlem többet már nem kap zenét! ;] :DD

(#9408) S. Szabi válasza No-kia (#9403) üzenetére


S. Szabi
őstag

Mi számítana olcsó lapnak? Ft-ban...

[ Szerkesztve ]

(#9409) nixx-21 válasza WesTM (#9405) üzenetére


nixx-21
senior tag

tudod mi hasonló ehhez a zenéhez? bár az nem trance csak ien elektronikus zene de valmai állat jó....

BT - This Binary Universe
(album cím...hallgasd végi szépen az összes zenét nagyon jók :Y )

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9410) WesTM válasza nixx-21 (#9409) üzenetére


WesTM
senior tag

Rajta vagyok!!! :R ;]

JÓJJJJÉG belehallgattam a The Antikythera című számba az albumról, hát földig esett az állam! :Y Nagyon nekem való zene!!! :R NAGYOKÉ! :C

[ Szerkesztve ]

(#9411) No-kia válasza S. Szabi (#9408) üzenetére


No-kia
őstag

13K
de intel lett, szval már lényegtelen :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9412) S. Szabi válasza No-kia (#9411) üzenetére


S. Szabi
őstag

Akkor jó

Vagyishát nem jó, mert intel ;] :D

(#9413) nixx-21 válasza S. Szabi (#9412) üzenetére


nixx-21
senior tag

jo dolog az....nekem is egy pentium dobog a gépben :DDD 4670 mellet 1CPU-1GPU mag én ezzel a felállásal vagyok most :DDD

PíííT:ne aggodj én is ellátogattam a virágboltba anno és el is hoztam az egész albumot....most amit linkeltél azt is el tároltam a HDD-re :DDD

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9414) WesTM válasza nixx-21 (#9409) üzenetére


WesTM
senior tag

[link] :Y :Y :Y

Nem tudom hogy csinálja de 2 perc alatt kajak mély gondolkodóba estem. nagyot üt. Mint valami olyan film ami hatással van rád, csak zenében. :Y

(#9415) nixx-21 válasza WesTM (#9414) üzenetére


nixx-21
senior tag

igen....oan szinten el tudsz tűnődni dolgokon....mintha megszünne a külvilág és csak a zenét hallanád.....próbáld ki feküdj le az ágyba és pihenj elkezdesz magatól elmélkedni szép és jó dolgokon csak a zenétől....

én először ezt a zenét találtam emg az albumról....hagy ne mondjam egyből rákerestem mi van még rajta... :K

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9416) WesTM válasza nixx-21 (#9415) üzenetére


WesTM
senior tag

Egyszerűen nem hiszem el. teljesen hatást gyakorol rám a zene. Varázslatos. :Y

Na azt hiszem indulok aludni, fülessel a fejemen, mert ezt hallgatni kell!!

Jóéjt Cimbik!!! :R

(#9417) nixx-21 válasza WesTM (#9416) üzenetére


nixx-21
senior tag

jóéjt! szép álmokat ;)

és ahogy hamvai mondaná ez a zene még jól jöhet egy sötét szobában:D (ha érted mire gondolok) :R :R

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9418) WesTM válasza nixx-21 (#9417) üzenetére


WesTM
senior tag

:K :B

G.N. :R

(#9419) subaruwrc válasza WesTM (#9402) üzenetére


subaruwrc
félisten

nnah mekkora élet van itt ennek örülök :D

iszogatok kedves barátom... az a nagy helyzet. amúgy minden nap járok erre csak ritkábban írok. nincsen semmi extra. hiányzik a lányka. NAGYON, amúgy meg augusztus első hétvégéjére készülök lélekben. nagy nitrozás lesz :))

(#9420) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Ezt láttátok már: Az IHM Negró című számának "új" klipje ?

Hatalmas! :DD

[ Szerkesztve ]

(#9421) nixx-21 válasza subaruwrc (#9419) üzenetére


nixx-21
senior tag

jaja megy az én procim is a nitro alá xP

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9422) subaruwrc válasza nixx-21 (#9421) üzenetére


subaruwrc
félisten

:K :K

(#9423) #19617792 válasza westcoastog (#9379) üzenetére


#19617792
törölt tag

Te is kinyomod a gépet, ha vihar van?

#9388: Nekem ez az MJ feldolgozás tetszik, de nagyon! Michael Jackson - Stranger In Moscow (Jerome Isma Ae Bootleg) Ezt leginkább PíííT figyelmébe ajánlom. :K

Bence: Mehetek Veled amcsiba? :DDD Én is kiszeretnék egyszer oda jutni. Bár, ha felvesznek BMF-re, akkor 3. évtől nekem is lesz majd lehetőségem kint tanulni. :K

No-kia: Ha AMD-s lett volna, akkor Gigabyte MA770-UD3, kis szerencsével rev.2-eset fogsz ki SB710 déli híddal.

(#9424) No-kia válasza #19617792 (#9423) üzenetére


No-kia
őstag

khm, ár, tudom hogy jó lap, már volt vele dolgom :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9425) westcoastog válasza #19617792 (#9423) üzenetére


westcoastog
veterán

igen, nincs se villámhárító, az elosztóm is valami fehér kínai izé, nincs kedvem megsüttetni a gépem, haveromnak is kinyírta az alaplapi hálókártyáját a villámlás, amikor bekapcsolta viharba és akkor gamelt...
+ én duplán félek nálunk már volt gömbvillám, még jó hogy apámnak lenem vitte a fejét...
de 1 tv-t meg 1 régi kazettás, bakelitos hifit is átküldött az örök bitmezőkre..

[ Szerkesztve ]

(#9426) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Adjon az Isten....

Reggeli macera:C
3DM06 topic link

Alakul ez szép lassan:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9427) westcoastog válasza - = Zk = - (#9426) üzenetére


westcoastog
veterán

:R csak meglett az a 3600mhz :C

(#9428) - = Zk = - válasza westcoastog (#9427) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Meg. Egy hihetetlen eccerű megoldással :W
A proci tulaját kérdeztem...
Kiv vok, van-e feljebb. De nekem még a 3,5 is elegendő volt. Ezcsak próbaképp érdekelt.... :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9429) westcoastog válasza - = Zk = - (#9428) üzenetére


westcoastog
veterán

mégpedig mi volt az a hihetetlen eccerű megoldás? :B :))

(#9430) - = Zk = - válasza westcoastog (#9429) üzenetére


- = Zk = -
félisten

feszt neki+szorzót növelni! :W
énmeg szenvedtem az FSB+feszültséggel... :F :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9431) WesTM


WesTM
senior tag

Nagyon berúgtam. :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

BYE BYE FLÓRA:D:D:D:D:D:D

5kor folytatás. :Y

(#9432) subaruwrc válasza WesTM (#9431) üzenetére


subaruwrc
félisten

nah. ? :F

(#9433) No-kia


No-kia
őstag

tegnap iponról megrendeltem havernak a gépet, ma pedig eg ymásiknak még egy alkatrészt, sztetek együtt fogja kihozni a GLS? mert nem akarok 2 futár díjat fizetni emiatt

Ma is voltunk a presszóban a soproni akció miatt, meg ittunk 2liter sört, nyertünk 1 poharat, meg 2 kulcstartót, a pultus megengedte hog ymi válasszuk ki a kuponunkat, és ha benézük a kuponba, lehet látni hogy nyertünke vagy nem :C :C meg adott ajándékba 2 kupont
cél a sopronis póló amiből csak kettő van

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9434) No-kia


No-kia
őstag

a who cares ,mint szleng ,mit jelent?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9435) #19617792 válasza No-kia (#9433) üzenetére


#19617792
törölt tag

Szerintem, mivel külön rendelted meg, így az két számlának számít, így az két fuvarnak minősül.

(#9436) WesTM válasza subaruwrc (#9432) üzenetére


WesTM
senior tag

Nah elzuhantam aludni egyet. :(

hát papi végeztem vele. Megunta hogy állandóan veszekszünk, és lényegében az egészet csak én akarom. Láttam hogy ebbe az egészben nincs jövő. Így jobb lesz remélem. Ma délelőtt töklevél szedés volt, főzéssel kombinálva a tavon, és megitta 6 sört 2 pálinkát 1 whisky-t. Most alvás közben Bt- The binary universe albumot hallgattam, és letaglózó. :( :O

Menni kell tovább. :O

Én most kimegyek a tóra, aztán éjszakaizok egyet, majd valamikor hajnalban hazaesz a fene.

Sziasztok! :R

U.I.: Zk mesterem!: Megnéztem amit most linkeltél msnen, grat. hozzá!!! Tudtam én hogy meglesz! ;] :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#9437) No-kia válasza #19617792 (#9435) üzenetére


No-kia
őstag

de , mivel vasárnap van, holnap lesz a feldolgozás, egyhelyre, páróra különbség a rendelés között, csak nem ekkora f@szok, írtam nekik mailt, rem válaszolnak

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9438) #19617792 válasza No-kia (#9437) üzenetére


#19617792
törölt tag

Hát én is remélem, hogy nem. :K

(#9439) subaruwrc válasza No-kia (#9434) üzenetére


subaruwrc
félisten

kit érdekel? ezt jelenti

WesTM
baahh :W ha csak te akartad az már régen rossz. hajrá lazítani aztán majd az idő megoldja :R

(#9440) #19617792 válasza WesTM (#9436) üzenetére


#19617792
törölt tag

(#9441) No-kia


No-kia
őstag

holnap remélem jó idő lesz, strandra megyünk haveromékkal, VIP belőpő megint befigyel majd :C :U

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9442) No-kia


No-kia
őstag

nah, irány a presszó, most nyerek egy pólót :C :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9443) - = Zk = - válasza WesTM (#9436) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Kifagyott...! Közel 5-6 órás Anno-tól most valamiért kilépett, BlueScreenel..! :(
A BlueScreen hibákat hogyan és holtudom kiolvasni?:U
Lehet még mindíg túlmelegszik, de azt nem tartom valószínűnek. Lehet sok a +0,1V feszkó. Esetleg máshol is kéne állítghatni?...Hm.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9444) nixx-21 válasza - = Zk = - (#9443) üzenetére


nixx-21
senior tag

nem oan sok az a +0,1V feszkó....ha le tudod hűteni...nekem +0,15V van rajta :D (1,3V->1,45V)

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9445) westcoastog válasza - = Zk = - (#9443) üzenetére


westcoastog
veterán

még több feszt ;] ;](dehogy :D ) én 1,5voltig meg sem álltam az athlonal :C de azért persze hogy fagyott :DDD
(#9446
talán elnaplózza, mintha úgy olvastam volna valahol
nézd meg az event viewerben

[ Szerkesztve ]

(#9446) - = Zk = - válasza nixx-21 (#9444) üzenetére


- = Zk = -
félisten

haletudom hűteni:U
hm...de a bluescreen hibaüzit holtudom visszaolvasni? ha lehetséges egyáltalán...

szerk: Hm. Egy zalman cnps9700 kevés egy 4magos denebnek 3,6G-n? hmm... :U

westc: gratulálok, félkegyelmű :W :DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9447) nixx-21 válasza - = Zk = - (#9446) üzenetére


nixx-21
senior tag

hát....rivatuner ON , hardware monitoring ON , enable backround monitoring....és játszol mondjuk 15 percet alt+tab kilépsz megnézed hogy áll visszamész még 15 perc megint kijösszmegnézed h ál a hőfok terheltség stbstb :K :K

de legegyszerűbb az orthos( v prime 95 v intel burn test)+szőrösfánk így nagy eséllyel eléred a CPU-GPU-RAM=~100%-os terhelést....max heat...és így észreveszed ha valamit voább megy a kelleténél :K

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9448) - = Zk = - válasza nixx-21 (#9447) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egyelőre most visszaálltam 3,5G-re. Alapfeszen...prime95 GO!
everesttel mérem, levett oldallappal+szobai venti: CPU 46fok, magonkén 56...!

Lehet újrakéne pasztáznom?! Hm. De mégcsak épphogy fél éves, és Zalman kenőccsel csináltam. Csaknem fárad el ennyi idő alatt?:U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9449) nixx-21 válasza - = Zk = - (#9448) üzenetére


nixx-21
senior tag

hátha jófajta paszta akkor nem kéne neki ennyi idő alatt elfáradni...

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9450) - = Zk = - válasza nixx-21 (#9449) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Hátigen....:U
Most változtattam a lány fekvésén:
+0,75V vagyis 1,44V amit everest mutat
ram 536
szobaventi egyelőre bevan üzemelve
CPU 3616MHz
CPU: 49-50fokos
magonként: 59-60 fákk...
jah és kikapcsoltam a CnQ-t. És a CPU ventit maxra raktam.....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.