Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9851) #19617792 válasza Bluegene (#9849) üzenetére


#19617792
törölt tag

Az az ötlet, hogy létrehozunk egy acc-ot, amivel majd megírjuk a 10000. hszt, mindenki ír bele valamit (úgy, hogy elküldjük az üzenetünket annak, aki megcsinálja az acc-ot), majd ha kész, akkor bannoljuk azt az acc-ot. Mindezt majd meg kell érdeklődni a modiknál, hogy engedik-e.

mod: Ahogy látom, No-kia megkérdezte és nem. :(

[ Szerkesztve ]

(#9852) zolisx4


zolisx4
őstag

szép napot

(#9853) westcoastog válasza zolisx4 (#9852) üzenetére


westcoastog
veterán

viszont :R

(#9854) - = Zk = - válasza No-kia (#9842) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Erre bezzeg van eszetek:W Dehogy kötőtűvel piszkáljátok a szemeteket, arra nincs :DDD
Vagy kergess legyet bekötött szemmel az Empire State Bulilding tetején:C

Nah adj' Isten...!:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9855) WesTM


WesTM
senior tag

Jó reggelt!

Bár aludni nem sikerült, de azért már aktív vagyok. Megnéztem a Tiesto.Copenhagen.The.Sound.of.Tiesto. blueray koncertfelvételt, hát mit se mondjak. Letaglózó. :)

Club Life 121

Naggyon hosszú tegnap estém volt. Nagyon. :(

U.i.: Srácok szerintem lassan küldheti mindenki a p.ü-t Bluegenenek az üzenettel ami a 10k-s hszben legyen, mert közeledünk igen erőteljesen. :DD

[ Szerkesztve ]

(#9856) westcoastog


westcoastog
veterán

áh semmi megoldódot :B

[ Szerkesztve ]

(#9857) Bluegene válasza WesTM (#9855) üzenetére


Bluegene
addikt

még 1 sem jött

te sem küldtél, ha ár így felszólítottad a többieket

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#9858) No-kia


No-kia
őstag

nah, felvágtunk nem tom hány köbméter fát, úgy zúg a fülem a stihltől, hogy az csak na, csupa fűrészpor vagyok, kesztyűt nem vettem, szval tele van a kezem sebbel, ami meg televan fekete retekkkel, ékicsit fáj, de először gépezek, aztán zuhi :C :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9859) westcoastog válasza No-kia (#9858) üzenetére


westcoastog
veterán

részvétem :D nálunk is ugyanez, csak még a maradék 30köbméter fát kell baltával behasogatni és behordani :C

(#9860) No-kia válasza westcoastog (#9859) üzenetére


No-kia
őstag

nekünk is az lesz majd ezután :W :W

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9861) westcoastog válasza No-kia (#9860) üzenetére


westcoastog
veterán

jó marha angy ölfák voltak, 2 nap alatt be lettek sthillel szeletelve, már a felét összehasítottuk, de még hátravan sok, ilyen marha melegben csak állunk mit fasz a lagziba, nemhaladunk vele, mert hát kinek esik jól 35fokban tűző napon fát hasítani?

(#9862) WesTM válasza Bluegene (#9857) üzenetére


WesTM
senior tag

Még a délután elküldöm! :R

(#9863) No-kia válasza westcoastog (#9861) üzenetére


No-kia
őstag

hát jah, de job bmint esőben, tavaly azt kellett nekünk, most nézem a Gran Torino.t nagyon jó film eddig :Y

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9864) WesTM válasza Bluegene (#9857) üzenetére


WesTM
senior tag

Én elküldtem az üzenetemet!!! :R :R :R

(#9865) Bluegene válasza WesTM (#9864) üzenetére


Bluegene
addikt

nem is rossz ;]

na nézem az f1-et ;]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#9866) WesTM válasza Bluegene (#9865) üzenetére


WesTM
senior tag

;] ;] ;]

FORZA FERRARI! :R

(#9867) - = Zk = - válasza Bluegene (#9865) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mint jópáran:C
Lehet kiugrom holnap.. pár hévmegállónyira van csak:C belépőt akárki nyakából szerzek:C
hehe...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9868) WesTM válasza - = Zk = - (#9867) üzenetére


WesTM
senior tag

3éve minden évben voltam, idén válság van, tv-ből nézem. Bár az idei év valahogy egyenlő szerintem a 0-val, igy nem vagyok túl bánatos. :D :R :R :R

(#9869) WesTM


WesTM
senior tag

Felipe :( :( :( :( :( :O :O :O

Remélem nincs semmi baja. :(

Most mondják koponyasérülés.... :(

[ Szerkesztve ]

(#9870) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Persze, hogy a Hungaroringen történik ilyen:W
:( :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9871) WesTM válasza - = Zk = - (#9870) üzenetére


WesTM
senior tag

Botrány ami itt folyik. Röhej...Hajrá magyarok! :( :(((

Jólenne tudni ki nyerte az időmérőt... :( :((( :((

[ Szerkesztve ]

(#9872) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

subaruék de örülnének annyi szárazjégnek:C

már gondolom láttad az eredményt...:u

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9873) No-kia


No-kia
őstag

időmérőről lemaradtam, de már legalább tiszta vagyok, nah megyek a presszóba, jók legyetek :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9874) #19617792


#19617792
törölt tag

Voltunk a nővérem hajóján, bepótolta a szülinapomat (és apumét, anyumét, és bátyám névnapjával együtt), vett nekem egy eredeti Diesel baseball sapkát (annyi van már, hogy csak na), bátyámnak egy üveg bulgár vodkát (pokoli erőset), apumnak egy 5 l-es söröshordót, csappal, sörrel :D és egy üveg Hennessy konyakot, anyumnak egy üveg karamellás Baileyst. :K

(#9875) westcoastog válasza #19617792 (#9874) üzenetére


westcoastog
veterán

az igen, fel lettetek tankolva piával ;]

más: nem akartok project torque-zni? a grid láz látom nagyon elült :)

[ Szerkesztve ]

(#9876) - = Zk = - válasza westcoastog (#9875) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én most mek gridezni:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9877) nixx-21 válasza WesTM (#9871) üzenetére


nixx-21
senior tag

baszki nem tudsz oan linket adni ahol többel jön a CL mint 100kb/s mert így nem fogom tudni letölteni :D

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9878) Bluegene válasza westcoastog (#9875) üzenetére


Bluegene
addikt

mondtam h csézni kéne próbaképp

az megvan mindenkienk

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#9879) nixx-21 válasza Bluegene (#9878) üzenetére


nixx-21
senior tag

steames CS-d van?vagy virágboltos?

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9880) westcoastog válasza nixx-21 (#9879) üzenetére


westcoastog
veterán

tele vagyok virágboltos cs-kel de csak a szopi van velük, semelyik nem jó, lehet csak én vagyok balf..asz
jah én az 1.1-es cs-vel, botokkal tolom :D

[ Szerkesztve ]

(#9881) nixx-21


nixx-21
senior tag

Steamen kemény 2,000HUF a legális CS srácok ne csináljuk mán h ide virágbolt kell... :N :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9882) No-kia


No-kia
őstag

nah eddig 2 liter panashé, plusz megtámadott egy fészeknyi darász, meg is csíptek a kurva anyjukat nekik, nah most jön egy kis C++ :C :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9883) - = Zk = - válasza No-kia (#9882) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Tuudsz élni, baszod... :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9884) No-kia válasza - = Zk = - (#9883) üzenetére


No-kia
őstag

mégsem nincs c++, haverom szerelmi ügyeit kell elsimítanom, aztán gó panashézni, már 50 kuponom van a ládában, fél liter után kapsz egyet :C :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9885) nixx-21 válasza No-kia (#9884) üzenetére


nixx-21
senior tag

panashé? :F WTF is this shit?

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9886) No-kia válasza nixx-21 (#9885) üzenetére


No-kia
őstag

sör+sprite, jelen esetben 4,5 deci sör+ 0,5 deci sprite, sztem jó :C :C

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9887) westcoastog válasza No-kia (#9886) üzenetére


westcoastog
veterán

ezt ki kell próbálnom :D
bár nálam a prímet a citromos gösser viszi, nagyon jó :K :C

(#9888) No-kia válasza westcoastog (#9887) üzenetére


No-kia
őstag

sztem is jó, csak ahhoz képest kurva drága, akkor inkább panashé, de az tényleg jó

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9889) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

akkor már ink dízel:C
sör+kóla... mivel úgyis dízel motor rajongó vagyok :C
de a panashét is kipróbálom eccer.
apropó Nokia, azt Te/Ti keveritek, vagy a pultnál adják?:U

valóban drága az a gösser. hamár drága lötyi, akkor ice gösser, coronita..

alap nálam a Heineken:C

szerk: dejót GRID-eztem. csak megint sok volt a bunkó:W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9890) No-kia válasza - = Zk = - (#9889) üzenetére


No-kia
őstag

pultban adják, szó nélkül, meglátnak már töltik is ki, jóban vo a tulajjal, dízel szar sztem, nah ZK, iszok rád egy panashét, lehet h dízelt majd meglátom

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9891) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#9889) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jah, hamár ivás:
ugyebár a sört mutattam. az alatt nemadom.
a tömény meg csakis Becherovka lehet:C

9890: majd 10k bulin iszol velem, megkostolom:U :B
EKS! vaze :R

Hm.. Ezekszerint megéri nekik, vagycsak Te iszol olyat?:Y Mert akkor nagyon jóba lehetsz vele:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9892) nixx-21 válasza - = Zk = - (#9891) üzenetére


nixx-21
senior tag

EKS? akarod mondani EGS? :) (tudod egészségedre és nem ekészsékedre :)) )

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9893) - = Zk = - válasza nixx-21 (#9892) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen tudom, de te HOGY MONDOD? HOGYAN EJTED KI? :C
:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9894) nixx-21 válasza - = Zk = - (#9893) üzenetére


nixx-21
senior tag

tudod van egy szabály "máshogy írjuk máshogy ejtjük" :P
csak h huzzam azt a picuri kis agyacskád ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9895) westcoastog


westcoastog
veterán

a francba de megszomjaztam a sok képtől :DD muszáj leszek ott lenni a 10khsz-es bulin :D

(#9896) - = Zk = - válasza nixx-21 (#9894) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ígyvan. de leírhatom úgy, ahogyan ejtik ,nem? ;] :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9897) nixx-21


nixx-21
senior tag

na ez aztán LP kártya a javából :DDD :DDD

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#9898) westcoastog válasza nixx-21 (#9897) üzenetére


westcoastog
veterán

:DDD :C

(#9899) No-kia válasza - = Zk = - (#9891) üzenetére


No-kia
őstag

jóformán csak mi isszuk literszámra, de a sprite nak is van ott plakátja amira panashé van írva, bár nem tom milyen sörrel vana reklám, de mi sopronival isszuk, mint előbb is tettük, nah amjd együtt iszunk egyet

olyat estem bringával(nem bmx, most montival járok) ráestem haver bringájának a tengelyére fejel, kicsit bedagadt, de nem törtem be :C :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9900) westcoastog


westcoastog
veterán

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.