Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8651) No-kia válasza #19617792 (#8650) üzenetére


No-kia
őstag

:K

griiiiiiddddd

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8652) - = Zk = - válasza #19617792 (#8650) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ohh. mik vannak. mostanában már nem szmájlizunk, hanem írjuk dejó. szép világ :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8653) - = Zk = - válasza No-kia (#8651) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mit akarsz nyomni?...i hate drift

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8654) No-kia válasza - = Zk = - (#8653) üzenetére


No-kia
őstag

akkor bármi mást

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8655) No-kia válasza No-kia (#8654) üzenetére


No-kia
őstag

Kosipc
pw: alma

gyere

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8656) - = Zk = - válasza No-kia (#8654) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nemszóltam:R
mek

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8657) No-kia


No-kia
őstag

huh Zk-val milyet nyomtunk vagyis( áhh nem törlöm ki jó így ;] ) izé grideztünk, volt itt minden csak driftnem, még le mans is összejött nagy nehezen

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8658) - = Zk = - válasza No-kia (#8657) üzenetére


- = Zk = -
félisten

netöröld. max megy bash-ra :))

amugy élveztem a játékot :C a gridet :Y
este újra! jólenne ha többen lennénk :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8659) No-kia válasza - = Zk = - (#8658) üzenetére


No-kia
őstag

jah, csk nem sokáig leszek, mindent a jogsiért, megpróbálok korán aludni

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8660) - = Zk = - válasza No-kia (#8659) üzenetére


- = Zk = -
félisten

gyere vezetni :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8661) No-kia válasza - = Zk = - (#8660) üzenetére


No-kia
őstag

neked van xfiröd?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8662) - = Zk = - válasza No-kia (#8661) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nincs...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8663) No-kia válasza - = Zk = - (#8660) üzenetére


No-kia
őstag

lassan felnézhetsz grid-es honlapra

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8664) - = Zk = - válasza No-kia (#8663) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:C :R
lassan készítem a következő autót ;]

8665: hú. hátaz még várat magára. de remélhetőleg jövőhéten visszatérek a Grid világába. pár futam van még globálisból, és végeztem :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8665) No-kia válasza - = Zk = - (#8664) üzenetére


No-kia
őstag

hajrá, örülök neki, akár eredmények is jöhetnének :U

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8666) No-kia válasza - = Zk = - (#8664) üzenetére


No-kia
őstag

én már végig toltam, :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8667) No-kia


No-kia
őstag

nézd meg :DDD :DD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8668) No-kia


No-kia
őstag

nah? hova tüntetek már?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8669) - = Zk = - válasza No-kia (#8667) üzenetére


- = Zk = -
félisten

heinekem? az finom sör :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8670) No-kia válasza - = Zk = - (#8669) üzenetére


No-kia
őstag

lol, azért meglátszik ki milyen ember :U :))

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8671) No-kia


No-kia
őstag

cs:s vel szoktatok játszani? kikéne próbálni

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8672) - = Zk = - válasza No-kia (#8670) üzenetére


- = Zk = -
félisten

heinekem + becher= alapműveltség :))
:R

nem CSzek. nem nekem találták ki. de szivesen kipróbálnám, mivel végre jógépem van hozzá :B

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8673) nixx-21 válasza No-kia (#8661) üzenetére


nixx-21
senior tag

xfire: nixx21 ;)

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#8674) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

EMBEREK!!

este szerver?
drift nincs!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8675) No-kia válasza - = Zk = - (#8672) üzenetére


No-kia
őstag

nah akk vedd meg a cs: sourcet aztán goo

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8676) westcoastog válasza No-kia (#8675) üzenetére


westcoastog
veterán

én hol vehetném meg? :DDD
megkeresem, énis cs-znék :U

(#8677) - = Zk = - válasza No-kia (#8675) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mindenképp ;]
megyek is az onlány boltba :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8678) No-kia válasza - = Zk = - (#8677) üzenetére


No-kia
őstag

én meg aludni és készülök a holnapi napra

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8679) nixx-21 válasza No-kia (#8675) üzenetére


nixx-21
senior tag

CS 1.6 nékem megvan :K Steam acc: NiXxX21 :R :R az még olcsóbb is asszem kemény 2000HUF steamen keresztül :K :U

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#8680) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

jujde tök értelmetlen ez a Gömb c. posztmodern film :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8681) WesTM


WesTM
senior tag

JÓJESTÉT!!!!

Kis recsegés estére!!! [link]

Az mr2 petőfi messze a legjobb rádió adó. Csak ott lehet ilyeneket hallani. :R

TEgnap este fatert megszaggatta a harcsa. Volt élmény megint a tavon. ;]

Meséljetek ÁRA' felétek is ilyen gatyarohasztó meleg van? :U

(#8682) nixx-21


nixx-21
senior tag

phuuu eddig Killing Floor-oztam egy sráccal az egyetlen magyar szerón :DDD (ami mellesleg virágboltos játékosokat sem taszítja magától magyarán virágboltal is tudsz multizni ezen a szerón)

"Berserker" perket lvl3-ra fejlesztettem ami annyit jelent h 500,000-et kell sebezni közelharci fegyóval (kés,machete,tűzoltó balta,láncfűrész) persze láncfűrésszel mentem mert oan mapon toltuk amin alapjáraton le volt téve...zombik máshogy halnak meg valaki meghal már 5 sebzéstől van oan ami 500-tól se....lényeg h megöltünk vagy 25,000 zombit :DDD :DDD :C :C
3* el is jutottunk a bossig de sajna 1szer sem sikerült megölni =/
tessék ellátogatni a virágboltba és megrendelni a játékot!! amugy eredetiben sem drága 3500HUF Steam-en keresztül és unreal engine 2004 tuningolt változata hajtja a játékot szal régi gépeken is elfut én 1280*1024 max 8*AA 16*AF-el tolom avgFPS 75+ :DDD tessék csak tőtögetni :p

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#8683) No-kia


No-kia
őstag

nah lassan indulok, kicsit fosok :O :B

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8684) #19617792 válasza No-kia (#8683) üzenetére


#19617792
törölt tag

Sok sikert hozzá! :K

(#8685) No-kia válasza #19617792 (#8684) üzenetére


No-kia
őstag

távolsági vezetés Eger-Egerbakta 40perc, 10 hiba pont mind a váltás, meg az előzés miatt, oktató mondta hog yaz előzések rendben voltak, ő is így csinálta volna, meg a váltásból is csak 3 nál csinált volna másképp mint én, és megvan velem elégedve, nem vettem neki semmi piát , mint haverom, bár neki van is pénze rendesen, azt mondta oktató hog y akiket ő uismer azok közül a leginteligensebb vizsgabiztos volt, nah jöhet a kocsi :C :C :C :C :)) :)) :)) :)) :))

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8686) westcoastog válasza No-kia (#8685) üzenetére


westcoastog
veterán

:R sajna nekem még távol van a jogsi szerzés :O 1-2 év

(#8687) WesTM válasza No-kia (#8685) üzenetére


WesTM
senior tag

NAGYOKÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!!!!

Grat. PAPI. :C :C :C :C

Idézek :R Belgától. :R

Szólj apádnak, adja oda'ja buxáját,
Azután meg kérd el az Octaviát

Lassan indulj, vigyázz, ne kaparjá'
Mások is hagynak, hogy aluggyá'

Ha motorral mész, legyen nálad hajtási,
Ne száguldjá' nem vagy te Talmácsi

Elbambúsz, meg is van a karambol,
Oszt' majd négy darabban húzunk ki a Garamból
Odaérsz a diszkó utcájába,
Tekerheted a hangerőt csutkára

Álj le egy biztonságos utcába,
A parkolásnál vigyázz a patkára. ;]

Sok balesetmentes kilométert. :R

[ Szerkesztve ]

(#8688) No-kia válasza WesTM (#8687) üzenetére


No-kia
őstag

kösz mindenkinek :R :R

ez melyik számukban van benne?

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8689) WesTM válasza No-kia (#8688) üzenetére


WesTM
senior tag

(#8690) FefeeX válasza - = Zk = - (#8652) üzenetére


FefeeX
veterán

itt az ajánlott olvasmány :)
A kedvencem a ROTFLMAO. Egyébként meg helytelenül írta a kolléga, mivel mozaikszó ezért nagy betűvel kell írni :)

(#8691) No-kia válasza FefeeX (#8690) üzenetére


No-kia
őstag

a lolt is kicsivel írjuk, így rövidebb :U :U

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8692) FefeeX válasza - = Zk = - (#8680) üzenetére


FefeeX
veterán

A gömb tényleg egy gyenge eresztés, de már vagy 10 éves (csak tippeltem, lényeg hogy nagyon régi, és tényleg nem sok értelme van)

Apropó CS. Ahhoz nem kell nagy gép, a Source is elfut még keményen nem mai darabokon is... Gyertek inkább toljunk UT3-at... :) Én azt speciel jobban szeretem. Vagy BF1942 (2ezer volt minden kieggel anno) -- avagy Quake3 :) Azokban benne lennék...

A GRID nekem egyelőre kemény dió, nem egyszerű irányítani, mondjuk arcade NFS bajnoknak elég fura az irányítás, kormány nélkül meg hasonlók, főleg, hogy autósat kb másfél éve nem játszottam, a wownak köszönhetően :)

No-kia: Attól hogy kicsivel írod, még nem lesz helyes... :)

VGA körkép: Alakul a helyzet... :) Nyaralásból visszatérve, a 4870ek ára magasabb mint volt, a 4850eké viszont zuhan mint a veszedelem... Legfrissebb a 2-3év garis 21-22ezres Sapphire Edition karik szanálása... :) Ha 13ért elviszik a 3850em, meg is van a cserealany :)

[ Szerkesztve ]

(#8693) No-kia válasza FefeeX (#8692) üzenetére


No-kia
őstag

tudom, de itt meg msnen nem hiszem hogy sokan ezt figyelik :U

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8694) FefeeX válasza No-kia (#8693) üzenetére


FefeeX
veterán

most jöttem vissza nyaralásból és kötözködhetnékem van, na :DD

(#8695) No-kia válasza FefeeX (#8694) üzenetére


No-kia
őstag

jah, kipihenten könnyű :P :DD :DD én meg alig ettem vmit egész nap, vizsga előtt egy sport szeletet sem tudtam megenni, lehet az izgulás miatt, már 1 harapás után hánynom kellett majdnem, szval csak a Red Bull ment le :U :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8696) FefeeX válasza No-kia (#8695) üzenetére


FefeeX
veterán

Én is azt szoktam, a reklám kedvéért én Bombát tolok meg Marsot de a te összeállításod sem rossz... A vizsga ma vagy holnap lesz? Szorítok :)

(#8697) #19617792 válasza FefeeX (#8692) üzenetére


#19617792
törölt tag

21-22 ezer Ft-ért messze megéri a 4850, ennél jobb vétel nincs. :K Én speciel 22-ért vettem a 4830-at újonnan, a 4850 meg még jobb. :K 4870 jobb, de nem annyival, mint amennyivel drágább, szerintem nem éri meg. Az 5800-sok pedig még jódarabig drágák lesznek... A 4850 Sapphire Edition karik hűtője jól hűt, terhelve sem lesz melegebb 60 foknál és alapfordulatszámon nem hangos, van egy kis zaja, de elviselhető. :K

(#8698) No-kia válasza FefeeX (#8696) üzenetére


No-kia
őstag

khm, már megvan a jogsi pár órája :U

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8699) Bluegene


Bluegene
addikt

csézni akartok? jövök én is!

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#8700) westcoastog válasza No-kia (#8698) üzenetére


westcoastog
veterán

lassan ideér a futár a css-el :U

(#8699) Bluegene: az jó :D

hop ie 105% os nagyításon, én meg csodálkozok miért olyan furcsák a hangulatjelek :B :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.