Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8301) #19617792


#19617792
törölt tag

(#8302) KillHates


KillHates
nagyúr

Sziasztok!
Fú, gyerekek! Ordenáré módon szopok a CrossfireX-el. Tudtok segíteni?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8303) nixx-21 válasza KillHates (#8302) üzenetére


nixx-21
senior tag

heloszia!

mi a práblem?

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#8304) KillHates válasza nixx-21 (#8303) üzenetére


KillHates
nagyúr

Egy ASUS F8TR notiról van szó, amin PISTA fut. Win7 alatt nem tudtam a Hybrid CF-et "beéleszteni" :(
Van egy HD3200 alaplapi VGA, és a mellett van egy 3470-es. A CCC felajánlja a CF-et, tehát látja a rendszer a második GPU-t. De úgy vettem észre ha be van kapcsolva a CF ha nincsen a CCC-ben ugyanolyan löttyedt eredményt produkál a gép. Tudom, hogy nem a 3470-es miatt fáj az nVIDIA feje mikor a legújabb GPU-kat tervezik, és nem fog 2x annyi fps-t nyomni a gép ha megy a CF-ben rendesen, de hogy semmi teljesítmény javulást sem hoz a CF, azért az nekem gyanús...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8305) nixx-21 válasza KillHates (#8304) üzenetére


nixx-21
senior tag

32bit 64bit? uj driver? nem ragadt e bent valami másik driver? nézd meg valami oannal ami biztosan támogatja a CF-et nem tudom mi lehet a para :(

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#8306) WesTM válasza KillHates (#8304) üzenetére


WesTM
senior tag

Tiszteletem!!! :R :R :R

Nem tudom hogy működhet a notiknál ez a hybrid cf dolog, de gyanítom, hogy normálisan működik nálad. Valószínűleg 2d-ben tehát asztalon stb. csak a hd3200 dolgozik, energiatakarékossági okokból, majd 3d-ben a 3470re vált. Másképp nem tudom értelmezni a dolgot, mert ugye cf-nél a gyengébbik kártya teljesítménye adódik a másikhoz. (3850+3870=3850cf)

Ez persze csak az én paraszti eszmefuttatásom.

Azt hiszem nvidiánál is úgy van, legalábbis asztali pc-n a hibrid sli, hogy 2-d ben az integrált gpu dolgozik, 3d-ben pedig a rendes videokártya kap szerepet. :R

Mindjárt utána nézek hogy oldották meg itt! :R

(#8307) nixx-21 válasza WesTM (#8306) üzenetére


nixx-21
senior tag

igen 2d-ben HD3200 viszont 3d-ben HD3200+HD3470 legalábbis én így tudom :K

lásd

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#8308) KillHates válasza nixx-21 (#8305) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia! Köszi :R , utána nézek, valószinüleg ilyesmi lesz a gond.. 32bit-et használok mert csak 3GB ramom van, meg a 64-es sokat felzabál a merevlemezből.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8309) KillHates válasza WesTM (#8306) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia!

Elméletileg és gyakorlatilag mindig a 3200-as működik, a 3470-es csak besegít a számolásba, tehát 2D-ben HD-s videók dekódolásánál is a 3470 veszi át a dolgok oroszlán részét.
Mivel tudom rendesen lepucolni a CCC-t meg a drivereit. Ha az ATI programjával csinálom akkor bent marad a 9.6-os driver mint a Vista része. És ez zavarhat be. Most már a Power4Gear sem működik. Ez a program kapcsolgatja a procit és az egyéb perifériákat is az energiafelhasználsától és az erőforrás igényeitől függően.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8310) WesTM válasza KillHates (#8309) üzenetére


WesTM
senior tag

Igen most utána olvastam, úgy működik ahogy leírtátok!!! :B

Akkor valószínűleg driver probléma van a dologban. :(

(#8311) KillHates válasza WesTM (#8310) üzenetére


KillHates
nagyúr

Most megnéztem GPU-Z-vel (az általatok ajánlott cikkben olvastam) és azt mondja minden happy megy a CF meg a 2 db GPU... Akkor már csak az lehet, hogy a 3470-es (ami egy tuningolt 3450-es) ennyire keveset dob a 3200-as teljesítményén. :( Magyarán semmit. Pedig direkt a HL2 EP2-vel tesztelem, mert az támogatja a CF-et. :O

Ami még érdekes, hogy a WinSAT is bexart, mióta felerőltettem a CF-et.

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8312) nixx-21 válasza KillHates (#8309) üzenetére


nixx-21
senior tag

Driver sweeper :K

CPU limit nem lehetséges? :U

amugy sztem a letisztább egy új rendszer lenne xO

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#8313) KillHates válasza nixx-21 (#8312) üzenetére


KillHates
nagyúr

:R :R Köszönöm! :R :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8314) #19617792 válasza nixx-21 (#8312) üzenetére


#19617792
törölt tag

CPU limit egy 3200+3470-nél nem lehet, olyan kicsi kártyák.

(#8315) KillHates válasza #19617792 (#8314) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát, én is erre gondoltam, de monitorozom az elég vérszegény QL-62-est (A64 X2 2 GHz) és max. 75%-okat peek-el. Tehát onnét még van szufla.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8316) KillHates


KillHates
nagyúr

Most kipucoltattam és újra húzom a gyári drivereket. Sajna azok csak 8.7-esek (2008-as :O) Ha meg update-eltetem 9.6-ra akkor meg eltűnik a Hybrid CF opció a CCC-ből és csak a 3200-as megy :W :W

Miért én, édes Istenem ????

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8317) - = Zk = - válasza KillHates (#8316) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Üdvözlet:R

Olvastam a problémádat, és látom már erkezett is segítség. Nekem is volt gondom a CF-fel. Igaz az egy 3870 X2 volt, de szerencsére mára vége..egyelőre ;]
64bites psita alatt éltem, amig megnem döglött a vga egyik gpu biosa. de amig megvolt sokat tapasztaltam CF terén( persze nálad hibrid CF van).....
WesTM fórumtársam nagyon nagy segítség volt (és azis minda mai napig:R) az inséges időkben.
de azlett a vége, hogy bevittem iponba a komplett gépet. voltbent egy 4870 X2 egy 3870 X2. mind2 zafír.
3870 X2-met kivettük, és betettük a csere vga-t. az xp szépen életrekelt, dea 64bites psita nem.
betettük a 4870 X2-t és azonis meghalt a pista.ergo igaz a mondás, hogy a vista 64 bit nem rajong a CF-ért. sokan mást mondanak, és tapasztalnak, de nekem eza "kézzelfogható":R
amúgy a sztorihoz még annyit, hogy azért vittem vissza sokadjára a gépet, mert mindkét oprendszeren letiltotta az egyik gput a rendszerem....
megkockáztatnék náladis egy olyat, hogy a pista nincs oda a CF-ért. legyen az akármilyen CF.
de ez a vélemény nem 100%....:R

azmiatt meg ne parázz, hogy miért Te. :C
én most szenvedek egy szünetmentessel, és egy Pinnacle tv kártyával.
mindkettőt feladtam. az UPS projekt sikeresnek mondható, dea tv-s izé kilőve.
kivettem gyorsba, és valszeg kiviszem a földekre oszt felgyújtom ezt a kis sz...tt!
hacsak nem eltudom adni vkinek...kituddja...!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8318) No-kia


No-kia
őstag

huh, voltunk kint a tónál(1 éve csinláltak a falu szélére 2 tavat, vagy is még mst is készül) olyan jól elbeszlgettünk, hogy már 8 kor elakartam indulni hazafelé ,erre még csak most sikerült, volt egy kis sör, de a hangulat, nah az ku..a jó volt, pedig először azon filóztunk hog yhazamegyünk, de jó hog ynem tettük :DDD :DDD :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8319) JColee


JColee
őstag

kérdés:
vista 64 bit sp1el miért csak dx 10em van?

(#8320) No-kia válasza JColee (#8319) üzenetére


No-kia
őstag

miért még mit szeretnél? :F :U

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8321) KillHates válasza - = Zk = - (#8317) üzenetére


KillHates
nagyúr

De ehhez a fos notihoz nincsen csak Pista driverek. (meg a puma platform is csak vista alatt megy rendesen, nem is lehet az ACHI-t kikapcsolni benne)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8322) JColee válasza No-kia (#8320) üzenetére


JColee
őstag

hát 10.1el lehet működne az élsimítás assassins creedben :U
ja meg tod stormrise... :D

(#8323) No-kia válasza JColee (#8322) üzenetére


No-kia
őstag

végülis, az AC gyorsabban menne, de játékból sem megy? nem lehet hog ycsak itt írja rosszul? eddig működött?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8324) JColee válasza No-kia (#8323) üzenetére


JColee
őstag

játékban nem tudok rákattintani, mert el van sötétítve
nem tom eddig ment e :F mmint most vistával tutira nem ment, de h xp-n ment e azt nem tudom
na mind1, amúgy nem probléma, nem izgat túlzottan, hogy is van ez pontosan
köszi a válaszokat :R

(#8325) No-kia válasza JColee (#8324) üzenetére


No-kia
őstag

xp-n tuti nem ment, mert nem mehetett, próbáálj meg drivert frissíteni

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8326) - = Zk = - válasza KillHates (#8321) üzenetére


- = Zk = -
félisten

értem. hm..
mik vannak....notival a P2 óta nem találkoztam úgy személyesebben :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8327) westcoastog


westcoastog
veterán

hát hogy dzsekó meghót.. :(
mondjuk nem csodálom, az utóbbi időkben már kicsit meglehetett őrülve, feketéből fehérré avanzsált, meg most a sok pereskedés meg botrány... egyedi zenét gyártott az biztos :R :R

(#8328) KillHates válasza westcoastog (#8327) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én nagyon sajnálom. Mivel öreg csocsesz vagyok már, sokat hallgattam anno. Nagy tehetség volt kevés IQ-val... R.I.P.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8329) KillHates válasza - = Zk = - (#8326) üzenetére


KillHates
nagyúr

De jó neked... Én 12 éve notikkal foglalkozom.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8330) KillHates


KillHates
nagyúr

ÓÓÓóóóó... hogy tenné bele abba is az üvegszilánkos lófaxát aki a CCC-t programozta.
Az uninstallja nem távolítja el a Visual C+++ 2005-öt rendesen (csak belecsócsál).
Elmondom a frankót:
A 8.7-es drivert (2008-as) adták eleve a notihoz, ami tökéletesen támogatja a hybrid CF-et. Persze én kis telhetetlen elkezdtem agyalni mert keveselltem a 20-40 fps-t HL2EP2 alatt 1280-ban, és feltúrtam a 9.6-os drivert, ami behányt mert az nem ismeri (:F ???) a hybrid CF-et. Lett a 20 fps-ből 13 :D Oké letúrom, amit persze nem csinált meg a CCC telepítő programja rendesen, a Driver Sweeper valamit segített (levette az összes ATI-s dolgot, de a registry-t nem pucolta ki, tehát hiába toltam fel a 8.7-es CCC-t az nem ment fel, mert úgy érzékelte, hogy a 9.6-os fent van. És ez egészen addig ment amíg az az átkozott C+++ 2005 Redistributor akármit kézzel ki nem gyomláltam a cinfos lelkivilágából. Utána Driver Sweeper, aztán olyan pucér volt a vga meghajtó mint a ma telepített oprendszer.
Ezek után már felment a 8.7-es CCC és öröm és bódottá' :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8331) nixx-21 válasza KillHates (#8330) üzenetére


nixx-21
senior tag

rivatuner-el monitorozd be mindkét GPU-t hátha lehet látni mit és mennyire terhel :U :R

srácok ez a killing floor valamie szméletlen játék látogassatok el a virágboltba és hozassátok ki a futárral mert csak 1,7gb 2004-es játékmotor de valami állatmódon néz ki és a játékélmény valami csodás :D

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#8332) nixx-21


nixx-21
senior tag

úgy döntöttem lemondok a 4Ghz-ről amíg nem lesz új lap.....
CPU 3825Mhz w/ 1,4V (4005Mhz w/1,525V helyett)
RAM 850Mhz CL4 w/ 2,0V (890 CL4 w/ 2,15V helyett)

sokkal kényelmesebb nem fagy ki (bár nem értem h az előző beállítás miért fagyott random módon ha 1,5h prime alatt nem csinálta....)
hőfokok is bőven jók....idle 32°C, load max 49-50°C :K :C

[ Szerkesztve ]

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#8333) - = Zk = - válasza KillHates (#8329) üzenetére


- = Zk = -
félisten

gondolom a melód végett foglalkozol 12éve nozikkal:U
ezesetben viszont nem jó nekem. én vízzel foglalkozom :W

8332: nekem a 3,6G nemjön össze. lehet nembírja azt a hőt elvezetni a zalmanom. hmm...73fok körülig még látom az everestben. win alatt is jó. de etsztekben elvérzik. 3DM06-ban leginkább. de lehet prime alatt is, ha tovább hagynám futni...hmm. majd ha kitakarítom a zalmit, lehet sikerül. vagy kiöregedett a zalmanom:Y

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8334) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

társaim:U

mér van az hogy:
everest szerint a CPU 30-31fokos
de magonként(1-4) már 41fokos? :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8335) No-kia válasza - = Zk = - (#8334) üzenetére


No-kia
őstag

mert gondolom, a kupakot méri az everest, nem pedig a magokat, tehát magoktól távolab van a szenzor

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8336) - = Zk = - válasza No-kia (#8335) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hm. van benne realitás.:R
és melyiket érdemes figyelni?:U
ennyire messzelenne az érzélelő, hogy 10fok a különbség?:Y hmm...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8337) #19617792 válasza JColee (#8319) üzenetére


#19617792
törölt tag

A főablakon nekem is DX10-et ír, a Képernyő fülön az Illesztőprogramoknál kiírja, hogy: "DDI verziója: 10.1", van DX10.1.

Zk: Nekem is hasonlóképpen mér a procim hőszenzora, valószínű "nagy" a távolság a két szenzor mérési pontja között, lehetséges, hogy a prociban a felmelegedett rész nem sugározza annyira a hőt, hogy mást is nagyon felmelegítsen.

[ Szerkesztve ]

(#8338) - = Zk = - válasza #19617792 (#8337) üzenetére


- = Zk = -
félisten

okés. felfogtam.
de akkor melyikre alapozzak? a magok hőfokára, vagy a CPU hőfokára?:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8339) #19617792 válasza - = Zk = - (#8338) üzenetére


#19617792
törölt tag

Mindkettőre érdemes, de inkább a magokra, mert az melegebb. :)

(#8340) - = Zk = - válasza #19617792 (#8339) üzenetére


- = Zk = -
félisten

okés...:R
akkor:
73-74fok körüli érték sok egy 940 BE-nek? :F
merthát nemsikerült a tuning, és én a túlmelegedésre tippelek....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8341) KillHates válasza nixx-21 (#8331) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszi, máris töltöm. :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8342) KillHates válasza - = Zk = - (#8333) üzenetére


KillHates
nagyúr

Milyen "vizes" vagy?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#8343) #19617792 válasza - = Zk = - (#8340) üzenetére


#19617792
törölt tag

Határ, ha tuning és load alatt ennyi, akkor tűrhető, de inkább hidegebb, mint melegebb. VGA miatt tuningolod a procit, vagy csak úgy? Full HD felbontáson már teljes VGA-limit van. :)

(#8344) - = Zk = - válasza KillHates (#8342) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Budapest vízellátásáért küzdök, hogy a kedves Budaiak ivóvize a lehető legihatóbb legyen :))

#8343:hát leginkább érdekelne a procim vége
3,6-3,7 közötti értékkel már megelégednék. elvégre jó proci, jó lap. igaz nema legjobb memók, de azt nemhiszem, h szar lenne...hm.
de ezt a fullhd-s vga limites témát valahogy nem értem :(

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8345) No-kia válasza - = Zk = - (#8344) üzenetére


No-kia
őstag

ekkora felbontásban , ha a VGA miatt akarnád tuningolnia procit , akor felesleges lene, mert ott a procid már egyáltalán nem fogja vissza a VGA-t, ot tmár a VGA a szűk keresztmetszet

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8346) - = Zk = - válasza No-kia (#8345) üzenetére


- = Zk = -
félisten

olá:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8347) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

találtam egy örökzöldet, tuningolt változatban :C
amit vanguardék csináltak az sem rossz, de ez egyszerüaen amazing :))
queen - flash

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8348) nixx-21


nixx-21
senior tag

3000Mhz w/1,2875V,RAM 800 CL4 w/2,0V = 26°C CPU :D

1500Mhz w/1,2875,RAM 300 w/1,8V = 23°C CPU

mindez 23°C-os szobába nem is rossz :C

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#8349) - = Zk = - válasza nixx-21 (#8348) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nézd meg pls a CPU MAGOKAT is. azoknak elméletileg 10 fokkal kell magasabbnak lennie. nálam legalábbis...

keresek egy zenét, de nemjut eszembe sem az előadó, sem a szám címe. help vki. retrozenéről van szó...! de a klipjére emlékszem... :O

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8350) WesTM


WesTM
senior tag

Szépjóestét!!! :R :R :R

Kezem közé jutott végre a club life 117, és azt kell mondjam Club Life 6-7 rész óta magasan verhetetlen. ASOT kicsit lapos mostanság. :( :R :R :R :R

Holnap lesz a horgászverseny, ha sikerül jó helyen végezni, az őszi meghívásosba is bekerülhetek. :) Teljes mértékben készen állok a versenyre, szerelés, és taktika már összeállítva. :C

Zk: Hát sajnos retro klippekben gyenge vagyok. De próba cseresznye. Miről lenne szó? :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.