Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  aTAB5 okostelefon

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-04 15:53:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) Arnold666


Arnold666
csendes tag

Úgy olvasgatom itt össze-vissza, hogy az android 4.0.4-en nincs hívásátirányítás?!Esetleg létezik rá program, olyan ami kikapcsolt állapotban is átirányít?pl ha lemerül és kikapcsol tehát nem vagyok elérhetò akkor átirányít?

(#5252) lalszi válasza Arnold666 (#5251) üzenetére


lalszi
aktív tag

Nekem van, neked hogy hogy nincs? De ez egyébként nem szolgáltatói beállítás?

(#5253) poganytamas válasza Arnold666 (#5251) üzenetére


poganytamas
senior tag

Tárcsázó, menü gomb, beállítások, beszédhívás, hívásátirányítás

(#5254) Arnold666 válasza poganytamas (#5253) üzenetére


Arnold666
csendes tag

Köszönöm!!!

(#5255) lorien6


lorien6
csendes tag

31-étől a teszkókban AKAI néven jön ki a a teló

(#5256) Andrew10 válasza lorien6 (#5255) üzenetére


Andrew10
aktív tag

És az kb.mennyibe fog kerülni szerinted 40e. vagy 50e.?

(#5257) : iSiS : válasza Andrew10 (#5256) üzenetére


: iSiS :
tag

:))alig 40rugó..! :))

[ Szerkesztve ]

(#5258) Andrew10 válasza : iSiS : (#5257) üzenetére


Andrew10
aktív tag

És az jobb érdemes rà lecserélni?

(#5259) gukker1


gukker1
tag

]Sziasztok!
Erre tudja valaki a megoldást,miért nem enged telepíteni?Köszi

"WE BREAK FOR NOBODY"

(#5260) poganytamas válasza gukker1 (#5259) üzenetére


poganytamas
senior tag

Kereső! :D [link]

(#5261) gukker1 válasza poganytamas (#5260) üzenetére


gukker1
tag

Köszi szépen!!!Na persze hogy nem használtam a keresőt :W

"WE BREAK FOR NOBODY"

(#5262) : iSiS : válasza Andrew10 (#5258) üzenetére


: iSiS :
tag

Nekem gen2/v2-van, :D :N nem szándékozom lecserélni! :C

Talán erre is lesz majd JB ! :U

(#5263) Barcsik


Barcsik
aktív tag

Sziasztok!

Van esetleg valakinek talonban gen3 v4 gyári állapotról mentése? :DD

(#5264) poganytamas válasza Barcsik (#5263) üzenetére


poganytamas
senior tag

Na megint érdekes dolog történt. A készülékre egyszer csak a semmiből feltelepült az UC browser nevű csoda, majd miután azt kitöröltem, az NQ Mobile Security cucc.Kicsit utána néztem, ilyen silent installhoz az INSTALL_PACKAGES engedély szükséges, ami jelenleg csak a Mobileuncle tools-nak van :o

Nagyon meg lennék lepve, illetve szomorú lennék, ha ez az alkalmazás lenne a ludas. Más tapasztalt már ilyet, hogy ismeretlen alkalmazások csak úgy megjelentek?

(#5265) palocz


palocz
tag

Sziasztok 3 hete nyúzok 1 Atab5 AKL_M501_C04_6577_CONFIG3_V02-es típust. Az lenne a kérdésem, hogy a Phone Tester ezeket az adatokat adja ki nekem: OSS VERSION:IMM76D RELEASE: 4.0.4 KERNEL: 3.0.13 SDK: 15 FIRMWARE: eng. xcs. 135571282

Na most a kérdésem az volna hogy találtam az oss wersionnal a googleban Android 4.1 Jelly Bean

Link

Fel lehet ezt rakni a telóra? fog vele működni? Köszi a választ és a segítséget előre is :R :R :R

06703448537 ezen keress ha nem válaszolok

(#5266) Barcsik válasza poganytamas (#5264) üzenetére


Barcsik
aktív tag

Nekem nincs feltelepítve, de ilyennel sem találkoztam még. Minden esetre érdekes jelenség. :F

(#5267) poganytamas válasza palocz (#5265) üzenetére


poganytamas
senior tag

Nem, tégla lesz tőle. Még a paramétereiben teljesen megegyező, más kínai telefonok romjai se jók rá!

(#5268) palocz válasza poganytamas (#5267) üzenetére


palocz
tag

ezen a készüléken bal oldalt van a bekapcsoló gomb. Gen3-v2-es. Nem is lesz rá 4.0.4-es androidnál nagyobb? Bocsi csak ennek a készüléknek a romjához nem nagyon értek.

06703448537 ezen keress ha nem válaszolok

(#5269) palocz válasza palocz (#5268) üzenetére


palocz
tag

Ja és még 1 kérdés? Kijelző védő fóliát hol lehet kapni rá? mert eddig akik forgalmaznak ehhez fóliát csak a jobb oldali bekapcsoló gomboshoz van nekik, és azt írták erre az nem jó

06703448537 ezen keress ha nem válaszolok

(#5270) Shady313 válasza poganytamas (#5264) üzenetére


Shady313
aktív tag

Én múltkor is, amikor írtál és most is szintúgy tapasztaltam, ugyan azokkal a programokkal amikett írtál + a böngésző kezdőlapját is átállította.

Nekem is fel volt telepítve a Mobile Uncle Tools, de töröltem, a programok megjelenésekor nem volt már telepítve.

Általam telepített (nem gyári) alkalmazások:
Launcher8
Lightning Launcher
Beautiful Widgets
Link2SD
MTK Flashlight
SuperSU
SManager
ZPlayer
ES File Explorer

Továbbá rengeteg gyári apk-t kitöröltem, alig maradt valami, csak ami a rendszer működéséhez szükséges.

Ami érdekes: a párom Alcatel 992D-jére is telepítve vannak ugyan ezek a programok, kivéve az MTK Flashlight-ot. Valamint MobileUncle sem volt rajta soha (nem volt szükséges). Így erre a kettőre tudnék tippelni.

A systemben megmaradt apk-k:
APKInstaller
ApplicationsProvider
BackupRestoreConfirmation
Browser
Calculator
Calendar
CalendarImporter
CalendarProvider
Camera
CDS_INFO
CellConnService
CertInstall
ChromeBookmarksSyncAdapter
Contacts
ContactsProvider
DefaultContainerService
DeskClock
DownloadProvider
DownloadProviderUI
DrmProvider
Email
EngineerMode
EngineerModeSim
Exchange
FMRadio
Galaxy4
Gallery2
Gmail
GoogleCalendarSyncAdapter
GoogleContactsSyncAdapter
GoogleFeedback
GoogleLoginService
GoogleMaps
GooglePartnerSetup
GoogleServicesFramework
HTMLViewer
Keychain
LatinIME
LiveWallpapers
LiveWallpapersPicker
LocationEM
MarketUpdater
MediaProvider
Mms
MTKAndroidSuiteDaemon
MtkBt
MTKThermalManager
MtkVideoLiveWallpaper
NetworkLocation
Notepad
PackageInstaller
Phone
Phonesky
Provision
Settings
SettingsProvider
SetupWizard
SharedStorageBackup
Superuser
SystemUI
Telephonyprovider
wland
YGPS

A többi program teljesen eltávolítva. Gen2v2 v5-ös romra frissítve. Igaz csak egy SIM kártyával használtam, de eddig minden tökéletesen működött.

[ Szerkesztve ]

(#5271) poganytamas válasza Shady313 (#5270) üzenetére


poganytamas
senior tag

System-et én a végletekig kipucoltam. De olyan szinten, hogy még a háttérképeket is.
Én nagyrészt fizetős progikat használok, amiket rendesen meg is vettem Play áruházban.
Az érdekes amit írtál, hogy miután letörölted a Mobileuncle-t, azután is jelentkezett a dolog.
Összevetve a te listáddal, ami mindkettőnknél fenn van:
Link2SD - hát nagyon bízom benne hogy nem ez
MTK Flashlight - akkor talán ez lehet,
SuperSU - szintén nem hinném
ES File Explorer - egy fájlkezelő?

Egyelőre akkor leszedem az MTK Flashlightot, és figyelgetem mi történik.

(#5272) poganytamas válasza palocz (#5269) üzenetére


poganytamas
senior tag

ipon, mercury, digistreet-nél érdeklődj.
Nem vsz. a 4.1-es, gen2-höz is hiába rágom hónapok óta a fülüket, nem is válaszolnak.

(#5273) gukker1 válasza poganytamas (#5264) üzenetére


gukker1
tag

Nekem is volt már ilyen, feldobott egy ablakot amit csak leokézni lehetett,és akkor jelent meg 2 kínai irásjeles progi,amit azonnal töröltem,de olyankor is települt ha nem jelzett semmit,egyszercsak megjelent a programok között,azt hogy mi volt nem tudom mert leirtottam rögtön.

"WE BREAK FOR NOBODY"

(#5274) ZsZso válasza poganytamas (#5264) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Igen, két alkalmazás látogatta meg a gen2v3 v0.5 -ös gépemet a tepeítés óta. A feltelepített programok megegyeznek a régebben feltett programokkal, amikor gyári ROMot használtam. Egy Baidu browser és egy másik alkalmazás (amire nem is emléxem) telepedett minden kérdés nélkül, egyszer csak ott volt az alkalmazásoknál. Meg kell mondanom, én nagyon rezignáltan vettem tudomásul az sztorit :), különösebben nem rázott meg; nem is gondoltam bele. Ha véletlenül rájössz mi okozza ezt szólj! Ha újabb progi terem a gépemen, akkor mindenképpen szólok.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#5275) badmad


badmad
senior tag

Kérlek segítsetek nekem légyszíves van egy atab 503D telefonom olyan gondom van túl sokszor elett rontva a feloldó minta recoveryvel szeretnék factory resetet csinálni.De egyszerűen képtelen vagyok belépni a recovery menübe hiába a hangerő fel és bekapcs bejön a felborult droid nyomom a középső gombot de nincs recovery.Ilyenkor mi a megoldás??Nagyon fontos lenne mert munkámhoz nélkülözhetetlen a teló... :(((

(#5276) black0412


black0412
csendes tag

Sziasztok!
Egy kérdés..A 2862-es hozzászólás szerint beleírtam a buildba, például, hogy ne legyen boot animáció, de hiába mentem el akkor sem csinálja meg, tudnátok segíteni, hogy mi lehet a gond?? Ha újraindítom, és újra megnézem a buildot, látni, amit beleírtam, tehát elmenti, csak nem csinál semmit :F Segítségeteket előre is köszönöm!
Build szám : AKL_M501_C04_6577_Config4_V02

(#5277) Lacika0002


Lacika0002
aktív tag

Sziasztok.
Kellene egy kis segítség. MTKdroit toolsos mentést tenném vissza a telóra, de a Flash Tool download gomb után nem ismeri fel a telót. A teló kikapcsolva van, de ha bekapcsolva dugom a gépre felismeri, a driverek tuti jók, de kikapcsolva azt írja hogy nem tudta telepíteni. Tudnátok segíteni, fontos lenne :(

[ Szerkesztve ]

(#5278) Lacika0002 válasza Lacika0002 (#5277) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Ennyit sikerült elérni de még mindig nem csinál semmit, keresi a telót :(

[ Szerkesztve ]

(#5279) poganytamas


poganytamas
senior tag

(#5275) badmad : CWM recovery telepítése Flashtool-al, és abból. gen3-asnak gyári hibás a recoveryje.
(#5276) black0412 : a build.prop trükkök rom függőek hogy mennek-e, te épp belefutottál hogy az a beállítás azon a romon ami neked van nem megy
(#5278) Lacika0002 : flashtool-t zárd be. vagy 4x csináld ezt: akku ki, akku vissza, telefon rádug, 5 másodperc múlva lehúz. A 3. vagy 4. ilyen kör után jöhet a flashtool.

(#5280) Lacika0002 válasza poganytamas (#5279) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Semmi, ugyan azt írja hogy, please insert usb cabel :W

(#5281) apuc


apuc
őstag

Vennék egy ilyen telefont, szerintetek megbízható??

(#5282) desoe válasza apuc (#5281) üzenetére


desoe
csendes tag

Nem.

(#5283) Barcsik válasza black0412 (#5276) üzenetére


Barcsik
aktív tag

Szia!

Hosszú tap a fájlon és open text editor. Ha simán csak megnyitod, nem fogja menteni a módosításokat. Boot animáció letiltása nálam működik Gen3 v4-en.

apuc Nekem eddig semmi gondom nem volt vele. Ami hibával találkoztam, az felhasználói hiba volt. Szóval én csesztem el valamit. Minden jól működik rajta két hetes használat után is.

[ Szerkesztve ]

(#5284) apuc


apuc
őstag

A térereje milyen?

(#5285) Lacika0002 válasza poganytamas (#5279) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Na megvan mi volt a hiba, kikapcsolt állapotban is kellett telepíteni a drivereket. Megkellet kerestetni a drivereket a gépel és úgy már felismerte a telót és elkezdte. Ha én telepítettem fel az nem volt jó neki :W

(#5286) Barcsik válasza apuc (#5284) üzenetére


Barcsik
aktív tag

Nem tapasztaltam semmilyen indokolatlan térerő ingadozást.

(#5287) lalszi válasza Lacika0002 (#5277) üzenetére


lalszi
aktív tag

Egyszerűbb, ha a system/media/ mappában a bootanimation.zip és a shutanimation.zip végére írsz egy .bak végződést és újraindítod a telefont.

bocs, ez erre lett volna válasz: (#5276) black0412

[ Szerkesztve ]

(#5288) tomtombat


tomtombat
tag

Sziasztok!
Mi kell ahoz, hogy a felolvasó program, (vagy minek nevezzem) tudjon magyarul?
Konkrétan az ezpdf reader programnál érdekelne.
Egyik ismerősömnek feltelepítettem alcatel telefonjára, és meglepődtem mert nála a felolvasásnál megjelent rengeteg nyelv választási lehetőség, köztük a magyar is.
És működött. Nálam meg csak pár nyelv van a listán, és persze a magyar nincs közötte.

(#5289) kerekesim


kerekesim
tag

Üdv mindenkinek.

Szeretnék egy kemény tokot vásárolni az mtk6577 dual készülékemhez. Tudtok esetleg valami lehetőséget? Köszönöm.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#5290) lalszi válasza tomtombat (#5288) üzenetére


lalszi
aktív tag

Keresd nuance tts zsigát, majd ő beszél neked :)

(#5291) tomtombat válasza lalszi (#5290) üzenetére


tomtombat
tag

Köszönöm szépen. :)
Ha jól látom 500 mb-t foglal?
Remélem nem kell neki az a rész ami alapból 500 mb.
Mert én még nem partícionáltam, de ezek szerint kellene.

(#5292) lalszi válasza tomtombat (#5291) üzenetére


lalszi
aktív tag

Még létezik az Svox Mariska is, de az fizetős. Igaz sokkal kisebb.

(#5293) WannaBeBoy


WannaBeBoy
csendes tag

Akinek odavolt már szervízbe a telója: Volt akinek megjavították 1-2 hét alatt, vagy minden esetben megvolt a másfél hónap? Tescoba azt mondták 2-3 hét, mire kész. Tegnap volt két hete, hogy leadtam javítani, de már kezd hiányozni, aztán attól félek rá fognak ülni hónapokig a témára. Gondolom az sem lendítene előre semmit a dolgon, ha az ember rágná a fülüket, hogy mikor lesz már kész!? :)

(#5294) Shady313 válasza poganytamas (#5271) üzenetére


Shady313
aktív tag

Megint atvaltotta a bongeszo kezdolapjat. Toroltem az mtk flashlight-ot, meglatjuk mi lesz a jovoben.

(#5295) apuc válasza Barcsik (#5286) üzenetére


apuc
őstag

Köszi. :)

(#5296) apuc válasza desoe (#5282) üzenetére


apuc
őstag

Miért? :U

(#5297) Shady313 válasza Shady313 (#5294) üzenetére


Shady313
aktív tag

Az UC Browsert is telepitette, most vettem eszre. Most akkor varunk turelmesen. Eszrevetel: ezek akkor tortennek amikor wifire csatlakozok...

(#5298) marci0001


marci0001
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék egy wipe-ot csinálni, de nem merek. Biztonságos? Hogy csináljam? Atab5 gen2v2 -m van. ( G503)

(#5299) poganytamas válasza Shady313 (#5297) üzenetére


poganytamas
senior tag

Lehet mégis csak az ES Explorer lesz, bár még vizsgálódok. MTK Flashlight-ot letöröltem én is. Nálam az esetek 80%-ban wifin van a telefon.

ES Explorerben menü gomb, alsó sávban Javaslat, egy ajándékcsomag az ikonja. Na és akkor Önnek ajánljuk listában hogy hogynem ott az UC Browser is, és a Baidu browser is. Szóval ha megint előfordul a dolog, ez a progi lesz a következő áldozat.

(#5300) poganytamas válasza marci0001 (#5298) üzenetére


poganytamas
senior tag

A wipe vagy factory reset a beállításokat törli és a telepített alkalmazásokat, a többihez nem nyúl. Olyan állapotba kerül a telefon, mint amikor kihoztad a boltból. Kivéve ha a system partíción csináltál dolgokat, pl. boot animáció, rootolás, na azokra nincs hatással.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  aTAB5 okostelefon
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.