Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Májkii válasza Tubica (#548) üzenetére


Májkii
senior tag

Sapphire Nitro vagy MSI Gaming, ezeknek van a legjobb hűtése. Én a Sapphire-t venném, ha nem zavar a 2 év gari.

(#552) Xorith


Xorith
tag

Egyébként itt van valakinek ilyen kértyája? xD
Valaki írhatna véleményt aki rendelkezik ilyennel:Sapphire Radeon R9 380 4GB NITRO
Előre is köszönöm a választ!

(#553) A-Bag válasza Xorith (#552) üzenetére


A-Bag
tag

Nekem az van, pont egy fx6300-al mint neked. Én per pill azért kínlódok mert csak az alsó pci-e slotban működik a kártya, ha a felsőbe rakom el sem indul a gép. Szal még tesztelés alatt van :)

(#554) lsc válasza Xorith (#552) üzenetére


lsc
nagyúr

Nekem olyan van, tökéletesen működik.

Az élet kegyetlen .

(#555) belaazallat válasza Xorith (#552) üzenetére


belaazallat
addikt

Szintén nitro és remekül működik.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#556) Xorith


Xorith
tag

Játékok milyen beállításon futnak kb?

(#557) belaazallat válasza Xorith (#556) üzenetére


belaazallat
addikt

Full HD, High.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#558) Xorith válasza belaazallat (#557) üzenetére


Xorith
tag

Köszönöm a válaszokat! :)
Vétel lesz a vége.

(#559) Tubica válasza Májkii (#551) üzenetére


Tubica
senior tag

Akkor erre gondolsz ? :)

Nitro

Üdv. Tubica :R

Szerk: Van értelme húzni, vagy elegendő a teljesítménye ? :) A monitorom miatt jelenleg csak 1680x1050 be lesznek futtatva a játékok !

daehun : Azért szeretném beállítani a hűtést, mert engem nem érdekel nagyon a hangja :) viszont szeretném, ha hűvös maradna, és szeretem, ha alapon is megy a ventilátora ! De ez mindenkinél más :) Valaki a csendes kártyát szereti, valaki meg inkább a hűvösebb kártyát szereti :)

[ Szerkesztve ]

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#560) Májkii válasza Tubica (#559) üzenetére


Májkii
senior tag

inkább ez majd ha lehet kapni :((( Húzi nagyon nincs értelme (szerintem).

(#561) omis22 válasza Tubica (#559) üzenetére


omis22
csendes tag

az enyém alap ventiprofilal semi hűűű de meleg 66 fokos szokott lenni 53% ventivel
azért ezek is segítenek:D

[ Szerkesztve ]

(#562) Tubica válasza Májkii (#560) üzenetére


Tubica
senior tag

Szia.
Ez miben jobb, az én általam linkelt kártyánál ?

Azok a hibák, amit írnak a kártya alatt ( A Te általad linkeltnél ), azok mennyire valószínűek, illetve mitől jöhetnek elő azok a hibák ? Gyári hibásak, vagy túl hajtották őket ?

Üdv. Tubica :R :)

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#563) Májkii válasza Tubica (#562) üzenetére


Májkii
senior tag

Az általad linkelt kártyán van backplate de az nem ér meg +10k-t. Az a hiba(artifact) pedig akármelyik kártyánál előfordulhat.

[ Szerkesztve ]

(#564) M@rdel válasza omis22 (#561) üzenetére


M@rdel
őstag

Hasonló elrendezésű házam van/Bitfenix Merc Alpha/, és nekem is takar a hangkártya.
Én oda akarok ventilátort tenni ahol neked az SSD-k vannak.

(#559) Tubica Ahogy látom kicsit elcsúsztak az árak! 10eFt két-három hét alatt.

[ Szerkesztve ]

(#565) Májkii válasza M@rdel (#564) üzenetére


Májkii
senior tag

Nem csúsztak el, a backplate verzió mindig is Ennyi volt.

(#566) Omis válasza M@rdel (#564) üzenetére


Omis
senior tag

Az jó:Dszerencsére már rend van a házban mire eltűntettem az a sok kábelt:)huuuu
mi az hogy takar a hangkártya?Dott volt eredetileg de rájöttem hogy oda felesleges
Nem ssd-k:P sima 2.5 hdd.k
Lökj egy képet:D

(#567) M@rdel válasza Omis (#566) üzenetére


M@rdel
őstag

Nem akarsz egy accot használni?

A port tessék figyelmen kívül hagyni! Játszom, nem érek rá takarítani!

(#565) Májkii Akkor ezt benéztem! :D De tényleg feljebb csúsztak az árak.

[ Szerkesztve ]

(#568) Májkii válasza M@rdel (#567) üzenetére


Májkii
senior tag

Egy héttel ezelőtt nagyon felmentek, de most úgy néz ki kezd visszaállni.

[ Szerkesztve ]

(#569) Omis válasza M@rdel (#567) üzenetére


Omis
senior tag

ja de.csak néha a másik böngészőt nyitom meg:D
jó belső:P

(#570) Pernyo


Pernyo
csendes tag

Egy kis hírmorzsa, ha valakit érdekel. Hétvégén megvettem a Star Wars Battlefront-ot és elég sokat nyüstöltem az elmúlt 2 napban. Az R9 380 tökéletes kártya ehhez a játékhoz. A játék által felkínált ultra felbontáson tökéletesen fut, mindegyik játékmódban (multiban is :D).

(#571) Modst3R


Modst3R
senior tag

Üdv mindenkinek!

Vga cserében vagyok és úgy néz ki pár hétre amd-s leszek, viszont OC tapasztalatom 0! :DDD
Egy Msi Gaming R9 380-ra neveztem be, esetleg vkinek tapasztalat? Csak h kb merre induljak el...

Előre is köszi! :R

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#572) Xorith válasza Pernyo (#570) üzenetére


Xorith
tag

Egy Witcher 3 ,hogy fut?
Értékes volt számomra a hírmorzsa mert nemsokára beruházok egy ilyen kártyára. :)

(#573) coryss


coryss
újonc

Sziasztok!
Következő lenne a kérdésem,van egy sapphire nitro 4 gigás kártyám.A terhelés alatt a maximum hőfok 77c nem tudom ez mennyire normális ennél a kártyánál.....magának a kártyának semmi baja tulajdon képen tökéletesen működik,csak ez a hőfok dolog piszkál kicsit.Egyébként mindegy mivel terhelem a kártyát mindig ennyire megy fel a hőfok.Szerintetek ez még normális?Amúgy van még 2 ismerősöm akiknek pont ugyan ennyi full terhelés alatt a hőfok....viszont nézegetve a teszteket ott általában 70c alatt vannak a kártyák.
Nos nem tudom van e értelme ezzel nagyon foglalkoznom vagy hagyjam így ahogy van a kártya?!?!

(#574) belaazallat válasza coryss (#573) üzenetére


belaazallat
addikt

Szia!

Olvass vissza a topicban, többször volt róla szó!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#575) coryss


coryss
újonc

Van vagy 500 oldal...köszi a segítséget....akkor átnyálazom :C

(#576) belaazallat válasza coryss (#575) üzenetére


belaazallat
addikt

Kereső használata? :U Ilyen hozzáállással.... :W

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#577) M@rdel válasza coryss (#575) üzenetére


M@rdel
őstag

Ventilátor profilt kell csinálni Afterburner, Trixx stb segítségével.

(#578) Modst3R


Modst3R
senior tag

Erre vki? :R

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#579) cl.aci válasza Modst3R (#578) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Az igazság az, hogy nem sokan nyilatkoztak edig az MSI kártyákról, lehet csak pár darab van, de az is lehet hogy anyira elégedettek vele a gazdáik, hogy nem irnak ide :) Itt esetleg itt olvashatsz róluk, esetleg tölük érdeklődhetsz.

[ Szerkesztve ]

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#580) coryss válasza M@rdel (#577) üzenetére


coryss
újonc

köszönöm,meg fogom hesszelni akkor ezt a dolgot :)

(#581) A-Bag


A-Bag
tag

Sziasztok!
Használja valaki véletlenül az r9 380-at GigaByte GA-970A-DS3P alaplappal ? :)

(#582) Modst3R válasza cl.aci (#579) üzenetére


Modst3R
senior tag

Köszönöm. Hasznosak vtak! :R

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#583) lsc válasza coryss (#573) üzenetére


lsc
nagyúr

Teljesen normális, majd 90 fok körül izgulj. Ha jobban hűtöd akkor meg zajos lesz, akkor meg az lesz a gond. Ha megy rendesen a kártya ne foglalkozz vele, ez ilyen.

Az élet kegyetlen .

(#584) coryss válasza lsc (#583) üzenetére


coryss
újonc

Köszönöm szépen a választ :R

(#585) Xorith


Xorith
tag

Milyen tápegységet ajánlotok hozzá? Esetleg ami az aqua-ba találhato.
Keresgéltem, de vagy írták hogy gagyi vagy kicsit drágább volt. Valaki esetleg ötlet?

(#586) #00137984 válasza Xorith (#585) üzenetére


#00137984
törölt tag

Az R9 380 fogyasztása olyan 190-225W környékén áll meg. 550W-os minőségibb 80+ Gold FSP vagy Corsair tápot ajánlhatok neked. AMD procik mellé, főleg tuning esetében ajánlott kicsivel nagyobb 650W-os tápot választani.

(#587) Sage83 válasza Xorith (#585) üzenetére


Sage83
aktív tag

Hali!!

Fsp Raider 550w tökeletes hozzä!! :) Nekem is azzal megy a 380 Nitro!!

[ Szerkesztve ]

(#588) Tubica válasza Sage83 (#587) üzenetére


Tubica
senior tag

Szia :)

Nekem is Raider 550-em van, viszont bennem van egy kis félelem, mivel én AMD-s vagyok.
Nagyon sokan mondták, hogy eléggé a határon lesz az 550-es táp az FX 8320-as mellet, főleg mivel ráncigálni kell a procit ( :C :P ). Így ha Xorith AMD processzorral rendelkezik, én inkább egy 600-ast ajánlanék neki !

Én most gondolkodok egy 650-es Raideren ( vagy esetleg valakinek más ötlet ? :) Leginkább FSP érdekelne, ez jött be :) )

Üdv. Tubica :R

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#589) Sage83 válasza Tubica (#588) üzenetére


Sage83
aktív tag

Hali!!

Igaz,igaz!!! :R

A 650 fsp raider táp hangos allítolag, szerintem kérdezz utána a tápos topicban!! :)
Amit én most vennék a köv: [link]
Vagy ha van rá keret: [link]

Coryss: nekem is kb ilyen fokok vannak gyári venti profilal ,pedig egy cm Trooper házban csücsül a kari!! :Y

[ Szerkesztve ]

(#590) #00137984 válasza Sage83 (#589) üzenetére


#00137984
törölt tag

Ezek amúgy elég megbizható tápegységek, de az FSP Raider táp hangos ventiket kapott és a Corsair tápok is hasonló problémával rendelkeznek. Zero RPM Fan üzemmód miatt, az én Corsair HX650-es tápom is néha huhogó hangot ad ki, na de hát lelke van a 80+ aranyomnak. :) Viszont egy jó gépet nem bizhatunk csak egy majdnem tökéletes tápra, inkább a feszültségértékek és a táp legyen tartósnak mondható. A videókártyán a kedvező hőmérsékletekre saját ventiprofilt kell létrehozni :)

[ Szerkesztve ]

(#591) Sage83 válasza #00137984 (#590) üzenetére


Sage83
aktív tag

Hali!

Majd ha lesz normálisan szabadnapom akkor kipróbálom a beállított ventiprofilt! Ki milyen beállításokat használ?

Nekem egyenlőre jól megy a raider 550!! :) Ha tápot is cserélek,hogy szebb legyen az összkép a házban akkor biztos hogy xfx,fsp aurom,seasonic,supernova közül fogok választani!! :K :D

(#592) #00137984 válasza Sage83 (#591) üzenetére


#00137984
törölt tag

33-34% és 1025 RPM már alacsonyabb 38-44fok környékén tartja a hőmérsékleteket. 45% és 1500RPM-en játékok meg Unigine benchmark tesztek közben alig megy 60fok főlé.

(#593) blu79 válasza Sage83 (#589) üzenetére


blu79
addikt

A 650 fsp raider táp hangos allítolag - ez egy nagy tévedés, nekem Raider 550 van és 0db a hangja, minha nem is lenne táp a gépembe, és azt a gépet ami az adatlapomon van simán viszi, proci akár 5Ghz tuning + videókártya tuning + ram tuning (1600ról-2400ra) + még 5db ledes venti ami nem szerepel az adatlapomon

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#594) Sage83 válasza blu79 (#593) üzenetére


Sage83
aktív tag

Nekem is Raider 550w van a gépemben,és teljesen meg vagyok vele elégedve,szerintem egy bitang jó táp!!Csak párszor olvastam már,hogy a 650-es verzió kicsit hangosra sikerült,de persze lehet valamit benéztem...

Zsébernardo: Köszi,köszi!! :R :R

[ Szerkesztve ]

(#595) lsc válasza Tubica (#588) üzenetére


lsc
nagyúr

Számolj, a proci legyen 150W, a kártya 230W, a cullangok 50 W, ez így 430 W körül van maximum, annyit annak a tápnak is simán le kell adni, ennyi.

Az élet kegyetlen .

(#596) Xorith


Xorith
tag

Köszönöm szépen mindenkinek! :)

(#597) Tubica válasza lsc (#595) üzenetére


Tubica
senior tag

Értem.

Azért még félek egy kicsit ! Ha 80+ nézzük, akkor olyan 450-et tud maximum leadni a táp nem ?
Esetleg fogyasztás mérővel megmérjem, mennyit eszik :) ? Hátha valakit érdekel. ( csak nem tudom milyen programmal ). Amúgy, eldöntöttem, hogy az a Sapphire lesz megvásárolva ! :C

Illetve annyiba tudnátok segíteni, hogy After burnel-el hogy lehet hűtés profilt csinálni ? :)

Üdv. Tubica :R

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#598) Sage83 válasza Tubica (#597) üzenetére


Sage83
aktív tag

Ha az Fsp Raider 550et nézzük az 42Ax12v=504W Azért az nem kevés!! :)

(#599) lsc válasza Tubica (#597) üzenetére


lsc
nagyúr

Van zavar nálad is táp ügyben, a normálisabb tápok amit ráírnak annyit le is adnak, de a hatékonyság miatt többet vesznek fel a konnektorból, ennyi, nem több nem kevesebb.
A Te tápod 504 W-ot ad le a 12 V os ágon [link], több mint elég. Az előbbi fogyasztások csúcsok, folyamatosan szinte semmi sem terheli annyira.

Az élet kegyetlen .

(#600) Tubica válasza lsc (#599) üzenetére


Tubica
senior tag

Jesszusom ! Akkor elnézést kérek !

Most értelmezem :W :W Nagyon szégyenlem magam....

550W van ráírva, 550-et ad le, és 550/0,80=687W-ot vesz fel a tápból ? Eddig mindig azt hittem, hogy ami rá van írva, annak a 80 ( most mindegy mennyi ) százalékát tudja leadni. ( ez esetben 440W-ot ).

Köszönöm a felvilágosítást :C :W :W :W

Üdv. Tubica :R

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.