Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) Hobbbyt válasza szasanyi (#2000) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Nem célom telenyomni a gépet ventikkel, alapvetően a némaság mellett tettem le a voksom. De nincs benne HDD rekesz, házi megoldással szivacson meg postásgumin fekszik 2 HDD a tökéletes rezgéscsillapítás miatt, 1 ssd pedig lóg a levegőben, mert a annyira picit és könnyű, hogy a kábelt se tudja lesúlyozni :D
Alapvetően most jó ez így, 2 óra BF4 után 65-66 fokos a GPU és ~60 a CPU. a Vinyók 34 és 37 fokosak ( az egyikkel most aktívan írok (torrent), a másik pedig 5400rpm-es.. és nem igazán melegszik.
Úgy gondolom, hogy ezek a hőfokok abszolút efogadhatóak. És cserébe még hangja sincs :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#2002) tari válasza szasanyi (#1972) üzenetére


tari
csendes tag

+1 :))

(#2003) Hobbbyt válasza szasanyi (#2000) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Viszont!

Az AMD kezelő szoftverével nem vagyok megelégedve, nem tudom hogy mit és hogyan csináltam.. de mikor betettem a VGA-t a Win automatiksuan feltette valahonnan a Catalyst centert vagy mit. Azt jól ismerem, megszoktam.. már már szerettem is a maga módján. Viszont, manuálisan frissítettem, és most csak ilyen nyamvadt "Radeon Beállítások" van ahol lényegében lófa*zt se tudok beállítani.. Hogy lehet visszahozni azt a régi, sokfunckciós panelt?

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#2004) Sethdobaloah válasza Hobbbyt (#2003) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

visszaraksz egy öreg drivert :)

...csak én vagyok helikopter?

(#2005) szasanyi válasza Hobbbyt (#2001) üzenetére


szasanyi
félisten

Jó ventit kell választani, és van lesz légáramlás miközben nem zajosabb. ;) Persze az további kiadás - és csak utólag tudod meg pontosan mit hozott a konyhára - ezért mondtam azt, hogy ha van kéznél +1 venti. Azok alapvetően nem rossz hőfokok szvsz maradhat ez a felállás.

Azt viszont nem tudom milyen driver van fent nálad és/vagy mit látsz pontosan így nehéz megmondani mit hol találsz (amit most nem).

(#2006) szasanyi válasza Sethdobaloah (#2004) üzenetére


szasanyi
félisten


Igen.

(#2007) Hobbbyt válasza szasanyi (#2005) üzenetére


Hobbbyt
őstag

igen, a ventiken sose spóroltam. Az a neonzöldszerűség is 1 hét kutatómunka gyömölcse lett, csak az azonos tudású Noctua hütők voltak halkabbak (nem sokkal) cserébe 3x többet kértek értük. Szélzaja van, mikor maxon jár.. de olyankor a nagy CPU venti morgása sokkal "hangosabb"

16.2 van most jelenleg. Talán ez a legújabb.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#2008) Brenor


Brenor
aktív tag

Még egy kérdésem lenne a kártyával kapcsolatban.
Ha rádugom hdmire a tévémet, akkor bekapcsoláskor mindig ötöt sípol, de tovább megy. Nem tudom, hogy ezt miért csinálja. Amikor kihuzom akkor nem sípol.
A másik gondom az, hogy amikor kikapcsolom a gépet akkor a monitorom nem kapcsol ki hanem kiírja, hogy nincs kábel. Ez pláne éjszaka idegesítő mikor aludnék ilyenkor mindig kikapcsolom a monitort, de elvileg a sokszori kikapcsolása nem egészséges. Az is érdekes, hogy a kártyám nem ismeri fel a monitoromat és csak driver beállítással tudtam 1080pre felvenni a felbontást. Dsubos a monitor és átalakitoval használom, de a régi kártyám is dvi volt és ott kikapcsolt a monitorom rendesen.

(#2009) szasanyi válasza Hobbbyt (#2007) üzenetére


szasanyi
félisten

Próbáltad a Beállítások -> Radeon speciális beállítások menüt?

Brenor: ezeket nézted már? Esetleg segít azonosítani az okát.

(#2010) Brenor válasza szasanyi (#2009) üzenetére


Brenor
aktív tag

Néztem és azt írják az 5 sípolás az cpu hibára utal, de gondolom nincs baja a cpunak, mert megy rendesen és csak akkor sípol ötször, ha be van dugva a kártyámba a hdmi kábel.
Viszont nem rég frissítettem a biost és most az AMI EFI P2.10 verzió van fant. Nem lehet, hogy a frissítés miatt csinálja esetleg?
Találtam egy oldalt ahol pont ez volt a probléma és meg is oldotta, de nem tudom értelmezni amit leírt ide.
http://www.computing.net/answers/hardware/pc-beeps-5-times-at-startup-but-boots-fine/81971.html

(#2011) szasanyi válasza Brenor (#2010) üzenetére


szasanyi
félisten

Mind2 kijelző rá van csatlakoztatva vagy először az egyik majd a másik külön?

(#2012) Brenor válasza szasanyi (#2011) üzenetére


Brenor
aktív tag

Fizkailag mindkettő rá van csatlakoztatva. Szoftveresen, ha nem használom a tévét akkor windows+p-vel kilövöm. Előző kártyám nem sípolt mikor rávolt csatlakoztatva a hdmi.

(#2013) szasanyi válasza Brenor (#2012) üzenetére


szasanyi
félisten

5 rövid sípolás nem processzor hanem processing (folyamat hiba) és a linkelt probléma alaplap nem pedig VGA esetén volt. Sajna nem tudom megmondani mi okozhatja, esetleg ezt próbáld ki:
- először egyik majd másikat csatlakoztasd és restart - ha ua. a sípolás van, akkor aztán a két eszköz csatlakoztatási sorrendjét cserél d fel
- nem tudom van-e lehetőség elsődleges kijelző manuális beállítására, de ha van állítsd be melyik az alapértelmezett megjelenítőd

(#2014) Brenor válasza szasanyi (#2013) üzenetére


Brenor
aktív tag

A képernyőfelbontásnál azt írja, hogy a monitorom az elsődleges kijelző, de kettesnek írja valamiért. Az a furcsa, hogy a windows+p-vel ha a "csak számítógépre" megyek akkor a tv-n van kép, amikor "csak kivetítőre" megyek akkor csak a monitoromnál van kép. Általános nem PnP képernyőnek látja a monitoromat a kártyám, de a tv márkáját felismeri.

(#2015) likeaRAINBOW


likeaRAINBOW
senior tag

Sziasztok.
Érdekes problémába ütköztem, amit nem tudok hova tenni. Tegnap újratelepítettem a gépemet, Win10 Pro. Z77 + 3570k + Sapphire 380 Nitro + TV, iGPU multi monitor bekapcsolva. Amint a Win10 feltenné az AMD driverét (ahogy néztem 15.12), egyből kifagy a gép, 2* dobott kék halált is, clock watchdog timeout hibával. Sok próbálkozás végére eljutottam oda, hogy az alaplapi kiementre kötöttem a TV-t, így sikerült feltenni a drivert.
Próbáltam a 15.12, 16.1.1,16.2 drivereket, mindegyiknél azután fagyott ki, hogy feltette a GPU drivert, és jött volna az audio.Ami még fontos lehet HDMI-HDMI, és HDMI-DVI kábellel is próbáltam. Valakinek erre valami magyarázata?

(#2016) Indi65


Indi65
újonc

Sziasztok!
Van egy AsrockH8M1_HDS alaplap
I5 4440 cpu
16GB Ram
R9 390 Amd Radeon VGA
HKC 550W táp Felépitésű gépem.
Aproblémám az ujra indul a gépem bizonyos idő közönként,ha PL:BO3 játékot játszom.Eddig egy GTX 650TI GB kártya volt bennt. Ha valaki tud erre megoldást megköszönöm.

(#2017) BioNiCMaN válasza Indi65 (#2016) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Én a HKC-t lecserélném.

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#2018) Indi65


Indi65
újonc

Én is erre gondoltam már rendeltem egy fsp700w helyette.

(#2019) Hobbbyt válasza Indi65 (#2018) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Fölösleges olyan nagy tápot venned, bőven elég egy 500 watt körüli minőségi táp.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#2020) szasanyi válasza likeaRAINBOW (#2015) üzenetére


szasanyi
félisten

Miért nem csak az alapértelmezett, 1db kijelzővel telepíted és GPU+iGP nélkül? Praktikus a problémalehetőséget csökkenteni saját magunk számára. ;) Tehát az első lépés után csatlakoztatsz / beállítasz egyebeket és ha közben probléma adódik egyszerűbb azonosítani az okát (ami nyilván a legutolsó lépésben keresendő). De így...

Indi65: nem a legjobb döntés volt. Egy 550W minőségi táp jobb választás lett volna és bőven elég (CM V550 Gold vagy ocsóbb FSP Raider550 Silver) viszont hatékonyabb.

(#2021) likeaRAINBOW válasza szasanyi (#2020) üzenetére


likeaRAINBOW
senior tag

Próbáltam kikapcsolva, úgy sem volt hajlandó települni :) Ez benne a szép :DDD

Amit próbáltam:
- csak GPU: HDMI-HDMI, HDMI/DVI kábel
- GPU + iGPU, GPU-ra kötve, szintén HDMI-HDMI, HDMI/DVI kábel
- GPU + iGPU, iGPU-ra kötve, HDMI-HDMI, na így volt hajlandó feltelepülni.

[ Szerkesztve ]

(#2022) szasanyi válasza likeaRAINBOW (#2021) üzenetére


szasanyi
félisten

Driver nélkül még nincs gond ugye? Tápegység vagy csatlakoztatási gond biztosan nem lehet? Ha ezek biztosan kizárhatók én kezdenék az alaplappal:
- ha van frissebb BIOS feltenném, majd restart aztán shutdown és elem ki 2-3 percre (ha nincs frissebb akkor az elemkivétel)
- start az egy alapértelmezett kijelzővel majd a BIOS beállítása (boot sorrend, elsődleges PCIE, RAM sebesség, stb.)
- ha így sem jó Win reinstall (mert csak ezzel lehet szakértelem nélkül, biztosan kizárni a sw hibát)
- ha ezután sem megy, akkor lehet hw hiba amit legalább egy másik gépben célszerű ellenőrizni

(#2023) likeaRAINBOW válasza szasanyi (#2022) üzenetére


likeaRAINBOW
senior tag

- Tápegység remélhetőleg nem, egy Chieftec CTG-500 hajtja a gépet, remélhetőleg nincs vele baj, így, hogy fent a driver bármivel játszok, semmi anomália, pedig hajtom rendesen.
- Bios legfrissebb, illetve van egy újabb béta, azt nem szívesen tenném fel.
- alaplapon csináltam load defaultot, utána is csinálta, alap órajel, memória lassabb sebességen, elsődleges PCI-E.
- wint feltettem vagy 6*, media creation toolal, "gyári" win10
- elég új a vga, persze ettől lehet hibás, holnap beviszem melóba, aztán kiderül, hogy ott is előjön-e.

(#2024) szasanyi válasza likeaRAINBOW (#2023) üzenetére


szasanyi
félisten

Sajnos előfordulhat. Esetleg azt nem próbáltad, hogy a két kijelzőt felváltva, DVI majd HDMI csatiba dugva? Elvileg ennek is mind1 kellene, hogy legyen de ha olyan kimenetprobléma ami nem minden kimenetnél jelentkezik...

(#2025) BioNiCMaN válasza Indi65 (#2018) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Nem tudom mennyié az FSP, de én elfilóznék egy Seasonic-on.

De ez itt szerintem már OFF ;)

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#2026) likeaRAINBOW válasza szasanyi (#2024) üzenetére


likeaRAINBOW
senior tag

HDMI és DVI kimenet is hibás lenne, az már régen rossz, nem? :) Az a fura, hogyha ugye normálisan végigmegy a telepítés, akkor a vga driver után jön az audio drivere, akkor telepít pár audio eszközt a win, meg ugye a rácsatlakoztatott TV-t is megpróbálja, és mindig itt döglik meg nagyjából. Amire én gondolni tudok, hogy vagy a TV nem tetszik neki, esetleg az audio részével van valami baj, bár miután rádugtam a dVGAra a TV,t arra toltam ki a hangot, és minden gond nélkül lejátsza.

(#2027) deadwing válasza szasanyi (#1965) üzenetére


deadwing
addikt

Köszi a választ! :R
Teszek vele egy próbát nyilván, csak azt nem tudom, ha nem ismerik el hibásnak, akkor rámverhetik-e a bevizsgálás díját? Ami mennyi lehet?

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#2028) likeaRAINBOW


likeaRAINBOW
senior tag

További érdekesség, hogyha indítok MPC-HCben filmet, akkor kifagy párszor, ha DXVA-ban van a lejátszó

(#2029) szasanyi válasza likeaRAINBOW (#2026) üzenetére


szasanyi
félisten

Az a fura, hogyha ugye normálisan végigmegy a telepítés, akkor a vga driver után jön az audio drivere, akkor telepít pár audio eszközt a win, meg ugye a rácsatlakoztatott TV-t is megpróbálja, és mindig itt döglik meg nagyjából. audio driver fent van, eszközkezelőben nincs sárga kérdőjel? Ill. csak DVI monitornál mi a helyzet?

deadwing: ez szervizfüggő, de ált. a szállítás díját kell téríteni (de nézd meg az adott webshop / szerviz oldalán).

(#2030) Indi65 válasza Hobbbyt (#2019) üzenetére


Indi65
újonc

Ok! Köszi,ha meg van a csere jelzek vissza ,hogy a probléma megoldodott-e?

(#2031) Hobbbyt válasza likeaRAINBOW (#2021) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Nem kötözködésként.. csak tanácsként mondom, hogy amire te gondolsz az IGP és nem IGPU ugyanis nem kezeljük külön egységként ezt a részt. (hisz maga a CPU az egység)

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#2032) likeaRAINBOW válasza szasanyi (#2029) üzenetére


likeaRAINBOW
senior tag

Sajnos nincs itthon monitor, amire rá tudjam kötni, a TV a monitor :DDD Beviszem melóba valamikor, és megnézem, hogy ott mit csinál. De most, hogy elindítottam egy videót MPC-HCben és szintén kifagyott, gyanús, már csak amiatt is, hogy egy teljesen más alaplap, procival is kifagyott ugyanígy az MPC-HC, nagyjából a RAM+VGA+TÁP kombó változott, de csak azóta fagyogat, hogy cseréltem a VGA-t, szóval VGA, táp maradt a listában, ramot amúgy is memtesteltem pár napja. Innen már csak az a kérdés, hogy a táp lenne kevés, vagy valami szarja van a VGA-nak

Hobbbyt: tudomn, hogy IGP, mivel az alaplapom bios leírásában IGPU-ként hivatkozik rá, ezért is hivatkoztam rá így én is.

(#2033) szasanyi válasza likeaRAINBOW (#2032) üzenetére


szasanyi
félisten

Másik, hibátlanul működő gépben le kell tesztelni. Ha ott is jelentkezik a hiba akkor minden bizonnyal a VGA lesz a ludas. Bosszantó ez, én is jártam más hasonlóan - sajnos elég sokszor - VGA és alaplap kapcsán is. Hibás CPU-val például még soha nem találkoztam, sem hibás RAM-mal (lap és RAM kompatibilitási problémával viszont igen)

(#2034) M@rdel válasza szasanyi (#2033) üzenetére


M@rdel
őstag

"sem hibás RAM-mal" szerencséd van,mert az nagyon alattomos hibákat tud produkálni

(#2035) szasanyi válasza M@rdel (#2034) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem rosszabb mint az inkompatibilitás! :( Gyakorta a memtest is hiba nélkül lefutott és egy másik lapban tesztelve is hibátlan. És ugye két különböző lap + két különböző RAM KIT pedig nem mindig van kéznél, a legózásról nem beszélve.

(#2036) #Morcosmedve


#Morcosmedve
veterán

16.2-t mennyien próbáltátok? :U

© asszongya'hogy

(#2037) Methionyl válasza #Morcosmedve (#2036) üzenetére


Methionyl
senior tag

Én. Elég is volt :U . GTA V alatt 30p után "Képernyő nem válaszol", GTA instant kifagyott.
Megakarok nézni valamit a Driverbe, rákattintok bumm fagyás hirtelen megáll a kép, csak gépresi tudott segíteni.
Nem beszélve hogy kevesebb FPS-em is volt GTA V-ben és Dying Light-ban..valami volt oké :( Vissza raktam a 15.11.1 beta-t, megy mint a szél

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#2038) #Morcosmedve válasza Methionyl (#2037) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Uh, az igen...köszi. Ámbár nekem a 16.1.1 is hibátlan. :B De akkor pihizek, nem égető, nem lesz jobb semelyik játékom igazából, ha update, ha nem... :B

© asszongya'hogy

(#2039) Sage83


Sage83
aktív tag

Sziasztok!!

Valahol fent van még 16.11 driver??

Előre is köszi!! :R :R

(#2040) Methionyl válasza #Morcosmedve (#2038) üzenetére


Methionyl
senior tag

Persze lehet csak nálam csinálta ezt, olvasva a 390/390x topicot 3/3 embernek bejött "eddig"

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#2041) mildwood válasza Methionyl (#2040) üzenetére


mildwood
tag

Nekem is az van fenn. Eddig semmi bajom de a Grim Dawn azért eléggé akad meg néha leesik az fps...De az a játék szerintem. Borderlands 2 ment simán clockblockerrel, witcher 3, far cry 4-el sem volt gond...De nekem a 16.1.1-el sem volt.

P

(#2042) szivacs1987 válasza mildwood (#2041) üzenetére


szivacs1987
aktív tag

Ahogy ígértem még 2 hete kicsit húztam a Gigabyte R9 380x-emet.
MSI AB, Gigabyte OCGuru II, Asus GPU Tweak nem látta a feszültséget, és így állítani sem tudtam. Ezért kénytelen vagyok Trixxet használni.
15.12-es Crimsont használok.

1. körben az nem tetszett, hogy játékok alatt sokszor visszavette az órajelet, és így beesett az fps 30-40 körülre a fix 60ról.
Ezért kicsi regedit:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\Class\{4d36e968-e325-11ce-bfc1-08002be10318}\0000
PP_ActivityTarget (value data 30 decimal) DWORD 32-bit
PP_AllGraphicLevel_UpHyst (value data 0 decimal) DWORD 32-bit
PP_AllGraphicLevel_DownHyst (value data 100 decimal) DWORD 32-bit
Így már játékok alatt szépen marad maxon a frekvencia, de idle gyakran vált feljebb 300MHz-ről 380-500MHz-re. Erre most keresek megoldást. Gondolom a fenti értékeket kell finomhangolnom.

És a tuning eredmények:
A feszültségeket nem tudom pontosan megadni, mert maxon terhelve a kártyát (Heaven benchmark) akkor is 1,14-1,2V között ugrál legújabb GPU-Z szerint.
Ventiprofilt nem állítottam.

A hőmérséklet:
- max 66fok (vrm szenzor nincs) 3/4 óra heaven után, max ventifordulat 52%. Mivel ez nem terheli a cpu-t így az nem melgszik és így a házventik sem pörögnek csak alapon(40%).
- 3óra Blade and soul alatt a max hő 55 fok végig maximum frekvencián volt a vga. Házventik 55%-on forogtak.
- GTA V fél óra: vga átlag 90% így fix 60fps szinte mindig. Vga 61fok, házventik 70%-on.

Amit észrevettem.
GTA V: percenként kb fél mp-nyi artifact. Nem tudom, hogy oc vagy driver miatt van.
Legújabb Witcher: minden simán, hiba nélkül megy.
Blade and Soul: ez semennyire(20-30%) sem izzasztja a vga-t, ezzel sincs semmi gond.

Hirtelen ennyire volt időm.
Ha lesz még valami akkor megírom.

ui.: Gyári állapotban hangtalan(vagyis a többi dolgom hangosabb). OC-zve minimális hangja van, de játék közben úgy is szól a játék, ami hangosabb. Lehet rosszul gondolom, de egy antituningos darabot foghattam ki :(

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

(#2043) dzoli87


dzoli87
aktív tag

Szisztok!

Van egy Sapphire R9 380x Nitro-m!
A The Crew Wild Run alatt tapasztalok olyanokat, mint itt valaki írt GTA V-el kapcsolatban!
A furi az hogy folyamatos 59 fps mellett is mikró laggol, nem extrém, de észrevenni és csak nagy ritkán van fps esés 35-45 körül!
W10, Crimson 16.1.1!
Próbálkoztam a játék saját topikjában, de semmi válasz, gondolom mindenki zölddel küldi ott! :DDD
Esetleg, ha valaki szintén játszik vele ilyen kártyával, kíváncsi lennék a tapasztalatokra!
Néztem az AMD korábbi drivereit a saját oldalukon, ezek vannak:
15.7
15.7.1
15.11 (Crimson)
:R
(gondoltam teszek egy kört itt, mielőtt 100 féle drivert kipróbálnék!)

[ Szerkesztve ]

(#2044) Leon77 válasza dzoli87 (#2043) üzenetére


Leon77
őstag

Nekem adwanced warfare multi alatt volt ugyanez. Nekem az órajel ingadozása okozta a bajt, ugyanilyen karim van, 4gb-os.

Szedd le a clockblocker nevű progit, az fixen maximumon tartja a gpu órajelét. Nálam ez megoldotta a gondokat.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#2045) mildwood válasza Leon77 (#2044) üzenetére


mildwood
tag

Ja az valamelyest segít, de van olyan játék ami meg ugrál clockblockerrel...mármint darabos a kép...adok annyi időt nekik amíg visszajön a cserekártya a szervízből aztán eldöntöm kibontom-e.

P

(#2046) szivacs1987 válasza mildwood (#2045) üzenetére


szivacs1987
aktív tag

Én is próbáltam a clockblockert, de az sajnos mindig csak a gyári sebességen futtatta a vga-t és nem pedig az OC-n. Így nekem ez vált be: #2042 regedites rész

Most éppen:
PP_AllGraphicLevel_UpHyst = decimal 6
PP_AllGraphicLevel_DownHyst = decimal 6
Ezeken az értékeken kevésbé sűrűn vált frekvenciát(főleg idle zavart ez), de így is maxon megy játék alatt.

Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

(#2047) dzoli87 válasza Leon77 (#2044) üzenetére


dzoli87
aktív tag

Köszönöm, kipróbálom!
A furcsa az, hogy másik játékok jók: Grid Autosport, Warface

(#2048) szasanyi


szasanyi
félisten

Szükségessé vált reinstall során feltettem a új, Crimson 16..1.2 drivert. Egyszerűen nem hiszem el, hogy az AMD-nél nem tudnak drivert írni 2016-ban sem, és tesztelni sem (!). ti,. hamar rájöhettek volna: ezt nem szabad kiadni! :W

(#2049) dzoli87


dzoli87
aktív tag

Sziasztok!

Kipróbáltam ezt a clockblocker nevezetű programot, sajnos nem segített, valóban felrántotta és folyamatosan maximumon járt, de sajnos megmaradt a kis apró akadás néha!
Nincs rendesen optimalizálva, szerintem!
Az jó kérdés, hogy driver vagy játék oldalon kellene optimalizálni!
Majd jönnek úgy is sorban az új driverek és kiderül, hogy lesz-e bármilyen javulás.

(#2050) Revesz


Revesz
aktív tag

Sziasztok

Egy Msi r9 380 4gb kártyat használok I5 4570 processzorral és 8gb 1833mhz dd3 rammal. CS:GO-nál 450fps és 270fps között ingadozok ami nem túl jó. Igazából 288 fps kellene nekem fixen(hiába kényszerítem erre az értékre akkor is droppol), de nem nagyon akar összejönni a dolog.
Elképzelhető, hogy a driver a ludas vagy csak a kártya tud ennyit? 16.1-es driver van fent...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.