Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 5830 / 5850 / 5870 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#451) d.véderjoe


d.véderjoe
tag

(#452) luw2win válasza d.véderjoe (#451) üzenetére


luw2win
őstag

ha átírjuk egy nappal a dátumot akkor még izgalmas is lenne de igy nem :DDD
olvass vissza kicsim :P

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#453) FragMaster válasza Med1on (#439) üzenetére


FragMaster
addikt

Kifejezetten tetszetős. Aztán ez még csak egy bughalmaz stalker, hol van ez még a teljes kihasználtságtól :K

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#454) rollins válasza luw2win (#418) üzenetére


rollins
őstag

Lesz az itthon 75K körül is. A gtx285 80K körül mozog.

[ Szerkesztve ]

(#455) sniper elite


sniper elite
senior tag

Kaptam egy fülest hogy jövő héten lehetnek már 2GB-os kártyák, elvileg több tíz darab! Hogy ebből lesz valami, az más kérdés :U 1 meg a 2 gigás között nagy a különbség nem? Mármint gyorsaságra értem!

(#456) gyiku válasza tlac (#440) üzenetére


gyiku
nagyúr

28.2 cm

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#457) FragMaster válasza sniper elite (#455) üzenetére


FragMaster
addikt

Nagy felbontáson agyon képjavítózva, meg gta4-ben alapon biztos :D

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#458) Med1on válasza janos666 (#445) üzenetére


Med1on
aktív tag

Az ilyen szobatársat azonnal ki kell rakni... :DD
Enyhén érdekes a Stalker körül kialakult helyzet. Oroszországba októberbe megindul a forgalmazása. Mi akkor meg nézhetjük a youtubeon, hogy Szása vigyorogva tolja full hd-be DX11-el és még tesszellálja is a Stalkerek fejét? :DDD

Gbors:
Itt nézd meg szavazás eredményét. :))

[ Szerkesztve ]

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#459) tlac válasza gyiku (#456) üzenetére


tlac
nagyúr

kösz

(#460) zack válasza gbors (#450) üzenetére


zack
nagyúr

Értem én :R , de jelenleg csak azt tudjuk összehasonlítani ami már van. Ami "majd lesz" azt nem igazán. ;) Majd ha kijön egy játék displacement mappinggel fűszerezve, akkor majd lehet le fog esni az állunk. De ahogy a dolgok állnak, kétlem hogy ilyet 2010 Q2-Q3-ig látni fogunk. :U Talán a Crysis 2-be beleteszik...ha van egy kis eszük. :K
Igazából eddig kicsit olyan szaga van ennek a "DX11 hype"-nak mint a DX10 vs. DX10.1 között ami volt...látványban majd hogy nem nulla volt a javulás, és sebességben is volt ahol jobban ment volt ahol kevésbé. Amikor az ATi elkezdte beépíteni a DX10.1-et a kártyáiba emlékezzünk vissza mekkora volt a hype...nem most volt, még a 3xxx szériánál. Aki megvette, jóformán a 4xxx széria debütálásáig alíg tudott játszani DX10.1 játékkal. És így hogy eltelt 2 év, még mindig azt tudom mondani, hogy amiket eddig kiadtak DX10.1-es játékokat...egyik se ér egy kalap xart se. Hiába a HawX igényes látványvilága, ha a vége felé már dög unalom a játék. STALKER CS...hiába DX110.1 ha elfelejtették optimalizálni. Olyan mintha nem is lenne. Battleforge? Stormrise? Pffff.... :( Hiába minden, ha a játékok össze vannak csapva, mert ezen még a látvány sem segít.
Ellenpéldaként még mindig a Crysis DX9 módját tudom felhozni, ill. még ide tartozik a Dead Space is. Sok mai hiper-szuper DX10 játékot szorít maga mögé látványban még mindig és sztem ez így is fog maradni a Crysis 2-ig.
Ott van a kezükbe a fejlesztőknek a technika....de nem élnek vele. Ez a szomorú valóság. Értem én hogy sok pénz... de nem éri meg? Crysis + Crysis WH hányszorosan is hozhatta vissza az árát? A mai napig is veszik, és nem rosszak az eladási statisztikák, pedig nem mai játék. Miért? Mert egy minden szempontból igényes alkotás lett, ami hiányzik az azóta kiadott játékok 99%-ból... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#461) FragMaster válasza Med1on (#458) üzenetére


FragMaster
addikt

Tuti nekiesnek angolosítani az orosz verziót azonnal. Csak ugye jó orosz játékhoz híven az orosz verzió tuti starforceos lesz... :P

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#462) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Egyértelmű, hogy a teszaláció, DX11 csak bónusz jelenleg, sokra nem mész vele.

Persze van pár ritka kivétel, de még jó idő mire átlagos lesz ez:

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#463) WesTM


WesTM
senior tag

Látom nagy a kavar az árakkal kapcsolatban.

Megpróbálok gyorsan egy ártáblázatot csinálni, hogy tiszta legyen a kép.

Jelenleg az ATi kártyáinak ára 4850-től felfelé.

Legolcsóbb az xfx 4850-e, mely brutto 25.493 Ft -ba kerül.
Teljesítményben kb. a gts250 szintjét hozza, ami szinte hajszálpontosan ugyan ennyibe kerül.
Ha nem nézzük a dx10.1 támogatását az ATinak eddig nincs is nagy baj.

Jön a 4870 1gb vs. gtx260 összehasonlítás.

A legolcsóbb 1gigás 4870et szintén az XFX kínálatában találjuk meg, ez 37.824 Ft-ot kóstál.
A vele egyszintű legolcsóbb beszerezhető 260as a Zotactól származik, azt sajnos nem tudom hogy a 216sp-s verzió-e, de az ára 40.058Ft.

Következő szint:

4890 vs. 275-285 vs.

XFX HD4890: 46.957 Ft
GIGABYTE GTX 275: 51.493 Ft
GIGABYTE GV-N285UD-1GH 285GTX: 80.074 Ft
5850: várhatólag 70-75k

Ha eddig nézzük elmondható hogy az nvidia hasonló árakon adja hasonló teljesítményű kártyáit, de azzal nem lehet szvsz. vitába szállni hogy hosszabb távon az ATi olcsóbb kártyáival lehetünk el.
Viszont itt jön a képbe az 5850, ugyanis amire szánták (ergo. elverje a 285öt) annak maximálisan eleget tud tenni, tudja a dx11et, jó a hűtése, így már nem is tűnik olyan drágának a 285ellen. Ha a 4890el hasonlítjuk össze már nem ilyen rózsás a helyzet.
Kicsit öngól szaga van a dolognak így elsőre.

Na de nézzük meg a nagyokat.

4870x2-295gtx-5870 1gb

GAINWARD 295: 110.339 Ft

Sapphire 4870X2 2GB GDDR5 : 73,500 Ft !!!!

5870: ~90e ft

Ha ezt nézzük, akkor levonható az, hogy az 5870 megint egyértelműen legjobb vétel lesz kategóriájában.
Mivel kizárjuk vele a cf esetleges hibáit, a jelentős többletfogyasztást, és nagyobb teljesítményt kapunk mint a 4870x2-vel, így kijelenthető hogy jobb nála.
295el összehasonlítva, kiderül, hogy az 1 gigás verzió, és a még kiforratlan driver néhány esetben még kevéssé teszi a gtx-el szemben, de ha a 110k-s árát vesszük, és azt hogy az sli-sem tökéletes, nincs dx11 támogatás, és fogyasztása is sokkal magasabb, és azt hogy a jövőben messze le fogja körözni, így itt is győzelmet arat a 295.

Ha átnézzük a kis irományt, levonhatjuk a következtetést, hogy RELATÍV, és ezt kihangsúlyozom, nem lettek olyan vészesen drágák a kártyák, hisz ugyan annyi, esetleg kevesebb pénzért nagyobb teljesítményt kapunk, és dx11et, a többi áldásos dologról nem is beszélve. :R :R :R

Az árakat az iponról néztem. Esetleges tévedésekért elnézést kérek. Használt, és bazáros árakkal nem foglalkoztam,mert az átlag user általában nem ott vásárol. :R

u.i.: az még elfelejtettem hogy az 5850/70 erősen HIGH END kártyák, ennél olcsóbban nem adhatják egyelőre szerintem. Az már túlzás lenne, ők sem hülyék.

[ Szerkesztve ]

(#464) FragMaster válasza zack (#460) üzenetére


FragMaster
addikt

Ha ennyire zavar a dx11 akkor nem kell még olyan karit venni és kész. A helyzet meg nem javul ha ez le lesz újra meg újra meg újra írva.
Amúgy ez nem (csak) neked szólt. Csak egy kicsit tré, hogy az egész topic arról szól, hogy "hú de drága" (a hasonló teljesítményű konkurens termékekhez képest pedig nem), meg "hú de felesleges a dx11". Hát lehet akkor szaladni a 4000-es radeonért meg a vele megegyező geforce kariért minnél olcsóbban csak ne legyen ugyan az leírva már három postonként. Na kidühöngtem magam :DDD

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#465) WesTM válasza FragMaster (#464) üzenetére


WesTM
senior tag

Így van!!! :R :R :R Semmivel sem drágábbak ezek a kártyák, ha teljesítményüket viszonyítjuk az árukhoz, mint a 4es sorozat kártyái voltak. Itt azért elég brutál craft van. :R

(#466) tlac válasza WesTM (#465) üzenetére


tlac
nagyúr

nincs így -> [link]

(#467) WesTM válasza tlac (#466) üzenetére


WesTM
senior tag

Hmm hát engem nem győz meg ez a táblázat. :R

De a lényeg, mindenki azt vegye meg, amit megengedhet magának! :C

Én csak a tényeket vázoltam fel. :)

[ Szerkesztve ]

(#468) zuchy válasza Med1on (#439) üzenetére


zuchy
őstag

Jól látszik a különbség, egyrészt a katona maszkjánál, rendesen megy a teszeláció. :C
Másészt észre lehet venni, hogy a fa árnyéka DX11-ben a tövénél a legerősebb, míg ahogy megy felfele az árnyék, úgy "mosódik". DX10-ban végig ugyaolyan, ami kicsit fura. Sajnos ehhez szoktunk hozzá az évek alatt, a tűéles árnyékokhoz, ami a valóságban nem létezik. A te ártyékod se éles ha háttal állsz este a napnak a fejednél, hanem el van "mosódva". Csak a lábadnál élesebb valamennyire.

PC-STYLE.hu

(#469) FragMaster válasza tlac (#466) üzenetére


FragMaster
addikt

Más, magasabb teljesítménykategóriában indultak az 5000-es kártyák eleve.
Meg azt is vedd figyelembe, hogy ez a felmérés amit linkeltél nem az indulóárakat vette figyelembe, hanem a jelenlegi newegg árakat. A régi kártyák meg még szép, hogy olcsóbbak.

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#470) tlac válasza WesTM (#467) üzenetére


tlac
nagyúr

annyiból igazad van, hogy ebben csak a teljesítmény van benne, tehát nincs benne hang, fogyasztás, dx10.X

FragMaster:

nyílván a friss árakról van csak értelme ilyen diagramokat csinálni
lényegtelen, hogy a 4850 mennyibe került amikor megjelent, akkor még 5850 sem volt...

(#471) rocket válasza Dare2Live (#462) üzenetére


rocket
nagyúr

Battleforge nem hasznal tesszallaciot DX11 alatt se.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#472) rumkola válasza zuchy (#468) üzenetére


rumkola
veterán

jaja, megint lehet állóképeken nagyítóval keresgetni a különbségeket
:)

(#473) keIdor válasza zack (#460) üzenetére


keIdor
titán

A Crysis rá az élő példa sajnos, hogy mi van, ha nem használják a DX10-et.
AA-nál ugye letűnik az EdgeDetect, AF-nél meg a POM tűnik el.:(
Az a játék maga a kompromisszum sajnos, remélem a 2-nél mindent lehet használni, és rendes DX11 lesz. Amúgy még a Far Cry 2 volt DX10.1. :K

sniper elite: Fogadni mernék, hogy westlake vitte el egyből a kártyákat...:D

americanidiot: Bundás-t banolták, de újraregisztrált Bluegene néven, a két nickname ugyanazt a személyt takarja. :K

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#474) sniper elite válasza keIdor (#473) üzenetére


sniper elite
senior tag

Az lehet, de tőle nem sajnálom, legalább láthatunk komoly teszteket :)

(#475) vergilx


vergilx
őstag

ahogy a tesszelációs képeket nézem,ez az egész arra jó,h a polygonokat fölbontja több kisebb poly ra,igy rajzolva szebb képet?

(#476) Abu85 válasza keIdor (#473) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ő ... Az AF-nél a POM nem tűnik el csak az AF szűrés nem lesz teljes. Értsd a 16x, kb. 4x-nek látszik, persze az erőforrást levonja a rohadék. :D Ez amúgy csak LOD utasítással kalibrálható, ami DX10.1-től van. Az Edge Detect helyett is lehet használni DX10.1-ben Multisample Accesst.
Amúgy a POM-mal nem lesz több probléma. A legtöbben dobják az eljárást és Detail tesszellálás lesz helyette. Ezen nem para az AF, ráadásul kétszer gyorsabb is. :D
Persze a problémák majd ott kezdődnek, hogy az AMD elmegy "kötsögbe", és a tesszellátort nem engedélyezi a régi kártyákon. :(

vergilx: Arra is jó. Sok funkciója lehet. A lehetőségek eléggé korlátlanok egyelőre.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#477) vergilx válasza Abu85 (#476) üzenetére


vergilx
őstag

de akkor ez fejlesztő oldalról is megoldható lenne,ha nem lennének lusták nyomni egy high poly gombot(mint pl 3dsmaxban).Vagy azzal jóval lassabb lenne a game?

Med1on:HD4000 ek is tudnak tudtommal tesszelálni

[ Szerkesztve ]

(#478) Med1on válasza Abu85 (#476) üzenetére


Med1on
aktív tag

"tesszellátort nem engedélyezi a régi kártyákon"

Mégis mennyire régi kártyákra kell itt gondolni? Csak HD 5000? :((
Ez nagyon durvának tűnik...

[ Szerkesztve ]

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#479) zack válasza Med1on (#478) üzenetére


zack
nagyúr

Ezt kizártnak tartom. :U Ha ezt megcsinálja, sok júzert fognak bukni. Nagyos sok RV770/RV790 talált gazdára az elmúlt 1 évben, hiszen jó volt az ár/érték arányuk. Sztem óriási botrány lenne egy ilyen lépésből, mert ezzel burkoltan arra köteleznék a júzereket, hogy váltsanak kártyát, hiába van hardveresen tesszelátor a 4xxx sorozatban is. :U Patkányság lenne ha szoftveresen letiltaná az ATi. :(((

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#480) Abu85 válasza vergilx (#477) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Persze ... A sebességhez pedig, ha nő a poligonszám, akkor nyilván lassul a dolog, de ha tesszellátor nélkül oldanád meg a High poly-t, akkor az sokkal lassabb lenne.

Med1on: Egyelőre annyi konkurens van a láthatáron, mint eszkimó a trópuson. Nyilván ha nem szorul a hurok a nyakon mennek a "kötsög" irányba.
A Dirt 2-ben és az AVP-ben jó eséllyel DX11 only lesz a tesszelátor. A STALKER kérdéses, mert a ruszkik szeretnek buherálni. Amúgy ez az objekt tesszellation jó dolog, de lesz itt sokkal fájóbb is, amit nem kell nagyítóval keresni.

Tesszellátor nélkül, még normal mapot sem kapsz a felületre. :(

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#481) zuchy válasza zack (#479) üzenetére


zuchy
őstag

Bármit megtehet, most még az AMD a király. Egyik cég sem szeretetszolgátat. :N

PC-STYLE.hu

(#482) vergilx válasza Abu85 (#480) üzenetére


vergilx
őstag

igen,azt gondoltam,h átlagkörülmények között high poly val lassulna a dolog,csak még nem nagyon vagyok képbe ezzel a tesszelálással kapcsolatban,aliens es képeket is néztem,ott sem találtam sok értelmét,max ezt a poly-s dolgot :F

zuchy:de az AMD még nem Intel(lehet sose lesz olyan szinten),még nem teheti meg,hogy igy pofáncsapja a vásárlóközösségét,nincs akkora befolyásul/részesedésük a piacon.

[ Szerkesztve ]

(#483) janos666 válasza zuchy (#468) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

A te ártyékod se éles ha háttal állsz este a napnak a fejednél, hanem el van "mosódva" :DD
Nem tudom mit tolsz, de mára már igencsak elég lesz! :C :C :C

Abu: Persze a problémák majd ott kezdődnek, hogy az AMD elmegy "kötsögbe", és a tesszellátort nem engedélyezi a régi kártyákon.

Hú, de kurva jót fogok röhögni, ha így lesz. Volt, aki már a HD2900XT-jénél is azt hitte, de jó lesz az egyszer. Ezt évekig emlegetni fogom, ha így lesz. :))

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#484) vergilx válasza janos666 (#483) üzenetére


vergilx
őstag

dobhat belőle nekem is :DDD

(#485) zack válasza zuchy (#481) üzenetére


zack
nagyúr

Jelen pillanatban a PC hanyatlófélben van, és ezt kellene megfordítani, reklámozni, júzereket megtartani, és átcsábítani a PC-s játékvilágba. A konzolok erősek, egyre erősebbek, és ha ezt meglépi az AMD akkor ez még inkább a konzolok irányába fogja terelni a júzereket. Hozzáteszem...jogosan. Nehogy a nagy harácsolásnak csúnya vége legyen. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#486) stevve


stevve
nagyúr

Ha esetleg lesznek szerencsések, akkor ITT található a TechPowerUp GPU-Z v0.3.5, ami már kezeli az új kártyákat.

zack:
Azért az, hogy a PC hanyatló félben van, igen erős túlzás...
1. nem csak játékok vannak
2. akkor nem invesztálnának bele ennyi pénzt

[ Szerkesztve ]

(#487) keIdor válasza Abu85 (#476) üzenetére


keIdor
titán

Akkor HD4890-en nem lesz tesszelátor? Akkor nem ez fog menni a gyengébb gépbe majd itthon... el kéne adnom aztán majd lesz helyette HD5700.

janos666: :DDD

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#488) zuchy válasza vergilx (#482) üzenetére


zuchy
őstag

Mér, akkor kihez mennek majd teszelációért? Az Nvidiához fél évvel később esetleg egy emulált rendszerhez? :F

(#485) zack:Jah állítólag hanyattlik, vagy már 10 éve. :DDD

(#483) janos666: :(

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#489) vergilx válasza zuchy (#488) üzenetére


vergilx
őstag

ezt most mér nekem?

(#490) Zsubi


Zsubi
őstag

Úgy nézz ki hogy tudok szerezni pár darab (ha még nem vitték el őket :U ) Sapphire HD5850-es karit az egyik nagykerből névre szóló garanciával és számlával :K
Sajnos árat csak 21 óra körül tudok írna ha valakit érdekel :R

[ Szerkesztve ]

(#491) Abu85 válasza keIdor (#487) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Dirt 2-nél és az AVP-nél nagyon úgy néz ki. A STALKERt nem tudom ... az elvileg nem hivatalos/vásárolt AMD játék, a ruszkik maguktól álltak DX11-re. Na most a Tesselation SDK lehetőséget ad a régi Xenos-os tesszellátor használatára ... aztán, hogy használják-e, azt nem tudom. Egyelőre akinek nincs zsetonja HD 5800-ra, annak várni érdemes a kisebb modellekre. Szerintem a HD 4800 most elkapkodott vásár.
Bár a várakozás, mindig jó javaslat. :DD

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#492) vergilx válasza Abu85 (#491) üzenetére


vergilx
őstag

míg kijönnek a kisebb 5000 esek,addig talán zuhan az 50/70 ára:D

(#493) keIdor válasza Abu85 (#491) üzenetére


keIdor
titán

Sose voltam a híve annak, hogy a régi generációból vásároljak, amikor itt az új.
Sokan így tesznek, mert lenyomja az árakat, de ez cumizással járhat...
Meghirdetem a HD4890-et, hogy a HD5870-ig mit fogok használni azt még nem tudom. :DDD (még drága nekem)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#494) rumkola válasza keIdor (#493) üzenetére


rumkola
veterán

cumizással inkább mindig a legújabb beszerzése jár szerintem :)

(#495) vergilx válasza rumkola (#494) üzenetére


vergilx
őstag

ezért kell megvárni,míg kishazánkban is jelen lesz olcsón,és akkor nem cumizunk semmivel.hozzáteszem,addig kibírjuk a jelenlegi karinkal ;)

(#496) szki válasza rumkola (#494) üzenetére


szki
őstag

Nem biztos. Van, hogy drágább lesz az új cucc később, mert annyira kapós (pl HD4770).

Illetve most nagyon erős a Ft az Eurohoz, GBP-hez és az USD-hez képest. Tehát lehet még most jó lépni!

[ Szerkesztve ]

(#497) keIdor válasza rumkola (#494) üzenetére


keIdor
titán

Ez is benne van a pakliban, persze...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#498) Med1on válasza zack (#479) üzenetére


Med1on
aktív tag

"Sztem óriási botrány lenne egy ilyen lépésből, mert ezzel burkoltan arra köteleznék a júzereket, hogy váltsanak kártyát, hiába van hardveresen tesszelátor a 4xxx sorozatban is."

Pontosan ez a célja az AMD-nek. Az új szériára is szeretnének vevőket találni és így lesz is rá vevő. Az más kérdés, hogy milyen húzás ez (szerintem is nagyon síípszóóó..).
Vagy megint bevásárolsz vagy marad a Youtube ahol látni fogod az új eljárásokat. :U

Abu85:
Köszönjük a híreket de ezt talán nem kellett volna. Jó lenne ha ma már nem írnál többet de ha mégis abba pls. ne szerepeljenek a következő szavak: tesszellátor, AMD, ATi, HD, vga DX11... :)) :DDD

[ Szerkesztve ]

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#499) Lacika001


Lacika001
aktív tag

2GB-os 5870 teszt van már?
Egyáltalán gyorsulhat még a több memóriától vagy csak hatalmas felbontásban egy-két százalékot? :U

(#500) zuchy válasza Lacika001 (#499) üzenetére


zuchy
őstag

Inkább csak nagy felbontásban, 1920 és felette, szűrőkkel. Persze a GTA 4 nek jól jön kisebb felbontásban is. :DD Tesztet 2GB-os verzióról még nem láttam.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 5830 / 5850 / 5870 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.