Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-06 17:04:36

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló! Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, és használd a keresőt!
Az összefoglalóban pár helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek! gyűrű

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) imd válasza imd (#1100) üzenetére


imd
csendes tag

...bár ez a frissítés nem nagyon akar végigmenni, de lehet, hogy én vagyok türelmetlen. A jelenlegi verzió 6.2.7.3. (NS6273/2773)

[ Szerkesztve ]

(#1102) kmarci25


kmarci25
veterán

Remek, nálam is ugyanez. Tegnap még ment az HBO ma probálnám és kilép. Észre sem vettem, hogy frissített, de ezek szerint mégis. Most akkor ki van? Ennyi volt az HBO? :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1103) dh66e válasza kmarci25 (#1102) üzenetére


dh66e
veterán

Nálunk most is megy az hbo go appból és Kodiból is.
Frissítés még nem volt.

(#1104) kmarci25 válasza dh66e (#1103) üzenetére


kmarci25
veterán

Kodiból megy. Szerencséd, hogy nem frissített. Ha rákérdez, akkor én sem frissítettem volna, de észre sem vettem. :((

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1105) dh66e válasza kmarci25 (#1104) üzenetére


dh66e
veterán

Jaja,nálam 6.2.7.1 az fw.Mondjuk mai dátumot ír az fw checkre,de szerencsére nem talál újabbat.

(#1106) afi0903


afi0903
aktív tag

Hol lehet alkalmazásokat frissíteni?

(#1107) kmarci25


kmarci25
veterán

Ez a ugreen adapter kompatibilis a 4k stick-kel, jól emlékszem ugyen?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1108) dh66e válasza afi0903 (#1106) üzenetére


dh66e
veterán

Mit akarsz frissíteni?
Ha jön frissítés a stick megcsinálja.

(#1109) ttamas válasza kmarci25 (#1107) üzenetére


ttamas
tag

Elvileg igen , a második képen írják is.

(#1110) tomigonzo


tomigonzo
aktív tag

Nem hasznalom mindennap az HBO go-t igy inne ertesultem, hogy mi a gond, sajnos nalam is, megprobalkoztam frissitessel, amit sikeresen fel is raktam 5.11.6 (elotte regota az 5.9 verziom volt), erdekesseg, hogy aktivalni engedte az uj appot (weboldalon latom is az aktivalt eszkozt) de azota sajna ismet nem lep be, szoval szerinem nem veszett fejsze ez, (volt mar valami hasonlo sztori vele regebben, az is megjavult)

(#1111) afi0903 válasza dh66e (#1108) üzenetére


afi0903
aktív tag

Ezt akartam, de akkor nincs semmi dolgom vele.

(#1112) Mezga Aladár


Mezga Aladár
veterán

Ma sunyi módon felment az FW update és kinyírta az HBOGO-t.
Kivágom a francba az egész szart!

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#1113) kmarci25 válasza Mezga Aladár (#1112) üzenetére


kmarci25
veterán

Ugyanez történt nálam is. Azért ne vágd ki, Kodi alól működik az HBO go.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1114) Mezga Aladár válasza kmarci25 (#1113) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Tudom de ez akkor is idiotizmus. Hogy képzelik az engedélyem nélküli frissítést. Egy biztos nem lesz többet firetv-s cuccom. Semmilyen amazonos nem lesz. Megtartom max vakációs holminak.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#1115) tomigonzo


tomigonzo
aktív tag

Az a baj (es erdekes), hogy pl az LG tvken is hasonlo szitu van (lasd HBO GO topik), azbest nevu forumtarssal valtottam levelet, o azt irta meg kell varni a kovetkezo frissitesek orvosol(hat)jak majd a problemat, de kisse szkeptikus vagyok, tulkeppen ez a megoldas egy 3rd party/szurke 'import' install. csak remenykedni tudok, hogy ismet hasznalhatova valik majd.

(#1116) kmarci25 válasza tomigonzo (#1115) üzenetére


kmarci25
veterán

Így van, ez az alapprobléma.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1117) ArsenalF


ArsenalF
aktív tag

Csatlakozom en is. Mar egy hete nem megy a HBO GO nalam sem. Probaltam mar mindent. Varok meg egy par hetet. Ha nem javul meg akkor lemondom inkabb, mert igy nincs ertelme...

(#1118) djpundro válasza Mezga Aladár (#1112) üzenetére


djpundro
aktív tag

Es most nem lehet nezni? Eddig Ausztriaba ment, van valami megoldas?

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#1119) kmarci25 válasza ArsenalF (#1117) üzenetére


kmarci25
veterán

Mondom, hogy kodi alól működik.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1120) djpundro válasza ArsenalF (#1117) üzenetére


djpundro
aktív tag

Na Fire Stickre ratettem egy verziot es müködik.

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#1121) Mezga Aladár válasza djpundro (#1120) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Bővebben. Milyen stick és milyen hbogo verzió?

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#1122) kmarci25 válasza djpundro (#1120) üzenetére


kmarci25
veterán

Illetve földrajzilag hol használod? Mert az sem mindegy...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1123) djpundro válasza kmarci25 (#1122) üzenetére


djpundro
aktív tag

Matol nem megy a 4k Amzon fire stick .es Ausztriaban hasznaltam a HBO Go appal.Ma elcseszte az Amazon egy updateval a hbo go app ot.földrajzilag megy Ausztriaban ,eddig honapokig jo volt

[ Szerkesztve ]

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#1124) kmarci25 válasza djpundro (#1123) üzenetére


kmarci25
veterán

Az előző hsz-edben még azt írtad hogy működik. Most akkor mégsem? :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1125) azbest válasza djpundro (#1123) üzenetére


azbest
félisten

a többieknek amúgy segítség lenne, ha azt is leírnád, nálad melyik verziószámú lett a rendszer :)

(#1126) djpundro válasza azbest (#1125) üzenetére


djpundro
aktív tag

Fire OS 6.2.7.3 (NS6273/2773)

Sajnos csak azt hittem hogy müködik ,mert el7ndult az aktivitasig es akkor varni kelett ,közben en irtam megy megis .
A lenyeg nem müködik es mindeg kilep a programbol.

Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

(#1127) dh66e válasza tomigonzo (#1115) üzenetére


dh66e
veterán

Na későn eszméltem :W ,nálam is lement a frissítés,marad a kodi meg a tv-n lévő app.
Nekem lg tv-m van és szépen megy ott az hbo go.

Remélhetőleg valaki felteszi aptoidra vagy valahová a javított változatot.

(#1128) azbest válasza dh66e (#1127) üzenetére


azbest
félisten

nekem nem akar előjönni az a frissítés, pedig naponta próbálom, valami más rendszerkomponens frissítések jönnek :)
Pedig kíváncsi lennék már rá, hogy a logcat mit mond, miért kressel a hbo go. Látatlanban a tippem az lenne, hogy esetleg az androidtv-vel kapcsolatos rendszerhívások közül tört el valami, ami hivatalosan nem kell, hogy ott legyen fire os-en.

(#1129) dh66e válasza azbest (#1128) üzenetére


dh66e
veterán

Addig örülj.Szakaszosan frissítik a készülékeket ezért nincs még nálad.

(#1130) kmarci25 válasza azbest (#1128) üzenetére


kmarci25
veterán

És hogy vajon várható-e javítás, vagy marad így. :U

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1131) djnice válasza azbest (#1128) üzenetére


djnice
veterán

Sok mindent nem látok benne: [link]

(#1132) azbest válasza djnice (#1131) üzenetére


azbest
félisten

ott van pedig, a "beginning of crash" szövegre keresve elő is ugrik, bár előtte látszik jobban pont, hogy mihez is van köze

E DatabaseUtils: Writing exception to parcel
E DatabaseUtils: java.lang.IllegalArgumentException: Missing the required column: type 08-28 E DatabaseUtils: at com.android.providers.tv.TvProvider.insertPreviewProgram(TvProvider.java:1505) 08-28
E DatabaseUtils: at com.android.providers.tv.TvProvider.insert(TvProvider.java:1389)

Ez bizony az androidTv ajánlós sorába történő elem beszúrás. A firetv-n nem használják szerintem ezt semmire, de androidtv rendszeren a főképernyő így töltik fel azt. És úgy tűnik ezt törték el valamiért a firetv rendszerben, hiányzik a típus oszlop értéke az adatbázisba beíráskor. Bár azt nem tudom megmondani, hogy a hbogo app csinált valami szabálytalan hekket vagy általában eltört minden androidtv app firetv-n, ami ajánlóra próbálna infót kitenni. :U

[ Szerkesztve ]

(#1133) tomigonzo válasza azbest (#1132) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

koszi, hogy kibuvarkodtad a hibat,
ezt esetleg lehet javitani, moddolt verziot letrehozni valamelyik jelenlegi verziojabol az hbo appnak?

(#1134) ArsenalF válasza kmarci25 (#1119) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Ez a Kodi alol mukodik dologrol van valami tutorial vagy leiras? Nem ismerem a Kodit magat sem.

(#1135) kmarci25 válasza ArsenalF (#1134) üzenetére


kmarci25
veterán

A kodi oldaláról letöltöd a megfelelő verziót, telepíted. Abban a kiegészítők (add-ons) menüpontban kell telepíteni az HBO EU kiegészítőt, beállítod, bejelentkezel és használod. Ha kell még segítség, akkor van a kodinak saját topikja, ott is segítenek, vagy irj privátot és ha tudok segítek én is. (Javaslom, hogy a kodit először pc-n próbáld ki, mert nekem pl kellett pár óra, mire megszoktam. Nem bonyolult csak nekem szokatlan volt.)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1136) ArsenalF válasza kmarci25 (#1135) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Koszi szepen probalkozom majd, nekem szerencsere megoldotta a dolgot most hogy kiderult van webos-re app. De baratnomek szuleinel a tv nem okos meg ehhez, szoval ott majd megprobalom. :R

(#1137) azbest


azbest
félisten

Nekem is megjött a gen2 és 4k stickre is az update.

Neten olvasgatva úgy tűnik, hogy a custom launchereket akarhatták eliminálni, csak annak mellékhatásaként belesett a hbo go is ebbe.
Amúgy valószínűleg a hbo go appban egy try - catch védelemmel meg tudnák fogni az elszállást, csak mivel a firetv hivatalosan nem támogatott, így nem tudom, hogy akarják-e.
Viszont a logok alapján mintha a kress reportokat a hbo go begyüjtené és talán a fejlesztőknél megjelenik ez, mint növekvő hibaszám és hogy milyen készüléken történt. Csak ugye, ez hivatalosan nem támogatott eszköz sajna. Addig is marad a kodi.

(#1138) kmarci25 válasza azbest (#1137) üzenetére


kmarci25
veterán

Számomra egyébként érthetetlen, hogy miért nincs rá támogatás. Oké, nyilván üzleti okai vannak, de ha Netflix és Apple tv+ lehet (amik szintén konkurensek), akkor az HBO miért marad ki? :U :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1139) azbest válasza kmarci25 (#1138) üzenetére


azbest
félisten

Az amcsi hbo go tartalma mintha az amazon felületbe integráltan működött volna, amolyan fizetős csatornaként. Bár lehet az másik hbo szolgáltatós volt és a go-ra ott is volt külön app.
A mi európai hbo go-nk meg azt hiszem olyan országokban érhető el, ahol csak firetv basic vásárolható hivatalosan. Basic-et meg nem tudom hányan vesznek, de lehet úgy általánosságban is kicsi az elterjedtsége a másodrendű amazon országokban. Azt nem néztem még, hogy az amazon app store-ba milyen feltételekkel kerülhet be ilyesmi. Gondolom az a legfontosabb szempont, hogy máshol kötött előfizetést jutalékmentesen lehet-e használni vagy esetleg külön pénzt kér az amazon.

[ Szerkesztve ]

(#1140) gzoll


gzoll
tag

Én veszek egy Mi Tv Stick-et, azon rendes android tv fut, rendes nem mókolt HBO appal... De 19€ért ennyit megért a fire stick, hogy karantén alatt tudtam HBO Go-t nézni kényelmesen... Van egy új Fire 8HD-m, azzal mehetne is akár mert azon újabb a droid, és persze első dolgom volt a Google Play felkoppintása a gépre, de ezek nem úgy működnek mint a rendes android meg a Chromecast, nem lehet a képet tükrözni se úgyhogy szenvedjen vele aki akar, én nem 😤

(#1141) ttamas válasza gzoll (#1140) üzenetére


ttamas
tag

Ha új és 4ks sticked van, átveszem.

[ Szerkesztve ]

(#1142) tomigonzo válasza azbest (#1137) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

koszi a reszletes feltarast!! ;)
:R :R

(#1143) tomigonzo válasza gzoll (#1140) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

a Mi Stick kb a v2 stickkel van egyszinten, ahogy neztem a leirasat, nem egy komolyan veheto darab manapsag (szerintem)

(#1144) gzoll válasza tomigonzo (#1143) üzenetére


gzoll
tag

Én nem űrhajót akarok rajta indítani, hanem annyira van szükségem, hogy egy sima HD TV-n menjen az HBO GO és a YouTube. Arra szerintem a Mi Stick is elég lesz, és nem kell szenvedni vele...
(Új fire stick-em van mert pár hónapos, de nem 4k, hanem a sima hd., Csak kettővel ezelőtt kérdezte valaki)

(#1145) leroyclub


leroyclub
senior tag

Most terveztem hogy veszek egy fire sticket, HBO, Netflix, Youtube. Csak erre hasznaltam volna de ha jol ertlemezem akkor a mostani frissites az HBO-t kinyirta. Igy viszont felejtos. Mi a legjobb alternativa ha nem akarok semmi mokolast csak plug&play? Apple tv?

(#1146) tomigonzo válasza gzoll (#1144) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

nem urhajovezerlesrol beszelt itt senki, de amint latod most eppen a legujabb rendszerrel adodo anomaliak vannak teriteken, azon a sticken pedig nem a a legujabb os fog futni (android szempontbol), szoval ne lepodj meg ha zaros hataridon belul neked meg remenyed sem lesz arra majd, hogy egy hasonlo kalamajkara legyen megoldas(od).

(#1147) tomigonzo válasza leroyclub (#1145) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

apple tvn nincs 4k youtube, csakszolok, (mondjuk ez a peniszmeregetesi verseny kisse rohejesensiralmas mar, szerintem), a tobbi (meg) megy rajta

(#1148) matthews


matthews
aktív tag

Nem tudom a KODI miért nem jó? Én vmi hGO Eu nevű beépített add-ont találtam amit beleraktam (mert ugyanis láma vagyok a KODIhoz ) és igaz, hogy témára lebontva listázva hozza a filmeket (tehát nincs látványos menü mint a MI Box S-en van és ezen volt régen) de megteszi, mert lejátssza gond nélkül a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

"No brain, no problem"

(#1149) Mezga Aladár válasza matthews (#1148) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Mert nem vagyunk egyformák.
Én azt untam meg a netflix/hbo kodi pluginoknál, hogy ha valamit módosítanak akkor hetekig nem müxik.
A normál android tv-s appokkal nem volt probléma, eddig.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#1150) contaxg


contaxg
veterán

Nekem szerintem ugrott a UK on-demand tévék nézése a frissítés miatt. Már régóta jár a fejem azon, hogy szétbombázok egy kijelző hibás laptopot és ráapplikálom a tévére. Windows alatt nincs ez a sz@rakodás és offline-ra le tudom húzni a műsorokat...

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.