Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-06 17:04:36

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló! Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, és használd a keresőt!
Az összefoglalóban pár helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek! gyűrű

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) ttamas válasza sanya1111 (#1400) üzenetére


ttamas
tag

Nekem simán engedi letölteni, mükődik a link.

(#1402) sanya1111 válasza ttamas (#1401) üzenetére


sanya1111
csendes tag

Szia!

Tegnap félreérthető voltam, mert a link működött csak a letöltés futott hibára.

Ami viszont vicces, hogy 2 böngészőben is megpróbáltam egyikben sem ment, ma hogy írtad újra megpróbáltam és elsőre ment.

Úgyhogy megoldottad köszi :D

(#1403) ttamas válasza sanya1111 (#1402) üzenetére


ttamas
tag

mindenhez is értek :)
nm

[ Szerkesztve ]

(#1404) Morassi1


Morassi1
friss újonc

Sziasztok, segítség kellene, sajnos nagyon amatőr vagyok az egészhez. Vettem egy Fire TV stick 4K-t. Hogyan tudom letölteni rá a kodit? Ti miket szoktatok rajt nézni/játszani? Hogyan lehet rajt pl HBO Go-t nézni? Milyen tuti tippjeitek vannak? :) Elnézést a gyermeteg kérdéseimért, és köszönöm Nektek!

(#1405) Sanyi.mTs válasza Morassi1 (#1404) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Downloader app-pal a kodi oldaláról. 32 bites kell.

(#1406) Morassi1 válasza Sanyi.mTs (#1405) üzenetére


Morassi1
friss újonc

köszönöm, megnézem

(#1407) tomigonzo válasza Morassi1 (#1404) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

youtube, fire stick+kodi es mindent is elmondanak ;) megmutatnak, csak kovetned kell ,
HBO GOhoz itt olvass vissza kb 2 hsz-t ;)

(#1408) Morassi1 válasza Sanyi.mTs (#1405) üzenetére


Morassi1
friss újonc

tudnál linket küldeni? Amit találtam, ott valamilyen hibát ír ki.... :(

(#1409) kmarci25 válasza Morassi1 (#1408) üzenetére


kmarci25
veterán

Innen töltsd le: kodi download

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1410) kzkz válasza Morassi1 (#1408) üzenetére


kzkz
őstag

http://mirrors.kodi.tv/releases/android/arm/
Innen akár a bétát, vagy a stabilt is felteheted, érdemes könyvjelzőként elmenteni a stick-re.

(#1411) ttamas


ttamas
tag

új felület érkezik?

[link]

(#1412) bsanya


bsanya
aktív tag

Sziasztok!

Édesapáméknak szeretnék venni karácsonyra egy Amazon Fire Tv Stick-t.
Kizárólag Netflix-n illetve HBO GO-n történő mozizásra kellene és egy 55" Qilive (Auchan-s) tévébe lenne bedugva.
Egyetlen kérdésem, simán minden gond nélkül működik ezen feltételek mellett?

Köszi :R
Sanya

Xiaomi Mi 11i

(#1413) dh66e válasza bsanya (#1412) üzenetére


dh66e
veterán

Netflix támogatott,HBO Go nem.
HBO Go-t lehet telepíteni itt megtalálod a linkjét a topikban,de ha változás van akkor nem tudja nézni amíg nincs javítás.

(#1414) bsanya válasza dh66e (#1413) üzenetére


bsanya
aktív tag

Köszi a gyors választ!
Van olyan kütyü, ami ezt a két stream programot tudja és kő egyszerű a kezelése?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11i

(#1415) dh66e válasza bsanya (#1414) üzenetére


dh66e
veterán

Xiaomi lejátszója támogatott mindkét dologra.

(#1416) bsanya válasza dh66e (#1415) üzenetére


bsanya
aktív tag

Ha jól tudom az nem ilyen USB-s stick, ugye?

Xiaomi Mi 11i

(#1417) dh66e válasza bsanya (#1416) üzenetére


dh66e
veterán

Nem az egy asztali lejátszó,de biztos van még más is amin megy utána kell olvasni.
Android 8 alap feltétel.

[ Szerkesztve ]

(#1418) bsanya válasza dh66e (#1417) üzenetére


bsanya
aktív tag

:R

Xiaomi Mi 11i

(#1419) Lall válasza bsanya (#1416) üzenetére


Lall
veterán

Van stick is belőle. Én a lányomnak azt vettem a buta HD tv-hez, hogy ne kelljen mókolni. Innen vettem, olcsó, pár nap alatt megjött. Android 9 van rajta, egyszerűen, könnyen kezelhető.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1420) contaxg válasza dh66e (#1413) üzenetére


contaxg
veterán

Ami nem nagy para mert a Go helyette jön az HBO Max.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#1421) fojtviki válasza contaxg (#1420) üzenetére


fojtviki
senior tag

Hat a vodafone/upc elofizetoknek azert baj. Mivel mi ingyen kapjuk a HBOGO-t. Ketlem, hogy tovabbra is ingyenes lesz :(

(#1422) azbest válasza contaxg (#1420) üzenetére


azbest
félisten

Az írás címe, hogy kiderült mikor és hogyan érkezik a max. A tartalma, hogy nem tudjuk mikor és hogyan :D Újságírók...

Az amcsi területen amennyire tudom (és firetv 4k sticken is láttam) az amazon rendszerében volt egy csatorna a hbo tartalom is. De európában ez lehet teljesen máshogy lesz. Lehet csak a neve változik meg és esetleg külön fizetős filmek is lesznek a felületen. Nem hinném, hogy teljesen más app és szolgáltatási háttér lenne majd mögötte. Szerintem csak rebranding az egész és kb minden marad ahogy van.

#1421 fojtviki
a kodi addon wikijében írják, hogy csomó szolgáltatói előfizetésnél átváltottak az affiliate-es bejelentkezésből a közvetlen bejelentkezési módra. Itthon is volt októberben - talán telekomosoknál - hogy email címet kellett a fiókhoz adni, mert előtte anélküli volt a szolgáltatót fiók. Szóval nem hinném, hogy megszűnne. És nem ingyen van az sem, hanem más előfizetés mellé adják, amiért a hbo kap jutalékot.

[ Szerkesztve ]

(#1423) dh66e válasza contaxg (#1420) üzenetére


dh66e
veterán

????
Ennek ehhez semmi köze szerintem.

(#1424) azbest


azbest
félisten

nocsak, firetvre is jön ki játékstreaming előfizetés az amazontól, ilyan mint a stadia [link]

(#1425) tomigonzo válasza azbest (#1424) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

azert kivancsi leszek, hogyan fogjak megoldani az eleg durva geolokaciojukkal :S

(#1426) andras860509


andras860509
csendes tag

Sziasztok!
Kezdő firestickesként kérnék segítséget a HBO Go és ha lehet a Telekom TV Go alkalmazás telepítésével kapcsolatban.Annyit tudok már, hogy a downloader app segítségével lehetséges az alkalmazás apk formátumú fájljával.
Amit szeretnék az igazából Tv adások nézése a sticken, ugyanis van itthon egy Amazon Echo Sub és 2 db Echo Studioból álló hangrendszer és a stereo hanghoz a sticken keresztül kell, hogy menjen a dolog.
Vagy van esetleg javaslat más megoldásra?
Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv,András

(#1427) Luissimo válasza andras860509 (#1426) üzenetére


Luissimo
veterán

Tv go nemfog menni,

Horizon go, digi online, müxik.
HBO GO is , arra itt visszaolvasva találsz linket, valamikor az elmult 2 hétben valaki linkelte, használd a keresöt.

(#1428) andras860509 válasza Luissimo (#1427) üzenetére


andras860509
csendes tag

Köszönöm a segítséget!

A digi onlinera is van apk?

(#1429) Lall válasza andras860509 (#1428) üzenetére


Lall
veterán

Van, de nem fog normálisan menni, mivel a Digi Onlinenak nincs Android TV-re appja. Sokan osszemossák a két rendszert (Android Android TV). Horizon Go, Digi Online és hasonló telefon, tabletes appok álló módban indulnak, így itt szétesik a kép. A megoldás a légegér, hogy be tudj egyáltalán jelentkezni és csatornákat tudj váltani. Maga az adás már fekvő módban van és normálisan jelenik meg. A légegér szóra keress rá a topicon belül van egy jó leírás hozzá.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1430) Luissimo válasza andras860509 (#1428) üzenetére


Luissimo
veterán

G 10s pro backlit airmouse

Nemtudok sajnos.linkelni
Ezt ird be a keresobe, aliexp rol megveheto jelkepes.osszegert.2-3 ezer kozott, lenyeges hogy van.hattervilagitasa, van a sima g10, na annak nincs, en speciel jobban.szeretem ha van.😃

Nagyon hasznos szerkezet minden tv boxhoz

(#1431) f4lcon


f4lcon
őstag

gyors kérdés, Apple TV megy ezen az eszközön?
jobban megérné egy Roku Streaming Stick+ venni?
ahogy nézem, amazonról a német továbbítós csomagküldős sztorival nagyjából €50 a Fire TV ami kb egy árban lenne az eBay-ről jövő Roku-val ($61,5, postával, vámmal)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#1432) azbest válasza f4lcon (#1431) üzenetére


azbest
félisten

Van firetv-n, amikor indult a trialt ki is próbáltam [link]
Ha 4k számít, akkor figyelj, hogy a 4k stick tud 4k-t, a legújabb változatok a fullhd régit váltották fel.

Rokunál azt hiszem nem tudsz telepíteni külső alkalmazásokat. Pédául kodi-t vagy vagy olyan szolgáltatás appját, ami magyar specifikus.

(#1433) f4lcon válasza azbest (#1432) üzenetére


f4lcon
őstag

nekem csak az Airplay kell, semmi más funkció vagy app nem érdekes
csak nem akarok Apple TV-t venni...

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#1434) azbest válasza f4lcon (#1433) üzenetére


azbest
félisten

A firetv tudtommal miracastot támogat tükrözésre alapból. Legfeljebb valami külön appal lehet próbálni airplay támogatást adni neki. [link]

Előbb én az appletv médiaappról beszéltem, annak nincs köze az airplayhez.

[ Szerkesztve ]

(#1435) f4lcon válasza azbest (#1434) üzenetére


f4lcon
őstag

ehhez képest a Roku default jön Airplay támogatással.. :(
mindegy, köszönöm a linket, megrágom magamban, hogy melyiket vegyem

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#1437) tomigonzo válasza f4lcon (#1435) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

egy 5€ app-val megoldod az airplayt a firesticken, a roku a fasorban nincs az airplayen kivul.

(#1438) Ptrszg


Ptrszg
újonc

Sziasztok!
UPC Direct app-ra van valakinek ötlete/tanacsa?
Elvileg android tv-re mar elerheto,de amint felrakom a “regisztracios” resz szetcsuszik.
Barmilyen megoldast/otletet szivesen fogadunk!
elore is koszi!

(#1439) Lall válasza Ptrszg (#1438) üzenetére


Lall
veterán

Mert a sima android appot rakod fel. Kéne keresni (én most gyors keresésben nem találtam) az android tv-re való apk-t.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1440) Ptrszg válasza Lall (#1439) üzenetére


Ptrszg
újonc

Igen volt ilyen gondolatom nekem is,de azt nem tudom hogy android tv appokat honnan tudok keriteni.

(#1441) tomigonzo


tomigonzo
aktív tag

valakinek nincs meg veletlenul az utolso moddolt hbogo.apk ?
leotlteni az itt talalt utolso linkrol mar nem lehet, (a nasom meg mikor halt volna meg ha nem karacsonykor :/)

koszi

(#1442) azbest válasza tomigonzo (#1441) üzenetére


azbest
félisten

nekem a tinyuploados linkek működnek, amik ott vannak az elején [link]

(#1443) tomigonzo válasza azbest (#1442) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

oops koszi, at is siklottam felette, idegbe rakott a synology :S

(#1444) azbest válasza azbest (#1442) üzenetére


azbest
félisten

Egyébként, mintha a legfrisebb hbo go 5.12.229 tv appot átírták volna, nem 23 (android 6) hanem 24-es (android 7) apit ír minimumnak. És mintha nem keresselne el firetv 4k -stick-en sem. [link]
Persze régi gen2 stickre valsz ez sem jó, mert az android 5 alapú.

Viszont nem fogadja el az aktiváló kódot, lehet akkor ezért panaszkodtak rá páran a hbo topicban is. Persze lehet csak az a baj, hogy a régi telepítés rajta volt előtte és nem deaktiváltam előző napon, mielőtt újra raktam volna.

[ Szerkesztve ]

(#1445) azbest válasza azbest (#1444) üzenetére


azbest
félisten

Na, kiderült, hogy chrome alól nem működik jól a hbo go tévé aktiválós oldala. Firefox alól elsőre sikerült az aktiválás. És úgy látom a firetv 4k sticken a hivatalos apk újra működik, nem kressel el. Nem kell a patchelt verzióval szórakozni 4k sticken.

[ Szerkesztve ]

(#1446) tomigonzo válasza azbest (#1445) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

koszi,
nekem mondjuk safari alol ma sikerult a mnoddoltat aktivalni gond nelkul, de akkor megy fel a friss
koszi megegyszer!

(#1447) newwektor


newwektor
újonc

Sziasztok! Kezdő vagyok a Firestick-kel. Most karácsonyra vettem 4k-s verziót és sima lite-t. 2 napja gyűrőm a 4k-s, de semmi sem megy abból amit a fórumon írtok. Elsősorban az HBO Go és a media lejátszás miatt kellett. Első használatkor azonnal frissítette magát, a gyári dolgok mennek, a Plexet, Downloadert leszedtem. Be van szerintem minden állítva, amit írtattok, de még sem tudok a Downloaderen keresztül semmit sem leszedni, se HBO Go apk-t se mást. Mindenre hibát ír ki, általában ezt 'An unknown error has occured.Check your URL and connection'. Az HBO Go-s tinyupload link se jön be (notiról igen), google playbe se tudok ezen keresztül belépni jelszó után csak tölt, de semmi nem történik. A router mellett van DL80/UL120Mb-s sebességet ír ki a Stickre az amazonról letöltött app. Leszedtem notira az HBO Go apk-t, de ha rádugom a sticket hanggal jelzi, hogy csatlakozott, de se TCM, se a Fáljkezelő nem lát semmit a stickból. Kell, ehhez notira valami spec progi még, hogy felismerje? Kell a Sticknek + táp az on kívül amit a noti USB-jéről kap? UTG kábelem se Lan adapterem sincs hozzá. A legkorábbi 500 hozzászólást és a legfrissebb 200-t is elolvastam, de elakadtam, ha valaki tud segítsen.
Nagyon szépen köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#1448) tibcsi0407 válasza azbest (#1445) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ez jó hír! :R

Eladó: 13900KS, 14900KF, 14900KS, Gskill 2x24 8000 kit, Gskill 2x16 6400 (A-Die) kit, 6950XT EK blokkal

(#1449) Gijon válasza newwektor (#1447) üzenetére


Gijon
senior tag

Az adbLink-et tudom ajánlani, szedd le sz.gépre és fel tudod rakni a neked tetsző programot.

(#1450) gzoll


gzoll
tag

Nekem a sima stick van de addig lesz meg amíg megy rajta a jelenlegi HBO go verzió, ha kikakukkol és nem megy rá újabb akkor inkább veszek egy mi sticket. Nagyon jó ez a fire stick amúgy imádom de ez a folyamatos szívás az Amazon androiddal nem kell majd...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.