Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Bounti


Bounti
aktív tag

Heló, újrahúztam a telót a V616 T-függő mentéssel, ezután beállítottam a wifit, és rányomtam a frissítésre... állandóan megakad (háromszöggel) és ha újraindítom kiírja, hogy sikertelen frissítés... mit tudok tenni?

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#252) bagyusz válasza Bounti (#251) üzenetére


bagyusz
őstag

Clockworkmod-ban visszarakod a romot, mást nem nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#253) Bounti válasza bagyusz (#252) üzenetére


Bounti
aktív tag

És tudsz olyan romot mutatni amelyik tartalmazza a legutolsó update-t is?

Illetve te melyiket ajánlod?

Az US backup elég friss?

[ Szerkesztve ]

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#254) bagyusz válasza Bounti (#253) üzenetére


bagyusz
őstag

Szolgáltató függő, vagy független? Itt a fórumon van is egy kettő ROM

(#255) Bounti válasza bagyusz (#254) üzenetére


Bounti
aktív tag

t-függő, de írtam, hogy azt a v616-ot raktam fel... az nem update 4-es... nekem meg a legújabb kellene

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#256) bagyusz válasza Bounti (#255) üzenetére


bagyusz
őstag

Én is T-s vagyok, nekem se megye végig az update. Az ICS miatt nem is foglalkozok vele.

(#257) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Lehet atfutottam rajta, de ICS frissites elötti mentés készítését kitargyaltatok mar? Csak hogy legyen visszaút ha kell valami 2.3-bol. :] Mint a G300 imei backup vagy mi a szösz.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#258) Bounti válasza bagyusz (#256) üzenetére


Bounti
aktív tag

Oksa köszi :) akkor én is kihagyom...

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#259) nbukta77


nbukta77
addikt

Sziasztok. Kene nekem az alap androidos launcher apk- ja a rombol. ki tudna nekem valaki menteni? Elore is koszi. A masik topicban nem reagal senki.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#260) tpeti78 válasza wwenigma (#257) üzenetére


tpeti78
senior tag

IMEI backup?

Olyasmi sztori van kialakulóban, mint annó Blade-nél, GEN váltáskor, hogy kinyírta az IMEI számot? Az király.... :D

nbukta77: Nem jó más launcher? Én nem tudok segíteni, csak látom, hogy más sem ugrál nagyon.... Miért kell pont a gyári?

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#261) wwenigma válasza tpeti78 (#260) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem ezt G300 topikban irtak hogy csak ezzel a modszerrel lehetseges visszaallni 2.3-ra. Nincs idom most utanaolvasni mert kezdodik hamarosan a 3napos 12oras muszakom ezert kerdeztem.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#262) nbukta77 válasza tpeti78 (#260) üzenetére


nbukta77
addikt

Mert kiírtottam és azt szeretném vissza rakni a romba.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#263) bagyusz válasza nbukta77 (#262) üzenetére


bagyusz
őstag

Ha leszedsz egy mentést pl.: innen akkor kitudod szedni belőle.

(#264) nbukta77 válasza bagyusz (#263) üzenetére


nbukta77
addikt

De nem találom benne. Ezt már megtettem.
Olyan neven,hogy launcher nincs.
Hogy találom meg?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#265) bagyusz válasza nbukta77 (#264) üzenetére


bagyusz
őstag

JrdLauncher.apk

(#266) iff válasza nbukta77 (#264) üzenetére


iff
senior tag

Azt szeretném kérdezni, ha csinálok egy mentést a telóról (volt áthelyezve a mem.kártyára prgram) és áthelyezek progikat a mem.kártyára és törlök programokat, majd a későbbiekben visszaakarom raknia régi mentést akkor az áthelyezett ill. törölt program nem fog működni? Ez okozhat gondot?

[ Szerkesztve ]

..........""..........

(#267) bagyusz válasza iff (#266) üzenetére


bagyusz
őstag

ClocworkMod mentésről: biztosan, mert menti az áthelyezett programokat. Android-on belül mentett backup program válogatja.

(#268) bagyusz


bagyusz
őstag

IMEI backup, ha netán történne olyan gond mint a g300 topicban.

(#269) qltsar


qltsar
addikt

Jézusisten mikről nem beszéltek itt, több telefonra is flashelve lett az ICS nem volt IMEI elszállás, és akkor nem is hagyták volna jóvá.

(#270) wwenigma válasza qltsar (#269) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Csak megemlitettem ezt az imei backupnak nevezett mentést amivel g300nal vissza lehet terni 2.3-ra es elszabadult a pokol. :DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#271) Bounti válasza Pug (#164) üzenetére


Bounti
aktív tag

Szia! Te honnan szedted a US romot amit felraktál? Innen az 1. HSZ-ből?

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#272) butyek válasza qltsar (#269) üzenetére


butyek
senior tag

Nemcsak jóváhagyni kell, hanem kiadni is, akkor megszűnnek a találgatások :)

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#273) CJ3


CJ3
senior tag

3GP-be vesz fel?:D
Hol lehet átállítani MP4 re?
Van valami tipp a legjobb videominőség eléréséhez? :R

Crypto

(#274) qltsar válasza butyek (#272) üzenetére


qltsar
addikt

Nem egészen értem, ki találgat?

(#275) lacix76 válasza qltsar (#274) üzenetére


lacix76
őstag

Vigyázz mert itt sok az okos(kodó) ember :)
Még talán akad egy-két szakértő is köztük :DDD

[ Szerkesztve ]

(#276) butyek válasza qltsar (#274) üzenetére


butyek
senior tag

Pedig olvastad is :) Először valamelyik felvetette, hogy az lesz, mint a blade-nél: Gen1-Gen2, most megy a para, hogy eltűnik az imei :D

lacix76: Tényleg sok...

[ Szerkesztve ]

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#277) tpeti78 válasza butyek (#276) üzenetére


tpeti78
senior tag

nincs itt semmiféle para.... :D

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#278) V.T.CS. válasza lacix76 (#275) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

én ezen a szakértő dumán egyszer már besírtam a másik topic-ban. :C

(#279) gusthy válasza butyek (#276) üzenetére


gusthy
veterán

Az én voltam, és egy életre megbántam :))
(Csak úgy értettem,h hogy a gen1 és a gen2 közt volt mindenféle boot offset meg partitioning különbség, fene gondolta volna, hogy másra gondol bárki, amikor erről volt szó :) Ja, és a kijelző se lesz az ICS-től OLED :)) )

(#280) darky4e válasza gusthy (#279) üzenetére


darky4e
tag

Kár :'( pedig úgy biztos leverné az ájfont :D

Live long and prosper

(#281) Bass


Bass
addikt

Üdv
Egy haveromnak ilyen telója van,rootolta felrakott mindent a recoveryhez majd törölt is mindent hogy felrakja a cm7.2-t azt amit én is felraktam a galaxy ace-re hát nem is lett jó mert hibát ír ki a telepítésnél,nem is az a lényeg hogy minek nyúlt bele vagy ilyesmi(tanulópénz) milyen romot tudok neki felrakni(itt van nálam a teló)ő is szeretne egy cyano-t magának rá és nekem kéne megreparálnom.Ha nem cián akkor mi,használhatatlan a teló mivel üres csak az alcatel logó jön be :)

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#282) qltsar válasza Bass (#281) üzenetére


qltsar
addikt

:C
/Bocs de erre nem tudom mit lehetne írni, aki nem ért hozzá (még ennyire sem) nem kellene ilyen dolgokkal játszadoznia/

FTW, mélyvíz topic eleje, vagy akár a kereső használata /ha persze nem túl nehéz :) /-> ott találsz ROM-ot.

[ Szerkesztve ]

(#283) bagyusz válasza Bass (#281) üzenetére


bagyusz
őstag

Nincs custom rom rá egyenlőre. Gyári rom visszaállítása 1 HSZ. :)

(#284) Heimdallr75 válasza Bass (#281) üzenetére


Heimdallr75
őstag

Szia,
van egy 3310 es nokiám , nem tennél arra is egy "cyan"-t ? jó lesz az ace-é is, mert gondolom minden telefonra ugyanaz kell.

Sorry, ezt nem tudtam kihagyni :D

الغريبة في هذا الكوكب

(#285) Bass


Bass
addikt

Nem ez a lényeg hogy elb...ta hanem hogyan tudunk neki segíteni,háháááá :DD Amúgy én is cinkeltem :D

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#286) Bass


Bass
addikt

Amúgy semmilyen rom nincs rá még vagy csak cyán?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#287) bagyusz válasza Heimdallr75 (#284) üzenetére


bagyusz
őstag

Ezek után az ICS upgradelini fogja a touch screent gorilla glass 2, valamint megkapja a teló IP67 minősítést is, és sokak örömére feloldják a maradék 3magot is prociban. :DD

[ Szerkesztve ]

(#288) Heimdallr75 válasza bagyusz (#287) üzenetére


Heimdallr75
őstag

Ne is mond, tegnap kicseréltem otthon egy ablakot, telo zsebbe volt, mondom poros, és majdnem megszokásból lemostam a csapnál, mint a defyt :D

(#286) Bass
Egyenlőre semmilyen nincs rá. Alcatel ígérete szerint 2 héten belül lesz ics-rá (bár a 2 hét mindig a kérdés feltevésétől értendő) akkor már érdemes készíteni rá.

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#289) bagyusz válasza Heimdallr75 (#288) üzenetére


bagyusz
őstag

Majd az ICS után lehet. :D

(#290) Bass


Bass
addikt

Hol találok t-mobil-os romot amit visszarakhatnék? Mert azt a zipet amit itt találtam nem látja a recovery

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#291) Bass


Bass
addikt

Vagy én csinálok valamit rosszul

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#292) tuningtomi válasza Bass (#291) üzenetére


tuningtomi
aktív tag

Kitömörítetted?

(#293) Bass válasza tuningtomi (#292) üzenetére


Bass
addikt

Hja igen most jöttem rá és másoltam fel az sd kártyán lévő clokw mappába,a recoveryben vagyok és elvileg csinálja

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#294) Bass


Bass
addikt

Nah kész is van,sikerült működik a teló.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#295) helixP


helixP
nagyúr

Sziasztok,

Kérdésem a következő - szóljatok, ha ez nem "mélyvíz-jellegű" kérdés, és visszakullogok a "homokozó"-topicba.

Echange-levelezést állítanék a gyári levelező alkalmazáson, a baj az, hogy Proxy IP-t és egyéb Proxy-nyalánkságokat kér. Eddig semelyik alkalmazás és készülék androidon nem kért ilyet, bent a cégnél nem proxizgatunk, informatika is csak nézett.
Tudnátok segíteni, hogy miként lehet ezt kikerülni / működésre bírni?

Előre is köszönöm!

(#296) hhheni válasza helixP (#295) üzenetére


hhheni
tag

nálam proxy ip, proxy felhasználó, proxy jelszó üres, proxy portnál van egy 0, és gyönyörűen működik

[ Szerkesztve ]

(#297) qltsar válasza helixP (#295) üzenetére


qltsar
addikt

Ezt melyik klienssel próbálod? Nálam a k9 és a beépített email is vitte a céges levelezést. (Exchange szintén.)

(#298) helixP válasza qltsar (#297) üzenetére


helixP
nagyúr

Köszönöm a segítséget mind a kettőtöknek, megoldódott a probléma, informatikusaink nem voltak biztosak a dolgukban, no comment...

Amúgy a gyári levelezőt használtam.

Köszi még egyszer!

(#299) Bounti


Bounti
aktív tag

Szia! Nézegettem a build.prop -ot, (hogy, hogyan lehetne beállítani, hogy a hangerő gombokra is felébredjen a teló). Szerinted meg lehet valósítani?

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#300) Bass


Bass
addikt

Üdv
Tegnap felraktam egy t-mobilos mentett romot viszont a marketröl nem lehet letölteni,a fiók működik e-mailek jönnek de a letöltésnél hibát jelez asszem 101-s hibakódot ír ki.Mi lehet?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.