Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-07 15:11:36

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40851) v2 válasza Joshi (#40850) üzenetére


v2
senior tag

A Forzához kormány sem kell, de TX és fana biztos nem.

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#40852) Tibiajax válasza v2 (#40851) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tudom, tudooom... mindig ezt kapom meg
de az van, hogy 1.én alapvetően csak élménysofőrködöm chill-jelleggel, a muscle car-jaimt vezetgetem, ennyi. és freeride, nem versenyzek. ezért szinte csak horizon4
2. ugyanakkor képtelen vagyok/lennék már elviselni olyan valamit, ami színvonalában annyit ad, mint amennyit a Horizon4 szimulációban... tudom hogy nem az, de akkor is valami igényeset akarok a kezembe venni esténénk meg éjszakánként, amire várok hogy végre kezembe vehessem, ne az legyen h igen, szíjas meg minden, de olyan kis béna érzetre az egész mégis.. a Logi G920 tudom mit képvisel, főleg a szimulátorosok szemében, de ha van benne valami ami ér valamit az a design meg maga az amikor kézbe veszed. nem gondolom gagyi érzetnek. sztem azt jól eltalálták, magát a kormányt, a base meg a váltója már nyilván olyan persze, amilyen.. de épp ezért is akarnék valami jobbat most. és ha lehet, ne csak egy vagy másfél lépcsőfokkal jobbat
azt is tudom, h amire vágyom az a fanatec. de elcseszettül drága. jó is nagyon, de drága is

a keretem nagyjából ez a 200-220ezer lenne.

(#40853) Tibiajax válasza Joshi (#40850) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

köszi. :R
figyelj, nekem ez a konfig szimpatikus. úgy egyébként ezt így akkor ajánlanátok?
egy basic-ebb Thrust-szettnél azért már komolyabb minden téren, nem?

(#40854) Joshi válasza Tibiajax (#40853) üzenetére


Joshi
titán

Ha van/lesz ~250k pénzed kormányszettre és most nem sűrgős, akkor én még szemügyre venném az ~ősszel megjelenő Fanatec Standard DD base megoldását. Persze ehhez kell még venni egy perecet és egy pedált is, de addig eloszthatod az anyagi terhelést, és külön-külön megveheted.

Thrustmaster perec és pedál teljesen ajánlott, base-ről én nem tudok nyilatkozni mert nincs tapasztalatom.

Viszont bármelyik szettet is választod, azt ígérd meg, hogy nem ragadsz le a Forzánál. ;]

ui.: ja és az említett szettek egyike sem tartalmaz külön váltót, ha igényt tartasz H-váltóra az megint csak zsebbenyúlást jelent. ;]

[ Szerkesztve ]

(#40855) Tibiajax válasza Joshi (#40854) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Viszont bármelyik szettet is választod, azt ígérd meg, hogy nem ragadsz le a Forzánál
:D
igen, de a többiben mindben versenyezni kell.. azt meg nem szeretem, mert izgulok. és.. nem kapcsol ki. megismertem magam már annyira, hogy míg pl.csézni évekig cséztem, mert jópofa volt online lőni a bénákat, de az autóversenyzés, főleg ha online, áhhh.... kész gyomorgörcs
és nekem így 40felett már egyszerűen ez nem hiányzik
de aztán, biztos bennem is van hiba

Fanatec Standard DD base
gyönyörű.... :B A giant leap forward.
na igen
a kérdés már csak az lesz, xbox-platformhoz is jó-e lesz, vagy megint csak pc...meg max pléjsztésön

[ Szerkesztve ]

(#40856) Joshi válasza Tibiajax (#40855) üzenetére


Joshi
titán

Ez esetben én egyértelműen a Thrustmaster TMX Pro szettre beszélnélek rá, ennél többet ne költs ilyen szokások mellett.

ui.: amúgy lehet time trialozni is, vagy ott a Rally ahol tulajdonképpen egyedül mész (Dirt Rally 1-2). Vagy versenynél az Ai erősségét olyan szintre csökkented, hogy egy kézzel mész végig a versenyen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40857) arty válasza v2 (#40851) üzenetére


arty
veterán

Autós játékhoz kormány kell. A jobb kormány a gagyi autósjátékban is jobb kormány.

(FH szériát semmilyen szempontból nem tartom gagyinak, mielőtt ebből félreértés lenne ;) )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#40858) Tibiajax válasza Joshi (#40856) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

leszrom, megveszem majd ezt a DD light-ot. nem érdekel. :D
hát hogy néz már ki, meg milyen tech.innováció már.. :) meg mennyire jól adhatja vissza a jó kis kisodrásaimat, ahogy eltűnök az útról a hátsókerekes 1000lóerőmmel.. addig meg sztem be fogom vállalni az alzás listában amit összepakoltál nekem.
aztán ha kijön a DD, max eladom és megpótlom.

sokat segítettetek :R

[ Szerkesztve ]

(#40859) arty válasza Tibiajax (#40858) üzenetére


arty
veterán

ignorálni kell az itteni "szimes elitizmust", hiszen ez a része csak a saját szubjektiv véleményük, a saját egyéni ízlésük alapján :)

én a TX-re egy 599XX alcantara perecet javasolnék, fürgébben mozgatja. nem tudom mekkora/milyen ffb-t szeretsz, a TX-nek a Sparco kicsit nehéz. kárpótol, hogy vastag és jó nagy kerületű, de picit "lomhább" vele a kormány. (nehéz leírni h milyen, és lehet csak a tx - t300 közötti cserélgetés miatt érzem ennyire, ha nem lenne összehasonlítási alapom teljesen jónak gondolnám?)

ha nagyon vacilálsz, fel tudok ajánlani egy próbát nálam: tx, t-lcm, sparco + fh4 ;)
összehasonlításra 599xx perecem nincs sajnos, csak a gyári atomgagyi ferrari tx perec...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#40860) McFly78 válasza Tibiajax (#40858) üzenetére


McFly78
csendes tag

Szia
Én is sokáig gondolkodtam milyen kormányt vegyek,majdnem vettem egy TMX Prot de hála istennek nem tettem meg.Nálam egy TX lett a befútó,P310 Sparco perec van most rajta(imádom),közben vettem hozzá pedált(T-LCM)és váltót.Egy percig sem bántam meg hogy ezeket vettem. Persze a Fanatec profibb cucc de a minőségnek ára van..

(#40861) Joshi válasza Tibiajax (#40858) üzenetére


Joshi
titán

Ahogy láthatod a különböző gyártók különböző termékei nagyon jól vannak árazva. Pont attól nehéz a választás, mert mindegyik csak egy kicsit jobb és drágább a másiknál.

(#40862) fagy53 válasza Tibiajax (#40858) üzenetére


fagy53
nagyúr

Üdv!
Egy Thrustmaster T300 Ferrari Integral Racing Wheel Alcantara Edition és egy TH8A H-váltó /szekis váltóként is működik/, a befutó lehet a számodra, kb 200k.
Óriási különbség a logihoz képest, bármilyen játékban autós érzeted lesz. Elindulsz és keresed a bizt.öv csatját... :K

(#40863) OgreImre


OgreImre
senior tag

Sziasztok!
Még decemberben írtam, hogy a T300 Alcantara PC-n nem akar működni, nos azóta sem megy (PS5-ön semmi baja). Most frissítettem rajta firmware-t az új v32-re, de ezzel sem megy. A játékvezérlő mutatja, a játékok (F12020, Raceroom) mutatják, de nem reagálnak rá. A saját beállítási panelján frissítés után is firmware verziónak 0-t mutat, kormányt/pedált nem érzékel, de amikor a ffb hatásokat tesztelgetem az megy. A firmware frissítés mindig lefut rendben, de amikor frissítés után újra ellenőrzi akkor írja hogy lehet frissíteni a 0-s verzióról a v32-re.


Ötlet? Vagy garancia?

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#40864) Tibiajax válasza fagy53 (#40862) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az biztos jó XBOX-hoz is?..

McFly78 köszi! nem véletlenül fogalmazol így, valószínűleg hogy imádod, gondolom.. nem az van, hogy jó, jól működik, korrekt, stb.. hanem, hogy imádod. én is valami ilyet akarok, ha már kiadok érte nem éppen 30ezer ft-ot.. amit imádok megfogni, amivel imádok császkálgatni

[ Szerkesztve ]

(#40865) JulesTS válasza Tibiajax (#40864) üzenetére


JulesTS
őstag

Nem jó. A T300 az PC+PS3,4. A TX a PC+XBOX kivitel (egyébként a T300-zal egy kategória).

[ Szerkesztve ]

(#40866) Tibiajax válasza JulesTS (#40865) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen.
mindazonáltal ennyi lett volna kb a válasz:
Tibi, tessék, ez kell neked
:DDD
megvan a kis joy is, jól is néz ki, masszív is.. kicsit ki kell majd nyitni a bukszát, de..hát úgy nagyjából ez. ez után már a fanatec-ek kezdenek jönni
jól látom? :)

(#40867) v2 válasza Tibiajax (#40866) üzenetére


v2
senior tag

Ja, hát ehhez pedál váltó és máris 300k.

MSI z370 tomahawk I9 9900k 32GB Kingston fury 3600 gainward phoenix 4070ti HP reverb

(#40868) Tibiajax válasza v2 (#40867) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

pedállal csomagban elvileg 225k
és akkor még váltó..

(#40869) GalaHU válasza Tibiajax (#40868) üzenetére


GalaHU
őstag

Bár a fórumon általánosságban kedveljük a Thrustmastert, de 200k fölött nem szoktuk jó szívvel ajánlani. Lehet, hogy tévesen, de én is úgy gondolom, hogy ahol akad 250-300k egy kormányra, akkor már nem okozhat akkora gondot mellétenni még egy kicsit és Fana vonalon elindulni.

Indulásnak viszont a TX-T300 párosnál nincs jobb...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#40870) Neck válasza OgreImre (#40863) üzenetére


Neck
veterán

A kis kapcsolót átraktad PS3 módba?

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#40871) OgreImre válasza Neck (#40870) üzenetére


OgreImre
senior tag

Átraktam. Most felraktam másik gépre, ott rendben működik, szóval az én készülékemben van a hiba vhol. Ez most így marad, nincs időm windows reinstallra, munkagép is.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#40872) Joshi válasza Tibiajax (#40868) üzenetére


Joshi
titán

Igen, de ez a pedál azért nem egy T-LCM. Nem győzóm hangsúlyozni, hogy meg kell húzni egy érték határt, mert különben végül a Fanatec-nél kötsz ki. Persze ha van pénz lóvéra, akkor ne vegyél köztes terméket, mert azt idővel úgy is lecseréled. A csúcsot kell megvenni és onnan egy darabig nincs tovább. ;]

(#40873) fatal` válasza Tibiajax (#40849) üzenetére


fatal`
titán

Milyen joy? Analóg? Az egyiken se lesz. Digitális POV meg van.

Én TS-XW-t nem vennék, akkor már inkább Fana, ha kibírod őszig. :)

[ Szerkesztve ]

(#40874) Tibiajax válasza Joshi (#40872) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Értem.

:D
ja, azt látom, hogy a pedálja még ennek a 225k-s felállásnak is még az alapocska.. francba
jelenleg úgy állok, hogy egyenként veszem meg a thrust-okat. amit az alza-s kosárba nekem belepakoltál, meg akkor a H8-as váltót.
~250ezerrel akkor nagyjából plafonozok, de korrekt lesz. meg még akkor az ülés és egy 40"-es panel elé.
így pont, szépen:
a Fana komplett szett, váltóval, nem jön ki még 300ból sem.. ha jól számolok
újonnan persze

fatal` az a kis joy nem analóg?? ugyanazt akarnám, ami a xbox kontrollerén is van, a default forza-gombkiosztásnál. az egyik analóg kar, amivel jobbra-balra lehet nézni vezetés közben. tudod..
ezekre azt a functiont nem fogom tudni rápakolni?

[ Szerkesztve ]

(#40875) fatal` válasza Tibiajax (#40874) üzenetére


fatal`
titán

Tudtommal nem analóg hanem digitális (csak joy formája van, de ezek gombok, nem analóg kar).

A digitális POV oldalra nézésre miért nem jó? Én azt használom a T300-on. :)

(#40876) wolf033 válasza Tibiajax (#40874) üzenetére


wolf033
senior tag

Alzánál van külön base is. : [link]
Váltó nélkül össze lehet rakni 220 környékén T-LCM pedállal.
A P310 kormány fasza nagyon csak az alkantara amivel bevonták egy rakás... Inkább nézz helyette egy másik kormányt.

(#40877) Sub-ZeRo válasza Tibiajax (#40874) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem a Fana szett váltó nélkül jött ki 600k-ba és még gyári kormányt sem vettem hozzá... :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#40878) biker


biker
nagyúr

Most a T300 állítgatása kapcsán a régebbi játékokat is teszteltem, legyen beállítva mindenhez, ha épp eszembe jut játszani.
A PC2-t is teszteltem, és csak pislogok, hogy voltam képes ezzel játszani valaha? irtó gagyinak érzem a sok RRE után

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#40879) Segal válasza Sub-ZeRo (#40877) üzenetére


Segal
veterán

Az enyém még kettessel kezdődött :P
Igaz használtan, de volt benne kormány is. (váltó ebben sem)

Tibiajax: Az nagyon nem 40-es tv a képen. Szerintem 55 alá ne add :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#40880) RubbishBin válasza Segal (#40879) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Szerintem de. Bár képen kisebbnek tűnik az 55 is mint irl, de jobban eltörpül a kormány.

[ Szerkesztve ]

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#40881) Tibiajax válasza Sub-ZeRo (#40877) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Segal nagyon közel fogok ülni a displayhez, sztem 40-42" elég lesz.. ráadásul egy 55"ös már van a helyiségben, ez az egész cucc csak hátra, az egyik sarokba fog menni
wolf033 azt az alcantara-dolgot már meg sem mertem említeni.. van épp elég bajom így is.
de én is gondoltam rá, hogy ezt majd kesztyű nélkül fogdosni (de lehet még azzal is)..eléggé gáz lesz, pár hét után is már akár
nem tudom, mit lehetne ezzel csinálni. csinál a fanatec is alcantara bevonatot, az vajon tartósabb minőségű lehet?
igen, tehát nagyjából akkor így állna akkor össze a válasz arra a kérdésre, hogy milyen komolyabb cuccot lehet ma összepakolni, ha még éppen nem Fanatec.

(#40882) Jacek válasza Tibiajax (#40881) üzenetére


Jacek
veterán

Egyik sem jobb, az real alcantara kormányok sem jobbak, egyszerűen elzsírosodik kesztyű nélkül.
Ha szétment elviszed bőröztetni és kész.

(#40883) jilian válasza RubbishBin (#40880) üzenetére


jilian
addikt

..ne vedd sértésnek de ez az "állvány" kombó így elég merész.... :B
Nem koccan a tévé a falhoz ha kicsit jobban odab@sz az FFB? :DDD
Nekem is 55" van de külön van a bázistól.

És így a képen elnézve lehet benevezek egy ilyen-amolyan 'game tv-re.. :U
mert szerintem így egy 55" tv-nél sok "felesleges" hely marad felül.
Tehát itt a mi esetünkben ugye inkább oldalra leskelődsz nem felfelé.

Van valakinek ilyen curved monitorja / tv -je?
Odyssey G9 vagy valami hasonló?
Tapasztalat?
Vagy hogy így a szélén nagyobb tempónál elmosódik/ torzul a kép...nagyon behányós az érzés? :))

[ Szerkesztve ]

(#40884) RubbishBin válasza jilian (#40883) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Rohadt merész, de ideiglenes. Nemrég költöztem, és ezt dobtam össze abból ami volt a Jysk-ben ocsón, az előző motyóim mind az előző lakásban maradtak egyelőre. (Egen az a törés az asztalon gyári. Jó az a bót'!)
A terv valami playseat, a tv meg a falon.

Egyébként de. Kopog, zörög, remeg, leng. :DDD De ha ledobnak a sivatagba, én akkor is játszani fogok. ;]

[ Szerkesztve ]

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#40885) Segal válasza jilian (#40883) üzenetére


Segal
veterán

Nekem volt már mindenféle monitor autóversenyzéshez. A classic 16:9-es, aztán 34 colos hajlított 21:9-es, most meg egy 48 colos LG OLED tv.
Én jelen pillanatban utóbbira szavazok. Az OLED egyszerűen mindent visz látványban.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#40886) papirzsepi93 válasza RubbishBin (#40880) üzenetére


papirzsepi93
tag

Szerintem elbújok egy sarokban inkább a 24 colos monitorommal :D

(#40887) #15779328 válasza Segal (#40885) üzenetére


#15779328
törölt tag

60hz nem zavaró?

(#40888) wolf033 válasza Tibiajax (#40881) üzenetére


wolf033
senior tag

Kb. fél éve használom a Sparco kormányt biciklis kesztyűvel és már fényesedik. Kerestem már bőröst, hamarosan be lesz bőrözve. Kb. 20 ezerből megvan. Ha kicsit szétnézel más boltokban akkor még spórolhatsz. T-LCM is van olcsóbban meg a kormány is.

(#40889) jilian válasza Segal (#40885) üzenetére


jilian
addikt

Nekem is oled-em van, tudom miről beszélsz....
De miért nem tetszett a hajlított?

(#40890) JulesTS válasza papirzsepi93 (#40886) üzenetére


JulesTS
őstag

Nekem is sarokban van a 24 collos... :B

(#40891) GalaHU válasza Segal (#40885) üzenetére


GalaHU
őstag

Nekem is volt már minden, de úgy gondolom szimezéshez a 21:9-es monitor passzol a legjobban.
Nekem is van 55-ös Oled a dolgozóban, nyüstöltem is PC-n, de úgy gondolom a 16:9-es monitorok esetén “elpazarolod” a kép felső és alsó sávját, mert ott lényeges infó nincs. Fent csak az eleve letakart csík, alul meg a műszerfal vagy pedálok, ha nagy FOV-al mész. De a szerencsétlen videókártyád azért vadul számolja a “semmit”.

A másodpercenként kiszámolt kockákat tekintve a 4K 60fps-el szemben a 3840x1440 100fps is meglehet, ami azért sokkal jobb sebességérzetet ad. Nyilván egy LG C9-CX tud 120 fps-is, de 4k Ultrán nincs az gép ami kihajtaná. Én 3080-al is az Asus ROG PG348Q-nál maradok, pedig az jóval öregebb.

Megfordult nálam az LG G9 is, de az olyan széles volt, hogy nem tudtam megszokni.

Most egy 35”-os ,1ms válaszidős, HDR-képes, g-sync moncsit várok, ami nem aranyárú

[ Szerkesztve ]

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#40892) iceman007


iceman007
aktív tag

Én meg dobnék egy szavazatot a hagyományos 16:9-re 32"-től kezdve. Ultrawide csak 34" felett ad többet, de az meg már oldalirányba sok helyet kér, akkor meg már lehet, hogy jobb a 3 monitor vagy a VR.

Megint előjött a FoV.... :D
Egy olyan érték van a monitorod mérete és távolsága alapján, amitől valóságnak megfelelő lesz a képed, ettől el lehet térni csak akkor torzulnak a távolságok. A sebesség érzet meg abból jön, hogy milyen gyorsan mennek el melletted a tárgyak, ergó növeled a FoV-t nő a sebességérzet. Csak így torzul az egész...

(#40893) AtaWrc


AtaWrc
aktív tag

Sziasztok
Kis hazánkban van Thrustmaster termékeknek hivatalos márkaszrvíze ?
Köszi.

(#40894) RubbishBin


RubbishBin
senior tag

Nos. Szimulátor:
[link]

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#40895) GalaHU válasza iceman007 (#40892) üzenetére


GalaHU
őstag

A FOV-ra most vertikálisan gondoltam... ;)
Az arányokat úgy képzeld el, hogy szélességben passzolva ráteszel egy 21:9-et a 16:9-re. Szimezéskor a monitor középső sávjában van a lényeges infó (kvázi a szélvédő) alatta-felette számomra semmi lènyeges nincs, de a rendszeredet terheled ezeknek a lényegtelen részeknek a megjelenítésével.

Otthon pont ki tudom fordítani 90 fokkal az 55-ös LG C9-emet a cockpit felé, de magára a vázra már csak a 21:9-es monitorom tudom fölrakni, mivel a TV-nek túl nagy a súlya, ahhoz sokkal bikább cockpit kéne, ráadásul fixen el se férne. Ha egyszerre kinyitom a kettőt akkor jól látszik, hogy szélességben a látómezőmek kb ugyanúgy kitöltik. Nekem ez jobban bejön, mert különösebb tesztelgetés nélkül ráküldhetem Ultrán az összes játékot, és vajsima g-sync-el fixen tartja a 100 környéki fps-t.
4k-ban ez inkább 80-90, de sokkal hullámzóbb.

Elfogadom, hogy ez nem jöhet be mindenkinek, de nekem bevàlt:

[ Szerkesztve ]

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#40896) fatal` válasza AtaWrc (#40893) üzenetére


fatal`
titán

Tudtommal nincs.

(#40897) JulesTS válasza GalaHU (#40895) üzenetére


JulesTS
őstag

Nekem a műszerfal kikerült a monitor elé a monitort meg első szélvédőként használom (motorháztető nézet). A 16:9 HD monitorhoz az RX580 épp elég. Nekem ez jött be, én ezt látom: [link]

(#40898) GalaHU válasza JulesTS (#40897) üzenetére


GalaHU
őstag

Ez is egy remek megoldás, bennem sajnos nincs ekkora elhivatottság a barkácsolás irányába... :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#40899) Segal válasza #15779328 (#40887) üzenetére


Segal
veterán

Nem, mert 4k/120hz-ben használom. :P

jilian: Különösebben semmi gond nem volt a hajlított 21:9-el sem (kivéve ha esetleg valami nem támogatta), de amikor bejelentették a 48-as OLED-et azonnal tudtam hogy eljött a váltás ideje.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#40900) #15779328 válasza Segal (#40899) üzenetére


#15779328
törölt tag

Ohh, az nem rossz, azért az 1000r hajtású monitorokat már nem cserélnéd le tv-re!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.