Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-11 07:35:32

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40501) JulesTS válasza Emunem (#40499) üzenetére


JulesTS
őstag

Váltóra van olcsóbb megoldás is. Logi driving force váltó akciósan 14 körül szokott lenni, kell hozzá egy USB-s adapter (8eFt körül kapni) amivel PC-n külön vezérlőként megjelenik és használható.

(#40502) FLx válasza fatal` (#40494) üzenetére


FLx
addikt

Biztos, mivel irtak. :) CSL most jon, DD line ugye van, a CSW a kovetkezo.

"DD is the way to go in all our product lines."

[ Szerkesztve ]

(#40503) MAXIMIZE válasza Emunem (#40500) üzenetére


MAXIMIZE
tag

Vigyázz ezzel, nekem is csak 1-1 óra volt a terv, aztán annyira beszippant hogy fél sem tűnik ha 4-5 órát nyomod egyhuzamban, veszélyes :) Tegnap is 7 körül mondom nyomok 1 futamot az bele fér 1 órába, aztán 11kor álltam fel és akkor is csak azért mert porzott a szám, innom kellett, kimentem a konyhába, azt hittem max 1,5 órát nyomtam, akkor néztem rá azórára basszus... 1 futam volt, csak az állítgatások meg a tesztek egy kicsit elvittek :DDD

(#40504) anytime válasza anytime (#40239) üzenetére


anytime
őstag

Sziasztok,

találkoztam egy kormánnyal, ami Thrustmaster Spider Italia XBOX One-hoz jó. Mi a vélemény róla, érdemes lehet, belefér még a fenti igénybe?

KÖszönöm!

(#40505) Géjza válasza kismedve1982 (#40497) üzenetére


Géjza
őstag

+1 erre.

2 pedálos TM pedálom nem volt, csak T3PA. De a T3PA is szerintem gagyi a T-LCM-hez képest. Az ultimate célod a T-LCM legyen, teljesen más világ, mint a T3PA. T300RS GT-re nem áldoznék. Talán épp hírdetnek pedál nélküli T300 base-t 2 pereccel. Ez lenne az ideális, meg mellépattintani egy T-LCM-et.

(#40506) kismedve1982 válasza Géjza (#40505) üzenetére


kismedve1982
tag

Inkább új érdekel, de azért átgondolom. Köszi! :R

(#40507) Géjza válasza kismedve1982 (#40506) üzenetére


Géjza
őstag

Világos.

Ha árban nem nagy a difi az RS és GT között, akkor érdemes a GT-t venni és ha meg lesz a T-LCM, akkor egy jól látható összegért eladhatod a GT pedálját (és így jobban is kijöhetsz a buliból, mintha az olcsóbb RS-t vetted volna meg, aminek kb. eladhatatlan a pedálja).

(#40508) arty válasza anytime (#40504) üzenetére


arty
veterán

azért nem ajánl itt ilyet senki, mert ez "gumis" kormány, ahol nem motor mozgatja a perecet, hanem egy mechanika rántja vissza középre

ha könnyedebb játékokat írtál volna példaként, ill. lenne egy "akciós" húszezres ajánlat, azt mondanám, tegyetek vele próbát.... DE!
- pont azért, mert nem FFB-s (force feedback), lehet a lányod nem kap rá (nyilván nincs vége a világnak, de a cél h jól szórakozzon)
- AC és F1 szimulátorok, megfelelő FFB tudással, tehát a kormány profitálna a tudásukból!
- újonnan elég horror áron mennek ezek a kormányok, semmiképp nem érik meg az árukat (30-40+ ezer ft egy ilyenért?!)
- inkább használtan egy Thrustmaster TMX ! vagy G920 ! vagy Thrustmaster TX ! (és efelett határ a csillagos ég)

te ismered a lányod, ha látod, hogy TÉNYLEG érdekli és anyagilag belefér, akkor legalább egy TMX-et nézz neki :)

szerk: használtan 50ezerért hirdetnek TMX-et, alzánál pont ennyi újonnan...
1.) masszívan alkudj + menj el és próbáld ki ha nem garis
2.) új :D

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#40509) fatal` válasza Emunem (#40499) üzenetére


fatal`
titán

Ha PC-n használod, akkor a Logi váltóhoz vehetsz ~5-6 ezerért USB-s átalakítót. De azért a TM váltója nem véletlen drágább. :)

(#40510) fatal` válasza FLx (#40502) üzenetére


fatal`
titán

Ez rendben van, csak éppen a CSW-t a 8nm upgrade a CSL DD-hez is kiválthatja, ebből az egy mondatból nem következik, hogy lesz még egy középkategóriás DD. :) De nem kizárt.

(#40511) kismedve1982 válasza Géjza (#40507) üzenetére


kismedve1982
tag

Jelenleg 14e HUF

(#40512) fatal` válasza kismedve1982 (#40511) üzenetére


fatal`
titán

Ha csak ennyi a különbség, mindenképpen érdemes a GT-t venni szerintem.

(#40513) Danecay válasza Emunem (#40500) üzenetére


Danecay
őstag

Az őszinte véleményemet írom le, ami a sajátom és nem biztos, hogy máséval is egyezik. Tehát, egy jó árban megvásárolt G29 is egy teljesen jó és használható megoldás, és a magam részéről némileg túltoltnak érzem azt, hogy még a szomszédod is átjön majd mert olyan hangos a kormány, még akkor is ha kertes házban laksz, a családot meg minimum el kell küldeni otthonról ha játszani akarsz szindrómát. 2 kisgyerekes családapa vagyok és 3 évig volt ilyen kormányom és egyszer szem szól egyik családtagom sem be kellene fejeznem mert ez vállalhatatlan. Amennyiben egy sokkal kedvezőbb árban ki tudsz fogni egy G29-et vagy egy G920-at, esetleg egy Logitech G923 (bár ez utóbbit nem hiszem) szerintem nyugodtan vedd meg, próbálgasd, ízlelgesd, biztosan mérföldekkel jobb lesz mint egy noname vagy egy régi Logitech MOMO kormány. Ezt a kormányt, úgymond csak finomságok választják el egy T300-tól. Modern (nem technológiailag) reszponzív, de mégis vannak hátrányos tulajdonságai egy T300-hoz képest, vagy utóbbinak előnyei a GXXX-hez képest. A lényeg a szíjhajtásban gyökeredzik, amit a mai napig magam is néha megkérdőjelezek, de ezt szokták mondani. Inkább úgy gondolom, hogy a technológiának nem kellene, hogy különbséget okozzon, inkább az alkalmazott megoldásnak.
Valójában pontosan úgy van ahogy magad is leírod
"Na ezaz, amíg nem tudom milyen a jó, addig jó a rosszjó is"
Amenniben egy GXXX kormányt veszel valójában előrelepést fogsz érezni a korábbi kormányodhoz viszonyítva, ami valóban az is, az igazi különbséget és finomságokat akkor fogod megérezni amennyiben egy ilyen kormányról váltasz majd egy pl T300-ra. Én is sokáig így voltam vele, sokszor szembe is mentem a Logi fikázókkal, amit mondjuk mai napig is megteszek esetenként, ez talán kivehető az írásomból is, viszont tagadhatatlan, hogy miután váltottam én is egy T300-ra, be kellett látnom, hogy több tekintettben is jobb kormány, amit nem tapasztaltam volna meg ha nem lett volna előtte egy G29-em, meg még előtte is több kormányom. A Logitechnél van az un. FFB lyuk, amire a a felhasználók érzékenysége változik, van akinek jobban szemet szúr, van akinek nem, a T3000-al szemben, ami, lágyabb, reszponzívabb az erővisszacsatolás, halkabb, stb. Tehát amennyiben hasonló áron tudsz beszerezni egy G29-et és egy T300-at, akkor a T300 a jobb választás, amennyiben kizárólag a kormányt nézzük, mert emennyiben a T300-hoz a 2 pedálos megoldást kapod, az egyértelműen rosszabb mint a GXXX megoldása, nem is kérdés. A T3PA viszont már hozza azt a szintet, sőt.
Vannak továbbá a T150 és társai hibrid megoldások amikről én nem tudok nyilatkozni, de mondanak olyat is, hogy még ez is jobb a Logitech megoldásainál. Mielőtt ezt készpénznek venném, jobban utánajárnék, lehetőség szerint kipróbálnék és összehasonlítanék egy ilyen kormányt a Logitech-el, mert technológiailag már kevésbé nagy a különbség egy T300-hoz képest, minőségügyileg és érzetre viszont agy Logitech biztosan egy magasabb szintet képvisel.

[ Szerkesztve ]

(#40514) papirzsepi93 válasza Danecay (#40513) üzenetére


papirzsepi93
tag

Na most én a t150 pro vs g29 összehasonlításban olyat olvastam olyantól, aki mindkettőt próbálta, hogy a t150 érzésre a g29 meg minőségre jobb.
A t300 lenne nálam is a kiszemelt, de elsőre rákölteni 120k-t (nagyjából, ha tudtok jobbat mondjátok) kicsit húzós nekem. Így ezért vacilálok a t150 pro meg a g29 között.nagyjából egy árban vannak, de sajnos megfogdosni kipróbálni egyiket sincs módomban, így csak rátok és pl redditre tudok hagyatkozni.

(#40515) RubbishBin


RubbishBin
senior tag

Költözés közben most csak összedobtam gyorsan a szettet pár kör erejéig, de füles nélkül. Nyikorog a T3PA-n a gázpedál minden felengedésnél, mint valami fékező vonat. Ki tudja mióta. 🤷‍♂️

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#40516) GalaHU válasza Danecay (#40513) üzenetére


GalaHU
őstag

Amiről írsz, azt a jelenséget “Boldog Tudatlanság” néven szoktuk emlegetni haveri körben, nem csak a kormányokra, de számos műszaki cikkre igaz. Sőt rettenetesen bölcselkedve még a Élet egészére is kiterjeszthetném, de nem akarok Müller Pétert játszani... :)

Úgy gondolom, a fórumozás a szórakozáson kívül arra “való” hogy mások eddig megszerzett tudásából, tapasztalatából ízelítőt kapjunk, azokat mérlegelve lehetőség szerint elkerüljük a zsákutcákat, lerövidítsük azokat a varga-betűket amit mások már végigcsináltak.

Természetesen rengeteg, akár szöges ellentétben álló véleménnyel is lehet találkozni, hiszen eltérőek az igényeink és sok esetben a lehetőségeink is, ezért kevés általános igazság szűrhető le a hozzászólásokból. Ha az érdeklődő érezhető prekoncepcióval érkezik arra is talál megerősítést, de ha teljesen nyitott akkor meg zavaróan sok az opció! ;)

Már régóta játszom a gondolattal, hogy kéne csinálni egy kormányválasztós folyamatábrát (pár skiccet készítettem is) de mindig félbehagyom, mert nekem se lapul a zsebemben a Bölcsek köve, és csak feszültséget szítana. Biz’ Isten ha lenne helyem akkor csinálnék egy “bemutató termet” a kérdéses kormányokból —mert mindegyik megvan a gyűjteményemben -(DFPro-tól a G29/T300-ig a teljes skála) de hely nélkül a padlásról le-föl hurcibálni azért nincs kedvem. :N

[ Szerkesztve ]

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#40517) iceman007 válasza Danecay (#40513) üzenetére


iceman007
aktív tag

A zaj kérdéssel, teljesen egyet tudok veled érteni, hangos és kattog, egy TM vagy Fana kormányhoz képest. DE pl egy szobával arrébb már egyáltalán nem hallható, másrészt autós játékot vagy ne adj isten szimulátort azért illik úgy játszani, hogy hallja az ember a motor fordulatát, na ilyenkor már tényleg nem hallani a kattogást. Ha meg fülhallgatóban játszol végképp. A körülötted lévőket meg nem hiszem(bár ez egyéni tolerancia kérdése) hogy zavarná, főleg hogy a kattogás nem konstans van jelen hanem hirtelen erőhatásoknál és ellenkormányzásnál. Legalábbis ha jól van beállítva az FFB, amit nagyon sokan elfelejtenek....
A másik amivel már annyira nem értek egyet a minőség kérdése. A minőség nálam az hogy tartós és milyen az összeszerelés minősége.. A G29nél kb típushiba a potméterek kikopása x-ezer versenyóra után. A váltófül is elgyengül egy idő után és nyúlósabb érzésű lesz. Nekem megrepedt a kormányperec is a varrás alatt. Tekerőkapcsoló van, de minek. Inkább azt mondanám, hogy a Logitech minőségibbnek akar tűnni: bőrkormány, LED-es fordulatszám mérő, tekerőkapcsoló, robosztus pedál fém taposókkal. De mint egyzser már mondottam a G29-cel is lehet élvezni a játékot és gyorsan is menni egyszerre.

(#40518) adrian360


adrian360
őstag

zaj kérdés azért többszereplős.
- Nem mindegy hogy Dirt Rally 2-ben rángatod ide oda a kormányt, és mész folyamatosan fától fáig a murván, vagy egy tükör sima Paul Ricardon körözgetsz Assettoban.
- Nem mindegy, hogy nappal akarsz játszani, amikor amúgy is megy a TV a mosógép a villamos a ház előtt, vagy amikor már végre mindenki alszik és van egy nyugodt órád este 11kor gurulni pár kört.
- papir vékony falú lakásban, esetleg egy szobás lakásban laksz, vagy egy kétszintes családi házban ahol az asszony három téglafallal arrébb alszik a hálószobában.

Én a gépemben is direkt mindig alacsony zajú ventiket, halk tápot néztem, nagyon hallatszik egy éjszakai csöndben, hogy megy a gép vagy nem.

(#40519) barabasb válasza adrian360 (#40518) üzenetére


barabasb
tag

Azt hiszem, a kerdes sokkal egyszerubb ennél: mennyi pénzed van. Én eredetileg 50 ezret szántam volna rá, közben elkezdtem nézni a topikot, mert azért elég nagy a választék és az ember hajlamos elcsabulni egy pl. 30 ezres hirdetésnél. Aztán láttam, hogy többen ajánlottátok a T300-at, meg akcios is volt, osszeszoritottam a fogam és megvettem 76-ért, a kétpedálost. De az holtbiztos, hogy 100 fölé nem mentem volna, még ha Jézus maga fogná a kezem, akkor sem. Megjegyzem, hogy ezt is csak azert vettem, hogy tudjak ps4-en is játszani, egyébként a Logi Formula Force GP-vel még joideig ellettem volna. Persze más kategoria a T300, nem bántam meg, hogy megvettem, de csak pedalt +50 ezerért tuti, hogy sosem fogok venni, habár tény, hogy ez két tankolás ára (de lehet, hogy másfél) szoval innen nézve nem sok. De mindenkinél van egy lélektani határ (gondolom) ami fölé nem megy, akármit irnak a forumok.

[ Szerkesztve ]

(#40520) fatal` válasza barabasb (#40519) üzenetére


fatal`
titán

"de csak pedalt +50 ezerért tuti, hogy sosem fogok venni"
Óvatosan ezekkel a kijelentésekkel, én is írtam hasonlókat, mikor megvettem a G29-et. :DDD

(#40521) Neck válasza barabasb (#40519) üzenetére


Neck
veterán

Az a baj, hogy ez a lélektani határ sokszor egy olyan termék megvételére predesztinál, ami nem éri meg. Közkeletű tévedés, hogy a jó élményhez a jó kormányon vezet az út. Az első lépés ez, de ha a pedál f0s, hamar kiderül - és lerontja a játékélményt. Ha meg veszel egy komolyabb pedált, tanulva a hibából, a 2 karú f0s pedálszettben állni fog a pénzed - magyarul "buktál" pénzt, pontosan az ellenkezője történik, mit szerettél volna.

Sajnos "meg kell határozni" azt a szettet, amit van értelme megvenni - és ha nem fér bele a keretbe, akkor addig kell nézni, amíg akciós nem lesz.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#40522) barabasb válasza Neck (#40521) üzenetére


barabasb
tag

Jó, hát tökéletes választás soha nincs, kompromisszum van. Azért is olvasgattam sokáig a fórumot, meg szerencsém is volt, hogy pont le volt akciózva a T300. Egyelőre megvagyok vele, meg a szörnyű pedállal is :D De a +26k még pont a lélektani határ széle volt. Persze "sokat" segít, hogy sosem próbáltam DD-s kormányt, lehet, hogy akkora élmény lenne, hogy eladom a fél vesémet érte. De elég kicsi a valószínűsége. Végülis mégiscsak egy játékszerről van szó, közben még két kamaszgyereknek is vannak igényei, ami nem kevés pénzbe kerül :U

(#40523) Rico33 válasza barabasb (#40522) üzenetére


Rico33
aktív tag

Eladod a kölköket és veszel DD-t ;]

(#40524) barabasb válasza Rico33 (#40523) üzenetére


barabasb
tag

Elég hamar visszahoznák ;]

(#40525) Géjza válasza barabasb (#40519) üzenetére


Géjza
őstag

2 kérdés van: mennyi a zseton ÉS mire kell a szett.

Utóbbi is legalább annyira fontos dolog. Ha csak NFS-ezni, FH-zni akarsz, arra felesleges komoly szettbe beruházni. Ha már komolyabb szimek is képben vannak, akkor pl az 50k a pedálra még kevés is, de meg fog térülni vastagon ez a befektetés. Pedálnak szerintem legalább akkora szerepe van, mint magának a kormánynak.

Ha jelenleg nincs kormányszett és a pénz is kevés, de mégis kellene gyorsan valami, akkor persze beleférhetnek kompromisszumok, de van egy szint, ami alá nem szabadna menni (180 fokot forduló nem FFB-s műanyag vacakok). Logi DFGT szerintem az abszolút beugró szint, ennél lejjebb nem szabadna adni. Ettől felfele meg határ a csillagos ég.

Az, hogy most G29 avagy T150/T300 már inkább részletkérdés, mert egyik sem annyira xar, bőven jó kategóriás a G29 is, ha nincs éppen keret pl. T300-ra és nem akar a delikvens valamiért T150-et.

(#40526) anytime válasza arty (#40508) üzenetére


anytime
őstag

Szia,
meggyőztél, köszönöm a válaszod, időd és a karaktereket.
Maradok az ajánlottaknál.
Köszi,
A

(#40527) fagy53 válasza RubbishBin (#40515) üzenetére


fagy53
nagyúr

Típushiba, nekem két TPA3 ügyködik és 1-2 hét után mindkettőnél ugyanez a jelenség volt. Szét sem kellett szednem, egy kis befújás (WD40) megoldotta a problémát, két év eltelt és tökéletes.

(#40528) FLx válasza Géjza (#40525) üzenetére


FLx
addikt

Nekem van egy olyan erzesem, hogy sok hasznalt fanatec csl elite lesz hamarosan a piacon. :) Ha valakinek nem kimondottan surgos az upgrade, erdemes lehet varni.

(#40529) Huba20


Huba20
csendes tag

Sziasztok!

Beleültették nekem is a bogarat a fülembe, ezért elkezdtem kutakodni a témában, de ezekre a kérdésekre nem nagyon találtam a választ:
1. A Thrustmaster T-lcm használható a CSL Elit kormányokkal? Továbbá az új DD-os kormánnyal?
2. Melyik a jobb? T-lcm vagy CSL Elit pedál loadcell nélkül?
3. Ha jól értem a Fanateces dolgokat, akkor az új DD-os szerkezet kompatibilis lesz minden eddigi rendszerükkel (perec, pedál, stb.)? Vagyis inkább csak olcsóbb kormányszerkezetekre lehet majd számítani?

Terveim szerint, fel szeretném építeni a tudásomat 0-ról, hogy később DD-re legyen érdemes váltani. Addigra úgy se lesz már hiány belőle :D

(#40530) fatal` válasza Huba20 (#40529) üzenetére


fatal`
titán

1. PC-n igen, USB-s.
2. T-LCM. Én még a load celles elitenél is jobbnak tartom, de erről megoszlanak a vélemények. :) Az Elite full fém, viszont potméteres a gáz és a fékpedál, illetve szerintem nem a legoptimálisabb helyen van a load cell.
3. Ezt szerintem még nem tudni, valószínűleg igen, de új Quick release lehetséges. Legalábbis mintha olvastam volna ilyesmit.

[ Szerkesztve ]

(#40531) FLx válasza Huba20 (#40529) üzenetére


FLx
addikt

1, USB-n kotod a PC-re akkor igen.
2, Mindig a load cell a jobb ez nem kerdes.
3, Kompatibilis lesz a legtobb cuccal igen. Sok mindenre szamitanek, csak olcso dolgokra nem, most jon majd a kozel 5k euros kormanyuk.

Kezdesnek boven jo kb. barmi ami a T300 kornyeken van. Tobb ev mire olyan szintre jut az ember, hogy ertelme legyen a DD-nek.

[ Szerkesztve ]

(#40532) Géjza válasza FLx (#40528) üzenetére


Géjza
őstag

Ha dömping lesz az új pici DD-ből akkor esetleg. De az sajnos nem mostanában lesz...

Aki ideje korán beijed és áron alul akarja "még időben" eladni, azokra érdemes lesz lecsapni (mint a 2080Ti-kre, mikor elvileg jöttek volna a 30x0-ek meg a 6800-ak - és aki a korai eladás mellett döntött, az nagyon csúnyán befürdött ügye, mivel finoman szólva nem lett dömping az új zöld és piros kártyákból). Nem tudom valami hasonló megismétlődhet-e fanánál.

(#40533) Huba20


Huba20
csendes tag

Köszönöm fatal` és Flx, akkor meg is van a hétvégi programom :) Beszerezni a ketyeréket.

(#40534) zsozsa74 válasza FLx (#40531) üzenetére


zsozsa74
senior tag

"3, Kompatibilis lesz a legtobb cuccal igen. Sok mindenre szamitanek, csak olcso dolgokra nem, most jon majd a kozel 5k euros kormanyuk."

Ez micsoda? És kinek jön 5k-s kormánya?

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#40535) FLx válasza zsozsa74 (#40534) üzenetére


FLx
addikt

Fanatec BMW wheel kb. annyiba fog kerulni. Az uj DD kompatibilitasa pedig meg kerdeses a QR2 miatt es pl. hogy menni fog-e a podium module meg stb. Ezekrol meg nincs normalis info.

(#40536) Emunem


Emunem
aktív tag

Először is köszönöm a nagyon sok hasznos infót. Mivel van két srácom is (4-9) így nem merek drága technológiába pénzt fektetni. Fontos a 3 pedál és a váltó, biztonságosabb itt a kuplunghasználatot megtanulni, mint az új autón. :N
Az igényeimet felmérve a g29 is űrtechnológia lesz. :DD
Majd ha kirepültek a srácok (kb 15év) akkor meg majd élőben nyomatom valami kis mérges géppel. :U

Üdv

"... hát persze ..."

(#40537) zsozsa74 válasza zsozsa74 (#40534) üzenetére


zsozsa74
senior tag

FLx: Ja, szóval tipp. Én 800 euróra tippelek.

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#40538) FLx válasza zsozsa74 (#40537) üzenetére


FLx
addikt

Hivatalosan annyit mondtak, hogy 5000 alatt lesz. Szoval en kb 4-5 koze gondolom. Csodalkoznek ha annal olcsobb lenne. A jatek kormanyaik vannak 600 ejro felett, igazit biztosan nem adnak par ezres alatt.

(#40539) adrian360 válasza zsozsa74 (#40537) üzenetére


adrian360
őstag

Azt mondták a BMW wheel-re, hogy 5000€ alatt lesz az ára. ez virágnyelven azt jelenti hogy kb 4900€ lesz.

(#40540) FLx válasza adrian360 (#40539) üzenetére


FLx
addikt

En megkockaztatom a 4999-et is. :D :D

(#40541) fatal` válasza Emunem (#40536) üzenetére


fatal`
titán

Arra azért számíts, hogy a kuplungpedálnak kb. 0 köze van a valósághoz. :)

(#40542) barabasb


barabasb
tag

A Steamen 9 eur most a Project Cars 2.

(#40543) fatal` válasza barabasb (#40542) üzenetére


fatal`
titán

2gamen €7.45, wingamestoreon €7.91.

A deluxe €11.60 és €11.87.

[ Szerkesztve ]

(#40544) barabasb válasza fatal` (#40543) üzenetére


barabasb
tag

És 2 dollár a Duke Nukem. Pfff hová jutott a világ. (És 44 usd a Dirt Rally 2?? Nemár.)

[ Szerkesztve ]

(#40545) fatal` válasza barabasb (#40544) üzenetére


fatal`
titán

DR 2 GOTY fanatical bundleban akciós :) (€10 eur 3 játék)

(#40546) Emunem válasza fatal` (#40541) üzenetére


Emunem
aktív tag

Upsz... megint bizonytalan lettem :))
ha minden igaz hétvégén kipróbálhatok egy t300rs-t. (Még amúgy sem vettem meg a logit) G29-et max ha “próbavásárra” megyek...

"... hát persze ..."

(#40547) Segal válasza fatal` (#40545) üzenetére


Segal
veterán

Nagyon érik szerintem egy idei DR 3 bejelentés, mert már nagyon tolják a goty verziót a kettőből.
Én pár hónapja vettem bundle csomagban, de már volt azóta star deal-ben is és most megint bundle csomagban...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#40548) barabasb válasza Segal (#40547) üzenetére


barabasb
tag

Tudom, borzalmasan tudatlan vagyok, de... ez micsoda?

(#40549) -Solt- válasza barabasb (#40548) üzenetére


-Solt-
veterán

A DR2 új része...

www.smart-bus.hu

(#40550) zsozsa74 válasza barabasb (#40548) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Valamiért fáj kiírni, hogy Dirt Rally... :U

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.