Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 20:29:43

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41401) Emunem válasza FLx (#41396) üzenetére


Emunem
aktív tag

ok, köszönöm, akkor majd később lesz feltelepítve..

"... hát persze ..."

(#41402) biker


biker
nagyúr

Tegnap kipróbáltam a wrc10-et, hát nagyon demo a demo. a murva a FFB tekintetében annyi, hogy sebesség függvényében ütemesen rázza a kormányt, ugyanaz az ütem csak a freki más. aszfalton néhol olyan szűk mint trolibusszal a belváros, sebességet semmit nem érezni benne, mivel simhub inkompatibilis csak a gyári hud megy, a menü teljesen értelmetlen összevissza. marha sok meló lesz még ezen

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#41403) Sub-ZeRo válasza biker (#41402) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mindig nagy reményt fűzök ehhez a szériához, de az első próbálkozás után megyek vissza dirt rallyra, vagy korábban az RBR-re... :(

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#41404) -FLY->


-FLY->
őstag

Úgy néz ki lesz egy playseat revolutionöm, ilyenhez gyárt valaki rázó motorokat?

(#41405) GalaHU válasza -FLY-> (#41404) üzenetére


GalaHU
őstag

A Buttkicker azt hiszem teljesen kompatibilis, de ha nem akkor rácsavarozol egy Crovaszemet, arra meg a kickert és megy...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#41406) arty válasza -FLY-> (#41404) üzenetére


arty
veterán

a revolutiont a kormány is nagyon kellemesen rázza, a kialakításának köszönhetően!

#41402 biker nyugtass meg, hogy a véglegestől sem vársz csodát! :D (én egyébként a hetesnél tartok, szerintem az (volt) az első vállalható wrc játék, de én ugye nem vagyok nagy szimes, bár számomra is a DR a csúcs - jelenleg)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#41407) Rico33


Rico33
aktív tag

Egy újabb kitudja meddig várható fana perec, [Bentley] alapokon.
Be is halt a szerverük, nem lehet megnyitni :(((

[ Szerkesztve ]

(#41408) kozmy


kozmy
őstag

Ez karaj kis cucc lesz [link] annó a BMW Rimet is így reklámozta a Fana.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#41409) zsozsa74 válasza kozmy (#41408) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Nekem már van mindegyik. VR-ban végtelen számú kormányom van, kvázi "ingyér". 🤗

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#41410) kozmy válasza zsozsa74 (#41409) üzenetére


kozmy
őstag

De nem azt fogod fizikálisan. De vr-ben mind1 :DDD

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#41411) barabasb válasza zsozsa74 (#41409) üzenetére


barabasb
tag

Milyen VR-t használsz? Ahogy néztem a tesztekből, a top a Valve Index és a HP Reverb G2, más-más előnyökkel és hátrányokkal. Az Oculus a Facebook-kapcsolat miatt nem szimpi.

(#41412) GalaHU válasza barabasb (#41411) üzenetére


GalaHU
őstag

Pedig a legegyszerűbben kezelhető, sok játékban natívan támogatott, még mindig az Oculus. A Quest2 kis túlzással plug n' play...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#41413) GalaHU válasza Rico33 (#41407) üzenetére


GalaHU
őstag

No, tegyük meg tétjeinket: 1000Euro :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#41414) Rico33 válasza GalaHU (#41413) üzenetére


Rico33
aktív tag

HA igaz a BMW M4-re hiresztelt cc. 5000€, akkor erre tippelek 4000-t :DD
Az oldal leállása sztem egy hibajavitás miatt volt, a súlyra 2900 g-t irtak, kerekedett is a szemem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41415) zsozsa74 válasza barabasb (#41411) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Oculus cv1. Elég hozzá a gépem. Ez nem utolsó szempont. Szép színes amoled kijelző. Szimezni nekem király. :)

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#41416) kozmy válasza Rico33 (#41414) üzenetére


kozmy
őstag

Ki ad ki ezért 1.8 milliót? Kétlem hogy 5000 juró legyen

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#41417) FLx válasza GalaHU (#41413) üzenetére


FLx
addikt

Min 4000 lesz az, ahogy a masik is.

(#41418) zsozsa74 válasza FLx (#41417) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Az én tippem 900 jurcsi.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#41419) arty válasza FLx (#41417) üzenetére


arty
veterán

ez mégiscsak egy bentley... 6200! :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#41420) Rico33 válasza kozmy (#41416) üzenetére


Rico33
aktív tag

A fórumon is csak tippelgetnek, 1200-1800$ közé. Meglátjuk, már jönnie kell a bmw-nek mert lassan vége a q2.

(#41421) FLx válasza zsozsa74 (#41418) üzenetére


FLx
addikt

Ha ezer ejro alatt lesz, ami amugy kizart, veszek kettot es az egyiket itt kisorsolom. :D

(#41422) fatal` válasza Rico33 (#41414) üzenetére


fatal`
titán

5000€? Inkább veszek egy szakadt E36-ot és széthajtom a mezőn. :D

(#41423) GalaHU válasza FLx (#41421) üzenetére


GalaHU
őstag

Ezt jegyzőkönyveztük! :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#41424) -FLY-> válasza arty (#41406) üzenetére


-FLY->
őstag

Köszi, akkor előbb kipróbálom úgy.

GalaHU: Neked is köszi a tippet, max beruházok majd egy ilyenre.

(#41425) Rico33 válasza fatal` (#41422) üzenetére


Rico33
aktív tag

Túlzás sztem is, csak tippelgetnek. 7-900 közé várom, fölötte ki a fene venné meg :F
Úgyhogy mindenki készüljön, egy forumtársnak hála, vki boldog tulaja lesz egynek :C

(#41426) FLx válasza Rico33 (#41425) üzenetére


FLx
addikt

Ez egy valodi autoba szant kormany, az arazas is olyan lesz. Ha megnezed hogy a QR1-es adapter magaban 100 dollar, szerinted mennyi lesz a QR2 ami automotive grade? Legalabb 2-300. Ha egy gyarto azt mondja, hogy valami 5000 ejro alatti aron lesz kaphato, akkor gondolod, hogy 1000 alatt akarjak adni? :D En nagyon minimumra mondom a 2k ejrot, de inkabb a dupjajara fogadnek nagyobb osszegben.

(#41427) Rico33 válasza FLx (#41426) üzenetére


Rico33
aktív tag

Pont kapóra jön hogy "valódi autóban is használható", pont bele tudom tenni a garázsban hempergő BMW M4 GT3-as, 2022-es évjáratú, 400.000€-os járművembe, mert ugye alap hogy minden szimesnek van egy valódi versenyautója :DD
Az M3 GT2 perec is "valódi", azt tudták 300-ért adni. Ez legyen 4x annyi mert led, carbon, qr2, FIA licence etc, de az a közel 5k azé nem tenné tömegtermékké. Maurice mondta is, 5k alatt lesz, de mennyivel... :F
Amugymeg pont lesz@rom mennyi lesz, mee nemteccik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41428) adrian360 válasza Rico33 (#41427) üzenetére


adrian360
őstag

az M3 GT2 csak hivatalos replica, nem azt jelenti, hogy valódi autóba berakható. Ez nem casual gamernek szánt cucc, ne úgy kezeld.

(#41429) FLx válasza Rico33 (#41427) üzenetére


FLx
addikt

Nem mi vagyunk a celkozonseg, ez versenyzoknek lesz, akik oda-vissza ulnek szimulatorbol valodi autoba. Tutira nagyon limitalt keszlet lesz eleve. A cube controls hasonlo szintu kormanyai is 1500 ejro felett mennek es azt nem is ugy reklamozzak, hogy valodi autoba is jo, az csak szimulator kormany. :D

(#41430) Rico33 válasza adrian360 (#41428) üzenetére


Rico33
aktív tag

Pedig úgy [promózták] hogy biza ez eredeti.
FLx: gondoltam hogy nagyonlimitált, mocsokdrága lesz, de egy hivatalos versenyző minek venne ilyet ha kap "eredetit" a gyártól :F

(#41431) GalaHU válasza Rico33 (#41430) üzenetére


GalaHU
őstag

Ezt már rágcsáltuk amikor a BMW-s megjelent. Igazából semmi realitása nincs hogy bármelyik versenyző kiszedje a kormányt a versenyautóból és hazavigye azt "gyakorolni".

Hogy a túróba mozgatják, szállítják, szervizelik a kormány nélül maradt autót? :) Ha meg raknak bele másikat, akkor minek kettő? Hurcolászni?

Arról már nem is beszélve, hogy minden valódi versenyző tudja, hogy a szimezés egy jó móka, adhat felkészülési alapot, de a valóságtól pont nem a miliméterpontos kormány választja el... :)

Arra amire a versenyzők használják a szimulátorokat (pláne a promóvideón látottat) kis túlzással bármelyik Fana perec megteszi.

[ Szerkesztve ]

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#41432) Rico33 válasza GalaHU (#41431) üzenetére


Rico33
aktív tag

Nekem tökmindegy mennyi lesz, csak remélem 1000 alatt hogy nyerhessünk egyet :DD , meg a bentley jobban teccik...az az óra a közepén nagyon elnöki :K Na de annak az ára fog vetekedni egy közepes méretű nukleáris meghajtású repülőgéphordozóéval :DDD

(#41433) Neck válasza GalaHU (#41431) üzenetére


Neck
veterán

Ez csak egy reklámfogás, hogy annyira eredeti a cucc, hogy akár működne is egy igazi autóval. Ami nem jelenti azt, hogy ezzel is használják, és azt sem jelenti, hogy van értelme.

Ezzel csak a "beleélés" nő, elmondhatod magadról, hogy te is olyannal tolod, mint az a fickó ott a tévében.

Kb olyanra kell gondolni, mint amikor a VW rally autó nagyjából úgy néz ki kívülről, mint a tiéd, de valójában az csak egy kasztni forma, belül szinte semmi nem egyezik. Vagy akár a Touring Car-ok esetében is.
Marketing, semmi több. De így is sok ember "rákíván", amiatt, hogy "foghat egy olyan kormányt, mint ami XY GT autóban van".

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#41434) FLx válasza Neck (#41433) üzenetére


FLx
addikt

Egyebkent en azt varom a Fana-tol, hogy ilyen szintu cuccokat csinaljon. Vegre normalis kijelzo van a Bentley kormanyon es az ergonomia se rossz. Ideje mar cube controls szintre lepni, ha komolyan gondoljak ezt a bulit.

(#41435) GalaHU válasza Neck (#41433) üzenetére


GalaHU
őstag

Teljesen egyetértek! Sokkal több arcoskodni vágyó wannabe-simracer fogja venni, mint versenyző. :)
De reklámfogásnak remek, ehhez mindig is nagyon értett a Fana. Ha meg befolyik ebből némi pénzmag és azt a bónuszok mellett új, középkategóriás DD fejlesztésre költik, áldassék a nevük.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#41436) FLx válasza GalaHU (#41435) üzenetére


FLx
addikt

En foleg disztargynak vennem amugy, szerintom tok meno. :D

Aluminium, USB-powered desk/wall mount (included) activates the display to show:
– Analogue clock function
– Preloaded telemetry replays of famous laps

(#41437) Neck válasza FLx (#41434) üzenetére


Neck
veterán

Én azt várom, hogy csináljon ilyet is, olyat is. Ha valaki tehetős hobbista, legyen ilyen is, amit megvehet, ha viszont szűkebb a büdzsé, akkor is találjon jó minőséget jó áron.

Egyelőre így csinálják, remélem megmarad. :R

@GalaHU: Nem értek egyet.

1: Ez nem "sim versenyzőknek kötelező" cucc, egy sima gomb nélküli sparco pereccel is ronggyá vernek bárkit. Persze szuper funkciók vannak rajta, élmény használni, fogják venni ők is.

2: Attól, hogy valaki nem sim racer, még nem feltétlen arcoskodás, ha megveszi :) Hobbi, de van rá pénze, és élvezi. Fényképezős topicban is sokkal több ember nyomja milliós fotós szettel, mégsem mindenki profi, egyszerűen hobbista, de megteheti, de attól még nem arcoskodni szeretne vele, csak élvezi, hogy a legmodernebb technikát tapizhatja.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#41438) FLx válasza Neck (#41437) üzenetére


FLx
addikt

Persze, nyilvan nem lenne jo, ha eldobnak az olcsobb cuccaikat, de en orulok neki, hogy magasabb szintre probalnak lepni. Szerintem ezek a dolgok sokat dobnak az elmeny faktoron, a koridok persze nem ettol fognak javulni. Eleg sok vackot osszevasaroltam mar en is, jelentos korido javulat a load cell break hozott, a tobbi miatt csak siman jobban elvezem a jatekot.

(#41439) FLx válasza Rico33 (#41432) üzenetére


FLx
addikt

Azt hiszed vicceltem. :D

(#41440) Rico33 válasza FLx (#41439) üzenetére


Rico33
aktív tag

Naggyon szurkolok az 1000 alatti árnak :DD
amugy tudtad hogy a legjobb barim vagy? Szal a kalapba legyen benne az avatarom 10x :DDD

(#41441) GalaHU válasza Rico33 (#41440) üzenetére


GalaHU
őstag

A jegyzőkönyv-vezetőt se feledjétek… :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#41442) GalaHU válasza Neck (#41437) üzenetére


GalaHU
őstag

Nem kell egyetértenünk, így szép a világ.

De azért tartom, hogy kevesebb valódi (analóg) versenyző veszi majd, mint szimes.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#41443) Rico33 válasza GalaHU (#41441) üzenetére


Rico33
aktív tag

Akkor ez el is dőlt, én vagyok a szebb, én nyertem :DDD
Amugypediglen kellemesen elvertük a csalánt a kollega f@szával, de ilyen ez a hőguta :D

(#41444) iceman007


iceman007
aktív tag

Sziasztok neharagudjatok Mario Kart SuperSim 9-hez majd mondotok nekem ultrarealisztikus FFB beállításokat erre a perecre? 400km/h-nál nem akarom, hogy rángasson egyenesben... Köszi :P ;]

(#41445) Rico33 válasza iceman007 (#41444) üzenetére


Rico33
aktív tag

Szigoruan orvosi javaslatra: 4 citromosgösszer, kisimul az EKG-d és pont lesz@rod mi rángat és merre :DDD

(#41446) GalaHU válasza Rico33 (#41445) üzenetére


GalaHU
őstag

:DD
Látom mást is megnyomott a hőség..,

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#41447) Neck válasza GalaHU (#41442) üzenetére


Neck
veterán

Úgy érted, hogy több ember veszi majd fanatec base-re, mint versenyautóra? Az tuti :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#41448) OgreImre


OgreImre
senior tag

Amúgy a Fana mennyire "nagy név" a komoly szimulátor piacon? Tehát akik tényleg a szimulátorokban szimulálják ( :) ) a köridőket?

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#41449) FLx válasza OgreImre (#41448) üzenetére


FLx
addikt

Semennyire. A fana jatekokat gyart. Ettol fuggetlenul egy rakas F1 pilotanak van otthon Fanatec szettje, ha eppen unatkozna. A Mercedes esport esemenyeken is elofordul Fanatec, de inkabb a simucube ha komolyabb dologra kell.

[ Szerkesztve ]

(#41450) ForRedGlory válasza Rico33 (#41443) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az én avatarom viszont még szebb, mint a tied. Így jártál. :P ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.