Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135601) DeathAdder válasza Viszlát (#135599) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ja, nagyon alulértékelik Lukakut, olyan sztereotípiák vannak róla, hogy nagy, suta, ügyetlen, béna bójacenter, akire ívelgetni kell a labdát, a Unitednnél szerintem nagyon helytelenül így is használták, közben meg láttuk akár a korábbi klubjaiban, akár most az Interben, akár a válogatottban, hogy gyors, játékintelligens, összjátékban használható, rengeteget melózó, visszalépegető, folyosókat megnyitó, szélen is használható játékos, és nem mellesleg simán egy 20+ gólos játékos.

[ Szerkesztve ]

(#135602) mephi666 válasza DeathAdder (#135601) üzenetére


mephi666
nagyúr

drogba volt még hasonló... brutál felépítés, mellé technika, tudás, gyorsaság... kár, hogy ő is kiöregedett

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135603) ZavaBalazs válasza #46372352 (#135600) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

hát most mondd meg, ezek a csúnya melegek, meg liberális politikusok már megint provokálják a szegény, hányattatott sorsú homofóbokat ezzel a módosított címeresdivel, akik erre válaszul, mintegy megelőző csapásként pár nappal előtte zászlót égettek.
bár lehet, hogy még reggel van, és keverem az ok-okozatot. :F :U

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#135604) DeathAdder válasza mephi666 (#135602) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez volt téma korábban, hogy Drogba igazi clutch player volt, és koránt sem volt olyan termékeny mint Lukaku, aztán az egyik egy csatáristenség, egy legenda, a másikon meg általában jókat röhögnek ¯\_(ツ)_/¯

(#135605) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hoppp, megvan a hivatalos PL menetrend, ami egy Liverpool-Leedsel kezdődik :C (aztán cselzi indegenben és arsenal otthon :DDD jó szeptember lesz)

(#135606) venember83 válasza DeathAdder (#135604) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem mindig bizonyította Lukaku, hogy annyira intelligens lenne... :U

(#135608) sh4d0w válasza #46372352 (#135607) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Szerinted a magyar gyerekek tudják, mit jelképez a szivárványos zászló? Amit olyanok szedettek le, akik szeretnek mások életébe belevauzni?

https://www.coreinfinity.tech

(#135609) IreN!CuS válasza forceberg (#135595) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Egy baj van csak, hiányzik egy Müller fej a Bayern címernél ahogy mosolyog Tibire ;] :P

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#135610) Viszlát válasza #46372352 (#135607) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem igazán tartom egyik oldalt sem "tisztának", de azért mókás a zászlókitűzést kezdetnek titulálni.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#135611) viharhozo válasza ZavaBalazs (#135579) üzenetére


viharhozo
addikt

Ez azert nagyon finom megfogalmazas. A meccs eleje a legsotetebb pepi idokre emlekeztetett, amikor minden kontrabol golhelyzet lett. Olyan volt, mintha az egesz csapat telefosott gatyaval erkezett volna a meccsre. Ez most nagy mazlival belefert, a dontoben nagy valoszinuseggel nem fog.

Erthetetlen, mi tortent.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#135612) mephi666 válasza DeathAdder (#135604) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, lukakunak rossz a marketingje :D

mint a viccben:

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?
- ???
- Nem sok, csak hogy a mókusnak jobb a marketingje!

ui: ja néztem ezt a pl kezdést... szép lesz 30 év után friss bajnokként a 16 év után feljutott leeds ellen :) meg a következő meccsek se rosszak... ez a szeptember szép hónap lesz: f1 is lesz a mugello-n, ami szerintem k*rvajó lesz :) játékokban imádtam azt a pályát... van rajta egy akkora egyenes, ahol tényleg el fog dőlni, hogy motorban melyik kocsi mit tud

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135613) Datsyuk válasza #46372352 (#135607) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Úristen! csak a gyerekek előtt ne lebegjen.... :D Még a végén ugyanazt az elbánást kapja minden ember....mi lesz így a diszkriminációval? Erre gondolt már valaki? Ez már nem az a Magyarország amit megszerettem. Inkább vissza a kezdetekhez :D

(#135614) ZavaBalazs válasza #46372352 (#135607) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

szóval számodra a szűkített jogokkal rendelkező emberek egyenjogúságért folytatott küzdelme provokatív, értem. remélem ha van ovis/kisiskolás gyereked, jól meg is vered, ha büszkén mutatja, hogy milyen szivárványt rajzolt (amiről nyilván tudja, hogy a melegek szimbóluma, és ha meglát egy ilyen zászlót, automatikusan meleggé is változik).
szerintem okkal nem égettek zászlót, primitív dolog, meghagyják a primitív embereknek. ez sokkal frappánsabb ;]
egyébként csak arra akartam felhívni a figyelmedet, hogy vicces, hogy egy jelkép gyalázásán felháborodsz, amikor az egy reakció egy (gondolom szerinted teljesen okés) jelkép gyalázására.

azt látom, hogy nem tudnak vele hergelni :DDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#135615) Septum15 válasza #46372352 (#135607) üzenetére


Septum15
aktív tag

Szerintem egyik gyerek se tudja, hogy mit jelképezz az a zászló, és ha tudná se igazán érdekelné, és abban teljesen biztos vagyok, hogy nem befolyásolná a nemi identitását, szexuális vonzódását egy zászló.
Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy egy egyszerű zászló miért bánt ennyire néhány embert. Főleg, hogy ugyanezek az emberek nagy részénél nem verte ki a biztosítékot a Kaleta ügy, ami azért ezerszer rosszabb mint az, hogy néhányan egyenlőséget és elfogadást szeretnének.

(#135616) ZavaBalazs válasza viharhozo (#135611) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

a barca ellen is nagyon rezgett a léc az első 15 percben, ugye öngól, 2 Neuer bravúr, Messi kapufa (amire simán érkezhetett volna 3 tisztán álló barcás is fejjel), psg ellen is bekkelős, lassú kezdésre számítok. lehet, hogy a védelem jelentős rotáláson megy át, Boateng elvileg sérült, Pavard meg játékra kész - simán lehet ebből egy Pavard, Süle, Alaba, Davies --- Kimmich, Goretzka/Thiago kezdő a stabilabb védelem érdekében.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#135617) mephi666 válasza ZavaBalazs (#135616) üzenetére


mephi666
nagyúr

az tuti, hogy már az elején izomból egymásnak fognak esni... psg-nek az az egyetlen esélye, ha hirtelen össze tud szedni 2 gól előnyt... ha az első 20 percben ez nem jön össze, a bayern szépen lassan kivégzi őket... hirtelen 2 gól előnynél fordulhatna az elő, hogy a münchen még feljebb menjen és kontrákból kapott gólokkal csak fusson az eredmény után... de ez csak az én meglátásom... "gól nélküli döntetlen, hosszabbítás, majd 11-esek" forgatókönyv tuti nem lesz

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135619) Viszlát válasza #46372352 (#135618) üzenetére


Viszlát
addikt

Azért talán érdemes elgondolkodni, hogy miért éppen oda tették ki. Számodra lehet, hogy egyértelmű, mert így akarod látni a dolgot, de a valóságtól nagyon messze jársz.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#135620) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Fradi-Diosgyor elhalasztva, hivatalos.
Uj idopont kesobb.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135621) forceberg válasza Viszlát (#135619) üzenetére


forceberg
veterán

Sorry, de legyenek xxxxk a négy fal között, de ez nem a normális ép emberi faj. Éljék le csendben a nem normális életüket... :(

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135623) Viszlát válasza forceberg (#135621) üzenetére


Viszlát
addikt

Ez a te véleményed, szíved joga hozzá, mint ahogy nekik is joguk van a saját véleményükhöz, direkt nem is foglaltam állást a kérdéskörben. Mindössze arra próbáltam célozni, hogy a Fradit meg a szurkolóit ártatlan áldozatként feltüntetni több mint "vicces".

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#135624) viharhozo válasza ZavaBalazs (#135616) üzenetére


viharhozo
addikt

Sztem tegnap a jelenlegi legerosebb vedelem allt fel, de Alaba vmiert horrorisztikusan szar volt, jellemzo, h a mar kikukazott Boatengnek kellett menteni tobbszor is. Sule se volt meggyozo tegnap, bar ez azert ertheto. Pavardnal voltak az evben biztato jelek, de tovabbra se tudom, Bayern-szint-e vagy csak kellett a vilagbajnoki kollekcioba.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#135625) Richard! válasza forceberg (#135621) üzenetére


Richard!
addikt

Már jáccani se lehet buziskodás nélkül (Football Manager 20) :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#135626) forceberg válasza Viszlát (#135623) üzenetére


forceberg
veterán

A szurkolok sem artatlanok, ebben egyetertek.
De ne kelljen mar itt-ott nezegetnem egy serult identitas jelkepet...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135627) DeathAdder válasza venember83 (#135606) üzenetére


DeathAdder
veterán

Van persie is milyen suta nyomi volt már

mephi666 - 17 éve jártak utoljára az anfielden a bajnokságban, és ő is a pályán volt

(#135628) forceberg válasza viharhozo (#135624) üzenetére


forceberg
veterán

Eddig az all a Bayernre, ami allt a Margitra eveken at, szinte minden kritikus labda nekik pattan jol.
Pavard a padon a legerosebb, :D mert akkor Josh a szelso, Leon meg Thiago viszik a duhongoben.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135629) mephi666 válasza DeathAdder (#135627) üzenetére


mephi666
nagyúr

na igen, 17 év sok idő :) biztos megemlékezik róla, hogy náluk indul a profi pályafutása... azóta meg megjárta a newcastle-t, villa-t meg city-t is... ezt még meg is tudom neki bocsátani, hogy fél évtizedet lehúzott náluk... :B neki tényleg szívügye a csapat, mert a "jelentéktelen" fa-kupa meccsekre is kiült motiválni a fiatalokat

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135630) sh4d0w válasza forceberg (#135626) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

A második mondatod több sebből is vérzik, de szerintem elég, ha annál maradunk, hogy van választási lehetőséged: nem nézegeted.

https://www.coreinfinity.tech

(#135631) forceberg válasza sh4d0w (#135630) üzenetére


forceberg
veterán

Ennek pont az a lényege, hogy lássák, akkor nem az a megoldás, hogy nem kell odanézni.
Onnantól, hogy kint van, lehet, hogy valaki azt gondolja, nem tud egy számáma fotót csinálni az épületről.
Szavaztassák meg, ha 50%+1, akkor tegyék ki.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135632) BenHans válasza forceberg (#135621) üzenetére


BenHans
addikt

Normális vagy nem normális, de létezik a dolog.
Szerintem sem normális, valamilyen érzelmi vagy mentális probléma biztos van a háttérben, de üldözni nem fogom, csak ne tolják arcba úton útfélen mint a feministákat, a metoo, meg a BLM dolgot is. Nem mondom, hogy a képzeletbeli sárkányt üldözik és próbálják megtéríteni, mert létező jelenség mind ami ellen felszólalnak, de ezzel az erőszakos hisztériával ők is egy nagyon hasonló jelenséget hoznak létre, ráadásul az még rosszabb ha nem butaságból vagy divatból teszik, hanem anyagi érdekből.
Nekem van meleg ismerősöm, és a pride lezárások miatt idegrohama volt, hogy nem tud közlekedni a hülyeség miatt. Na ennyi. A melegekkel nincs bajom, de a köcsög **zikra nem vagyok kíváncsi, de még a melegek sem.
Ha már foci topik, akkor megemlítem, hogy ilyen okoskodó kis habzó szájú álintelligens passzív agresszív majomkákra sem vagyok kíváncsi, mint Kele Jancsika, akinek mindig sikerül az objektív adatokkal ábrázolt szubjektív elemzéseibe politikát csempészni.
---- ----
(#135604) DeathAdder: Én egyetértek azzal a hozzászólásoddal amit korábbról linkeltél. Szépen leírod benne miért nem jobb mint King Drogba. :D
De pl Lukaku semmivel sem jobb mint az amúgy erősen alulértékelt Dzeko, fogalmazzunk úgy, hogy ő most megkapja azt a figyelmet ami egy hasonló kaliberű csatárnak meg kellene kapnia. Fejben Dzeko vitathatatlanul sokkal erősebb.

Aki még nem olvasta tegye meg.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#135633) Datsyuk válasza forceberg (#135631) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Amíg nem bántja az egyik ember a másikat addig nincs probléma.
A baj azokkal van akik bunkók, kirekesztőek, erőszakosak stb..... Ha valaki ilyen engem nem érdekel, hogy meleg, fekete, hupilila, hetero vagy fehér az húzzon a p****ba, vagy ahogy fogalmaztál, maradjon a saját 4 fala között. Nem közösségbe való...ennyi.

(#135634) venember83 válasza DeathAdder (#135627) üzenetére


venember83
nagyúr

Értem, nyilván van Persie sem ügyetlen azért, mert egy megpattanó labda helyett bazukális luftot rúgott, de azért a lesszabályt értelmezni kicsit más kategória véleményem szerint. Mindegy, biztos csak a futballisták intelligenciaszintjére vonatkozó előítéleteim bújtak megint elő...

(#135635) forceberg válasza Datsyuk (#135633) üzenetére


forceberg
veterán

Felőlem közösségbe is mehetnek, de NE akarják azt megváltoztatni!
Egy kitett zászló meg igenis reklám... mint ahogy pl. egy felvonulás is. Én itt befejeztem, remélem a megértik a többiek is, hogy mi a bajunk ezzel.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#135636) ZavaBalazs válasza viharhozo (#135624) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

szerintem Pavard alulértékelt, védekezésben jelenleg jobb opció lenne szerintem (Kimmich sokszor ragad fenn, mert most nincs meg a rutin a pozícióban), Kimmich meg lehet hasznosabb lenne szűrőnek. na meglátjuk.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#135637) BenHans válasza venember83 (#135634) üzenetére


BenHans
addikt

Nem, csak nem szálltál fel a hypevonatra. ;) Ő egy erős befejezőcsatár, nem fog a 16-os előtt kombinatív játékra törekedni.

forceberg: Én értem, kb ezt írtam én is. De azért megnéznék egy jó beszélgetést köztetek Kele úrral. :D Előbb elkezdene személyeskedni, majd elintéz annyival hogy hülye kirekesztő vagy és ezt átmaszatolja a magyar focira, mint a mélyen gyökerező visszatartó erő a fejlődés kapuja előtt. Mocsok dolog kijelenteni, hogy a fekete srác tud futni, de elismerésre méltó, hogy nincs sok fehér a top sprinterek mezőnyében. :DDD :))

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#135638) DeathAdder válasza BenHans (#135632) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az ilyen játékosok, mint Lukaku, Dzeko, Firmino, Giroud, Müller mindig alulértékeltek lesznek, pont abból az egyszerű okból kifolyólag, hogy még mindig a csatárt a góljai minősítik hozzáállással tekintenek mindenkire (mondjuk most picit ellentmondok magamnak, mert Lukaku még gólgyáros is). Pedig mennyivel hasznosabb csapatemberek, mint pl. a kizárólag önmagát fényezni képes Neymar...

A világbajnok francia válogatott a 0 gólos Giroud nélkül teljesen más csapat lett volna (és nem előnyére), de épp múltkor olvastam, hogy Lautaro se lenne fele ilyen sikeres sem, ha Lukaku nem lépne vissza, mozgatná el a védőt nyitná neki folyamatosan a folyosókat, ezekben a lay-offokban mindig nagyon jó volt, de nem nem.. :D és Giroud, Dzekora is pont ugyanígy bójacenterként tekintenek, tévesen.

De ha Drogba azért az egyik legjobb mert a kevés gólja ellenére igazi clutch player volt, akkor Lewandowski sem tartozik a legjobb támadók közé :P

[ Szerkesztve ]

(#135639) NyxNyxNyx válasza venember83 (#135634) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mindenkinek volt már agy rövidzárlata :D

forceberg: Ha egy zászlót nem rakhatnak ki, vagy egy felvonulást nem vihetnek véghez, akkor ne mondja nekem senki hogy elfogadja a melegeket. Persze te nem is állítottad, hogy elfogadod őket. Én sem szeretem ha túltolják a PC-skedést, de ez azért bőven nem az a kategória és szégyen amit a fradi szurkolói közül páran múveltek. Erre jött a matrica válaszul, ami már nyilván egy provokáció.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#135640) BenHans válasza DeathAdder (#135638) üzenetére


BenHans
addikt

Na igen, nem lehet ezt egyoldalúan megközelíteni, sokféleképp lehet jó egy csatár.
Rengeteg dologtól függ ki mennyire jó csatár. Én már eleve nem vagyok biztos abban, hogy el lehet intézni ennyivel, hogy "csatár". A gól akkor is gól, ha felteszik neki a labdát, ő leveszi, megtartja, kiteszi szélre, majd bekapcsolódik a 16-os előtt, elvisz egy embert és a végén gólpasszt ad.
Inkább szerveznék csapatot egy (büntetők nélkül) 13-15gól 8-10 assziszt, 8-10 kulcspasszos csatár köré, mint egy 23-25 gól, 2-3 assziszt, 2-3 kulcspasszos köré.

Itt kötnék Pephez is, aki Spelletti után (aki szintén nem érdemelte meg) kopasz kókler lett a Lyon elleni meccs utáni megítélés alapján. :D Szóval egy csapatban egy támadó középpályás is tudjon "védekezni", de egy belső védő is "támadni".

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#135641) mephi666 válasza BenHans (#135640) üzenetére


mephi666
nagyúr

ő a labdabirtoklással és a millió passzal akart dominálni... ami egyes csapatok ellen jól működhet, viszont egy bayern (vagy liverpool) kaliberű ellen lehet, hogy nem ez a legjobb, akik a labdaszerzés után már mennek támadni és megpróbálni gólt lőni... a labdabirtoklási % meg passzok száma csak statisztikai adat... a gólok száma számít a végén :K a sokk passzal rá lehet faragni, ha pontatlanok, vagy az ellenfél labdát szerez belőle és azonnal kontráz... kellenek ehhez azért megfelelő játékosok is: poolnál maradva mindenki be tud segíteni a pálya összes területén és ez nagyon fontos... brutális mennyiséget lemozognak, de meg is van általában az eredménye... nem az, hogy majd a csatár az ellenfél térfelén várja a labdát, mint a sült galambot

itt van a pool kalendáriuma: szép elosztás ez

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135642) Tibiajax válasza forceberg (#135595) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jah...

(#135643) salesman


salesman
őstag

Klubcsapatok rangsorolásáról tud valaki egy linket?
A Celtic és a Fradi érdekelne, köszi!

Türűűűdrááá!

(#135644) LyonnaisFan1 válasza salesman (#135643) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Erre gondolsz? :F

Elvileg #32 és #56, a mai állapotok alapján.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#135645) Noukoum válasza salesman (#135643) üzenetére


Noukoum
veterán

Szerintem nem erre gondolsz, de szerintem sokatmondó: [link] [link]
Már előre várom a sírást ha kikap a fradi, mekkora szégyen kikapni egy olyan csapattól melynek a piaci értéke több mint 3-szor akkora :C

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#135646) salesman válasza Noukoum (#135645) üzenetére


salesman
őstag

A TM nekem is megvolt, nagyobb örömöd ne legyen, mint a sírás...

LyonnaisFan1: Köszi, jól sejtettem.

Türűűűdrááá!

(#135647) Noukoum válasza salesman (#135646) üzenetére


Noukoum
veterán

“nagyobb örömöd ne legyen, mint a sírás...”

Ezt kifejtenéd?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#135648) salesman válasza Noukoum (#135647) üzenetére


salesman
őstag

"Már előre várom a sírást ha kikap a fradi, mekkora szégyen kikapni egy olyan csapattól melynek a piaci értéke több mint 3-szor akkora."

Mit nem lehet érteni ezen?

Türűűűdrááá!

(#135649) mephi666 válasza salesman (#135648) üzenetére


mephi666
nagyúr

van egy celtic ingem, egyszer fradistának néztek benne, mert "az is zöld-fehér" :D mondjuk nem mindegy, hogy keresztbe csíkos, vagy hosszába

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#135650) Noukoum válasza salesman (#135648) üzenetére


Noukoum
veterán

Mondjuk azt nem lehet érteni hogy miért is öröm nekem ha a sok bírka magyar sírni kezd mert kikap a fradi egy több mint 3x értékesebb csapattól? Max kínomban nevetek, de nem a fradin hanem a sok hülyén.
Szóval nem értem miért kívánod azt hogy nagyobb örömöm ne legyen mint a sírás.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.